בננות - בלוגים / / מדריך לעבודה על אמא
הפוך קטן ודי
  • אומי לייסנר

    בקשר לכתיבה משלי בבלוג זה -- כל הזכויות שמורות לאומי (נעמי) לייסנר

מדריך לעבודה על אמא

 

 

 

היום שלחה אלי חברה לינק למאמר מפחיד עד מאד מאד.

מדובר בתופעה חדשה בארה"ב (איך לא) לה נתנו את השם חיבה (איך לא) ה-מומי ג'וב. ובעברית איך לעבוד על אמא.  לא סתם. ממש. עבודה, סכינים, תפרים, לחתוך ולהדביק, ליצור אמא אחרי כאמא לפני האמהות.  לי קשה אפילו לכתוב את הדברים. כבר דיבתי כאן על התופעה החוזרת על עצמה בקשר לסוגיות של בריאות האישה: הרפואה (הגברית) הופכת "תופעה" אותה עוברות נשים בלבד למחלה, ואז מוצאים איזה פתרון פלא רפואי או תרופתי, ואז מתברר שהפתרון בעצם מרע עם מצב הנשים. אז זהו, ששכחתי להדגיש כמה הכסף מגלגל את העניין הזה (ואולי כן אמרתי?). בכל מקרה, זה ממשיך. כפי שתראו כאן. לא מספיק שהפכו את הלידה עצמה למחלה, עכשיו הופכים את הגוף הנשי שאחרי הלידה למחלה שצריכה לבוא על תיקונה, באמצעות ניתוחים קוסמטיים כמובן. הקלות הבלתי נסבלת של תיקון הגוף הנשי. הציניות שבדבר מצמרר. הינה הלינק.

 

http://www.nytimes.com/2007/10/04/fashion/04skin.html?ei=5070&en=6c2446ba8922cd94&ex=1192161600&adxnnl=1&emc=eta1&adxnnlx=1191579058-Go75bmyu0yffnlNvEQFO4A

 

 

 

 

4 תגובות

  1. והנה עוד פרט מבעית. מכרה שלי שילדה לאחרונה ונתפרה מאוד גרוע, ויצא לה "לא יפה למטה", מתכננת לעבור שיפוץ שיהיה כמו הלפני. לאן הגענו? גם שמה צריך ניתוח פלסטי? למה מי יראה? לאיזה גבר בכלל אכפת? הרי אפילו מראה הלבנים שלנו לא מעניין אותם בדרך לכיבוש.

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם באתר. שדות חובה מסומנים ב *

*


*

© כל הזכויות שמורות לאומי לייסנר