בננות - בלוגים / / עדה ק. על הספר "אחרי זה"
צירי חיים
 • גיורא פישר

  נולדתי  ב - 1951  במושב אביגדור (בין גדרה לאשקלון) בו אני חי גם כיום עם אשתי ובנַי. עד לפני כחמש שנים החזקתי  ברפת חולבות גדולה במקביל לעבודתי כמחנך וכמורה לתנ"ך בתיכון האזורי בבאר טוביה. אני גאה לציין שעשיתי זאת במקביל, לבד ללא עזרת פועלים עבריים או זרים. כילד וכנער כתבתי שירים ופזמונים אך זנחתי עם השנים את הכתיבה. מי מבול שירד עלי לפני מספר שנים חלחלו  והעירו את גרעיני השירה שהיו רדומים בבטן האדמה. ספרי  "אחרי זה" עומד לצאת בהוצאת "עם עובד" בראשית 2010    

עדה ק. על הספר "אחרי זה"

 


כל פעם שאני עושה מה שאני עושה כאן, אני נזכר באמא שלי:
 
גאה במיוחד
 
אֲנִי רוֹאֶה אֶת אִמִּי לְעִתִּים רְחוֹקוֹת
מַבְלִיחָה בִּקְצֵה סִמְטָה יְשָׁנָה
בִּכְפָר קָטָן בְּאֵירוֹפָּה.
אַף קוֹלָהּ דָּהָה וְלֹא נִתָּן לְשִׁחְזוּר
מִסְּלִיל הַזִּכָּרוֹן
 
אֲבָל עֲדַיִן אֲנִי מוֹצֵא אֶת עַצְמִי
גֵּאֶה בִּמְיֻחָד
כְּשֶׁעוֹלֶה בְּיָדִי
לֹא לַעֲשׂוֹת כִּדְבָרֶיהָ

 
אמא שלי לימדה אותנו ש "אסור להשוויץ" ,והנה,אני חוזר ושולח קישורים למקומות המדברים בשבחו של הספר שלי (אני מתחייב שאם יהיו כאלה שיקטלו (חמסה חמסה טפו טפו טפו -:) אשלח גם אותם).
 
אני מאד שמח ש"הביקורת המקצועית" שיבחה את הספר,אך לא פחות מחממת את הלב תגובתם של "הקוראים הרגילים".אלא שקנו את הספר בכספם, והטריחו  עצמם לכתוב לי באופן אישי, או העלו את התרשמותם מהשירים בשיחה עם חברים או בבלוג שלהם, כמו בקישור המצורף למכתב הזה.

גיורא

 http://israblog.nana10.co.il/blogread.asp?blog=231930&blogcode=11841749

 

57 תגובות

 1. גיורא
  משתתף שוב בשמחתך ומסכים שתגובות כמו זו המובאת בבלוג היא המרגשת ביותר. הבחירה בשני ה"מצבים" (ילד קטן וזקן סנילי)שהעמדת את עצמך בהם, כדי שתוכל באמצעותם ל"ברוח" מהמציאות היא מעניינת. היא מוכיחה שהחיים הם אכן מעגל ושתי הנקודות קרובות כנראה מאוד זו לזו.

  • גיורא פישר

   לדוד
   למען האמת ,לא שמתי לב לזה. השירים לא נכתבו בסמיכות זה לזה. רק בעקבות מה שכתבו בבלוג של עדה ומה שאתה כתבת, הבחנתי בקשר בין השירים.
   תודה

 2. גיוראצ'יק, מאוד אהבתי את השירים שפורסמו היום בעיתון. חבל שהם פורסמו עם כל כך הרבה טעויות אך העיקר הכוונה והבלטת המקום והיוקרה.

 3. לא כל "הביקורת המקצועית" שיבחה את הספר. במקום החשוב ביותר, תרבות וספרות של "הארץ", עדיין לא כתבו על ספרך.

  • אז מה?!
   רוע לב צרוף הארץ לא אורים ותומים

  • אמנם ב"הארץ" מתרכזים הרבה אנשים שאוהבים להגיד שהם אנשי ספר, יעני עיתון לאנשים חשובים, פחות לאנשים חושבים, אבל המוסף של "הארץ" ספרים 90 אחוז ממנו הוא זבל גמור. רשימות אנמיות ודביליות. אז קח את המוסף של "הארץ" וצא-צא לנו מהעיניים, יא פיינשמעקער בשקל וחצי.

  • גיורא פישר

   אני בטוח שתשמח לדעת שהייתה התייחסות מאד חיובית בעתון "הארץ"
   בביקורת של ארז שוויצר במוסף "ספרים"
   http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1168325.html
   ובמוסף ספרים של שבוע הספר העברי כתבו על הספר סבינה מסג ולאה איני
   http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1171652.html

   http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1171651.html

  • יצאת קצת אהבל, מה?

   • הוא התכוון לתרבות וספרות. שם עוד לא כתבו ושם הבמה המרכזית ביותר.

    • נהיה כאן מגעיל עם הקטנוניות של המגיבים ועם הליאור עזיזי בסוף יצא שהוא צודק קצת לנוכח הקטנוניות ורוע הלב מה זה תתבישו!
     אנשים אוהבים את הספר ואתם מדברים על הארץ
     צאו מהקרתנות וצרות המוחין

     • האמת מרה כלענה

      היום להיות סופר ומשורר זה נחשב רק עם כתבו עליך בעיתון ורצוי ביקורת חיובית, ואם זכית בפרס רה"מ פרס ברנשטיין או פרס כיפה אדומה..תתביישו לכם על ריצת העדר שלכם אל עגל הזהב..ביקרות בהארץ באמת…

    • יאללה, דחף את הארץ לתחת

    • גיורא פישר

     למגיב הדואג
     אני לכשעצמי מודה על ההתייחסות הנרחבת לספר שלי, במיוחד בעיתון "הארץ". אני לא כל כך בקי בנהלי העיתון אבל אני לא בטוח שהם נוהגים לכתוב ביקורת על אותו ספר במוסף "ספרים" וגם במוסף "ספרות ותרבות".
     אך מכיוון שאתה מאד דואג ליוקרה המשוררית שלי,אני יכול להרגיע אותך ולספר לך שלפני כחודש וחצי פורסם שיר מהספר ב"תרבות וספרות".

     • גיורא, על פי הנעשה בבלוגך נראה כי אתה הוא זה שלא חדל מלדאוג ליוקרה המשוררית שלך. עד שלא יכתבו עליך בתרבות וספרות שירתך לא תקבל את המקום שאתה רוצה. ככה זה עובד.

     • ואם הוא דואג ליוקרה המשוררית שלו?
      אז מה ? לגיטימי.
      והוא לפחות עושה את זה בחן.

      בהצלחה גיורא !

     • גיורא פישר

      מגיב יקר
      כל היוצרים באתר פירסמו את התייחסות הביקורת ליצירתם.
      אני מתייחס לפרסום בבלוגוספירה גם כסוג של ארכיון.

      אנימאד שמח על ההתייחסות החיובית שהספר זכה לו.

      יתכן ולא תאמין לי ,אבל אין לי שום שאיפות "ליוקרה משוררית".
      מעולם לא הגדרתי את מטרתי בחיים ב"להיות משורר" או איש ספרות. למען האמת, עם כל השמחה שלי על הצלחת הספר אני לא חושב שמגיע לי "מקום".
      "מקום" מגיע ליוצרים שפועלים לאורך שנים רבות ויש להם מכלול שלם של יצירות. שנאבקו עם קשיי היצירה והפרנסה לאורך זמן.
      המקרה שלי הוא שונה: כתוצאה מנסיבות ידועות התחלתי לכתוב בעשור השישי לחיי ,אין לי מושג אם יהיה ספר נוסף ומה תהיה איכותו, לכן, אין לי שום יומרה שיהיה לי "מקום". רציתי מאד שהספר הזה יצליח. שיהיה טוב מבחינה אומנותית ושיזכה להגיע לכמה שיותר קוראים.
      אני מאד נהנה מהכתיבה, אבל לא ארגיש שום החמצה קיומית אם היא לא תמשך.
      בברכה
      גיורא

     • תשובתך ראויה בהחלט גיורא. כל הכבוד! אתה בדרך הנכונה שלך.

 4. גיורא פישר

  שלום ליאור
  אתה צודק, פרסום באמצעי התיקשורת באמת לא הופך מישהו למשורר או סופר טוב.
  אתה גם צודק בטענתך שרבים וטובים לא זוכים לחשיפה לה הם ראויים.

  אני לא תולה את הביקורות בשירותים אבל אני שומר אותן בחדר של הבן שלי,
  ומשיט אותן כאן, במרחב האינטרנטי.

  לא שכבתי עם אף אחד מהאנשים שציינת , גם לא פגשתי אותם.
  בגילי המופלג אני כבר לא מציאה ,לכן יש להניח שהסיבה להתייחסות היא בכל זאת טיבם של השירים.
  בהצלחה
  גיורא

  • האמת המרה המראה הכואבת החרוז המשפיל

   הנה לכם סיפור עלייתה לגדולה של מנהיים נעה ראש עורכת מקור בזב"מ(ראשי תיבות של זבת בלתי מתכלה)
   היא התקבלה לעבודה בווינט בתור כתבת מדע בדיוני זוטרה, אך בידיעות גילו שהיא מרשעת בעלת עט ארסית ונתנו לה חופשי להתחיל לתקוף סופרים בישראל, כמו הביקורת מזעזעת שלה על עמוס עוז וכו'. לאישה אין תואר אדקמי בכלום, לא יצרה כלום, אך הודות לקשרים ולקקנות למי שצריך פילסה דרכה לצמרת עולם הספרות בישראל. ראו איך כתבה ביקורות טובות על יעל איכילוב(חברה טובה שלה-נפגשות לקפה מדי פעם) או על אילן שיינפלד(חבר קרוב-משוחחים בטלפון) ואז הודות לביקורות על אשכול נבו ועוד סופרים מזבמ (נחשו למה? החוזה כבר היה אצלה בכיס) היא זכתה בפייס-עורכת ראשית בזבמ. מה הוציאה נחשב עד היום? כלום. בסט סלר? גורנישט. אבל העיקר שהיא מקבלת צ'ק שמן וכמו שרן יגיל אמר עליה (לפעמים הוא מדבר לעניין) המשרה לא עושה את האישה.
   והנה עוד דוגמא. פרופ' נסים קלדרון. מכירים? לכאורה אדם ישר מוסרי נחשב. אך קיראו את הביקורות המללות והמשתפכות שלו על אדף וקרת, וגלו, כי הוא קלדרון עצמו הוציא ספר אצל אותו עורך ספרותי באותה הוצאה של אדף וקרת. הצ'ק השנמן שקיבל קלדרון הוא מאותו בוס של אדף וקרת. אז מה הפלא שהוא נשפך מהם. הוא צריך להביא אוכל לילדים. (אין לו ילדים).
   ולגביך גיורא, אם כל הכאב בדבר עליך להבין כי זכית לציוץ על ספרך בעם עובד רק בגלל מותו הטרגי של בנך.
   כיום אם אינך הומו, סלבריטי, עשיר, ערבי, אן בן למשפחה שכולה, אין לך סיכוי לקבל התייחסות בעיתון. לכן ראוי להוציא את הביקורות ממקום קדוש לך ולשים אותם במקום חולין לך.
   ואכן אתה לא צעיר כדי לשכב עם בני מר סץעורך בהארץ (למרות שיש לו זיין ענק) או עם בני ציפר (שלא עושה כלום רק מקבל בוכטה משוקן ונוסע כל סופשבוע ללונדון לסאונות הומוסקסואליות)
   וכמובן, אין לך מקום בידיעות שם דרים בני השטן חובבי הזיין והאח הגדול, ומעריב של נימרודי הוא מזוהם לא פחות. כי אם ידיעות אותנתי מעריב רוצים להיות ידיעות. ובאמת, ראוי שרן יגיל לא יכתוב עליך ביקורות או גלסנר האפס. הרי לדברי רן יגיל נפשי הוא איינשטיין ויזן הוא שלום חנוך, וכולם יותר גדולים מרילקה כמובן..

   בהצלחה

   • עזיזון מתוסכלון. גיורא פישר הרבה יותר מוכשר ממך. מה אפשר לעשות. תצטרך להשלים עם זה שאף אחד לא יורק על הפרוזה הפרובוקטיבית הדבלית שלך. זה עצוב, אתה בוכה, אבל ככל שתדים להכיר בזה הכאב-הכאב הנורא הזה על היותך אפס מאופס בתוך עולם של אנשים הרבה יותר מוכשרים, יפוג, ובלי כל הכימיקלים שאתה לוקח, פסיכי קטן ואומלל שלנו.

    אפילו נעה מנהיים מרחמת עליך:

    הביקורת שמתחה על עזיז ועבודתה החדשה כעורכת בהוצאת ספרים שלחו, לטענתה, את עזיז בעקבותיה עם שלל הכפשות והשמצות אישיות ברשת האינטרנט. "ההטרדות נמשכות כבר חצי שנה באינטרנט ועכשיו, כשאני יודעת שהוא מסוגל להוציא דברים מהכוח אל הפועל, אני חושבת שזו לא סתם הטרדה אלא רק הקדמה‭,"‬ סיפרה אתמול מנהיים. "גם אצל שיינפלד היו הטרדות מתמשכות עד שהגיע לאיומים ברצח. עד עכשיו הוא נקט בהעלבות אישיות בוטות ובהשמצות מקצועיות פרועות, כאשר בין היתר הוא איים עלי בתביעות שונות ומשונות, טען שאני קיבלתי כסף מ'זמורה-ביתן' עוד לפני שעבדתי שם וכינה אותי 'פרה שמנה ומכוערת‭.'‬ קצת עצוב לי עליו, כי אני לא יודעת איזה פתרון המערכת יכולה להציע לו. מדובר באדם שכבר פרסם שני ספרים שהתקבלו יחסית יפה, לא היתה התעלמות מוחלטת ממנו. זה לא כיף להרגיש דחוי, אבל גם צריך לדעת לקבל ביקורת שלילית. מי שמאיים לפגוע באחרים, מקומו מאחורי סורג ובריח, בין אם במוסד פסיכיאטרי או כלא‭".‬

    אתה מבין גיורא עם מי אתה מתכתב?
    אנחנו מכירים טוב-טוב את זרגיגון תסכולון. הוא כל כך דחוי עד שהוא היה שמח להיפטר מעצמו. אבל אצלנו ממשיכים לחיות ונשארים בינוניים ומטה וכותבים וכותבים וכותבים אל האין, ומקנאים, מקנאים, מקנאים, למשל באשכול נבו. עוד אחד שעשה בית קטן לעזיז שמת לפוצץ לעצמו את הראש עם חזיז, אבל אנחנו לא ניתן לו.

    ספר לנו באמת עיזה פזיזה. איך זה להיות דחוי?

   • גיורא פישר

    שלום ליאור
    אני מאד לא אוהב את הקללות וההשמצות בהן אתה מתייחס לאחרים,אני חושב שהן פוגעות בעיקר בך עצמך.
    אתה כל כך מרעיש שאי אפשר לשמוע אותך. לכן, אל תראה בתגובתי אליך כהסכמה לתוכן דבריך.
    אני מבקש להתייחס למה שכתבת עלי:

    "ולגביך גיורא, אם כל הכאב בדבר עליך להבין כי זכית לציוץ על ספרך בעם עובד רק בגלל מותו הטרגי של בנך."

    אולי תתפלא לדעת, אני מסכים איתך במאת האחוזים. אין לי ספק שההחלטה של "עם עובד" להוציא את הספר נבעה בעיקר מהשירים הקשורים לשכול.
    יש להניח שאם הייתי מגיע אליהם רק עם "השירים הרגילים" לא היו בוחרים להוציא את ספרי לאור.
    אבל יש כאן עניין מעגלי: אם בני לא היה נופל, לא הייתי כותב בכלל שירים. לא שירי שכול ולא שירים רגילים.
    כתבתי על כך לא פעם בבלוג. המוטו של הספר הוא
    "איכה אשיר את השיר
    רודה מגוית האריה"

    זו הסיבה שלא פרסמתי שירים הקשורים לשכול בשנה הראשונה שלי ב"בננות" ,יצאתי מארון השכול רק לאחר שנה ביום הזכרון לאחר שכבר זכיתי להערכה אצל רבים מקוראי הבלוג בלי שראו וידעו על "הפרט" הביוגרפי הזה.

    אני מאמין שלשירי יש איכות אומנותית המצדיקה את פירסומם בהוצאה מכובדת כ"עם עובד".

    שני הפוסטים האחרונים שפירסמתי הם דברים שנכתבו בבלוגים של "אנשים רגילים", לא "מבקרי עיתונות מושחתים". קרא אותם, הם לא היו חייבים "ציוץ" לאף אחד.

    אשמח מאד אם תשלח לי את כתובת הדאר האלקטרוני שלך כדי שאוכל לשלוח לך את הספר בגרסת pdf
    אשמח לשמוע את דעתך על שירי
    ולדעת אם אתה היית בוחר להוציא את ספרי לאור
    בברכה
    (ואנא, בלי קללות)
    גיורא

    • אני לא ליאור עזיז, אני המשיח

     ולגבי הקללות. אם אתה בגטו בגרמניה הנאצית. לא תקלל את היטלר ואת הקאפויים שלו?

     • לקרוא להפנים ולשתוק

      בית משפט השלום: עזיז נ' נימרודי. ת.ק. 1095-06-10 .

      התובע: עזיז ליאור.

      נגד
      הנתבעים:

      נימרודי עופר, מו"ל מעריב: מקום עבודתו: בניין מעריב, קרליבך 2, ת"א.
      מנהיים נעה: כתובת מקום עבודתה: הוצאת זמורה ביתן, רחוב התעשיה 10 אור
      יהודה.

      מהות התביעה: עבירות על חוק איסור לשון הרע.

      סכום התביעה:30,000 ש"ח

      כתב התביעה

      חלק מקדמי:

      1. אני סופר מוכר וידוע לציבור. פירסמתי שני ספרים בהוצאת זמורה ביתן
      ובהוצאת הקיבוץ המאוחד, שזכו לביקורות מהללות וטובות בעיתון הארץ
      ובעיתון ידיעות אחרונות. נערכו עימי ראיונות ענק בעיתונות הכתובה
      והמשודרת.
      סיפורים שלי נכללו באנתולוגיות יוקרתיות בישראל ובארגנטינה.

      2. יש לי תואר בהצטיינות מהחוג לקולנוע וטלביזיה באונ' ת"א.
      בעת האירוע, הייתי סטודנט שנה ד' למשפטים, בתוכנית למצטיינים, במרכז
      הבינתחומי בהרצליה.

      3. שם משפחתי מהולל מהבחינה הצבאית. דודי, נסים עזיז, הוא ההרוג הראשון
      בקרב הגדול על ת"א בשנת 1947. זה היה הקרב הפותח של מלחמת העצמאות,
      ודודי הוא ההרוג הראשון של מלחמה זו. על שמו של נסים עזיז ושניים
      מחבריו שנפלו בקרב זה, השלושה, יש בתל אביב כיכר ואנדרטה, ברחוב ויצמן,
      סמוך לגדות הירקון.

      הפרסום שהוא לשון הרע (נספח מצורף):

      4. ב-13.12.2005 פורסם עלי במעריב כך מפיה של מנהיים נעה:

      "גם אצל שיינפלד היו הטרדות מתמשכות עד שהגיע לאיומים ברצח."

      ציטוט נוסף: "ועכשיו, כשאני יודעת שהוא מסוגל להוציא דברים מהכוח אל
      הפועל, אני חושבת שזו לא סתם הקדמה אלא הטרדה."

      ציטוט נוסף: "מי שמאיים לפגוע באחרים, מקומו מאחורי סורג ובריח."

      5. מדובר בלשון הרע חמורה ביותר המייחסת לי עבירות של איומים ברצח.
      תסביר מנהיים נעה לכב' ביהמ"ש על סמך מה היא קובעת, כי אני איימתי על
      מישהו ברצח?

      6. התנהגות הנתבעים: בקשתי תיקון ועדכון על פי ס'25א(א) מנימרודי עופר
      המו"ל של מעריב, ומהיועץ המשפטי של מעריב מאיר בלייך (נספחים).
      מאיר בלייך סירב לפרסם התיקון.
      אבקש לצוות על נימרודי, מו"ל מעריב, לפרסם האמת בהבלטה,
      ובדיוק באותה דרך בו פורסמה הלשון הרע. כלומר, על פני חצי עמוד, במוסף
      מגזין של מעריב, עם תמונה גדולה שלי שאמסור לנימרודי עופר, במקום
      התמונה המבזה, בה אני מצולם מאחורי סורג ובריח, ותמונה של מנהיים
      נעה, כפי שפורסמה במקור, והדגשה שמדובר בשקרים בוטים.

      בכבוד רב, ליאור עזיז

 5. חנוך לוין (המשיח הקים אותו לתחייה)

  הנה לימדו איך מבקרת זוטרה ללא תואר אקדמי או יצירה משל עצמה הפכה לראש עורכת מקור בזב"מ (ראשי תיבות של זבל בלתי מתכלה)

  היא התקבלה לעבודה בYNET בתור כתבת מדע בדיוני, ואז הודות לעט ארסית במיוחד ושנאה יוקדת כלפי עמוס עוז ואחרים הפכה למעין קול סמכותי בידיעות אחרונות, שהוא מקום מושבו של השטן, ההומו, הסלבריטי וחובב האח הגדול. מנהיים כתבה ביקורות טובות על חבריה יעל איכילוב (חברות טובות שניהן, יוצאות ביחד והכל) כתבה ביקורות טובות על אילן שיינפלד (חבר טוב שלה-משוחחים בטלפון מדי פעם) וכמובן, כתבה ביקורות מהללות על אשכול נבו ועוד סופרים בזב"מ (נחשו למה? החוזה אצלם כבר היה אצלה בכיס)
  והנה היא עורכת מקור. מה הוציאה נחשב עד היום? כלום. מה הוציאה בסט סלר עד היום? כלום. מה היא עושה בדיוק בזב"מ? כלום.

  והנה לכם עוד אחד שאתם מעריכים פרופ' נסים קלדרון. כותב ונשפך מאתגר קרת ושמעון אדף. לכאורה אמין. אך שקר.
  נסים קלדרון הוציא ספרו אצל אותו עורך של שמעון אדף ואתגר קרת. קלדרון מקבל צ'ק מאותו בוס של אדף וקרת.
  אכן, גם הפרופסורים הפכו לזונות מפסקות רגליים.

  ומה אתה חושב גיורא, שקיבלת ביקורת אוהבדת בגלל שירך? הדבר יכאב לך מאוד, אך אלמלא מותו הטרגי של בנך לא היית זוכה לשורה אחת בעיתון הניאו נאצי, חובב החיזבאללה הארץ.
  ככה זה, אתה צריך להיות הומו, סלבריטי, עשיר, או בן למשפחה שכולה כדי שיכתבו עליך מילה בתקשורת.

  אז באמת אין מה לשכב עם בני מר, סגן עורך בהארץ (למרות שיש לו זיין ענק) ואין מה לשכב עם בני ציפר, שיושב שנים על כיסא העורך ולא עושה כלום ממשי חוץ מלגרבץ ולקבל צ'ק שמן משוקן.
  כמו כן, כמובן אין על מה לדבר על התייחסות בידיעות הרייטינגי או מעריב אצל רן יגיל שבטוח שהוא עגנון וכל מילה שלו זה גבריאל מוקד (ואגב מוקד, ידעת שהוא הורשע בפלילים על גניבת כסף מאגודת הסופרים הישראלית).
  בקיצור המצב בישראל מחורבן. הפוליטיקה לעומת עולם הספרות היא מקום ישר הגון ונפלא. הביצה הספרותית עלובה נוראית ומשמימה.
  ואתה נמצא בבלוג עלוב ופוסט נאצי, אבל מה לעשות, אנו חיים בעולם הזה המסריח, ויש לאטום את האף לכסות את האוזניים ולקוות לטוב.

  ברכות והצלחה.

 6. חנוך לוין (המשיח הקים אותו לתחייה)

  הנה לימדו איך מבקרת זוטרה ללא תואר אקדמי או יצירה משל עצמה הפכה לראש עורכת מקור בזב"מ (ראשי תיבות של זבל בלתי מתכלה)

  היא התקבלה לעבודה בYNET בתור כתבת מדע בדיוני, ואז הודות לעט ארסית במיוחד ושנאה יוקדת כלפי עמוס עוז ואחרים הפכה למעין קול סמכותי בידיעות אחרונות, שהוא מקום מושבו של השטן, ההומו, הסלבריטי וחובב האח הגדול. מנהיים כתבה ביקורות טובות על חבריה יעל איכילוב (חברות טובות שניהן, יוצאות ביחד והכל) כתבה ביקורות טובות על אילן שיינפלד (חבר טוב שלה-משוחחים בטלפון מדי פעם) וכמובן, כתבה ביקורות מהללות על אשכול נבו ועוד סופרים בזב"מ (נחשו למה? החוזה אצלם כבר היה אצלה בכיס)
  והנה היא עורכת מקור. מה הוציאה נחשב עד היום? כלום. מה הוציאה בסט סלר עד היום? כלום. מה היא עושה בדיוק בזב"מ? כלום.

  והנה לכם עוד אחד שאתם מעריכים פרופ' נסים קלדרון. כותב ונשפך מאתגר קרת ושמעון אדף. לכאורה אמין. אך שקר.
  נסים קלדרון הוציא ספרו אצל אותו עורך של שמעון אדף ואתגר קרת. קלדרון מקבל צ'ק מאותו בוס של אדף וקרת.
  אכן, גם הפרופסורים הפכו לזונות מפסקות רגליים.

  ומה אתה חושב גיורא, שקיבלת ביקורת אוהבדת בגלל שירך? הדבר יכאב לך מאוד, אך אלמלא מותו הטרגי של בנך לא היית זוכה לשורה אחת בעיתון הניאו נאצי, חובב החיזבאללה הארץ.
  ככה זה, אתה צריך להיות הומו, סלבריטי, עשיר, או בן למשפחה שכולה כדי שיכתבו עליך מילה בתקשורת.

  אז באמת אין מה לשכב עם בני מר, סגן עורך בהארץ (למרות שיש לו זיין ענק) ואין מה לשכב עם בני ציפר, שיושב שנים על כיסא העורך ולא עושה כלום ממשי חוץ מלגרבץ ולקבל צ'ק שמן משוקן.
  כמו כן, כמובן אין על מה לדבר על התייחסות בידיעות הרייטינגי או מעריב אצל רן יגיל שבטוח שהוא עגנון וכל מילה שלו זה גבריאל מוקד (ואגב מוקד, ידעת שהוא הורשע בפלילים על גניבת כסף מאגודת הסופרים הישראלית).
  בקיצור המצב בישראל מחורבן. הפוליטיקה לעומת עולם הספרות היא מקום ישר הגון ונפלא. הביצה הספרותית עלובה נוראית ומשמימה.
  ואתה נמצא בבלוג עלוב ופוסט נאצי, אבל מה לעשות, אנו חיים בעולם הזה המסריח, ויש לאטום את האף לכסות את האוזניים ולקוות לטוב.

  ברכות והצלחה.

 7. חנוך לוין (המשיח הקים אותו לתחייה)

  הנה לימדו איך מבקרת זוטרה ללא תואר אקדמי או יצירה משל עצמה הפכה לראש עורכת מקור בזב"מ (ראשי תיבות של זבל בלתי מתכלה)

  היא התקבלה לעבודה בYNET בתור כתבת מדע בדיוני, ואז הודות לעט ארסית במיוחד ושנאה יוקדת כלפי עמוס עוז ואחרים הפכה למעין קול סמכותי בידיעות אחרונות, שהוא מקום מושבו של השטן, ההומו, הסלבריטי וחובב האח הגדול. מנהיים כתבה ביקורות טובות על חבריה יעל איכילוב (חברות טובות שניהן, יוצאות ביחד והכל) כתבה ביקורות טובות על אילן שיינפלד (חבר טוב שלה-משוחחים בטלפון מדי פעם) וכמובן, כתבה ביקורות מהללות על אשכול נבו ועוד סופרים בזב"מ (נחשו למה? החוזה אצלם כבר היה אצלה בכיס)
  והנה היא עורכת מקור. מה הוציאה נחשב עד היום? כלום. מה הוציאה בסט סלר עד היום? כלום. מה היא עושה בדיוק בזב"מ? כלום.

  והנה לכם עוד אחד שאתם מעריכים פרופ' נסים קלדרון. כותב ונשפך מאתגר קרת ושמעון אדף. לכאורה אמין. אך שקר.
  נסים קלדרון הוציא ספרו אצל אותו עורך של שמעון אדף ואתגר קרת. קלדרון מקבל צ'ק מאותו בוס של אדף וקרת.
  אכן, גם הפרופסורים הפכו לזונות מפסקות רגליים.

  ומה אתה חושב גיורא, שקיבלת ביקורת אוהבדת בגלל שירך? הדבר יכאב לך מאוד, אך אלמלא מותו הטרגי של בנך לא היית זוכה לשורה אחת בעיתון הניאו נאצי, חובב החיזבאללה הארץ.
  ככה זה, אתה צריך להיות הומו, סלבריטי, עשיר, או בן למשפחה שכולה כדי שיכתבו עליך מילה בתקשורת.

  אז באמת אין מה לשכב עם בני מר, סגן עורך בהארץ (למרות שיש לו זיין ענק) ואין מה לשכב עם בני ציפר, שיושב שנים על כיסא העורך ולא עושה כלום ממשי חוץ מלגרבץ ולקבל צ'ק שמן משוקן.
  כמו כן, כמובן אין על מה לדבר על התייחסות בידיעות הרייטינגי או מעריב אצל רן יגיל שבטוח שהוא עגנון וכל מילה שלו זה גבריאל מוקד (ואגב מוקד, ידעת שהוא הורשע בפלילים על גניבת כסף מאגודת הסופרים הישראלית).
  בקיצור המצב בישראל מחורבן. הפוליטיקה לעומת עולם הספרות היא מקום ישר הגון ונפלא. הביצה הספרותית עלובה נוראית ומשמימה.
  ואתה נמצא בבלוג עלוב ופוסט נאצי, אבל מה לעשות, אנו חיים בעולם הזה המסריח, ויש לאטום את האף לכסות את האוזניים ולקוות לטוב.

  ברכות והצלחה.

 8. חנוך לוין (המשיח הקים אותו לתחייה)

  הנה לימדו איך מבקרת זוטרה ללא תואר אקדמי או יצירה משל עצמה הפכה לראש עורכת מקור בזב"מ (ראשי תיבות של זבל בלתי מתכלה)

  היא התקבלה לעבודה בYNET בתור כתבת מדע בדיוני, ואז הודות לעט ארסית במיוחד ושנאה יוקדת כלפי עמוס עוז ואחרים הפכה למעין קול סמכותי בידיעות אחרונות, שהוא מקום מושבו של השטן, ההומו, הסלבריטי וחובב האח הגדול. מנהיים כתבה ביקורות טובות על חבריה יעל איכילוב (חברות טובות שניהן, יוצאות ביחד והכל) כתבה ביקורות טובות על אילן שיינפלד (חבר טוב שלה-משוחחים בטלפון מדי פעם) וכמובן, כתבה ביקורות מהללות על אשכול נבו ועוד סופרים בזב"מ (נחשו למה? החוזה אצלם כבר היה אצלה בכיס)
  והנה היא עורכת מקור. מה הוציאה נחשב עד היום? כלום. מה הוציאה בסט סלר עד היום? כלום. מה היא עושה בדיוק בזב"מ? כלום.

  והנה לכם עוד אחד שאתם מעריכים פרופ' נסים קלדרון. כותב ונשפך מאתגר קרת ושמעון אדף. לכאורה אמין. אך שקר.
  נסים קלדרון הוציא ספרו אצל אותו עורך של שמעון אדף ואתגר קרת. קלדרון מקבל צ'ק מאותו בוס של אדף וקרת.
  אכן, גם הפרופסורים הפכו לזונות מפסקות רגליים.

  ומה אתה חושב גיורא, שקיבלת ביקורת אוהבדת בגלל שירך? הדבר יכאב לך מאוד, אך אלמלא מותו הטרגי של בנך לא היית זוכה לשורה אחת בעיתון הניאו נאצי, חובב החיזבאללה הארץ.
  ככה זה, אתה צריך להיות הומו, סלבריטי, עשיר, או בן למשפחה שכולה כדי שיכתבו עליך מילה בתקשורת.

  אז באמת אין מה לשכב עם בני מר, סגן עורך בהארץ (למרות שיש לו זיין ענק) ואין מה לשכב עם בני ציפר, שיושב שנים על כיסא העורך ולא עושה כלום ממשי חוץ מלגרבץ ולקבל צ'ק שמן משוקן.
  כמו כן, כמובן אין על מה לדבר על התייחסות בידיעות הרייטינגי או מעריב אצל רן יגיל שבטוח שהוא עגנון וכל מילה שלו זה גבריאל מוקד (ואגב מוקד, ידעת שהוא הורשע בפלילים על גניבת כסף מאגודת הסופרים הישראלית).
  בקיצור המצב בישראל מחורבן. הפוליטיקה לעומת עולם הספרות היא מקום ישר הגון ונפלא. הביצה הספרותית עלובה נוראית ומשמימה.
  ואתה נמצא בבלוג עלוב ופוסט נאצי, אבל מה לעשות, אנו חיים בעולם הזה המסריח, ויש לאטום את האף לכסות את האוזניים ולקוות לטוב.

  ברכות והצלחה.

 9. חנוך לוין (המשיח הקים אותו לתחייה)

  הנה לימדו איך מבקרת זוטרה ללא תואר אקדמי או יצירה משל עצמה הפכה לראש עורכת מקור בזב"מ (ראשי תיבות של זבל בלתי מתכלה)

  היא התקבלה לעבודה בYNET בתור כתבת מדע בדיוני, ואז הודות לעט ארסית במיוחד ושנאה יוקדת כלפי עמוס עוז ואחרים הפכה למעין קול סמכותי בידיעות אחרונות, שהוא מקום מושבו של השטן, ההומו, הסלבריטי וחובב האח הגדול. מנהיים כתבה ביקורות טובות על חבריה יעל איכילוב (חברות טובות שניהן, יוצאות ביחד והכל) כתבה ביקורות טובות על אילן שיינפלד (חבר טוב שלה-משוחחים בטלפון מדי פעם) וכמובן, כתבה ביקורות מהללות על אשכול נבו ועוד סופרים בזב"מ (נחשו למה? החוזה אצלם כבר היה אצלה בכיס)
  והנה היא עורכת מקור. מה הוציאה נחשב עד היום? כלום. מה הוציאה בסט סלר עד היום? כלום. מה היא עושה בדיוק בזב"מ? כלום.

  והנה לכם עוד אחד שאתם מעריכים פרופ' נסים קלדרון. כותב ונשפך מאתגר קרת ושמעון אדף. לכאורה אמין. אך שקר.
  נסים קלדרון הוציא ספרו אצל אותו עורך של שמעון אדף ואתגר קרת. קלדרון מקבל צ'ק מאותו בוס של אדף וקרת.
  אכן, גם הפרופסורים הפכו לזונות מפסקות רגליים.

  ומה אתה חושב גיורא, שקיבלת ביקורת אוהבדת בגלל שירך? הדבר יכאב לך מאוד, אך אלמלא מותו הטרגי של בנך לא היית זוכה לשורה אחת בעיתון הניאו נאצי, חובב החיזבאללה הארץ.
  ככה זה, אתה צריך להיות הומו, סלבריטי, עשיר, או בן למשפחה שכולה כדי שיכתבו עליך מילה בתקשורת.

  אז באמת אין מה לשכב עם בני מר, סגן עורך בהארץ (למרות שיש לו זיין ענק) ואין מה לשכב עם בני ציפר, שיושב שנים על כיסא העורך ולא עושה כלום ממשי חוץ מלגרבץ ולקבל צ'ק שמן משוקן.
  כמו כן, כמובן אין על מה לדבר על התייחסות בידיעות הרייטינגי או מעריב אצל רן יגיל שבטוח שהוא עגנון וכל מילה שלו זה גבריאל מוקד (ואגב מוקד, ידעת שהוא הורשע בפלילים על גניבת כסף מאגודת הסופרים הישראלית).
  בקיצור המצב בישראל מחורבן. הפוליטיקה לעומת עולם הספרות היא מקום ישר הגון ונפלא. הביצה הספרותית עלובה נוראית ומשמימה.
  ואתה נמצא בבלוג עלוב ופוסט נאצי, אבל מה לעשות, אנו חיים בעולם הזה המסריח, ויש לאטום את האף לכסות את האוזניים ולקוות לטוב.

  ברכות והצלחה.

 10. חנוך לוין (המשיח הקים אותו לתחייה)

  הנה לימדו איך מבקרת זוטרה ללא תואר אקדמי או יצירה משל עצמה הפכה לראש עורכת מקור בזב"מ (ראשי תיבות של זבל בלתי מתכלה)

  היא התקבלה לעבודה בYNET בתור כתבת מדע בדיוני, ואז הודות לעט ארסית במיוחד ושנאה יוקדת כלפי עמוס עוז ואחרים הפכה למעין קול סמכותי בידיעות אחרונות, שהוא מקום מושבו של השטן, ההומו, הסלבריטי וחובב האח הגדול. מנהיים כתבה ביקורות טובות על חבריה יעל איכילוב (חברות טובות שניהן, יוצאות ביחד והכל) כתבה ביקורות טובות על אילן שיינפלד (חבר טוב שלה-משוחחים בטלפון מדי פעם) וכמובן, כתבה ביקורות מהללות על אשכול נבו ועוד סופרים בזב"מ (נחשו למה? החוזה אצלם כבר היה אצלה בכיס)
  והנה היא עורכת מקור. מה הוציאה נחשב עד היום? כלום. מה הוציאה בסט סלר עד היום? כלום. מה היא עושה בדיוק בזב"מ? כלום.

  והנה לכם עוד אחד שאתם מעריכים פרופ' נסים קלדרון. כותב ונשפך מאתגר קרת ושמעון אדף. לכאורה אמין. אך שקר.
  נסים קלדרון הוציא ספרו אצל אותו עורך של שמעון אדף ואתגר קרת. קלדרון מקבל צ'ק מאותו בוס של אדף וקרת.
  אכן, גם הפרופסורים הפכו לזונות מפסקות רגליים.

  ומה אתה חושב גיורא, שקיבלת ביקורת אוהבדת בגלל שירך? הדבר יכאב לך מאוד, אך אלמלא מותו הטרגי של בנך לא היית זוכה לשורה אחת בעיתון הניאו נאצי, חובב החיזבאללה הארץ.
  ככה זה, אתה צריך להיות הומו, סלבריטי, עשיר, או בן למשפחה שכולה כדי שיכתבו עליך מילה בתקשורת.

  אז באמת אין מה לשכב עם בני מר, סגן עורך בהארץ (למרות שיש לו זיין ענק) ואין מה לשכב עם בני ציפר, שיושב שנים על כיסא העורך ולא עושה כלום ממשי חוץ מלגרבץ ולקבל צ'ק שמן משוקן.
  כמו כן, כמובן אין על מה לדבר על התייחסות בידיעות הרייטינגי או מעריב אצל רן יגיל שבטוח שהוא עגנון וכל מילה שלו זה גבריאל מוקד (ואגב מוקד, ידעת שהוא הורשע בפלילים על גניבת כסף מאגודת הסופרים הישראלית).
  בקיצור המצב בישראל מחורבן. הפוליטיקה לעומת עולם הספרות היא מקום ישר הגון ונפלא. הביצה הספרותית עלובה נוראית ומשמימה.
  ואתה נמצא בבלוג עלוב ופוסט נאצי, אבל מה לעשות, אנו חיים בעולם הזה המסריח, ויש לאטום את האף לכסות את האוזניים ולקוות לטוב.

  ברכות והצלחה.

 11. זרגיגון בן תסכולון – הכבוד הרב או המעט, מזמן עזב את מחוזך. אתה אסקופה נדרסת על ידי עורכים. קודם פרי ניגב בך את הרגליים, אחר כך נעה מנהיים ניגבה בך את המגפיים, ואנחנו לא רוצים להרחיב מה אילן שיינפלד – המשורר המוכשר והנפלא הזה – עשה בך. עכשיו אנחנו כאן והמשטרה בדרך. רק אל תבכה שוב כמו ילד עזוב, כמו בתצלומים, כמו בתמונות, שאתה משפיל מבט. זריקה קצרה לווריד, פיהוקי וסיפוקי. האחים שלך מאתר "בננות".

  • עזיז שרצח את פרי הגדול שיינפלד הנפלא(איזו גופה נהייתה לו) ומנהיים הכוסית

   עזי הראה לשוטרים את הבלוג של שרילי צלצנסקי הניאו נאצית, כוס ביוב פתוח, והם נדהמו לגלות כי אשת הספרות היא בת השטן בכבודו ובעצמו.

   כמו כן, עו"ד כבר סיים הכנת התביעה נגד צלצנסקי על מסירת IP של גולשים ולא באמצעות ביהמ"ש. חמש שנות מאסר לעבירה על חוק הגנת הפרטיות. כמו כן, ביהמ"ש יחשוף כל האיפי של המגיבים בבלוג לשם הכנת כתב אישום…

 12. מי הבא בתור? פרה מהרפת של גיורא?

  בית משפט השלום: עזיז נ' נימרודי. ת.ק. 1095-06-10 .

  התובע: עזיז ליאור.

  נגד
  הנתבעים:

  נימרודי עופר, מו"ל מעריב: מקום עבודתו: בניין מעריב, קרליבך 2, ת"א.
  מנהיים נעה: כתובת מקום עבודתה: הוצאת זמורה ביתן, רחוב התעשיה 10 אור
  יהודה.

  מהות התביעה: עבירות על חוק איסור לשון הרע.

  סכום התביעה:30,000 ש"ח

  כתב התביעה

  חלק מקדמי:

  1. אני סופר מוכר וידוע לציבור. פירסמתי שני ספרים בהוצאת זמורה ביתן
  ובהוצאת הקיבוץ המאוחד, שזכו לביקורות מהללות וטובות בעיתון הארץ
  ובעיתון ידיעות אחרונות. נערכו עימי ראיונות ענק בעיתונות הכתובה
  והמשודרת.
  סיפורים שלי נכללו באנתולוגיות יוקרתיות בישראל ובארגנטינה.

  2. יש לי תואר בהצטיינות מהחוג לקולנוע וטלביזיה באונ' ת"א.
  בעת האירוע, הייתי סטודנט שנה ד' למשפטים, בתוכנית למצטיינים, במרכז
  הבינתחומי בהרצליה.

  3. שם משפחתי מהולל מהבחינה הצבאית. דודי, נסים עזיז, הוא ההרוג הראשון
  בקרב הגדול על ת"א בשנת 1947. זה היה הקרב הפותח של מלחמת העצמאות,
  ודודי הוא ההרוג הראשון של מלחמה זו. על שמו של נסים עזיז ושניים
  מחבריו שנפלו בקרב זה, השלושה, יש בתל אביב כיכר ואנדרטה, ברחוב ויצמן,
  סמוך לגדות הירקון.

  הפרסום שהוא לשון הרע (נספח מצורף):

  4. ב-13.12.2005 פורסם עלי במעריב כך מפיה של מנהיים נעה:

  "גם אצל שיינפלד היו הטרדות מתמשכות עד שהגיע לאיומים ברצח."

  ציטוט נוסף: "ועכשיו, כשאני יודעת שהוא מסוגל להוציא דברים מהכוח אל
  הפועל, אני חושבת שזו לא סתם הקדמה אלא הטרדה."

  ציטוט נוסף: "מי שמאיים לפגוע באחרים, מקומו מאחורי סורג ובריח."

  5. מדובר בלשון הרע חמורה ביותר המייחסת לי עבירות של איומים ברצח.
  תסביר מנהיים נעה לכב' ביהמ"ש על סמך מה היא קובעת, כי אני איימתי על
  מישהו ברצח?

  6. התנהגות הנתבעים: בקשתי תיקון ועדכון על פי ס'25א(א) מנימרודי עופר
  המו"ל של מעריב, ומהיועץ המשפטי של מעריב מאיר בלייך (נספחים).
  מאיר בלייך סירב לפרסם התיקון.
  אבקש לצוות על נימרודי, מו"ל מעריב, לפרסם האמת בהבלטה,
  ובדיוק באותה דרך בו פורסמה הלשון הרע. כלומר, על פני חצי עמוד, במוסף
  מגזין של מעריב, עם תמונה גדולה שלי שאמסור לנימרודי עופר, במקום
  התמונה המבזה, בה אני מצולם מאחורי סורג ובריח, ותמונה של מנהיים
  נעה, כפי שפורסמה במקור, והדגשה שמדובר בשקרים בוטים.

  בכבוד רב, ליאור עזיז

  • לפי השיר פה-אכן הפרות שלך יותר מוכשרות ממך גיורא

   בית משפט השלום: עזיז נ' פרי. ת"א: 37375-5-10
   התובע: עזיז ליאור.
   נגד

   הנתבעים:

   1. פרי מנחם. כתובת: בוסתנאי 23 ת"א .
   2. פרי יערה. כתובת: עזריה מן האדומים 7 ת"א.
   3. נימרודי עופר. כתובת: קרליבך 2 ת"א
   4. מוזס ארנון, בעלי עיתון ידיעות אחרונות ואתר YNET. כתובת: מוזס 2 ת"א.
   5. שוקן עמוס, בעלי עיתון הארץ, ואתר אינטרנט הארץ. כתובת: שוקן 21 ת"א.

   מהות התביעה: עבירות על חוק איסור לשון הרע.
   עבירות על חוק יסוד:כבוד האדם וחירותו.
   סכום התביעה: 1,000,000 ש"ח.

   כתב התביעה

   חלק מקדמי:

   1. אני סופר מוכר וידוע לציבור. פירסמתי שני ספרים בהוצאת זמורה ביתן
   ובהוצאת הקיבוץ המאוחד, שזכו לביקורות מהללות וטובות בעיתון הארץ
   ובעיתון ידיעות אחרונות. נערכו עימי ראיונות ענק בעיתונות הכתובה
   והמשודרת.
   סיפורים שלי נכללו באנתולוגיות יוקרתיות בישראל ובארגנטינה.

   2. יש לי תואר בהצטיינות מהחוג לקולנוע וטלביזיה באונ' ת"א.
   בעת האירוע, הייתי סטודנט שנה ד' למשפטים, בתוכנית למצטיינים, במרכז
   הבינתחומי בהרצליה.

   3. שם משפחתי מהולל מהבחינה הצבאית. דודי, נסים עזיז, הוא ההרוג הראשון
   בקרב הגדול על ת"א בשנת 1947. זה היה הקרב הפותח של מלחמת העצמאות,
   ודודי הוא ההרוג הראשון של מלחמה זו. על שמו של נסים עזיז ושניים
   מחבריו שנפלו בקרב זה, השלושה, יש בתל אביב כיכר ואנדרטה, ברחוב ויצמן,
   סמוך לגדות הירקון.

   הפרסומים שהם לשון הרע (כל הנספחים מצורפים):

   הפרסום הראשון (נספח 1):

   4. ב-14.11.2005 נכתב עלי בשער העיתון מעריב כך: (נספח 1)

   בכותרת ענק: "סיפור האימה של המרצה לספרות."

   מתחת לכותרת נכתב: ההודעה שהמתינה לפרופ' מנחם פרי היתה חד
   משמעית:" יש לך שעתיים לחיות. גם ביתו קיבלה איומים. ברור קצר העלה:
   מדובר בסופר מתוסכל שנעצר."

   ב-14.11.2005 בעמוד ראשי במעריב נכתב עלי כך (נספח 2):

   בכותרת משנית: "ראש החוג לספרות באונ' ת"א, פרופ' מנחם פרי, מצא את
   עצמו בסוף השבוע לכוד בתוך מותחן אימה מציאותי כשסופר מתסוכל שאת
   כתביו הוא דחה הודיע לו: "יש לך שעתיים לחיות" ואיים גם על חיי בתו
   ונכדתו".

   מתחת לתמונה שלי נכתב : "איים על הבת של פרי מול עיני השוטרים".

   בגוף הכתבה נכתב כך: "… הפרופסור מחליט לדחות בנימוס את כתב היד, אבל
   אז הוא חוזר הביתה ושומע במשיבון שלו הודעה שאינה משתמעת לשני פנים:
   יש לך שעתיים לחיות".

   ציטוט נוסף: "עוד באותו הלילה קיבלה בתו, יערה פרי, שהיא במקרה גם
   שכנה של הסופר המתוסכל, שיחה מאיימת אפילו יותר שבה נאמר לה בין
   היתר: "הוצאתי הוצאה להורג של אביך, אני יודע מי את ואיפה את גרה, ואני
   מודיע לך שאני ארצח גם אותך. תודה."

   ציטוט נוסף: " ביום שישי הוא השאיר לי הודעה טלפונית במשיבון שנותרו לי
   שעתיים לחיות … רק אחרי שהוא השאיר הודעה לבתי יערה, ובה טען שמשום
   שאני מסרב להוציא לאור את היצירה שלו היא ובתה ירצחו…"

   פרי יערה אומרת כך: "השוטרים הגיעו, ופתאום עזיז הופיע למטה בלי חולצה
   ואיים לרצוח אותי שוב בנוכחותם, אך הם לא הספיקו לעצור אותו".

   5. מדובר בלשון הרע חמורה ביותר. מיוחסים לי עבירות פליליות חמורות. מעולם
   לא השארתי הודעות מאיימות על המשיבון של הנתבעים, ולא שלחתי מכתבים
   מאיימים. לא הוצגו לשוטרים כל ראיות לכך. מעולם לא איימתי על הנתבעת,
   ואפילו לא ראיתי אותה.
   טענתה של פרי יערה, כי איימתי עליה בנוכחותם של שלושה שוטרים היא
   מופרכת ומשוללת כל יסוד. הרי לא יתכן, כי אדם יאיים על הזולת במרחק של
   נגיעה משלושה שוטרים, ויצליח לברוח מהם, כאילו הוא איזה סופרמן.
   הדבר לא מתקבל על הדעת ונוגד את ההגיון הבריא.
   כמו כן, מאיפה יערה פרי יודעת איך אני נראה? הרי מעולם לא נפגשנו.
   אין כל עדות לאיומים שלי על פרי מנחם או פרי יערה, כי הדבר לא היה ולא
   נברא. התיק הפלילי נגדי נסגר במשטרה, חודש אחרי התלונות, לאחר שלא
   נמצאו כל ראיות לדבריהם של פרי מנחם ופרי יערה.

   הפרסום השני (נספח 3):

   6. ב-14.11.2005 נכתב עלי בעמוד ראשי בעיתון ידיעות אחרונות:

   בכותרת ראשית: "איומי רצח בחוג לספרות". משמע האדם הסביר מבין, כי
   איימתי וביצעתי עבירה פלילית חמורה.
   בגוף הכתבה נכתב עלי מפיו של פרי מנחם: " ביום שישי האחרון הושארה לי
   ההודעה המאיימת במשיבון. לא ייחסתי לה יותר מדי חשיבות, אבל בתי
   צילצלה בשבת ואמרה שגם לה השאירו איומים במשיבון כמו 'אני בא לרצוח
   אותך' … אבל כשבתי שהתה מחוץ לבית, השכנים התקשרו לספר לה שהבחור
   ממש מנסה לשבור לה את הדלת. אדם כמוהו אסור לשחרר. הוא צריך טיפול
   ולא שחרור".

   7. מדובר בלשון הרע חמורה המייחסת לי ביצוע עבירות פליליות. לא איימתי על
   פרי מנחם ופרי יערה, ולא שברתי לה את הדלת. לא פרי מנחם ולא פרי יערה
   ראו אותי שובר את הדלת של פרי יערה. אז מדוע פרי מנחם מוסר בביטחון,
   כי אני הוא זה שניסה לפרוץ לביתה? מדובר בהוצאת לשון הרע מתוך כוונת זדון
   לבזות את שמי הטוב. האיש מעליל עלי עלילת דמים.

   הפרסום השלישי (נספח 4):

   8. ב-13.11.2005 נכתב עלי באתר YNET :

   "חשד: איים לרצוח את פרופ' פרי, בגלל ספר. לפי החשד, תושב תל אביב בן
   37 השאיר הודעה בביתו של הפרופ' לספרות כי "נשארו לך שעתיים לחיות",
   ומאוחר יותר שבר את דלת ביתה של בתו, ואיים ברצח. לדברי פרי, "הוא מנסה
   שנים לפרסם בהוצאה שלי חזיונות נבואיים ואני דוחה אותו, ופתאום זה הפך
   לאיומים. הרגשתי חוסר ישע".

   ציטוט נוסף : אתמול התקבלה תלונה במשטרה מבתו של מנחם פרי על כך
   שאדם שובר את דלת ביתה ומאיים כי ירצח אותה. שוטרים שהגיעו למקום
   החלו לדבר עם בתו של פרופ' פרי ובאותו זמן המאיים הצליח להימלט בעוד
   השוטרים נמצאים במקום.

   מפיו של פרי מנחם: "ביום שישי כאשר שמעתי את ההודעות במזכירה
   האלקטרונית שלי, שמעתי הודעה ובה הוא מאיים עליי ואומר לי שיש לי עוד
   שעתיים לחיות. אתמול כבר היו איומים קונקרטיים כאשר הגיע החשוד
   לדירתה של בתי ושבר את הדלת", אמר פרופ' פרי ל-ynet."

   9. מדובר בלשון הרע חמורה. דברי בלע ונאצה. מיוחסים לי פה עבירות חמורות
   של איומים ופגיעה ברכוש. הכל שקר וכזב. עורבא פרח.

   הפרסום הרביעי (נספח 5):

   10. ב- 14.11.2005 נכתב עלי בעיתון הארץ:

   "עזיז נעצר לאחר שפרי התלונן על איומים חוזרים ונשנים עליו ועל משפחתו."

   מפיו של פרי מנחם: "בתגובה החל עזיז להשאיר הודעות במשיבון שבביתו
   של פרי, ואיים כי יפגע בחייו. אתמול הוא השאיר הודעה נוספת, ובה אמר
   שגילה כי בתי היא שכנה שלו וגרה באותו רחוב, ואיים לפגוע גם בה."

   11. מדובר בלשון הרע. מעולם לא איימתי על פרי מנחם. דבריו של פרי מנחם הם
   שקר וכזב.

   הפרסום החמישי (נספח 6):

   12. ב- 13.11.2005 נכתב עלי באתר haaretz:

   "עזיז נעצר לאחר שפרי התלונן על איומים חוזרים ונשנים עליו ועל משפחתו …
   בתגובה החל עזיז להשאיר הודעות במשיבון שבביתו של פרי, ואיים כי יפגע
   בחייו. אתמול הוא השאיר הודעה נוספת, ובה אמר שגילה כי בתי היא שכנה
   שלו וגרה באותו רחוב, ואיים לפגוע גם בה", סיפר פרי אתמול. במקביל
   התקבלו הודעות גם בביתה של הבת, שבהן איים עזיז כי ירצח אותה ואת בתה
   … בעקבות ההודעות החוזרות ונשנות הגישו השניים תלונה במשטרת מרחב
   ירקון. השניים הביאו לשוטרים מכתב שעזיז השאיר לאחרונה, ובו איומים
   נוספים בפגיעה."

   13. מדובר בפירסום שקרי, שרחוק מן האמת כרחוק מזרח מן המערב.

   הפרסום השישי (נספח 7):

   14. ב-13.12.2005 בעיתון מעריב בכתבת ענק נכתב עלי בכותרת ראשית:

   "הסופר הזועם, שהיה תלמידו של פרי באוניברסיטה, אף הגיע לדירת בתו
   של פרי, יערה פרי, המתגוררת בשכנות אליו, איים עליה ברצח, שבר את
   פעמון הכניסה וניסה לשבור את דלת ביתה".

   ציטוט נוסף מפיה של פרי יערה: "…השוטרים הגיעו ועדכנתי אותם
   במתרחש, ופתאום הוא הופיע למטה בלי חולצה ואיים לרצוח אותי שוב."

   15. מדובר בלשון הרע חמורה ביותר. העיתונאי מדווח, כי איימתי ברצח
   ועברתי עבירות של פגיעה ברכוש. מדובר בשקר גס.
   שוטרים לא ראו אותי מאיים על פרי יערה, כי מעולם לא איימתי על פרי
   יערה.

   הפרסום השביעי (נספח 8):

   16. במכתב של פרי מנחם אל ביה"ח איכילוב ב-15 בדצמבר 2005 כותב פרי כך:

   "בהודעות הללו מופיע אילן שיינפלד כמטרה ראשית להטרדות ואף לאיומים.
   תחילה הופיע בהן הנוסח המתון "שיינפלד, הישמר לך", ובהמשך שוגרו
   לאינטרנט הודעות עם האיום המוכר (בדיוק זה שבו נקט עזיז נגדי) "נותרו לך
   רק שעתיים לחיות", ועם איומים נוספים (למשל שישרוף את ביתו.)"

   17. מדובר בלשון הרע חמורה ביותר המייחסת לי עבירות ברצח, בפגיעה ברכוש.
   הכל שקר וכזב, וכמובן כי המכתב הזה, לא עומד בהגנות תום הלב של ס' 15
   לחוק.
   יסביר בבקשה פרי מנחם לכב' ביהמ"ש מדוע כתב מכתב נאצה זה לבית חולים
   איכילוב?
   בעקבות הפרסום של הלשון הרע חסר התקדים בהיקפו וחומרתו של פרי מנחם
   כנגדי בכל גופי התקשורת המרכזיים בישראל, פרשתי מן לימודי המשפטים
   במרכז הבינתחומי בהרצליה, בשל ההשפלה, ביזוי שמי, והדיכאון בו לקיתי
   בשל עוצמת דברי הנאצה של פרי מנחם כנגדי. בעקבות כך נזקקתי לטיפול
   נפשי בבית חולים איכילוב. לא רק שבשל שקריו הבוטים של פרי מנחם כנגדי
   נזקקתי לטיפול נפשי, אלא שפרי מנחם, אף המשיך לרדוף אחרי
   באובססיביות, תוך שהוא כותב מכתב נאצה זה לרופאי בית החולים, תוך רצון
   להטמיע בהם את התחושה כאילו אני אשם בפלילים, וכי אני מאיים סידרתי
   ברצח ובפגיעות ברכוש. פרי מנחם לא רק פגע בכבודי, בשמי הטוב, ובמשלח
   ידי אלא שבמכתב זה, הוא אף מנסה לפגוע בי פיזית ממש בגופי ובנפשי, על
   ידי הטעיית הצוות הרפואי בבית החולים, תוך רצון לשבש הטיפול הנפשי
   שניתן לי בעקבות. הדבר מהווה עבירה לפי ס' 2 לחוק יסוד:כבוד האדם
   וחירותו הקובע, כי אין פוגעים בחייו, בגופו או בכבודו של האדם באשר הוא
   אדם.

   הפרסום השמיני (נספח 9):

   18. במכתב של פרי מנחם אל לשכת הפסיכיאטר בת"א, ב-5 בדצמבר 2009 כותב
   פרי מנחם כך:

   "בדצמבר 2005 פניתי אליכם בנוגע לליאור עזיז, לאחר שאיים עלי ותקף את
   בתי, בעקבות התקף פסיכוטי. האיומים הובילו למעצרו של עזיז, וב-14
   בנובמבר 2005 הוא אושפז באברבנל, לאחר שהוכרז כבלתי כשיר לעמוד לדין."

   19. מדובר בדברי בלע ונאצה, המייחסים לי עבירות פליליות חמורות של איומים
   ותקיפה. מעולם לא איימתי על פרי מנחם ולא תקפתי את בתו. מעולם גם לא
   היה לי התקף פסיכוטי. שוב, יסביר הנתבע לכב' ביהמ"ש, מדוע שלח מכתב
   נאצה זה אל בית החולים, ארבע שנים אחרי האירועים המדוברים?

   הפרסום התשיעי (נספח 10):

   20. ב-27.5.20101 התלונן נגדי פרי מנחם במשטרה, על שאיימתי עליו ברצח
   באמצעות פקסים, שליחת הודעות באינטרנט, וטלפונים רבים, וכן טען, כי
   איימתי על ביתו ברצח, וכי 'אטפל גם בה'. סימוכין לכך ניתן למצוא בפרוטוקול
   ביהמ"ש, בדיון שנערך בעקבות תלונתו של פרי מנחם נגדי ב-28.5.2010
   (נספח 11). שם נאמר ע"י הטוען המשטרתי כך: "בחומר הראיות שהצגתי יש
   חלק מהתכתובות שהחשוד שולח לנמענים כולל פרפ' פרי שהוא עבד אצלו
   תקופה באוניברסיטה … המתלוננים טוענים שזה הוא. פרופ' פרי על סמך
   היכרות אישית … גיליתי שהבת שלך היא שכנה שלי ואני כנראה גם יטפל
   בה … "אני חושב שזה איום."

   21. מדובר בדברי נאצה, לשון הרע חמורה ביותר כנגדי המייחסת לי ביצוע עבירות
   פליליות חמורות של איומים ברצח והטרדות טלפוניות. אין לנתבע עומדת
   ההגנה בס' 15(8) לחוק איסור לשון הרע. התנאי להגנה בסעיף זה בפני תביעת
   לשון הרע בתלונה במשטרה היא, כי המתלונן האמין בתום לב באמיתות
   התלונה .(ראה ע"א 2141/05 ). כאן לא עומדת לנתבע הגנת תום הלב, כיוון
   שפרי מנחם לא האמין כלל באמיתות דבריו, ואף לא הציג בפני החוקרים בדל
   ראיה הקושרת אותי לתלונתו הניבזית כנגדי. מדובר בחוסר תום לב קיצוני,
   והתלונה הוגשה, כיוון שפרי מנחם, קיבל יום קודם לכן את כתב התביעה הנ"ל
   בשל עבירות על חוק איסור לשון הרע. פרי מנחם חזר בפני החוקרים במדויק
   על תלונתו כנגדי, ארבע וחצי שנים קודם לכן, והציג בפני השוטרים מצג שוא,
   כאילו, כל האיומים שלי כנגדו וכנגד ביתו, ארעו ימים ספורים קודם להגשת
   התלונה. כמובן, כי יום לאחר הגשת התלונה ומעצרי בעקבותיה, שוחררתי על
   ידי ביהמ"ש, לאחר שלא נמצאו כל ראיות הקושרות אותי לתלונתו של פרי
   מנחם כנגדי במשטרה.

   הפרסום העשירי (נספח 12):

   22. ב-31.5.2010 נכתב עלי באתר אייס קו מנחה כך:

   "ליאור עזיז, שלא מעט עיתונאים זכו לטלפונים ואס.אם.אסים רבים ממנו,
   נעצר ביום חמישי על ידי המשטרה לאחר שעורכי הדין מיבי מוזר וטל עובד
   ליבליך, ופרופ’ מנחם פרי, התלוננו כי איים עליהם … עו"ד מוזר, שמייצג יחד
   עם עו"ד עובד ליבליך את ’ידיעות אחרונות’ ו’הארץ’, ופרופ’ מנחם פרי, חוקר
   ועורך ספרותי, התלוננו בשבוע שעבר כי עזיז הטריד ואיים עליהם לכאורה
   ברצח."

   23. מדובר בלשון הרע חמורה כנגדי המייחסת לי עבירות פליליות חמורות. כל
   הנאמר בכתבה לא היה ולא נברא. עורבא פרח. שקר וכזב.

   פיצוי על נזק ממון:

   24. בגלל היקף הפרסום חסר התקדים של הלשון הרע כנגדי, וטיבם, המייחסים
   לי ביצוע שורה של עבירות פליליות חמורות, נגרמה לי עוגמת נפש רבה וסבל
   נפשי ובריאותי רב.
   בעת האירוע, הייתי בחצי השנה האחרונה לסיום לימודי המשפטים במרכז
   הבינתחומי בהרצליה בתוכנית למצטיינים.
   בעקבות הפרסום לקיתי בדיכאון עמוק וחרב עלי עולמי. לא יכולתי להתרכז
   עוד בלימודים, ופרשתי מהם כליל. ביליתי שנתיים וחצי במיטה, בשינה,
   בכאבים, וביסורי נפש עצומים, שהרי כל עתידי נחרב! שמי הפך בזוי, כבודי
   נרמס עד עפר, והייתי ללעג ולמושא לבוז בעיני כל.
   רק אחרי שנתיים וחצי, אודות ליוזמתו של שופט ביהמ"ש העליון בדימוס,
   יעקב קדמי, מנהל המרכז הבינתחומי בהרצליה, שזימן אותי לשיחה עימו
   (נספח 13), ובשל הפגישה ביננו, בה סיפרתי לשופט יעקב קדמי את פרטי
   האירוע הקשה שעברתי, שפגע בבריאותי וגרם לפרישתי מהלימודים, השופט
   קדמי עודד את רוחי, וביקש ממני לשוב ללימודים, תוך שהוא יודע על
   הדיכאון הכבד בו לקיתי, ועל מצבי הבריאותי הגרוע בשל הפרסום של הלשון
   הרע חסר התקדים כנגדי (נספח 14).
   רק הודות לשופט יעקב קדמי הצלחתי לחזור ולסיים את לימודי המשפטים
   בהצלחה.

   הנזק הממוני שנגרם לי בשל הפרישה מן הלימודים נאמד בלפחות מאה אלף
   ש"ח, וזאת על פי חישוב של שכר עבודתו של מתמחה במשפטים במשך שנה,
   ושכר עבודתו של עורך דין מתחיל במשך שנה.
   הקשר הסיבתי בין הפרסומים של הלשון הרע כנגדי לבין פרישתי מהלימודים
   הוא ברור, ואלמלא פרסום הלשון הרע כנגדי, לא הייתי לוקה בדיכאון עמוק
   ולא הייתי פורש מן הלימודים סמוך לסיומם.

   כמו כן, נגרם לי נזק ממון באשר למשלח ידי בתור סופר. אותו הזמן, הייתי
   אמור לפרסם את ספרי החדש, ובשל הפרסומים המבזים כנגדי, לא הצלחתי
   למצוא אף מו"ל שיסכים להוציא ספר זה לאור, שהרי מי ירצה לקרוא ספר של
   סופר שמיוחסים לו עבירות פליליות של איומים? עד היום ישנם עורכי ספרות
   בכירים בישראל שאינם מוכנים אפילו, כי אשלח להם לקריאה את כתב היד
   החדש שלי. בעקבות לשון הרע של פרי מנחם כנגדי, הפכתי לסופר בזוי ונקלה.
   סופר מקולל, המוקצה מחמת המיאוס מהלייה הספרותי אליו הוא השתייך
   בעבר. הנזק הממוני שנגרם למשלח ידי כסופר בשל הלשון הרע של פרי מנחם
   כנגדי, נעמד בלפחות חמישים אלף ש"ח. סכום המבוסס על פגיעה במוניטין
   שלי כסופר ישר ומקצועי, וכן על פגיעה אנושה במכירות ספרי העתידי, או
   ביכולת להוציא את ספרי החדש לאור בהוצאה מכובדת.

   התנהגות הנתבעים:

   25. פרי מנחם ופרי יערה פירסמו את הדברים בזדון, מתוך כוונה לפגוע, לבזות,
   ולהכפיש את שמי הטוב, ולפגוע במשלח ידי כסופר, תוך ידיעה, שהם מוסרים
   לעיתונות דברי שקר, שאין בהם תום לב.

   26. ראיות תומכות לכוונת הזדון: פרי מנחם התראיין מיוזמתו, וזימן בעצמו לתחנת
   המשטרה עיתונאים ממרבית גופי השידור הכתובה והאלקטרונית בארץ,
   לשם עשיית הון תעמולתי ורווח פירסומי לו ולהוצאתו.
   פרי מנחם מכפיש בעיתונות את ספרי החדש, שטרם אפילו ראה אור. הוא
   קורא לכתב היד שלי 'אזוטרי'. הוא טוען שאינו מבין מה כתוב בו. הוא מספר
   שמדובר בחזיונות נבואיים וכו'.
   פרי מנחם עשה הכל בכדי להעמיק את ביזוי שמי הטוב, ובכדי לפגוע במשלח
   ידי כסופר.

   27. פרי מנחם מספר בעיתונות, כי דחה את ספרי כמה עשרות פעמים. שקר וכזב.
   קיבלתי תשובה בודדה מהלקטורית של הוצאת הספרים של פרי מנחם, רק
   אחרי שלוש שנות המתנה. אחרי שביקשתי ממנו במכתב, כי הוא יקרא את
   הספר, פרי מנחם שלח לי מכתב בכתב ידו, המצוי ברשותי, בו הוא כותב, כי
   לקטורית קראה את הספר, ולא הוא, וכי אין בכוונתו לקרוא את הספר.
   יקרא כב' ביהמ"ש את הכתוב באתר של הספריה החדשה (נספח 15), אתר
   הבית של הוצאתו של פרי מנחם לגבי תהליך קבלת החלטות בנוגע לכתבי יד
   הנשלחים להוצאה.
   שם נאמר: "כתבי-היד המגיעים לספריה החדשה נקראים תחילה על-ידי
   "לקטורים" – אנשי ספר עתירי ניסיון שבוחנים את התאמת כתב-היד
   לסדרה. כתב-יד שהלקטור סבור כי הוא עשוי להתאים לסדרה עובר לקריאה
   של לקטור נוסף. אם שני הקוראים מסכימים באשר לערכו של כתב-היד הוא
   עובר לעורך הסדרה, מנחם פרי, לקריאתו ולהחלטתו."

   כלומר, ברור על פי הדברים, כי פרי מנחם, לא קרא את כתב היד שלי, והוא
   שיקר לעיתונאים ואמר להם ,כי קרא את הספר ולא הבין אותו, רק כדי לפגוע
   בי בכוונת זדון, ולהעצים את הביזוי שלי, ולהעמיק את ההשפלה שלי בעיני
   הבריות.

   28. פרי מנחם, כדי לרומם את שמו, טוען, כי שלחתי לו מכתבים, בהם כינתי אותו
   "מורי הנערץ והאהוב".
   איך יתכן כי אדם המכנה את פרי מנחם, שלמרות שדחה את ספרו כמה
   עשרות פעמים, "מורי הנערץ והאהוב", דוקא אדם זה יאיים ברצח על "מורו
   הנערץ והאהוב"?
   כל דבריו של פרי מנחם מעידים על חוסר תום לב, ועל כוונה ברורה להאדיר את
   שמו ולבזות בזדון את שמי הטוב.
   עדות מכריעה להוכחת כוונת הזדון והרצון האלים של פרי מנחם לפגוע בי, היא
   העובדה הבאה: פרי מנחם טוען בעיתונות שקיבל ממני פואמה בשם "בשוך
   יומך" ועל סמך שיר זה, פרי מנחם, חש כי אני מאיים על חייו, ופרי מנחם
   הביא שיר זה אל השוטרים כראיה על איומי כלפיו ברצח. יקרא כב' ביהמ"ש
   את השיר בשוך יומך (נספח 16). אני משער שאחרי קריאת השיר, יזדעזע כב'
   ביהמ"ש, על כי אדם העז להגיש שיר תמים זה לשוטרים, ואמר להם, כי
   מדובר באיום על חייו. הדבר מוכיח בוודאות, ומעל לכל ספק, כי מדובר בהוצאת
   לשון הרע בכוונת זדון אכזרית ביותר על מנת לבזות אותי, לפגוע בי, ולגרום
   למעצרי.
   ניתן ללמוד כי השוטרים לא הבינו מה פרי מנחם רוצה מהם מן הדברים
   הבאים שפרי מנחם מוסר בynet: " גם המפגש של פרופ' פרי עם המשטרה לא
   עבר בקלות. "צריך להסביר למשטרה הרבה דברים. כשאני אומר להם שהוא
   העביר לי כתב יד, אז הם אומרים לי שזה בעצם מודפס ולא בכתב יד, ולאחר
   מכן הם טוענים, שמדובר בספר שהוא כתב וגם הדבר הזה יוצר בעיה"

   ברור שהשוטרים לא הבינו, כיצד השיר בשוך יומך, איים על פרי מנחם, והוא
   ניסה להסביר להם, כי מדובר באיום על חייו.
   יודגש, כי פרי מנחם ופרי יערה הגיעו לתחנת המשטרה, תוך שהם מזמינים
   למקום עיתונאים וצלמים מכל אמצעי התקשורת הכתובה והאלקטרונית
   בארץ, כדי שיסקרו את תלונתו של פרי מנחם כנגדי. השוטרים, כנראה,
   התרשמו מנוכחות העיתונאים והצלמים, ומכך שמדובר בפרופ' מכובד
   מהאקדמיה, וזו היתה הסיבה היחידה לכך שנעצרתי.

   29. יקרא כב' השופט את דעותיו של פרי מנחם על ביהמ"ש בישראל בראיון שנתן
   ב-2007 באתר ynet (נספח 17 מסומן ב-X). שם הוא אומר: "אני לא מכבד את
   בתי המשפט ואני חושב שרוב השופטים מטומטמים וזו היתה הפרובוקציה.
   מרגיזה אותי הקדושה שמייחסים פה לכס המשפט. אז בית המשפט פסק, אז
   מה? מי זה בית המשפט? ובמיוחד השופטות האלה.
   … בית המשפט הוא דבר אומלל מיסודו והוא לא יכול לעשות צדק. האמונה
   שהאמת היא נר לרגליהם, מוטעית. הם מרוחקים ארבע קומות מהאמת ופסק
   דין הוא אף פעם לא אמת."

   מה יש איפוא להתפלא על כך שפרי מנחם רומס את החוק ברגל גסה, שהרי
   לדבריו "רוב השופטים מטומטמים." ו-"ביהמ"ש הוא דבר אומלל מיסודו."
   אני לצערי, נפלתי קורבן לפורע חוק אכזרי זה, שמזלזל בחוק ובמשפט
   בישראל.

   30. לגבי עיתון מעריב: שלחתי ליועץ המשפטי של מעריב, בלייך מאיר, אימייל
   (נספח 18) וביקשתי בו תיקון והכחשה לפרסום הלשון הרע כנגדי בעיתון,
   כמנוי בס' 17 לחוק איסור לשון הרע או כמנוי בס' 25א(א) לחוק.
   היועץ המשפטי של מעריב, מאיר בלייך, הבטיח לי עידכון ותיקון. אחרי שבוע
   התקשרתי אליו, והוא טען, כי במעריב אוספים חומר לכתבה בנושא. שבוע
   אח"כ, הוא שוב אמר, כי הפרסום יהיה בקרוב. בלייך מאיר שיקר לי ומעריב
   לא פרסמו את העידכון כמתחייב בחוק. לפנים משורת הדין, שלחתי פקס נוסף
   (נספח 19) אל לישכתו של בעלי מעריב, עופר נימרודי, ובו שוב דרישה לעידכון.
   גם הפעם לא זכיתי בתשובה.

   31. לגבי ynet: שוחחתי עם רכזי החדשות במערכת והם הפנו אותי לעמיחי שלו ,
   כתב הספרות של האתר. דיברתי עימו, ואף שלחתי לו את הדרישה לעידכון
   כמתחייב בס' 25א(א) לחוק. עמיחי שלו אישר באימייל (נספח 20), כי קיבל
   את כתב התביעה. כאשר הכתב לא חזר אלי, דיברתי עם ענת, רכזת החדשות
   ב- ynet וביקשתי, כי תעביר ליועת המשפטית של ynet עו"ד נעה ספיר את
   חובת העידכון. שלחתי את האימייל למייל הפרטי של ענת (נספח 21). ענת
   הבטיחה לי כי תעביר את המייל לעו"ד נעה ספיר היועצת המשפטית הבכירה
   של ynet, והיא תחזור אלי. לא רק שאיש לא חזר אלי מהאתר ynet , אלא
   שכתב הספרות, כתבת התרבות (עימה לא שוחחתי מעולם!) ועו"ד נעה ספיר,
   התלוננו כנגדי במשטרה, כאילו אני מטריד אותם ומאיים על חייהם!
   התנהגות זו היא מבישה, ובבוא ביהמ"ש לפסוק את הסעד המבוקש בגין לשון
   הרע, על ביהמ"ש להרתיע ולהעניש על התנהגות לא אתית וחסרת תום לב זו
   של הנתבעים.

   32. לגבי ידיעות אחרונות: שלחתי במספר פקסים (נספחים 22) למזכירה של
   ארנון מוזס ולבא כוח העיתון עו"ד מיבי מוזר, את הדרישה לעידכון על
   הפרסום לשון הרע שפורסם נגדי בעיתון ובאתר. כאמור, לא רק שלא זכיתי
   לתגובה, אלא אף עו"ד מוזר התלונן כנגדי במשטרה (נספח 11), כי אני מאיים
   על חייו! ראוי לגינוי רצונו של עו"ד מוזר לשבש הליכי המשפט כנגד העיתון,
   תוך הפללה שלי במשטרה, במטרה להמשיך את הפגיעה הקשה בי מצד
   ידיעות אחרונות.

   33. לגבי עיתון הארץ ואתר נט הארץ: שלחתי בפקס דרישה לעידכון על הפרסומים
   המהווים לשון הרע כנגדי בעיתון ובאתר (נספח 23). עו"ד ליבליך שלחה לי
   מייל (נספח 24), ובו היא מבקשת אישור המשטרה על סגירת התיק. שלחתי
   לה האישור הנ"ל. ומכיוון שהיא שותפה באותו משרד של עו"ד מוזר המטפל
   בידיעות, אף היא פנתה למשטרה, בטענה, כי איימתי על חייה, וכמובן
   שהעידכון לא פורסם.

   34. שלחתי לבא כוח אתר הנט 'אייס קו מנחה' בקשה לתיקון והכחשה של הלשון
   הרע שפורסם כנגדי באתר (נספח 25), וזאת על פי ס' 17 לחוק איסור לשון
   הרע, ובקשתי תיקון, הכחשה, ופרסום האמת. התיקון לא בוצע.

   סיכום:

   35. סכום הפיצוי המבוקש מבוסס על עשרה פרסומים של לשון הרע כנגדי בכוונת
   זדון ועל מנת לפגוע בי, ובהם מיוחסים לי ביצוע של עבירות פליליות חמורות.
   מבוקש גם פיצוי על נזק ממון שנגרם לי בשל הפרסום.
   יודע היטב כב' ביהמ"ש כי מעולם לא נקבע סכום פיצוי גדול כפי המבוקש
   בתיק זה, אך נהיר וברור לביהמ"ש, כי מעולם לא פורסמה בישראל לשון הרע
   כה חמורה כנגד אדם בודד, ובהיקף חסר תקדים, ובתפוצה אדירה, דבר שהביא
   לא רק לביזוי שמי הטוב, לפגיעה בכבודי, ובמשלח ידי, ובשם משפחתי, אלא
   לשון הרע נוראית זו, מוטטה לחלוטין את גופי, השמידה את נפשי, והחריבה
   את חיי עד היסוד. אני מרגיש, כי לא מדובר פה בתיק על עבירות חוק איסור
   לשון הרע, אלא מדובר פה בתיק רצח! ולשונו של פרי מנחם הינה סכין רצחנית
   ששיספה ודקרה אותי עד מוות, ובאכזריות, ובכוונת זדון לחלל ולהכרית את
   שמי הטוב בישראל.
   מטרת הפיצוי בעבירות לשון הרע, היא למרק את שמו הטוב של האדם,
   ולהחזיר את מצבו למצב בו היה נתון קודם לפרסום לשון הרע כנגדו.
   האם מצבי ישוב להיות כמקודם? לצערי התשובה לכך היא שלילית. הפצעים
   בנפשי עדיין מדממים, הכאב וההשפלה והזעם עדיין מבעבעים וגועשים
   ורותחים בקרבי, כאילו כל זה רק אתמול קרה.

   36. אבקש מכב' בית המשפט לצוות על גופי התקשורת הנתבעים לפרסם את
   האמת בעניני, כאשר הפרסום יהיה בהבלטה, ובדיוק בדרך שבה פורסמה לשון
   הרע כנגדי. כלומר, במעריב, על פני העמוד הראשון, עם תמונה שלי במקום
   תמונתו של פרי מנחם במקור. ובעמודים הפנימיים הראשיים, עמוד שלם, עם
   תמונות של הנתבעים, ותמונה נוספת שלי. בהארץ במוסף גלריה ובאתר עם
   תמונה שלי ושל פרי מנחם. בידיעות אחרונות, בעמודים הראשיים, עם תמונה
   שלי. כנ"ל ב-ynet וב'אייס'.

   37. אבקש החזר הוצאות משפט.

   בכבוד רב, ליאור עזיז

 13. כמו הפרות שלך גם אתה מעלה גירה-תחת

  בית משפט השלום: עזיז נ' פרי. ת"א: 37375-5-10
  התובע: עזיז ליאור.
  נגד

  הנתבעים:

  1. פרי מנחם. כתובת: בוסתנאי 23 ת"א .
  2. פרי יערה. כתובת: עזריה מן האדומים 7 ת"א.
  3. נימרודי עופר. כתובת: קרליבך 2 ת"א
  4. מוזס ארנון, בעלי עיתון ידיעות אחרונות ואתר YNET. כתובת: מוזס 2 ת"א.
  5. שוקן עמוס, בעלי עיתון הארץ, ואתר אינטרנט הארץ. כתובת: שוקן 21 ת"א.

  מהות התביעה: עבירות על חוק איסור לשון הרע.
  עבירות על חוק יסוד:כבוד האדם וחירותו.
  סכום התביעה: 1,000,000 ש"ח.

  כתב התביעה

  חלק מקדמי:

  1. אני סופר מוכר וידוע לציבור. פירסמתי שני ספרים בהוצאת זמורה ביתן
  ובהוצאת הקיבוץ המאוחד, שזכו לביקורות מהללות וטובות בעיתון הארץ
  ובעיתון ידיעות אחרונות. נערכו עימי ראיונות ענק בעיתונות הכתובה
  והמשודרת.
  סיפורים שלי נכללו באנתולוגיות יוקרתיות בישראל ובארגנטינה.

  2. יש לי תואר בהצטיינות מהחוג לקולנוע וטלביזיה באונ' ת"א.
  בעת האירוע, הייתי סטודנט שנה ד' למשפטים, בתוכנית למצטיינים, במרכז
  הבינתחומי בהרצליה.

  3. שם משפחתי מהולל מהבחינה הצבאית. דודי, נסים עזיז, הוא ההרוג הראשון
  בקרב הגדול על ת"א בשנת 1947. זה היה הקרב הפותח של מלחמת העצמאות,
  ודודי הוא ההרוג הראשון של מלחמה זו. על שמו של נסים עזיז ושניים
  מחבריו שנפלו בקרב זה, השלושה, יש בתל אביב כיכר ואנדרטה, ברחוב ויצמן,
  סמוך לגדות הירקון.

  הפרסומים שהם לשון הרע (כל הנספחים מצורפים):

  הפרסום הראשון (נספח 1):

  4. ב-14.11.2005 נכתב עלי בשער העיתון מעריב כך: (נספח 1)

  בכותרת ענק: "סיפור האימה של המרצה לספרות."

  מתחת לכותרת נכתב: ההודעה שהמתינה לפרופ' מנחם פרי היתה חד
  משמעית:" יש לך שעתיים לחיות. גם ביתו קיבלה איומים. ברור קצר העלה:
  מדובר בסופר מתוסכל שנעצר."

  ב-14.11.2005 בעמוד ראשי במעריב נכתב עלי כך (נספח 2):

  בכותרת משנית: "ראש החוג לספרות באונ' ת"א, פרופ' מנחם פרי, מצא את
  עצמו בסוף השבוע לכוד בתוך מותחן אימה מציאותי כשסופר מתסוכל שאת
  כתביו הוא דחה הודיע לו: "יש לך שעתיים לחיות" ואיים גם על חיי בתו
  ונכדתו".

  מתחת לתמונה שלי נכתב : "איים על הבת של פרי מול עיני השוטרים".

  בגוף הכתבה נכתב כך: "… הפרופסור מחליט לדחות בנימוס את כתב היד, אבל
  אז הוא חוזר הביתה ושומע במשיבון שלו הודעה שאינה משתמעת לשני פנים:
  יש לך שעתיים לחיות".

  ציטוט נוסף: "עוד באותו הלילה קיבלה בתו, יערה פרי, שהיא במקרה גם
  שכנה של הסופר המתוסכל, שיחה מאיימת אפילו יותר שבה נאמר לה בין
  היתר: "הוצאתי הוצאה להורג של אביך, אני יודע מי את ואיפה את גרה, ואני
  מודיע לך שאני ארצח גם אותך. תודה."

  ציטוט נוסף: " ביום שישי הוא השאיר לי הודעה טלפונית במשיבון שנותרו לי
  שעתיים לחיות … רק אחרי שהוא השאיר הודעה לבתי יערה, ובה טען שמשום
  שאני מסרב להוציא לאור את היצירה שלו היא ובתה ירצחו…"

  פרי יערה אומרת כך: "השוטרים הגיעו, ופתאום עזיז הופיע למטה בלי חולצה
  ואיים לרצוח אותי שוב בנוכחותם, אך הם לא הספיקו לעצור אותו".

  5. מדובר בלשון הרע חמורה ביותר. מיוחסים לי עבירות פליליות חמורות. מעולם
  לא השארתי הודעות מאיימות על המשיבון של הנתבעים, ולא שלחתי מכתבים
  מאיימים. לא הוצגו לשוטרים כל ראיות לכך. מעולם לא איימתי על הנתבעת,
  ואפילו לא ראיתי אותה.
  טענתה של פרי יערה, כי איימתי עליה בנוכחותם של שלושה שוטרים היא
  מופרכת ומשוללת כל יסוד. הרי לא יתכן, כי אדם יאיים על הזולת במרחק של
  נגיעה משלושה שוטרים, ויצליח לברוח מהם, כאילו הוא איזה סופרמן.
  הדבר לא מתקבל על הדעת ונוגד את ההגיון הבריא.
  כמו כן, מאיפה יערה פרי יודעת איך אני נראה? הרי מעולם לא נפגשנו.
  אין כל עדות לאיומים שלי על פרי מנחם או פרי יערה, כי הדבר לא היה ולא
  נברא. התיק הפלילי נגדי נסגר במשטרה, חודש אחרי התלונות, לאחר שלא
  נמצאו כל ראיות לדבריהם של פרי מנחם ופרי יערה.

  הפרסום השני (נספח 3):

  6. ב-14.11.2005 נכתב עלי בעמוד ראשי בעיתון ידיעות אחרונות:

  בכותרת ראשית: "איומי רצח בחוג לספרות". משמע האדם הסביר מבין, כי
  איימתי וביצעתי עבירה פלילית חמורה.
  בגוף הכתבה נכתב עלי מפיו של פרי מנחם: " ביום שישי האחרון הושארה לי
  ההודעה המאיימת במשיבון. לא ייחסתי לה יותר מדי חשיבות, אבל בתי
  צילצלה בשבת ואמרה שגם לה השאירו איומים במשיבון כמו 'אני בא לרצוח
  אותך' … אבל כשבתי שהתה מחוץ לבית, השכנים התקשרו לספר לה שהבחור
  ממש מנסה לשבור לה את הדלת. אדם כמוהו אסור לשחרר. הוא צריך טיפול
  ולא שחרור".

  7. מדובר בלשון הרע חמורה המייחסת לי ביצוע עבירות פליליות. לא איימתי על
  פרי מנחם ופרי יערה, ולא שברתי לה את הדלת. לא פרי מנחם ולא פרי יערה
  ראו אותי שובר את הדלת של פרי יערה. אז מדוע פרי מנחם מוסר בביטחון,
  כי אני הוא זה שניסה לפרוץ לביתה? מדובר בהוצאת לשון הרע מתוך כוונת זדון
  לבזות את שמי הטוב. האיש מעליל עלי עלילת דמים.

  הפרסום השלישי (נספח 4):

  8. ב-13.11.2005 נכתב עלי באתר YNET :

  "חשד: איים לרצוח את פרופ' פרי, בגלל ספר. לפי החשד, תושב תל אביב בן
  37 השאיר הודעה בביתו של הפרופ' לספרות כי "נשארו לך שעתיים לחיות",
  ומאוחר יותר שבר את דלת ביתה של בתו, ואיים ברצח. לדברי פרי, "הוא מנסה
  שנים לפרסם בהוצאה שלי חזיונות נבואיים ואני דוחה אותו, ופתאום זה הפך
  לאיומים. הרגשתי חוסר ישע".

  ציטוט נוסף : אתמול התקבלה תלונה במשטרה מבתו של מנחם פרי על כך
  שאדם שובר את דלת ביתה ומאיים כי ירצח אותה. שוטרים שהגיעו למקום
  החלו לדבר עם בתו של פרופ' פרי ובאותו זמן המאיים הצליח להימלט בעוד
  השוטרים נמצאים במקום.

  מפיו של פרי מנחם: "ביום שישי כאשר שמעתי את ההודעות במזכירה
  האלקטרונית שלי, שמעתי הודעה ובה הוא מאיים עליי ואומר לי שיש לי עוד
  שעתיים לחיות. אתמול כבר היו איומים קונקרטיים כאשר הגיע החשוד
  לדירתה של בתי ושבר את הדלת", אמר פרופ' פרי ל-ynet."

  9. מדובר בלשון הרע חמורה. דברי בלע ונאצה. מיוחסים לי פה עבירות חמורות
  של איומים ופגיעה ברכוש. הכל שקר וכזב. עורבא פרח.

  הפרסום הרביעי (נספח 5):

  10. ב- 14.11.2005 נכתב עלי בעיתון הארץ:

  "עזיז נעצר לאחר שפרי התלונן על איומים חוזרים ונשנים עליו ועל משפחתו."

  מפיו של פרי מנחם: "בתגובה החל עזיז להשאיר הודעות במשיבון שבביתו
  של פרי, ואיים כי יפגע בחייו. אתמול הוא השאיר הודעה נוספת, ובה אמר
  שגילה כי בתי היא שכנה שלו וגרה באותו רחוב, ואיים לפגוע גם בה."

  11. מדובר בלשון הרע. מעולם לא איימתי על פרי מנחם. דבריו של פרי מנחם הם
  שקר וכזב.

  הפרסום החמישי (נספח 6):

  12. ב- 13.11.2005 נכתב עלי באתר haaretz:

  "עזיז נעצר לאחר שפרי התלונן על איומים חוזרים ונשנים עליו ועל משפחתו …
  בתגובה החל עזיז להשאיר הודעות במשיבון שבביתו של פרי, ואיים כי יפגע
  בחייו. אתמול הוא השאיר הודעה נוספת, ובה אמר שגילה כי בתי היא שכנה
  שלו וגרה באותו רחוב, ואיים לפגוע גם בה", סיפר פרי אתמול. במקביל
  התקבלו הודעות גם בביתה של הבת, שבהן איים עזיז כי ירצח אותה ואת בתה
  … בעקבות ההודעות החוזרות ונשנות הגישו השניים תלונה במשטרת מרחב
  ירקון. השניים הביאו לשוטרים מכתב שעזיז השאיר לאחרונה, ובו איומים
  נוספים בפגיעה."

  13. מדובר בפירסום שקרי, שרחוק מן האמת כרחוק מזרח מן המערב.

  הפרסום השישי (נספח 7):

  14. ב-13.12.2005 בעיתון מעריב בכתבת ענק נכתב עלי בכותרת ראשית:

  "הסופר הזועם, שהיה תלמידו של פרי באוניברסיטה, אף הגיע לדירת בתו
  של פרי, יערה פרי, המתגוררת בשכנות אליו, איים עליה ברצח, שבר את
  פעמון הכניסה וניסה לשבור את דלת ביתה".

  ציטוט נוסף מפיה של פרי יערה: "…השוטרים הגיעו ועדכנתי אותם
  במתרחש, ופתאום הוא הופיע למטה בלי חולצה ואיים לרצוח אותי שוב."

  15. מדובר בלשון הרע חמורה ביותר. העיתונאי מדווח, כי איימתי ברצח
  ועברתי עבירות של פגיעה ברכוש. מדובר בשקר גס.
  שוטרים לא ראו אותי מאיים על פרי יערה, כי מעולם לא איימתי על פרי
  יערה.

  הפרסום השביעי (נספח 8):

  16. במכתב של פרי מנחם אל ביה"ח איכילוב ב-15 בדצמבר 2005 כותב פרי כך:

  "בהודעות הללו מופיע אילן שיינפלד כמטרה ראשית להטרדות ואף לאיומים.
  תחילה הופיע בהן הנוסח המתון "שיינפלד, הישמר לך", ובהמשך שוגרו
  לאינטרנט הודעות עם האיום המוכר (בדיוק זה שבו נקט עזיז נגדי) "נותרו לך
  רק שעתיים לחיות", ועם איומים נוספים (למשל שישרוף את ביתו.)"

  17. מדובר בלשון הרע חמורה ביותר המייחסת לי עבירות ברצח, בפגיעה ברכוש.
  הכל שקר וכזב, וכמובן כי המכתב הזה, לא עומד בהגנות תום הלב של ס' 15
  לחוק.
  יסביר בבקשה פרי מנחם לכב' ביהמ"ש מדוע כתב מכתב נאצה זה לבית חולים
  איכילוב?
  בעקבות הפרסום של הלשון הרע חסר התקדים בהיקפו וחומרתו של פרי מנחם
  כנגדי בכל גופי התקשורת המרכזיים בישראל, פרשתי מן לימודי המשפטים
  במרכז הבינתחומי בהרצליה, בשל ההשפלה, ביזוי שמי, והדיכאון בו לקיתי
  בשל עוצמת דברי הנאצה של פרי מנחם כנגדי. בעקבות כך נזקקתי לטיפול
  נפשי בבית חולים איכילוב. לא רק שבשל שקריו הבוטים של פרי מנחם כנגדי
  נזקקתי לטיפול נפשי, אלא שפרי מנחם, אף המשיך לרדוף אחרי
  באובססיביות, תוך שהוא כותב מכתב נאצה זה לרופאי בית החולים, תוך רצון
  להטמיע בהם את התחושה כאילו אני אשם בפלילים, וכי אני מאיים סידרתי
  ברצח ובפגיעות ברכוש. פרי מנחם לא רק פגע בכבודי, בשמי הטוב, ובמשלח
  ידי אלא שבמכתב זה, הוא אף מנסה לפגוע בי פיזית ממש בגופי ובנפשי, על
  ידי הטעיית הצוות הרפואי בבית החולים, תוך רצון לשבש הטיפול הנפשי
  שניתן לי בעקבות. הדבר מהווה עבירה לפי ס' 2 לחוק יסוד:כבוד האדם
  וחירותו הקובע, כי אין פוגעים בחייו, בגופו או בכבודו של האדם באשר הוא
  אדם.

  הפרסום השמיני (נספח 9):

  18. במכתב של פרי מנחם אל לשכת הפסיכיאטר בת"א, ב-5 בדצמבר 2009 כותב
  פרי מנחם כך:

  "בדצמבר 2005 פניתי אליכם בנוגע לליאור עזיז, לאחר שאיים עלי ותקף את
  בתי, בעקבות התקף פסיכוטי. האיומים הובילו למעצרו של עזיז, וב-14
  בנובמבר 2005 הוא אושפז באברבנל, לאחר שהוכרז כבלתי כשיר לעמוד לדין."

  19. מדובר בדברי בלע ונאצה, המייחסים לי עבירות פליליות חמורות של איומים
  ותקיפה. מעולם לא איימתי על פרי מנחם ולא תקפתי את בתו. מעולם גם לא
  היה לי התקף פסיכוטי. שוב, יסביר הנתבע לכב' ביהמ"ש, מדוע שלח מכתב
  נאצה זה אל בית החולים, ארבע שנים אחרי האירועים המדוברים?

  הפרסום התשיעי (נספח 10):

  20. ב-27.5.20101 התלונן נגדי פרי מנחם במשטרה, על שאיימתי עליו ברצח
  באמצעות פקסים, שליחת הודעות באינטרנט, וטלפונים רבים, וכן טען, כי
  איימתי על ביתו ברצח, וכי 'אטפל גם בה'. סימוכין לכך ניתן למצוא בפרוטוקול
  ביהמ"ש, בדיון שנערך בעקבות תלונתו של פרי מנחם נגדי ב-28.5.2010
  (נספח 11). שם נאמר ע"י הטוען המשטרתי כך: "בחומר הראיות שהצגתי יש
  חלק מהתכתובות שהחשוד שולח לנמענים כולל פרפ' פרי שהוא עבד אצלו
  תקופה באוניברסיטה … המתלוננים טוענים שזה הוא. פרופ' פרי על סמך
  היכרות אישית … גיליתי שהבת שלך היא שכנה שלי ואני כנראה גם יטפל
  בה … "אני חושב שזה איום."

  21. מדובר בדברי נאצה, לשון הרע חמורה ביותר כנגדי המייחסת לי ביצוע עבירות
  פליליות חמורות של איומים ברצח והטרדות טלפוניות. אין לנתבע עומדת
  ההגנה בס' 15(8) לחוק איסור לשון הרע. התנאי להגנה בסעיף זה בפני תביעת
  לשון הרע בתלונה במשטרה היא, כי המתלונן האמין בתום לב באמיתות
  התלונה .(ראה ע"א 2141/05 ). כאן לא עומדת לנתבע הגנת תום הלב, כיוון
  שפרי מנחם לא האמין כלל באמיתות דבריו, ואף לא הציג בפני החוקרים בדל
  ראיה הקושרת אותי לתלונתו הניבזית כנגדי. מדובר בחוסר תום לב קיצוני,
  והתלונה הוגשה, כיוון שפרי מנחם, קיבל יום קודם לכן את כתב התביעה הנ"ל
  בשל עבירות על חוק איסור לשון הרע. פרי מנחם חזר בפני החוקרים במדויק
  על תלונתו כנגדי, ארבע וחצי שנים קודם לכן, והציג בפני השוטרים מצג שוא,
  כאילו, כל האיומים שלי כנגדו וכנגד ביתו, ארעו ימים ספורים קודם להגשת
  התלונה. כמובן, כי יום לאחר הגשת התלונה ומעצרי בעקבותיה, שוחררתי על
  ידי ביהמ"ש, לאחר שלא נמצאו כל ראיות הקושרות אותי לתלונתו של פרי
  מנחם כנגדי במשטרה.

  הפרסום העשירי (נספח 12):

  22. ב-31.5.2010 נכתב עלי באתר אייס קו מנחה כך:

  "ליאור עזיז, שלא מעט עיתונאים זכו לטלפונים ואס.אם.אסים רבים ממנו,
  נעצר ביום חמישי על ידי המשטרה לאחר שעורכי הדין מיבי מוזר וטל עובד
  ליבליך, ופרופ’ מנחם פרי, התלוננו כי איים עליהם … עו"ד מוזר, שמייצג יחד
  עם עו"ד עובד ליבליך את ’ידיעות אחרונות’ ו’הארץ’, ופרופ’ מנחם פרי, חוקר
  ועורך ספרותי, התלוננו בשבוע שעבר כי עזיז הטריד ואיים עליהם לכאורה
  ברצח."

  23. מדובר בלשון הרע חמורה כנגדי המייחסת לי עבירות פליליות חמורות. כל
  הנאמר בכתבה לא היה ולא נברא. עורבא פרח. שקר וכזב.

  פיצוי על נזק ממון:

  24. בגלל היקף הפרסום חסר התקדים של הלשון הרע כנגדי, וטיבם, המייחסים
  לי ביצוע שורה של עבירות פליליות חמורות, נגרמה לי עוגמת נפש רבה וסבל
  נפשי ובריאותי רב.
  בעת האירוע, הייתי בחצי השנה האחרונה לסיום לימודי המשפטים במרכז
  הבינתחומי בהרצליה בתוכנית למצטיינים.
  בעקבות הפרסום לקיתי בדיכאון עמוק וחרב עלי עולמי. לא יכולתי להתרכז
  עוד בלימודים, ופרשתי מהם כליל. ביליתי שנתיים וחצי במיטה, בשינה,
  בכאבים, וביסורי נפש עצומים, שהרי כל עתידי נחרב! שמי הפך בזוי, כבודי
  נרמס עד עפר, והייתי ללעג ולמושא לבוז בעיני כל.
  רק אחרי שנתיים וחצי, אודות ליוזמתו של שופט ביהמ"ש העליון בדימוס,
  יעקב קדמי, מנהל המרכז הבינתחומי בהרצליה, שזימן אותי לשיחה עימו
  (נספח 13), ובשל הפגישה ביננו, בה סיפרתי לשופט יעקב קדמי את פרטי
  האירוע הקשה שעברתי, שפגע בבריאותי וגרם לפרישתי מהלימודים, השופט
  קדמי עודד את רוחי, וביקש ממני לשוב ללימודים, תוך שהוא יודע על
  הדיכאון הכבד בו לקיתי, ועל מצבי הבריאותי הגרוע בשל הפרסום של הלשון
  הרע חסר התקדים כנגדי (נספח 14).
  רק הודות לשופט יעקב קדמי הצלחתי לחזור ולסיים את לימודי המשפטים
  בהצלחה.

  הנזק הממוני שנגרם לי בשל הפרישה מן הלימודים נאמד בלפחות מאה אלף
  ש"ח, וזאת על פי חישוב של שכר עבודתו של מתמחה במשפטים במשך שנה,
  ושכר עבודתו של עורך דין מתחיל במשך שנה.
  הקשר הסיבתי בין הפרסומים של הלשון הרע כנגדי לבין פרישתי מהלימודים
  הוא ברור, ואלמלא פרסום הלשון הרע כנגדי, לא הייתי לוקה בדיכאון עמוק
  ולא הייתי פורש מן הלימודים סמוך לסיומם.

  כמו כן, נגרם לי נזק ממון באשר למשלח ידי בתור סופר. אותו הזמן, הייתי
  אמור לפרסם את ספרי החדש, ובשל הפרסומים המבזים כנגדי, לא הצלחתי
  למצוא אף מו"ל שיסכים להוציא ספר זה לאור, שהרי מי ירצה לקרוא ספר של
  סופר שמיוחסים לו עבירות פליליות של איומים? עד היום ישנם עורכי ספרות
  בכירים בישראל שאינם מוכנים אפילו, כי אשלח להם לקריאה את כתב היד
  החדש שלי. בעקבות לשון הרע של פרי מנחם כנגדי, הפכתי לסופר בזוי ונקלה.
  סופר מקולל, המוקצה מחמת המיאוס מהלייה הספרותי אליו הוא השתייך
  בעבר. הנזק הממוני שנגרם למשלח ידי כסופר בשל הלשון הרע של פרי מנחם
  כנגדי, נעמד בלפחות חמישים אלף ש"ח. סכום המבוסס על פגיעה במוניטין
  שלי כסופר ישר ומקצועי, וכן על פגיעה אנושה במכירות ספרי העתידי, או
  ביכולת להוציא את ספרי החדש לאור בהוצאה מכובדת.

  התנהגות הנתבעים:

  25. פרי מנחם ופרי יערה פירסמו את הדברים בזדון, מתוך כוונה לפגוע, לבזות,
  ולהכפיש את שמי הטוב, ולפגוע במשלח ידי כסופר, תוך ידיעה, שהם מוסרים
  לעיתונות דברי שקר, שאין בהם תום לב.

  26. ראיות תומכות לכוונת הזדון: פרי מנחם התראיין מיוזמתו, וזימן בעצמו לתחנת
  המשטרה עיתונאים ממרבית גופי השידור הכתובה והאלקטרונית בארץ,
  לשם עשיית הון תעמולתי ורווח פירסומי לו ולהוצאתו.
  פרי מנחם מכפיש בעיתונות את ספרי החדש, שטרם אפילו ראה אור. הוא
  קורא לכתב היד שלי 'אזוטרי'. הוא טוען שאינו מבין מה כתוב בו. הוא מספר
  שמדובר בחזיונות נבואיים וכו'.
  פרי מנחם עשה הכל בכדי להעמיק את ביזוי שמי הטוב, ובכדי לפגוע במשלח
  ידי כסופר.

  27. פרי מנחם מספר בעיתונות, כי דחה את ספרי כמה עשרות פעמים. שקר וכזב.
  קיבלתי תשובה בודדה מהלקטורית של הוצאת הספרים של פרי מנחם, רק
  אחרי שלוש שנות המתנה. אחרי שביקשתי ממנו במכתב, כי הוא יקרא את
  הספר, פרי מנחם שלח לי מכתב בכתב ידו, המצוי ברשותי, בו הוא כותב, כי
  לקטורית קראה את הספר, ולא הוא, וכי אין בכוונתו לקרוא את הספר.
  יקרא כב' ביהמ"ש את הכתוב באתר של הספריה החדשה (נספח 15), אתר
  הבית של הוצאתו של פרי מנחם לגבי תהליך קבלת החלטות בנוגע לכתבי יד
  הנשלחים להוצאה.
  שם נאמר: "כתבי-היד המגיעים לספריה החדשה נקראים תחילה על-ידי
  "לקטורים" – אנשי ספר עתירי ניסיון שבוחנים את התאמת כתב-היד
  לסדרה. כתב-יד שהלקטור סבור כי הוא עשוי להתאים לסדרה עובר לקריאה
  של לקטור נוסף. אם שני הקוראים מסכימים באשר לערכו של כתב-היד הוא
  עובר לעורך הסדרה, מנחם פרי, לקריאתו ולהחלטתו."

  כלומר, ברור על פי הדברים, כי פרי מנחם, לא קרא את כתב היד שלי, והוא
  שיקר לעיתונאים ואמר להם ,כי קרא את הספר ולא הבין אותו, רק כדי לפגוע
  בי בכוונת זדון, ולהעצים את הביזוי שלי, ולהעמיק את ההשפלה שלי בעיני
  הבריות.

  28. פרי מנחם, כדי לרומם את שמו, טוען, כי שלחתי לו מכתבים, בהם כינתי אותו
  "מורי הנערץ והאהוב".
  איך יתכן כי אדם המכנה את פרי מנחם, שלמרות שדחה את ספרו כמה
  עשרות פעמים, "מורי הנערץ והאהוב", דוקא אדם זה יאיים ברצח על "מורו
  הנערץ והאהוב"?
  כל דבריו של פרי מנחם מעידים על חוסר תום לב, ועל כוונה ברורה להאדיר את
  שמו ולבזות בזדון את שמי הטוב.
  עדות מכריעה להוכחת כוונת הזדון והרצון האלים של פרי מנחם לפגוע בי, היא
  העובדה הבאה: פרי מנחם טוען בעיתונות שקיבל ממני פואמה בשם "בשוך
  יומך" ועל סמך שיר זה, פרי מנחם, חש כי אני מאיים על חייו, ופרי מנחם
  הביא שיר זה אל השוטרים כראיה על איומי כלפיו ברצח. יקרא כב' ביהמ"ש
  את השיר בשוך יומך (נספח 16). אני משער שאחרי קריאת השיר, יזדעזע כב'
  ביהמ"ש, על כי אדם העז להגיש שיר תמים זה לשוטרים, ואמר להם, כי
  מדובר באיום על חייו. הדבר מוכיח בוודאות, ומעל לכל ספק, כי מדובר בהוצאת
  לשון הרע בכוונת זדון אכזרית ביותר על מנת לבזות אותי, לפגוע בי, ולגרום
  למעצרי.
  ניתן ללמוד כי השוטרים לא הבינו מה פרי מנחם רוצה מהם מן הדברים
  הבאים שפרי מנחם מוסר בynet: " גם המפגש של פרופ' פרי עם המשטרה לא
  עבר בקלות. "צריך להסביר למשטרה הרבה דברים. כשאני אומר להם שהוא
  העביר לי כתב יד, אז הם אומרים לי שזה בעצם מודפס ולא בכתב יד, ולאחר
  מכן הם טוענים, שמדובר בספר שהוא כתב וגם הדבר הזה יוצר בעיה"

  ברור שהשוטרים לא הבינו, כיצד השיר בשוך יומך, איים על פרי מנחם, והוא
  ניסה להסביר להם, כי מדובר באיום על חייו.
  יודגש, כי פרי מנחם ופרי יערה הגיעו לתחנת המשטרה, תוך שהם מזמינים
  למקום עיתונאים וצלמים מכל אמצעי התקשורת הכתובה והאלקטרונית
  בארץ, כדי שיסקרו את תלונתו של פרי מנחם כנגדי. השוטרים, כנראה,
  התרשמו מנוכחות העיתונאים והצלמים, ומכך שמדובר בפרופ' מכובד
  מהאקדמיה, וזו היתה הסיבה היחידה לכך שנעצרתי.

  29. יקרא כב' השופט את דעותיו של פרי מנחם על ביהמ"ש בישראל בראיון שנתן
  ב-2007 באתר ynet (נספח 17 מסומן ב-X). שם הוא אומר: "אני לא מכבד את
  בתי המשפט ואני חושב שרוב השופטים מטומטמים וזו היתה הפרובוקציה.
  מרגיזה אותי הקדושה שמייחסים פה לכס המשפט. אז בית המשפט פסק, אז
  מה? מי זה בית המשפט? ובמיוחד השופטות האלה.
  … בית המשפט הוא דבר אומלל מיסודו והוא לא יכול לעשות צדק. האמונה
  שהאמת היא נר לרגליהם, מוטעית. הם מרוחקים ארבע קומות מהאמת ופסק
  דין הוא אף פעם לא אמת."

  מה יש איפוא להתפלא על כך שפרי מנחם רומס את החוק ברגל גסה, שהרי
  לדבריו "רוב השופטים מטומטמים." ו-"ביהמ"ש הוא דבר אומלל מיסודו."
  אני לצערי, נפלתי קורבן לפורע חוק אכזרי זה, שמזלזל בחוק ובמשפט
  בישראל.

  30. לגבי עיתון מעריב: שלחתי ליועץ המשפטי של מעריב, בלייך מאיר, אימייל
  (נספח 18) וביקשתי בו תיקון והכחשה לפרסום הלשון הרע כנגדי בעיתון,
  כמנוי בס' 17 לחוק איסור לשון הרע או כמנוי בס' 25א(א) לחוק.
  היועץ המשפטי של מעריב, מאיר בלייך, הבטיח לי עידכון ותיקון. אחרי שבוע
  התקשרתי אליו, והוא טען, כי במעריב אוספים חומר לכתבה בנושא. שבוע
  אח"כ, הוא שוב אמר, כי הפרסום יהיה בקרוב. בלייך מאיר שיקר לי ומעריב
  לא פרסמו את העידכון כמתחייב בחוק. לפנים משורת הדין, שלחתי פקס נוסף
  (נספח 19) אל לישכתו של בעלי מעריב, עופר נימרודי, ובו שוב דרישה לעידכון.
  גם הפעם לא זכיתי בתשובה.

  31. לגבי ynet: שוחחתי עם רכזי החדשות במערכת והם הפנו אותי לעמיחי שלו ,
  כתב הספרות של האתר. דיברתי עימו, ואף שלחתי לו את הדרישה לעידכון
  כמתחייב בס' 25א(א) לחוק. עמיחי שלו אישר באימייל (נספח 20), כי קיבל
  את כתב התביעה. כאשר הכתב לא חזר אלי, דיברתי עם ענת, רכזת החדשות
  ב- ynet וביקשתי, כי תעביר ליועת המשפטית של ynet עו"ד נעה ספיר את
  חובת העידכון. שלחתי את האימייל למייל הפרטי של ענת (נספח 21). ענת
  הבטיחה לי כי תעביר את המייל לעו"ד נעה ספיר היועצת המשפטית הבכירה
  של ynet, והיא תחזור אלי. לא רק שאיש לא חזר אלי מהאתר ynet , אלא
  שכתב הספרות, כתבת התרבות (עימה לא שוחחתי מעולם!) ועו"ד נעה ספיר,
  התלוננו כנגדי במשטרה, כאילו אני מטריד אותם ומאיים על חייהם!
  התנהגות זו היא מבישה, ובבוא ביהמ"ש לפסוק את הסעד המבוקש בגין לשון
  הרע, על ביהמ"ש להרתיע ולהעניש על התנהגות לא אתית וחסרת תום לב זו
  של הנתבעים.

  32. לגבי ידיעות אחרונות: שלחתי במספר פקסים (נספחים 22) למזכירה של
  ארנון מוזס ולבא כוח העיתון עו"ד מיבי מוזר, את הדרישה לעידכון על
  הפרסום לשון הרע שפורסם נגדי בעיתון ובאתר. כאמור, לא רק שלא זכיתי
  לתגובה, אלא אף עו"ד מוזר התלונן כנגדי במשטרה (נספח 11), כי אני מאיים
  על חייו! ראוי לגינוי רצונו של עו"ד מוזר לשבש הליכי המשפט כנגד העיתון,
  תוך הפללה שלי במשטרה, במטרה להמשיך את הפגיעה הקשה בי מצד
  ידיעות אחרונות.

  33. לגבי עיתון הארץ ואתר נט הארץ: שלחתי בפקס דרישה לעידכון על הפרסומים
  המהווים לשון הרע כנגדי בעיתון ובאתר (נספח 23). עו"ד ליבליך שלחה לי
  מייל (נספח 24), ובו היא מבקשת אישור המשטרה על סגירת התיק. שלחתי
  לה האישור הנ"ל. ומכיוון שהיא שותפה באותו משרד של עו"ד מוזר המטפל
  בידיעות, אף היא פנתה למשטרה, בטענה, כי איימתי על חייה, וכמובן
  שהעידכון לא פורסם.

  34. שלחתי לבא כוח אתר הנט 'אייס קו מנחה' בקשה לתיקון והכחשה של הלשון
  הרע שפורסם כנגדי באתר (נספח 25), וזאת על פי ס' 17 לחוק איסור לשון
  הרע, ובקשתי תיקון, הכחשה, ופרסום האמת. התיקון לא בוצע.

  סיכום:

  35. סכום הפיצוי המבוקש מבוסס על עשרה פרסומים של לשון הרע כנגדי בכוונת
  זדון ועל מנת לפגוע בי, ובהם מיוחסים לי ביצוע של עבירות פליליות חמורות.
  מבוקש גם פיצוי על נזק ממון שנגרם לי בשל הפרסום.
  יודע היטב כב' ביהמ"ש כי מעולם לא נקבע סכום פיצוי גדול כפי המבוקש
  בתיק זה, אך נהיר וברור לביהמ"ש, כי מעולם לא פורסמה בישראל לשון הרע
  כה חמורה כנגד אדם בודד, ובהיקף חסר תקדים, ובתפוצה אדירה, דבר שהביא
  לא רק לביזוי שמי הטוב, לפגיעה בכבודי, ובמשלח ידי, ובשם משפחתי, אלא
  לשון הרע נוראית זו, מוטטה לחלוטין את גופי, השמידה את נפשי, והחריבה
  את חיי עד היסוד. אני מרגיש, כי לא מדובר פה בתיק על עבירות חוק איסור
  לשון הרע, אלא מדובר פה בתיק רצח! ולשונו של פרי מנחם הינה סכין רצחנית
  ששיספה ודקרה אותי עד מוות, ובאכזריות, ובכוונת זדון לחלל ולהכרית את
  שמי הטוב בישראל.
  מטרת הפיצוי בעבירות לשון הרע, היא למרק את שמו הטוב של האדם,
  ולהחזיר את מצבו למצב בו היה נתון קודם לפרסום לשון הרע כנגדו.
  האם מצבי ישוב להיות כמקודם? לצערי התשובה לכך היא שלילית. הפצעים
  בנפשי עדיין מדממים, הכאב וההשפלה והזעם עדיין מבעבעים וגועשים
  ורותחים בקרבי, כאילו כל זה רק אתמול קרה.

  36. אבקש מכב' בית המשפט לצוות על גופי התקשורת הנתבעים לפרסם את
  האמת בעניני, כאשר הפרסום יהיה בהבלטה, ובדיוק בדרך שבה פורסמה לשון
  הרע כנגדי. כלומר, במעריב, על פני העמוד הראשון, עם תמונה שלי במקום
  תמונתו של פרי מנחם במקור. ובעמודים הפנימיים הראשיים, עמוד שלם, עם
  תמונות של הנתבעים, ותמונה נוספת שלי. בהארץ במוסף גלריה ובאתר עם
  תמונה שלי ושל פרי מנחם. בידיעות אחרונות, בעמודים הראשיים, עם תמונה
  שלי. כנ"ל ב-ynet וב'אייס'.

  37. אבקש החזר הוצאות משפט.

  בכבוד רב, ליאור עזיז

 14. מה עם איזה שיר לאחות שכבר איננה. אוי אוי אוי, ליאורוש פוזוש.

  • היא באמת הייתה טובה.

  • ליאורוש פוזוש

   אבתר גופך הנאהב, אדחף לך בתחת חנית של זהב. אנקר עינך השחורות, למען לא תוכל יותר אותי לראות..אתלוש אוזניך אסיר אפך, כך לא תריח את עצמך..

   כמו שאול גופך ירקיב על החומה.
   העורב ינקר מעיך בדממה.

   ולבסוף גופך יבותר לאלפי חלקיקים בשריים זערים שישלחו לאימך בתוך סל של נצרים.

   אהוב נפשי, הומו יקר, נאצי מאושר, ערבי בכבדות מאופר.
   בכה בלילה על הכר, כי אינך יותר קיים ממחר…

 15. התובע במשפט עזיז נ' צלצנסקי

  המגיב האלים11/06/2010 00:17:09 לאחרונה אנו עדים לתגובות אלימות, מבחילות וטורדניות. פניתי לגורמי החוק המתאימים והנושא בטיפול. אם גם אתם מעוניינים להגיש תלונה ליחידה לעבירות מחשב (דרך סלמה 18, ת"א. 03-6802222), אספק לכם את מספר האיי.פי של המגיב. אל תקחו את התגובות באופן אישי, אין ספק שמדובר בתופעה חריגה וזמנית. הוג
  11/06/2010 00:21 המגיב האלים
  התוכן נשמט
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 00:22 המגיב האלים
  לא משנה
  הוא באמת אלים ומבחיל, אבל די שנון ומשעשע. קצת הומור
  הגיבו ללא משנה

  11/06/2010 00:23 המגיב האלים
  הייתי בודק את האי פי של בלוגרים שלא מוחקים תגובות כאלה
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 00:24 המגיב האלים
  ענבל כהנסקי
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 10:22 המגיב האלים
  מה עם כהנסקי, לא נוותר על שפתיה בקלות.
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 04:59 הוי מטומטמת-רק ביהמ"ש מוסמך למסור IIP
  משטרת ישראל המתרוממת
  את כל כך טי]שה ואל מה אני אעצר? על שקראתי ליעל ישראל זונה? לרן יגיל אפס? לך ערבייה חוטפת בתחת?את עורכת בננות עלובה עדיף תדחפי ידיים לכוס במצחין שלך ותעמיקי לחפור בזוהמה הוגניאלית שלך…גם אני פונה ליחדת המיחשוב…ואני מת שיזמנו אותי לחקירה עם ה0ןפ שמסרת..אני מיד מגיש נגדך תביעה על פגיעה בפרטיות לפי חוק הפרטיטות-חמש שנות מאסר בובה.בנוה תירצה ישמחו לקבל אותך…
  הגיבו למשטרת ישראל המתרוממת

  11/06/2010 05:07 צ'לצ'לנסקי-זה שם של גרוזינית עם כוס ביוב פתוח, לא?
  שירלי שמעתי שאת לסבית לוחמנית בצבא הערווה של יעל ישראל
  יש לי רעיון בשבילך, למה שלא תתענגי על ה-24 ס"מ העבה שלי? אני אזיין אותך בתחת הזיין ייצא לך מקדימה דרך הכוס, יקרע לך את הרחם שמוליד ערביים, יתקע לך בחצוצרות הסתומות, אחכ יכנס לך לפה ידחף לגרון ויגיע עד הלב המושחת שלך?תתקשרי בבקשה אלי 100 לבקש את רפ"ק זיין גדול…
  הגיבו לשירלי שמעתי שאת לסבית לוחמנית בצבא הערווה של יעל ישראל

  11/06/2010 05:25 על ספרי החדש והיפה-ביקורת אובייקטיבית לחלוטין
  הסופר ניר ברעם (לא סובל את עזיז-גם אני התקשרתי 100)
  ספרי החדש היפה אנשים טובים יצא בהוצאת עם עובד האיכותית מאוד. הספר הוא רומן רחב יריעה המתרחש בגרמניה הנאצית, הספר מקסים מהמם, מרתק, מרשים, אפי, מעמיק, יצרי, יצירת מופת חד פעמית בספרות הישראלית . כמובן שכל ספרי הם יצירות מופת חד פעמיות, ותשאלו את חברה שלי איך היא נהנית לעביר את ספרי על הכוס שלה ולהרטיב מזה.אני עובד בתור עורך בעם עובד, עבודה שסידרו לי בפרטקציה. אני מרוויח 15 אלף נקי ומוציא בערך ספר אחד בארבע חודשים, ככה שיש לי המון זמן לכתיבה וליחסים קרובים עם עיתונאים ואנשי רוח.כאמור, שמי ניר ברעם, גם סופר רב מכר וגם סופר איכות. אני הדור הבא של סופרי ישראל. ס.יזהר ילד לעומתי…אז קנו את ספרי ורוצו לספר לחברה, ותנו לחברות שלכם להעביר את הספר על הכוס שלהם, הם ירטיבו את הכירכה אבל לא נורא, גם ככה לספר שלי יש ריח של דגים רקובים מן הים…
  הגיבו להסופר ניר ברעם (לא סובל את עזיז-גם אני התקשרתי 100)

  11/06/2010 08:56 המגיב האלים
  לא נתקלתי בתופעה דומה באףבלוג מקצועי. יש לף הסבר למהזה קרה פה?
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 09:21 המגיב האלים
  הנחבא אל הכלים
  ליאור עזיז התעלק גם על בלוגים ב"רשימות".הוא יוצר מתוסכל ורדוף פרנויה.זו הסיבה שהוא מוצא ב"בננות" את המקום לפלוט בו את זרעי תסכוליו.גם לחולי פרנויה יש לעתים סיבות אמיתיות לשגעון הרדיפה שלהם. הבעיה היא אובדן השליטה, והתנהגות הרסנית הפוגעת בעיקר בו.
  הגיבו להנחבא אל הכלים

  11/06/2010 09:35 המגיב האלים- בהרה לבבנות בלוג
  ד"ר לספרות משווה
  ליאור עזי הוא האדם הכי מבריק, גאון ומתוק שפגשתי מעודי. ספריו מה הסטיה שלך בזמורה ביתן וסיפור מתוק לנערה שאהבתי, הם ספרים מכוננים שלרבים מחובבי הספרות בישראל יש להם נקודה חמה בלב. תשאלו את העורך משה רון מעם עובד, את ניצה בן ארי, תשאלו מאות קוראים נלהבים שרק מעטים מהם התייצבו לצד עזיז לפני ארבע שנים כשנתקל בבריון מנחם פרי, אבל עכשיו השורות מאתחדות, והכוח גובר, כי עזיז הוא באמת זה שראוי להקשיב לדבריו ולקרוא את ספריו, למרות שאין לו קליקה עתונאית או ברנז'ה ספרותית או קשר כלשהו עם העולם הממסדי הספרותי מלבד אולי גידופים ונאצות בלתי פוסקים…
  הגיבו לד"ר לספרות משווה

  11/06/2010 09:50 המגיב האלים
  לא נראה לי שהוא חולה נפש.והתכוונתי לבלוגים של גילדות אחרות,לא של סופרים.
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 09:55 ומה אתם אומרים על השיר של שמעון אדף, שהודלף לדמרקר?
  יצירת מופת זעירה של שמעון אדף הטוב במשוררי ישראל
  הנה לכם שיר שהושמט מקובץ שיריו היפה של שמעון אדף אביבה לא שיצא בכנרת זמורה: אז נכנסתי אליך בפעם האחרונה. היית סדוקה כמו זכוכית ישנה, מראה מנופצת של חולומת נעורי. אמרת לי, שמעון, ספר לי משהו חדש. ואני לראשונה בחיי, בדמעות, בגודש הרוק, בסערה, ברכות, בכנות, בצער, ביגון, בתיעוב עצמי מוחלט עניתי לאחותי האהובה: אביבה, אני הומוסקסואל. אחותי נטלה את ידי המנומשת (זוכרת איך עם ניר זכוכית שפשפנו זרועות כדי לסלק הנמשים. הרי היינו היחידים בשדרות עם נמשים על הפנים!) ואמרת לי, זה משהו חדש?! ופרצנו בצחוק, והתחבקנו ובכינו והיינו מאושרים ונאהבים ושוב המראנו עם פיטר פן העיראקי משדרות היישר אל ארץ החיים האחרים, החיים שרצינו לחיות, החיים שלא העזנו לחיות, החיים שאבדו ואינם עוד. סוגר הספר, מניח העט, מכבה האור. אני שמעון לא. מדהים לא? המקור שהדליף לי את הקטע מזב"מ מסר, שרק ברגע האחרון אדף החליט להשמיטו, אבל הנשמות הטובות בכנרת זמורה הדליפו החוצה.
  הגיבו ליצירת מופת זעירה של שמעון אדף הטוב במשוררי ישראל

  11/06/2010 09:59 המגיב האלים
  הנחבא אל הכלים
  אז מה זה?סתם תיסמונת טורט?
  הגיבו להנחבא אל הכלים

  11/06/2010 10:10 טורט זו עוגה לא רעה -משל לספרות ישראל
  רן יגיל, הסופר, העורך, המבקר,המתרגם הפובליציסט
  אין ספק שזו ששעתה היפה של הספרות בישראל, אם קולות נועזים וחדשים כמו יעל ישראל וקולי שלי עצמי, ישראל עומדת מול תור הזהב השירי והסיפורי שלה. יעל ישראל זה עגנון אני בשביס זינגר.אמרתי כבר במעריב שיזחקאל נפשי הוא אריק אינשטיים ויהודה ויזן שלום חנוך.אולי אני מטורלל ולא מבין מה אני מדבר בכלל, אבל בכל זאת הקשיבו לי, אני חייב שמישהו יקשיב לי ואיהב אותי, כי אבא היה כל הזמן בהצגות ולא חיבק אותי לפני השינה.אני ממליץ על יצירות מופת ישראליו נוספות:ספרי על רצח רבין בקיבוץ המאוחד- מילה שלי אוביקטיבית, נשבע לכם, זה הספר הכי טוב של העשור!!ספר שלי בכרמל- שוב, בלב שלם אני אומר-יצירת מופת!כמו כן, אמנון נבות החדש בכרמל (אני עובד בכרמל, ובלי משוא פנים אנהי אומר בכנות, זו הוצאה מדהימה, מספר אחד בישראל, ספרות מופת עולמית ומוניטין של מאתיים שנים!!)עוד המלצות: יהונדב פרלמן, אילן שיינפלד, יעל ישראל כבר אמרתי?, יעל ישראל כל ספריה בקיבוץ המאוחד (אני קורא בהם שוב ושוב כל ערב. וכל פעם מגלה משהו חדש!!)זהו, סופשבוע תרבותי לכם, אני יוצא עם הילדים לקטוף פרחים בשדה ולחלום שאני עליזה בארץ הפלאות שרוקדת על האבנים הצהובות של השירה בישראל בדרך לפגוש את הקוסם הגדול, פרופ' מנחם פרי…
  הגיבו לרן יגיל, הסופר, העורך, המבקר,המתרגם הפובליציסט

  11/06/2010 10:19 המגיב האלים
  כל הקורא בספרי יעל ישראל, הרי הוא כמרוויח עולם ומלואו. מומלץ למגיב המופלץ.
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 10:25 המגיב האלים
  ליאור, ספר קצת לחברי בננות איך אמא לוקחת אותך לעבודה בתל ברוך, כדי שאתה תעבוד שם והיא תסתכל. פעור עכוז שכמותך.
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 10:19 המגיב האלים
  אז למה זה התפרץ עכשיו?חוץ מזה,נראה לי שיש עוד כמה דמויותפה עם תיסמונת טורט.
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 10:22 קריאה פסוט השוואתית של ד"ר אברבנל לשירה מודרנית ניאו ציונית
  על הבלוג היפה של מוטי לקסמן
  הנה לכם טקסטט ספרותי מהנה למדי, משעשע אך סאטירי, מצטנע אך שחצני באותה מידה.והנה ההפתעה, לכאורה הקורא חושב כי לקסמן מדבר על המונדיאל המתחיל היום, ועל מפצחי הגרעין ושותי הבירה, ולקסמן בהתנשאות מה אומר כי הוא סבא לנכדים, ומי הם הפישמקריים האלה?אבל קריאה מעמיקה מגלה להפתעת הקורא, כי לקסמן לא מדבר כלל על המונדיאל אלא על מצעד הגאווה ההומוסקסואלי היום בת"א!!!!ראו את ההוכחות הניצחות לכך במאמר עצמו: "החג הלאומי של כל הגברים באשר הם גברים" ואכן יום הגאווה הוא החג של הגברים המעדיפים את בני מינם!ציטוט נוסף: אין דבר שמאחד כך את כל הגברים בעולם. כל הגברים, כלומר אלה שהם, ללא חשש, גברים של ממש!הם בועטים בהזדהות, בחזקה רבה וללא חשש… וצורחים בגרון ניחר עוד לפני שזה נגמר.היש תיאור יפה מזה למעשה אהבה הומוסקסואלי. שיחקת אותה לקסמן!!והנה לקסמן, כנה להודות, שיתכן כי גם בו חבויי יסוד הומוסקסואלי חבוי והוא כותב כך:ואז בלילה, שטוף זעה ורעד, אני נעור ובלבי ספק מערער(אני משך לגברים?). אותו אני מנסה לדחות. אבל, כנראה אין ברירה, המסקנה ברורה, היא אחת ואין בלתה.כי אם אני היחיד בעולם; אז, איך לומר, אולי, שמא, עדיין בחשש,עדיין מופתע, לא מאמין.ובכל זאת, ייתכן שאני בכלל לא גבר, כזה מין גבר ממש? (זעקת הכותב הקורא: אני הומו! אני אוהב גברים!)יפה מאוד, מונדיאל וחג גאווה שמח לך מוטי לקסמן!
  הגיבו לעל הבלוג היפה של מוטי לקסמן

  11/06/2010 10:23 המגיב האלים
  ליאור עזיז הוא גרופמן מסריח.
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 10:34 המגיב האלים- התפרץ? הכל מהלך מתוכנן של גאון משפטי ספרותי שיווקי
  יעל פלדמן – סטאג'רית וחובבת ספרות
  אצל עזיז הכל מתוכנן עד הפרטים הקטנים. קודם סיים לימודיו במשפטים, אח"כ הגיש תביעה נגד פרי, שהתפוצצה בNRG ומיד גררה אחריה ידיעות אינסופיות בנט על עזיז שלכאורה איים על בורך קרא, רשת ב' וכו', ואז עזיז במהלך מתוכנן, משך התביעות על פרי ושיינפלד, והגיש את המליון וחצי שלו על ערוץ 10 וברוך קרא. וכשהכל לא מבינים מה קורה (עורכי הדין של שיינפלד פרי ואחרים, פשוט שולחים כל הזמן מכתבים לביהמ"ש לקבל הבהרות, ועזיז מהתל בהם שוב ושוב ושוב)והנה עכשיו, המהלך הבא, המשפט נד שיינפד יהיה ראשון, האגרה שולמה, נשכרו שירותיה של עורכת דין גרועה במיוחד שכבר פנתה לבהימ"ש לבקש ארכה..חחח..מיד אחר כך עוד חצי שנה פרי מנחם יעלה אל דוכן העדים. בדרך נעה מנהיים תשלשל לעזיז שלושים אלף שח בבית משפט לתביעות קטנות. במקביל הספרים של עזיז יוצאים בהוצאה מחודשת. מה הסטהי שלך יוצא אחרי הזכייה מול שיינפלד. סיפור מתוק לנערה שאהבתי יוצא לאור אחרי הזכייה מול פרי, והגראנד פינאלה, ספרו החדש של עזיז יוצא לאור אחרי הזכייה מול ערוץ 10 רשת ב' אברבנל ערוץ 2-ומי לא בעצם…ואין לבננות להבהל מעזיז המסטול תמידית, הוא בלתי מזיק, ובמילא עוד יום יומיים הוא יסתלק מהאתר והאינטרנט בכלל, כי באמת יש לו מה לעשות בחיים חוץ מלהגיב בפוסטים אצל ענבל כהנסקי ואחרים…לכן כדאי להצטרף לעזיז במלחמתו מול הרעים, אחרת הוא יחסל גם את התומכים ברע ובמושחת. מעולם לא הוכח שעזיז חולה נפש ומשוגע, אך האמינו לי, עזיז הוא חולה נפש מאוד ומשוגע מאוד ומסוכן מאוד, אני הייתי בכלל עוברת לצד השני של הכביש אם הייתי נתקלת בו ברחוב
  הגיבו ליעל פלדמן – סטאג'רית וחובבת ספרות

  11/06/2010 10:41 המגיב האלים
  עזיזון קטן, הבוקר ניגבנו את התחת החום שלנו ב"סיפור מתוק לנערה שאהבתי" ואחר כך בגלל השלשול השתמשנו גם ב"מה הסטייה שלך". האמת – אחלה ספרים, שימושיים לבית השימוש.
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 10:48 צודק בהחלט!
  מה שנכון נכון ומה שטעות- שטות
  במה הסטיה שלך יש סיפורים שלא שווים יותר מנייר טואלט עם חרא של יעל ישראל מנחם פרי אילן שיינפלד ורן יגיל עליו…מה לעשות בכל זאת ספר ראשון, אבל במהדורה החדשה כל החרא נעלם ונשארים רק הפנינים, ואז אם תנגבו איתו את התחת הספר ישרוט לכם תרקטום יפצע לכם את העור הלבנבן והמקומט שלכם ויגרום לכם זיהום קשה שיביא למותכם.ולגבי הספר השני-יש שם 10 דפים ששווה לנגב איתם את התחת אבל יש שם 110 דפים שהייתם חולמים לכתוב…להתראות במרתף העינויי של השב"כ…אני כבר שם כפפה גומי על היד לפני שאני מכניס לכם אותה לתחת להוציא ממכם את הלב…
  הגיבו למה שנכון נכון ומה שטעות- שטות

  11/06/2010 10:55 המגיב האלים
  עזיזון פזיזון בזמורה-ביתן השתינו עליך בקשת. היית הסופר האחרון שם ולא עשו שם שום דבר כדי לקדם את ספרך החרא. עשו לך טובה שהוא בכלל יצא. מוקי רון הקיא את הספר שלך עם מיצי הבוקר שלו הוורודים בלית ברירה ואיש לא שמע על הספר ועליך ומכרת בקושי חמישה עותקים. מאז אף אחד לא רוצה לנגוע בפרוזה האינפנטילית שלך אפילו עם מקל, אתה מתוסכל וסובל ואנחנו ממש מאושרים מזה. עכשיו תפתח את הפה כדי שגם חברי "בננות" יוכלו לחרבן לך בתוכו כמו בזב"מ ובקיבוץ המאוחד. אתה רגיל, אתה אוהב את זה.
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 11:10 עוד אהבל שחוטף מאחורה-עזיז לא הצליח?
  עובדות היסטוריות
  מה, כתבבת ביקורת מהללת בהארץ על ספרו הראשון זה לא נחשב?מה, שער בתרבות מעריב לרגל ספרו השני, לא נחשב?מה, ביקורות של משה בן שאול בעיתון 77ושל ירון אביטוב בידיעות ספרים, לא נחשב?מה, סיפור שלו ממה הסטייה שלך בחמישים קצרצרים בהספרי החדשה, כשמנחם בן משווה אותו לחנוך לוין-לא פחות-לא נחשב?מה, סיפור באנתולוגיה בספרדית, לא נחשב?מה, חיסול מהדורה בזב"מ לא נחשב?מה, מני פאר אומר עליו בפריים טיים-מעולם לא צחקתי כך מספר, לא נחשב?אה, נכון, רק מה שמנחם פרי אילן שיינפלד נעה מנהיים ונאצים אחרים אומרים-כן נחשב.הסר נעליך מעל רגליך במקום שעזיז בו עומד..השפל מבט…שתוק ודמום…אמור אמן על כל מה שיורך ויפקד עליך..ואם לא….
  הגיבו לעובדות היסטוריות

  11/06/2010 11:17 המגיב האלים
  ובכל זאת אף אחד לא יודע מי אתה. זו האמת המרה. ספר לנו ב"בננות" עזיז האומלל איך זה להיות סופר עלום ומתוסכל. חברים מאזינים לקולך.
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 11:27 אכן אתה אהבל אם קבלות-שים תשכל שלך אצל צב והוא מתנתק מהשיריון שלו
  נו באמת….
  הרי עזיז הוא איש המודיעין והביטחון, דודו הוא ההרוג הראשוןם של מלחמת העצמאות. הוא בא ממשפחה שסולדת מפרסום אור זרקורים, תהילה וכיבודים… אתה באמת חושב שאכפת לעזיז אם מכירים אותו או מזהים אותו ברחוב, מה הוא סלבריטי מחורבן?הוא התפרסם מאוד כשהיה צריך..שערים בעיתונים טלביזיה וכו', אבל הוא אדם שחייו לא נמדדים בפרסום בבלוג או בעיתון. יש לו חיים!! לימודי משפטים, כתיבה, משפחה, חברים, ילד קטן…מה הוא אתגר קרת או רן יגיל או יעל ישראל או ניר ברעם ואחרים, שיחפש תמונה ועוד מחמאות מזוייפות?וחוץ מזהף ינוקא, עזיז צעיר לימים, והספר החדש שלו וכל משפטיו יהפכו אותו ליותר מפורסם מראש הממשלה…קצת סבלנות דביל אויל משריש, וגם אתה תאונן על תמונתו בעיתון…
  הגיבו לנו באמת….

  11/06/2010 11:50 המגיב האלים
  ספר לנו עזיז – עיזה פזיזה – איך בכית כמו ילד קטן שהשוטרים באו לקחת אותך בעקבות איומים מן הסוג הזה. איך היית ונשארת הסופר האחרון שאיש לא מכיר ואיש לא מעריך באמת ואיך פחדת. אנחנו מבסוטים חאלס, נהנים מכל רגע.
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 12:00 עזיז ופרלמן ביצירת המופת שפורסמה אצל רן יגיל במעריב
  רן יגיל מס' 1 בארץ
  בְּמַחֲבַתּוֹת וּבְסִירִים למרות שאיני יודע כלל לבשלבְּצִבְעֵי יָדַיִם בְּתִלְתָּנִים שֶׁתָּלַשְׁנוּ עָלֶה אַחַר עָלֶה אֵין אֱלֹהִים, יֵשׁ אֱלֹהִים (בטח שיש אלוהים טמבל) בַּחֶבֶל, בִּשְׁלוּלִית הַבֹּץ תַּחַת סִינַר הַמְּטַפֶּלֶת בְּחֻלְצוֹת פְלָנֶל מְשֻׁבָּצוֹת הִתְרַסְנוּ אֵין אֱלֹהִים, יֵשׁ אֱלֹהִים (עוד פעם אידיוט?) בְּמֵרוֹץ כִּרְכְּרוֹת הָעַכְבָּרִים בְּעֵינַיִם לוֹהֲבוֹת מְכִּרְסוּם אֲפַרְסְמוֹנִים רִאשׁוֹנִים יֵשׁ אֱלֹהִים וליאור עזיז הוא המלך המשיח, צמח צדקה חוטר בית ישי הנביא והזעם, יום הדין והתקוה, האתמול והמחר, האמונה וגואלה! אֵלֶּה שֶׁלֹּא הִקְשִׁיבוּ לְ"שִׁירִים וּשְׁעָרִים" אֵלֶּה שֶׁהִתְנַדְנְדוּ כְּלוּלָבִים עַל מִרְפֶּסֶת הַפְּנִימִיָּה בִּתְפִלַּת מִנְחָה אֵלֶּה שֶׁלֹּא הָיוּ עֵדִים לְחִלּוּל הַשֵּׁם בִּרְשוּת הָרַבִּים, לַכֹּל הָיָה יָדוּעַ – לֹא מְפַקְפְּקִים. נכון! המפקפק מת!המאמין חי! הדבק זוכה באור ולא מן ההפקר! וְאֵלֶּה שֶׁהִמְשִׁיכוּ וְנָעֲצוּ שִׁנַּיִם בִּבְשַׂר חֲזִירִים וְטַעֲמוֹ מִיֵּין הָרֶקַח שֶׁל עֲלָמוֹת בָּרוֹת לְלֹא חֻפָּה וְקִדּוּשִׁין (מלקקי התחת וסוגדי איבר המין הזכרי) וּפָרְקוּ עֹל וְהֵטִילוּ עַצְמָם עַל מִצְוַת חֲדָשׁוֹת שֶׁל קַנְאֲתָנוּת וְדִבְרֵי כִּבּוּשִׁין אֵלֶּה גַּם אֵלֶּה כְּבָר לֹא מַתְרִיסִים בְּעַצְמָם כְּבָר לֹא מְפַשְׁפְּשִׁים אֶלָּא מַעֲדַנּוֹת מְהַלְכִים בְּפֶה מָלֵא מְמַלְּלִים אָכֵן סָר מַר-הַמָּוֶת ולחוזרים בתשובה, ולמאמינים, ולטובי הלבב וישרי הלב ובעלי המוסר והחסד והרחמים. חיים ייתן להן, ולב בשר ייתן להם, כי יש אלוהים, ומשיחו חי, ואימרו אמן כי אתם תזכו לראותו את החלום הישן נושןולמה דוקא אתם? לאלוהים הפיתרונים!
  הגיבו לרן יגיל מס' 1 בארץ

  11/06/2010 12:00 עזיז ופרלמן ביצירת המופת שפורסמה אצל רן יגיל במעריב
  רן יגיל מס' 1 בארץ
  בְּמַחֲבַתּוֹת וּבְסִירִים למרות שאיני יודע כלל לבשלבְּצִבְעֵי יָדַיִם בְּתִלְתָּנִים שֶׁתָּלַשְׁנוּ עָלֶה אַחַר עָלֶה אֵין אֱלֹהִים, יֵשׁ אֱלֹהִים (בטח שיש אלוהים טמבל) בַּחֶבֶל, בִּשְׁלוּלִית הַבֹּץ תַּחַת סִינַר הַמְּטַפֶּלֶת בְּחֻלְצוֹת פְלָנֶל מְשֻׁבָּצוֹת הִתְרַסְנוּ אֵין אֱלֹהִים, יֵשׁ אֱלֹהִים (עוד פעם אידיוט?) בְּמֵרוֹץ כִּרְכְּרוֹת הָעַכְבָּרִים בְּעֵינַיִם לוֹהֲבוֹת מְכִּרְסוּם אֲפַרְסְמוֹנִים רִאשׁוֹנִים יֵשׁ אֱלֹהִים וליאור עזיז הוא המלך המשיח, צמח צדקה חוטר בית ישי הנביא והזעם, יום הדין והתקוה, האתמול והמחר, האמונה וגואלה! אֵלֶּה שֶׁלֹּא הִקְשִׁיבוּ לְ"שִׁירִים וּשְׁעָרִים" אֵלֶּה שֶׁהִתְנַדְנְדוּ כְּלוּלָבִים עַל מִרְפֶּסֶת הַפְּנִימִיָּה בִּתְפִלַּת מִנְחָה אֵלֶּה שֶׁלֹּא הָיוּ עֵדִים לְחִלּוּל הַשֵּׁם בִּרְשוּת הָרַבִּים, לַכֹּל הָיָה יָדוּעַ – לֹא מְפַקְפְּקִים. נכון! המפקפק מת!המאמין חי! הדבק זוכה באור ולא מן ההפקר! וְאֵלֶּה שֶׁהִמְשִׁיכוּ וְנָעֲצוּ שִׁנַּיִם בִּבְשַׂר חֲזִירִים וְטַעֲמוֹ מִיֵּין הָרֶקַח שֶׁל עֲלָמוֹת בָּרוֹת לְלֹא חֻפָּה וְקִדּוּשִׁין (מלקקי התחת וסוגדי איבר המין הזכרי) וּפָרְקוּ עֹל וְהֵטִילוּ עַצְמָם עַל מִצְוַת חֲדָשׁוֹת שֶׁל קַנְאֲתָנוּת וְדִבְרֵי כִּבּוּשִׁין אֵלֶּה גַּם אֵלֶּה כְּבָר לֹא מַתְרִיסִים בְּעַצְמָם כְּבָר לֹא מְפַשְׁפְּשִׁים אֶלָּא מַעֲדַנּוֹת מְהַלְכִים בְּפֶה מָלֵא מְמַלְּלִים אָכֵן סָר מַר-הַמָּוֶת ולחוזרים בתשובה, ולמאמינים, ולטובי הלבב וישרי הלב ובעלי המוסר והחסד והרחמים. חיים ייתן להן, ולב בשר ייתן להם, כי יש אלוהים, ומשיחו חי, ואימרו אמן כי אתם תזכו לראותו את החלום הישן נושןולמה דוקא אתם? לאלוהים הפיתרונים!
  הגיבו לרן יגיל מס' 1 בארץ

  11/06/2010 11:30 המגיב האלים
  עזיזון פזיזון… אתה רגיל, אתה אוהב את זה. גם אתה מאותה מחלקה?
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 11:54 המגיב האלים
  אנחנו ממחלקת מודעות.
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 12:12 המגיב האלים
  מודעות למה?
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 12:14 המגיב האלים
  חברת קדישא
  מודעות אבל על פיטרתם הספרותית של מנחם פרי אילן שיינפלד ונעה מנהייםיהיה זכרם לא ברוך…
  הגיבו לחברת קדישא

  11/06/2010 12:17 המגיב האלים
  המוניטין של ליאור עזיז כסופר מתבטאים בזה שהוא הצליח להצחיק את מני פאר בתוכנית בידור לפני שנים. איך הטמבל הזה לא יהיה מתוסכל?
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 12:19 המגיב האלים
  בינתיים הם חיים, מפרסמים ופעילים ואתה על ליתיום.
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 12:18 המגיב האלים
  מודעוּת לא מודעוֹת.
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 12:34 המגיב האלים
  אם כך,זה קשור למגיפה של שפעת החזירים?
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 12:41 המגיב האלים-המלצה
  אקטיבי בפאסיבי לעכשיו לקרעית ישבנים וקריאת שירים של אילן שיינפלד
  שמע מותק, יש לזיין שלי זקפת בוקר כואבת של 27 ס"מ, בא לך אולי לבלוע אותו במקום קורנפלס מזין אלרוחת הבוקר? טעים מדבש מלא מתיקות וזרע חם ומבעבע כמו דייסת קינמון שסבתא שלך הנאצי הכינה לך פעם
  הגיבו לאקטיבי בפאסיבי לעכשיו לקרעית ישבנים וקריאת שירים של אילן שיינפלד

  11/06/2010 12:48 המגיב האלים
  אמיר
  כיון שאני מכיר אותך,היית יכול להוסיף לעצמך 14 ס"מ ולכתוב 28 חחחחח
  הגיבו לאמיר

  11/06/2010 12:59 המגיב האלים
  לפי קריטריון הזה,חמור הוא יותר מתקדם.
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 13:14 המגיב האלים
  מה הסטייה של ליאור עזיז? החלום להיות סופר של התגשם. הוא יודע יפה בלב שאף אחד לא יורק עליו, אבל מתקשה להתמודד עם זה. אז כאן ב"בננות" הוא מקבל קצת תשומת לב. מסכן. לא תהיה אתגר קרת לעולם. איזה כיף שאנחנו יודעים את זה וגם אתה.
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 13:17 לא אהיה אתגר קרת לעולם
  נו באמת….

  הגיבו לנו באמת….

  11/06/2010 13:23 לא אהיה אתגר קרת לעולם?! די! זוועה!
  איזה אומלל ליאור עזיז-הכי בעולם-הוצאיו ממחטות ונגבו את הדמעות!
  תמיד חלמתי להיות אתגר קרת!! להיות עם סנטר כפול, לכתוב קישקושים להתראיין בעיתון, לקבל פרסים, לזיין תמכוערת לבית גפן, לכתוב לחמישיה קאמרית.מה זה לא יקרה? אני מתאבד!!איזה חיים נוראים יש לי, תמיד חלמתי להוציא ספר אצל מנחם פרי ולא התגשם! באסה! רציתי לשכב עם אילן שיינפלד השרירי, ולא יצא. באסה! רציתי ביקורת טובה מנה מנהיים ולא קיבלתי. איזה חיים מסריחים יש לי! איזה אומלל אני!וכמובן שגם על המינגווי היו אומרים אחרי שני ספריו של סיפורים קצרים, כי הוא סופר של קצרים בלבד. והנרי מילן גם סופר של קצרים בלבד. והנה גם עזיז פרסם שני ספרים של סיפורים קצרים אז כל חייו יהו רק קצרים. לא יתכן כי עזיז כתב רומן מופת שיזכה בנובל! (את פרס ספיר הוא משאיר למנחם פרי ושיינפלד)רחמנות על ליאור עזיז!! אלמוני!! גלמוד!! חולה נפש!! מתסוכל!!! גרפומן!!אבל עזיז לא יוותר הוא מיד ניגש ביום אלף למשרד הפנים ומשנה את שמו לליאור קרת!!! או לליאור פרי!!
  הגיבו לאיזה אומלל ליאור עזיז-הכי בעולם-הוצאיו ממחטות ונגבו את הדמעות!

  11/06/2010 13:32 המגיב האלים
  זה לא יעזור כי אתה מוגבל מבחינת הכישרון וגם לא משתדל או מתאמץ. הכדורים הכימיים דפקו לאומלל כמוך את המוח, עשו ממנו עיסה. אבל אנחנו לא ניתן לך להתאבד עזיזי חרמן-טיזי. אצלנו אתה תחיה ותסבול. איש לא יקרא את שני ספריך, מקסימום הם ישמשו בתור נייר טואלט או טישו. תחיה ותסבול את עליבותך כסופר. שיהיה בכיף.
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 13:36 עזיז הוא חלאת המין האנושי-מתועב ומגעיל-הייתי רוצח אותו עם היה לי אומץ
  אני ואני ואני
  נכון ראובן מירן בהארץ ואביטוב בידיעות ובן שאול ב-77 אהעבו אותו ונכון הוצאות גדולות פרסמו אותו-אבל רק בגלל שהוא מצץ לכולם את החתת. עזיז הוא קקה לא ראוי, מגעיל תנשמה, חולה נפש, מסכן ואומלל, אני כל כך שונא אותו שעומד לי הזיין מרוב שנאה!!אני נגשתי גם להתלונן במשטרה בסלאמה ואמרו לי כי הוא ייעצר עוד היום על כתיבת חרא ספרים!! יש אלוהים!!1
  הגיבו לאני ואני ואני

  11/06/2010 14:17 המגיב האלים
  "געגועיי לקיסינג'ר" של אתגר קרת יצא ב-1994 ו"מה הסטייה שלך" יצא ב-1998 באותה הוצאה בדיוק. מאז אתגר קרת הפך סופר בינלאומי. מספר השפות שהוא תורגם עומד פחות או יותר על מספר הקוראים שקנו את הספר שלך, אלה שזוכרים אותו הם עוד פחות מזה. סיפוריו של קרת הפכו לסרטים ולהצגות והוא משתתף בפסטיבלים בינלאומיים. ואתה מה? אפסון טיפשון שכמותך. מתהדר באיזה שער ב"מעריב" באיזה שבר סיפור שהופיע באנתולוגיה עם עוד 50 סופרים. אתה פתטי, חבר. הגיע הזמן להכיר בעובדה שאתה כישלון עם מוח מעוך מכדורים ואפילו לא כישלון מפואר, אם בכלל יש דבר כזה. זה עצוב, זה קשה, אבל זו האמת. אין טוב מידיעת האמת קשה. חיה את אפסותך כי היא אתה, עזיז. אתגר קרת הוא סופר שעושה קריירה בהוליווד וניו יורק, ואתה כותב תגובות ב"בננות". עצוב בשבילך, שמח לנו.
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 16:12 געגועי להיות אתגר קרת-חלום להיות רן יגיל
  מתחרמן מיעל ישראל-מאונן על שיינפלד
  כן, אבל למה להיות קרת? אני רוצה להיות יו הפנר מפליבוי! זו הצלחה! מיליארד דולר! תכנית טלביזיה וכוסיות לא עקומה כמו שירה גפן!!ואת מי מעניין הצלחה כמו קרת? זה כמו שהיטלר יהיה גאה שהוא ראש ממשלת גרמניה…אתה נאצי וקרת שלך גם נאצי…והסופר הגדול בישראל הוא ליאור עזיז, וספרו השלישי יהיה סנסציה עולמית…ומי ממהר לאיזשהו מקום…והנה קרת אהובך הוציא עכשיו חרא של שפיך טהור…רוץ לקנות…הצלחה בינלאומית…סרטים…פסטיבלים בינלאומייים…אכן אתה צריך זיין בתחת חבר יקר ויפה שעה אחת קודם..אז לשנן לפני השינה שוב ושוב…עזי הגדול מכולם…עזיז הכביר מכולם…אין על עזיז…קרת עשה קריירה בהוליווד…חחח…כל זונה עושה קריירה בהוליווד מה אני שרי גבעתי? אהבל עם שיערות של ערבי על הביצים…לך חפש מי ינענע אותך…ולך שירלי מותק, כדי להתפלל שאף שוטר לא יגע אל עזיז…חמש שנים בקלבוש לא נעים בגלל בלוג מסריח של לסבית רצחנית כמו יעל ישראל עם פניןם של עצירות
  הגיבו למתחרמן מיעל ישראל-מאונן על שיינפלד

  11/06/2010 18:59 המגיב האלים
  אנחנו מבינים שזה קשה להיות כישלון. יש לנו חדשות בשבילך עזיזי פזיזי. אתה לא צריך לשבת בכלא, אתה לא צריך לחתוך למישהו את היד או את הרגל, או להוציא לו את העין, לפצוע או להיפצע. השב"כ והמודיעין וכל החרא הזה לא עושה עלינו שום רושם. אתה יודע יפה שאתה סופר זניח ואתה חי את זה שעה שעה, דקה אחר דקה. ברוך הבא לגיהינום – חבריקו. זה גיהינום אמיתי, לא כמו זה שאתה אוהב לברוח אליו שיש בו אקשן. אצלנו לא קורה כלום ואף אחד לא סופר אותך. הגיע הזמן להתמודד עם הבלותך.
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 18:45 המגיב האלים
  תנו לו בלוג להתבטא. הוא מעניין ומשעשע. רק שיפחית את מינון האלימות והקללות. כתיבה בוקובסקיאנית מלוכלכת הידד!! יותר מעניין מהדפיקה של קרת זה בטוח.
  הגיבו לתגובה זו

  12/06/2010 18:36 גם אני בעד ליאור עזיז! גם מצחיק גם גס וגם אמיתי!
  שלומי

  הגיבו לשלומי

  12/06/2010 21:04 למישהו יש את הכתובת של שירלי ציצנסקי?
  העו"ד של ליאור עזיז
  יש לנו שליח שצריך למסור לה את התביעה נגדה על עבירות על חוק הגנת הפרטיות. חמש שנים למי שמוסר IP של גולש ללא צו של ביהמ"ש.שירלי תהיה זמינה השובע לקבל את השליח..נשיקות ולהתראות בבית המשפט!!
  הגיבו להעו"ד של ליאור עזיז

  12/06/2010 21:12 המגיב האלים
  נשמה, תודה לאל שאתה עוד כאן. סבלנו כל כך בלעדיך ואתה בלעדינו. מתי אתה מספר לנו שוב על בדל הביקורת שכתב עליך ירון אביטוב לפני תשעים שנה; מתי אתה שולף מהבוידעם את הביקורת המצהיבה, אותו גזיר עיתון, של ראובן מירן שניילנת ותייקת ואתה שומר אותה בערגה כבבת עינך כי היא כל עולמך. הלו מיסטר פתצי (פתטי ומתאמץ כאחד) קח איזה כדור כימי טוב ותתחיל את השבוע בכיף. ספר לחברי "בננות" כמה הוצאות דחו את כתב היד השלישי שלך ועד כמה סבלת, ואל תסתיר ואל תכחד כי אנחנו יודעים יפה-יפה שסבלת וקינאת ונאכלת מבפנים ולא ישנת וחלומות נקמה של אפס מאופס פקדו אותך. אבל אתה חלש – עזיזון, חלש כמו קש.
  הגיבו לתגובה זו

  12/06/2010 21:33 עזיז, נעלם מבננות בלוג המעופש, האפסי, העלוב-ולא ישוב!
  הסופר המהולל והגדול ביותר- אני!
  כן, להיות בבלוג אחד עם מלחכי פינכה כמו דן לחמן רן יגיל יעל ישראל וחבריהם, אכן הביאו את עזיז להתגרד כאילו הלך לישון עם כלבים וקם עם פשפשים. מה לעשות, עזיז הוא הגדול מכולם, ספרו השלישי יהיה בחנויות ב-2012 ואתם תקנו אותו כמו כלבלבים שטורפים בשר משובח אחרי שאכלתם חרא כל השנים (מעריצי קרת שיינפלד מנהיים פרי – אכן אלילכם יפה לכם הבזויים עלובי הנפש והרוח, מחרבני הצואה המנוקדת וחושבים זאת לשירה).ומה לעשות, אתם גם תביטו בעיניים כלות איך שני הספרים הראשונים של עזיז יוצאים לאור מחדש ובקול תרעה רמה. והנה לעזיז עוד שנתיים יהיו 3 ספרים בחוץ..ומה לכם יש? שיר עלוב בבלוג? ערב ספרות מיוחצן עם נודים של יעל ישראל ורן יגיל? ליקוק תחת עם פרופ' פרי לרגל ספרו החדש של סמי ברדוגו? מציצה מקרת ההוליוודי, בכיר סופרי ישראל בכל הזמנים?כאמור קנו חמור סיכה, ותתחילו לאונן על התמונות העתידיות של עזיז בעיתונות, תבואו לשבוע הספר תזדהו כגולשים בבנות בלוג ועזיז ייתן לכם ספר חינם תמורת זיון בתחת ומוחטה טובה על הפנים.סי יו מרעילי בארות, נאציים וחובבי שפיך ערבי….
  הגיבו להסופר המהולל והגדול ביותר- אני!

  12/06/2010 21:42 המגיב האלים
  בהצלחה
  הגיבו לתגובה זו

  12/06/2010 22:16 המגיב האלים
  עזוזו, אתה יכול למלא את פיך קללות עד מחר בבוקר, אבל אנחנו יודעים את האמת. בגלל הבעיות הנפשיות שלך שום אישה אינה רוצה קשר איתך. מסכן אחד. מאונן בשירותים של המחלקה הסגורה. אנחנו גם יודעים שערן בר-גיל, סופר די עילג בסך הכול, כתב עליך בשעתו, אבל מאז עקף אותך בסיבוב כסופר וגם זה אוכל לך את הלב. עלינו לא תעבוד חמודון עזיזון. 2012-2022-2032, אפס נשאר אפס. בעניין הנאצים והתחת כבר סיכמנו שקודם נזיין את אחותך ואחר כך את אמא שלך. נכון?
  הגיבו לתגובה זו

  12/06/2010 22:29 המגיב האלים
  תתביישו כולכם
  הגיבו לתגובה זו

  12/06/2010 22:37 המגיב האלים
  לשירלי
  אני מתפלאת עלייך ,מדוע אינך מוחקת את כל הקשקשת שקשקת הזאת ? .זה אינו מוסיף דבר לאתר .רק מוריד את קרנו.
  הגיבו ללשירלי

  12/06/2010 23:12 המגיב האלים
  שירלי
  מסיבות שאין אני מעוניינת להרחיב עליהן התגובות ישארו בעוד כמספר ימים
  הגיבו לשירלי

  11/06/2010 05:07 צ'לצ'לנסקי-זה שם של גרוזינית עם כוס ביוב פתוח, לא?
  שירלי שמעתי שאת לסבית לוחמנית בצבא הערווה של יעל ישראל
  יש לי רעיון בשבילך, למה שלא תתענגי על ה-24 ס"מ העבה שלי? אני אזיין אותך בתחת הזיין ייצא לך מקדימה דרך הכוס, יקרע לך את הרחם שמוליד ערביים, יתקע לך בחצוצרות הסתומות, אחכ יכנס לך לפה ידחף לגרון ויגיע עד הלב המושחת שלך?תתקשרי בבקשה אלי 100 לבקש את רפ"ק זיין גדול…
  הגיבו לשירלי שמעתי שאת לסבית לוחמנית בצבא הערווה של יעל ישראל

  11/06/2010 05:25 על ספרי החדש והיפה-ביקורת אובייקטיבית לחלוטין
  הסופר ניר ברעם (לא סובל את עזיז-גם אני התקשרתי 100)
  ספרי החדש היפה אנשים טובים יצא בהוצאת עם עובד האיכותית מאוד. הספר הוא רומן רחב יריעה המתרחש בגרמניה הנאצית, הספר מקסים מהמם, מרתק, מרשים, אפי, מעמיק, יצרי, יצירת מופת חד פעמית בספרות הישראלית . כמובן שכל ספרי הם יצירות מופת חד פעמיות, ותשאלו את חברה שלי איך היא נהנית לעביר את ספרי על הכוס שלה ולהרטיב מזה.אני עובד בתור עורך בעם עובד, עבודה שסידרו לי בפרטקציה. אני מרוויח 15 אלף נקי ומוציא בערך ספר אחד בארבע חודשים, ככה שיש לי המון זמן לכתיבה וליחסים קרובים עם עיתונאים ואנשי רוח.כאמור, שמי ניר ברעם, גם סופר רב מכר וגם סופר איכות. אני הדור הבא של סופרי ישראל. ס.יזהר ילד לעומתי…אז קנו את ספרי ורוצו לספר לחברה, ותנו לחברות שלכם להעביר את הספר על הכוס שלהם, הם ירטיבו את הכירכה אבל לא נורא, גם ככה לספר שלי יש ריח של דגים רקובים מן הים…
  הגיבו להסופר ניר ברעם (לא סובל את עזיז-גם אני התקשרתי 100)

  11/06/2010 08:56 המגיב האלים
  לא נתקלתי בתופעה דומה באףבלוג מקצועי. יש לף הסבר למהזה קרה פה?
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 09:21 המגיב האלים
  הנחבא אל הכלים
  ליאור עזיז התעלק גם על בלוגים ב"רשימות".הוא יוצר מתוסכל ורדוף פרנויה.זו הסיבה שהוא מוצא ב"בננות" את המקום לפלוט בו את זרעי תסכוליו.גם לחולי פרנויה יש לעתים סיבות אמיתיות לשגעון הרדיפה שלהם. הבעיה היא אובדן השליטה, והתנהגות הרסנית הפוגעת בעיקר בו.
  הגיבו להנחבא אל הכלים

  11/06/2010 09:35 המגיב האלים- בהרה לבבנות בלוג
  ד"ר לספרות משווה
  ליאור עזי הוא האדם הכי מבריק, גאון ומתוק שפגשתי מעודי. ספריו מה הסטיה שלך בזמורה ביתן וסיפור מתוק לנערה שאהבתי, הם ספרים מכוננים שלרבים מחובבי הספרות בישראל יש להם נקודה חמה בלב. תשאלו את העורך משה רון מעם עובד, את ניצה בן ארי, תשאלו מאות קוראים נלהבים שרק מעטים מהם התייצבו לצד עזיז לפני ארבע שנים כשנתקל בבריון מנחם פרי, אבל עכשיו השורות מאתחדות, והכוח גובר, כי עזיז הוא באמת זה שראוי להקשיב לדבריו ולקרוא את ספריו, למרות שאין לו קליקה עתונאית או ברנז'ה ספרותית או קשר כלשהו עם העולם הממסדי הספרותי מלבד אולי גידופים ונאצות בלתי פוסקים…
  הגיבו לד"ר לספרות משווה

  11/06/2010 09:50 המגיב האלים
  לא נראה לי שהוא חולה נפש.והתכוונתי לבלוגים של גילדות אחרות,לא של סופרים.
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 09:55 ומה אתם אומרים על השיר של שמעון אדף, שהודלף לדמרקר?
  יצירת מופת זעירה של שמעון אדף הטוב במשוררי ישראל
  הנה לכם שיר שהושמט מקובץ שיריו היפה של שמעון אדף אביבה לא שיצא בכנרת זמורה: אז נכנסתי אליך בפעם האחרונה. היית סדוקה כמו זכוכית ישנה, מראה מנופצת של חולומת נעורי. אמרת לי, שמעון, ספר לי משהו חדש. ואני לראשונה בחיי, בדמעות, בגודש הרוק, בסערה, ברכות, בכנות, בצער, ביגון, בתיעוב עצמי מוחלט עניתי לאחותי האהובה: אביבה, אני הומוסקסואל. אחותי נטלה את ידי המנומשת (זוכרת איך עם ניר זכוכית שפשפנו זרועות כדי לסלק הנמשים. הרי היינו היחידים בשדרות עם נמשים על הפנים!) ואמרת לי, זה משהו חדש?! ופרצנו בצחוק, והתחבקנו ובכינו והיינו מאושרים ונאהבים ושוב המראנו עם פיטר פן העיראקי משדרות היישר אל ארץ החיים האחרים, החיים שרצינו לחיות, החיים שלא העזנו לחיות, החיים שאבדו ואינם עוד. סוגר הספר, מניח העט, מכבה האור. אני שמעון לא. מדהים לא? המקור שהדליף לי את הקטע מזב"מ מסר, שרק ברגע האחרון אדף החליט להשמיטו, אבל הנשמות הטובות בכנרת זמורה הדליפו החוצה.
  הגיבו ליצירת מופת זעירה של שמעון אדף הטוב במשוררי ישראל

  11/06/2010 09:59 המגיב האלים
  הנחבא אל הכלים
  אז מה זה?סתם תיסמונת טורט?
  הגיבו להנחבא אל הכלים

  11/06/2010 10:10 טורט זו עוגה לא רעה -משל לספרות ישראל
  רן יגיל, הסופר, העורך, המבקר,המתרגם הפובליציסט
  אין ספק שזו ששעתה היפה של הספרות בישראל, אם קולות נועזים וחדשים כמו יעל ישראל וקולי שלי עצמי, ישראל עומדת מול תור הזהב השירי והסיפורי שלה. יעל ישראל זה עגנון אני בשביס זינגר.אמרתי כבר במעריב שיזחקאל נפשי הוא אריק אינשטיים ויהודה ויזן שלום חנוך.אולי אני מטורלל ולא מבין מה אני מדבר בכלל, אבל בכל זאת הקשיבו לי, אני חייב שמישהו יקשיב לי ואיהב אותי, כי אבא היה כל הזמן בהצגות ולא חיבק אותי לפני השינה.אני ממליץ על יצירות מופת ישראליו נוספות:ספרי על רצח רבין בקיבוץ המאוחד- מילה שלי אוביקטיבית, נשבע לכם, זה הספר הכי טוב של העשור!!ספר שלי בכרמל- שוב, בלב שלם אני אומר-יצירת מופת!כמו כן, אמנון נבות החדש בכרמל (אני עובד בכרמל, ובלי משוא פנים אנהי אומר בכנות, זו הוצאה מדהימה, מספר אחד בישראל, ספרות מופת עולמית ומוניטין של מאתיים שנים!!)עוד המלצות: יהונדב פרלמן, אילן שיינפלד, יעל ישראל כבר אמרתי?, יעל ישראל כל ספריה בקיבוץ המאוחד (אני קורא בהם שוב ושוב כל ערב. וכל פעם מגלה משהו חדש!!)זהו, סופשבוע תרבותי לכם, אני יוצא עם הילדים לקטוף פרחים בשדה ולחלום שאני עליזה בארץ הפלאות שרוקדת על האבנים הצהובות של השירה בישראל בדרך לפגוש את הקוסם הגדול, פרופ' מנחם פרי…
  הגיבו לרן יגיל, הסופר, העורך, המבקר,המתרגם הפובליציסט

  11/06/2010 10:19 המגיב האלים
  כל הקורא בספרי יעל ישראל, הרי הוא כמרוויח עולם ומלואו. מומלץ למגיב המופלץ.
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 10:25 המגיב האלים
  ליאור, ספר קצת לחברי בננות איך אמא לוקחת אותך לעבודה בתל ברוך, כדי שאתה תעבוד שם והיא תסתכל. פעור עכוז שכמותך.
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 10:19 המגיב האלים
  אז למה זה התפרץ עכשיו?חוץ מזה,נראה לי שיש עוד כמה דמויותפה עם תיסמונת טורט.
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 10:22 קריאה פסוט השוואתית של ד"ר אברבנל לשירה מודרנית ניאו ציונית
  על הבלוג היפה של מוטי לקסמן
  הנה לכם טקסטט ספרותי מהנה למדי, משעשע אך סאטירי, מצטנע אך שחצני באותה מידה.והנה ההפתעה, לכאורה הקורא חושב כי לקסמן מדבר על המונדיאל המתחיל היום, ועל מפצחי הגרעין ושותי הבירה, ולקסמן בהתנשאות מה אומר כי הוא סבא לנכדים, ומי הם הפישמקריים האלה?אבל קריאה מעמיקה מגלה להפתעת הקורא, כי לקסמן לא מדבר כלל על המונדיאל אלא על מצעד הגאווה ההומוסקסואלי היום בת"א!!!!ראו את ההוכחות הניצחות לכך במאמר עצמו: "החג הלאומי של כל הגברים באשר הם גברים" ואכן יום הגאווה הוא החג של הגברים המעדיפים את בני מינם!ציטוט נוסף: אין דבר שמאחד כך את כל הגברים בעולם. כל הגברים, כלומר אלה שהם, ללא חשש, גברים של ממש!הם בועטים בהזדהות, בחזקה רבה וללא חשש… וצורחים בגרון ניחר עוד לפני שזה נגמר.היש תיאור יפה מזה למעשה אהבה הומוסקסואלי. שיחקת אותה לקסמן!!והנה לקסמן, כנה להודות, שיתכן כי גם בו חבויי יסוד הומוסקסואלי חבוי והוא כותב כך:ואז בלילה, שטוף זעה ורעד, אני נעור ובלבי ספק מערער(אני משך לגברים?). אותו אני מנסה לדחות. אבל, כנראה אין ברירה, המסקנה ברורה, היא אחת ואין בלתה.כי אם אני היחיד בעולם; אז, איך לומר, אולי, שמא, עדיין בחשש,עדיין מופתע, לא מאמין.ובכל זאת, ייתכן שאני בכלל לא גבר, כזה מין גבר ממש? (זעקת הכותב הקורא: אני הומו! אני אוהב גברים!)יפה מאוד, מונדיאל וחג גאווה שמח לך מוטי לקסמן!
  הגיבו לעל הבלוג היפה של מוטי לקסמן

  11/06/2010 10:23 המגיב האלים
  ליאור עזיז הוא גרופמן מסריח.
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 10:34 המגיב האלים- התפרץ? הכל מהלך מתוכנן של גאון משפטי ספרותי שיווקי
  יעל פלדמן – סטאג'רית וחובבת ספרות
  אצל עזיז הכל מתוכנן עד הפרטים הקטנים. קודם סיים לימודיו במשפטים, אח"כ הגיש תביעה נגד פרי, שהתפוצצה בNRG ומיד גררה אחריה ידיעות אינסופיות בנט על עזיז שלכאורה איים על בורך קרא, רשת ב' וכו', ואז עזיז במהלך מתוכנן, משך התביעות על פרי ושיינפלד, והגיש את המליון וחצי שלו על ערוץ 10 וברוך קרא. וכשהכל לא מבינים מה קורה (עורכי הדין של שיינפלד פרי ואחרים, פשוט שולחים כל הזמן מכתבים לביהמ"ש לקבל הבהרות, ועזיז מהתל בהם שוב ושוב ושוב)והנה עכשיו, המהלך הבא, המשפט נד שיינפד יהיה ראשון, האגרה שולמה, נשכרו שירותיה של עורכת דין גרועה במיוחד שכבר פנתה לבהימ"ש לבקש ארכה..חחח..מיד אחר כך עוד חצי שנה פרי מנחם יעלה אל דוכן העדים. בדרך נעה מנהיים תשלשל לעזיז שלושים אלף שח בבית משפט לתביעות קטנות. במקביל הספרים של עזיז יוצאים בהוצאה מחודשת. מה הסטהי שלך יוצא אחרי הזכייה מול שיינפלד. סיפור מתוק לנערה שאהבתי יוצא לאור אחרי הזכייה מול פרי, והגראנד פינאלה, ספרו החדש של עזיז יוצא לאור אחרי הזכייה מול ערוץ 10 רשת ב' אברבנל ערוץ 2-ומי לא בעצם…ואין לבננות להבהל מעזיז המסטול תמידית, הוא בלתי מזיק, ובמילא עוד יום יומיים הוא יסתלק מהאתר והאינטרנט בכלל, כי באמת יש לו מה לעשות בחיים חוץ מלהגיב בפוסטים אצל ענבל כהנסקי ואחרים…לכן כדאי להצטרף לעזיז במלחמתו מול הרעים, אחרת הוא יחסל גם את התומכים ברע ובמושחת. מעולם לא הוכח שעזיז חולה נפש ומשוגע, אך האמינו לי, עזיז הוא חולה נפש מאוד ומשוגע מאוד ומסוכן מאוד, אני הייתי בכלל עוברת לצד השני של הכביש אם הייתי נתקלת בו ברחוב
  הגיבו ליעל פלדמן – סטאג'רית וחובבת ספרות

  11/06/2010 10:41 המגיב האלים
  עזיזון קטן, הבוקר ניגבנו את התחת החום שלנו ב"סיפור מתוק לנערה שאהבתי" ואחר כך בגלל השלשול השתמשנו גם ב"מה הסטייה שלך". האמת – אחלה ספרים, שימושיים לבית השימוש.
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 10:48 צודק בהחלט!
  מה שנכון נכון ומה שטעות- שטות
  במה הסטיה שלך יש סיפורים שלא שווים יותר מנייר טואלט עם חרא של יעל ישראל מנחם פרי אילן שיינפלד ורן יגיל עליו…מה לעשות בכל זאת ספר ראשון, אבל במהדורה החדשה כל החרא נעלם ונשארים רק הפנינים, ואז אם תנגבו איתו את התחת הספר ישרוט לכם תרקטום יפצע לכם את העור הלבנבן והמקומט שלכם ויגרום לכם זיהום קשה שיביא למותכם.ולגבי הספר השני-יש שם 10 דפים ששווה לנגב איתם את התחת אבל יש שם 110 דפים שהייתם חולמים לכתוב…להתראות במרתף העינויי של השב"כ…אני כבר שם כפפה גומי על היד לפני שאני מכניס לכם אותה לתחת להוציא ממכם את הלב…
  הגיבו למה שנכון נכון ומה שטעות- שטות

  11/06/2010 10:55 המגיב האלים
  עזיזון פזיזון בזמורה-ביתן השתינו עליך בקשת. היית הסופר האחרון שם ולא עשו שם שום דבר כדי לקדם את ספרך החרא. עשו לך טובה שהוא בכלל יצא. מוקי רון הקיא את הספר שלך עם מיצי הבוקר שלו הוורודים בלית ברירה ואיש לא שמע על הספר ועליך ומכרת בקושי חמישה עותקים. מאז אף אחד לא רוצה לנגוע בפרוזה האינפנטילית שלך אפילו עם מקל, אתה מתוסכל וסובל ואנחנו ממש מאושרים מזה. עכשיו תפתח את הפה כדי שגם חברי "בננות" יוכלו לחרבן לך בתוכו כמו בזב"מ ובקיבוץ המאוחד. אתה רגיל, אתה אוהב את זה.
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 11:10 עוד אהבל שחוטף מאחורה-עזיז לא הצליח?
  עובדות היסטוריות
  מה, כתבבת ביקורת מהללת בהארץ על ספרו הראשון זה לא נחשב?מה, שער בתרבות מעריב לרגל ספרו השני, לא נחשב?מה, ביקורות של משה בן שאול בעיתון 77ושל ירון אביטוב בידיעות ספרים, לא נחשב?מה, סיפור שלו ממה הסטייה שלך בחמישים קצרצרים בהספרי החדשה, כשמנחם בן משווה אותו לחנוך לוין-לא פחות-לא נחשב?מה, סיפור באנתולוגיה בספרדית, לא נחשב?מה, חיסול מהדורה בזב"מ לא נחשב?מה, מני פאר אומר עליו בפריים טיים-מעולם לא צחקתי כך מספר, לא נחשב?אה, נכון, רק מה שמנחם פרי אילן שיינפלד נעה מנהיים ונאצים אחרים אומרים-כן נחשב.הסר נעליך מעל רגליך במקום שעזיז בו עומד..השפל מבט…שתוק ודמום…אמור אמן על כל מה שיורך ויפקד עליך..ואם לא….
  הגיבו לעובדות היסטוריות

  11/06/2010 11:17 המגיב האלים
  ובכל זאת אף אחד לא יודע מי אתה. זו האמת המרה. ספר לנו ב"בננות" עזיז האומלל איך זה להיות סופר עלום ומתוסכל. חברים מאזינים לקולך.
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 11:27 אכן אתה אהבל אם קבלות-שים תשכל שלך אצל צב והוא מתנתק מהשיריון שלו
  נו באמת….
  הרי עזיז הוא איש המודיעין והביטחון, דודו הוא ההרוג הראשוןם של מלחמת העצמאות. הוא בא ממשפחה שסולדת מפרסום אור זרקורים, תהילה וכיבודים… אתה באמת חושב שאכפת לעזיז אם מכירים אותו או מזהים אותו ברחוב, מה הוא סלבריטי מחורבן?הוא התפרסם מאוד כשהיה צריך..שערים בעיתונים טלביזיה וכו', אבל הוא אדם שחייו לא נמדדים בפרסום בבלוג או בעיתון. יש לו חיים!! לימודי משפטים, כתיבה, משפחה, חברים, ילד קטן…מה הוא אתגר קרת או רן יגיל או יעל ישראל או ניר ברעם ואחרים, שיחפש תמונה ועוד מחמאות מזוייפות?וחוץ מזהף ינוקא, עזיז צעיר לימים, והספר החדש שלו וכל משפטיו יהפכו אותו ליותר מפורסם מראש הממשלה…קצת סבלנות דביל אויל משריש, וגם אתה תאונן על תמונתו בעיתון…
  הגיבו לנו באמת….

  11/06/2010 11:50 המגיב האלים
  ספר לנו עזיז – עיזה פזיזה – איך בכית כמו ילד קטן שהשוטרים באו לקחת אותך בעקבות איומים מן הסוג הזה. איך היית ונשארת הסופר האחרון שאיש לא מכיר ואיש לא מעריך באמת ואיך פחדת. אנחנו מבסוטים חאלס, נהנים מכל רגע.
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 12:00 עזיז ופרלמן ביצירת המופת שפורסמה אצל רן יגיל במעריב
  רן יגיל מס' 1 בארץ
  בְּמַחֲבַתּוֹת וּבְסִירִים למרות שאיני יודע כלל לבשלבְּצִבְעֵי יָדַיִם בְּתִלְתָּנִים שֶׁתָּלַשְׁנוּ עָלֶה אַחַר עָלֶה אֵין אֱלֹהִים, יֵשׁ אֱלֹהִים (בטח שיש אלוהים טמבל) בַּחֶבֶל, בִּשְׁלוּלִית הַבֹּץ תַּחַת סִינַר הַמְּטַפֶּלֶת בְּחֻלְצוֹת פְלָנֶל מְשֻׁבָּצוֹת הִתְרַסְנוּ אֵין אֱלֹהִים, יֵשׁ אֱלֹהִים (עוד פעם אידיוט?) בְּמֵרוֹץ כִּרְכְּרוֹת הָעַכְבָּרִים בְּעֵינַיִם לוֹהֲבוֹת מְכִּרְסוּם אֲפַרְסְמוֹנִים רִאשׁוֹנִים יֵשׁ אֱלֹהִים וליאור עזיז הוא המלך המשיח, צמח צדקה חוטר בית ישי הנביא והזעם, יום הדין והתקוה, האתמול והמחר, האמונה וגואלה! אֵלֶּה שֶׁלֹּא הִקְשִׁיבוּ לְ"שִׁירִים וּשְׁעָרִים" אֵלֶּה שֶׁהִתְנַדְנְדוּ כְּלוּלָבִים עַל מִרְפֶּסֶת הַפְּנִימִיָּה בִּתְפִלַּת מִנְחָה אֵלֶּה שֶׁלֹּא הָיוּ עֵדִים לְחִלּוּל הַשֵּׁם בִּרְשוּת הָרַבִּים, לַכֹּל הָיָה יָדוּעַ – לֹא מְפַקְפְּקִים. נכון! המפקפק מת!המאמין חי! הדבק זוכה באור ולא מן ההפקר! וְאֵלֶּה שֶׁהִמְשִׁיכוּ וְנָעֲצוּ שִׁנַּיִם בִּבְשַׂר חֲזִירִים וְטַעֲמוֹ מִיֵּין הָרֶקַח שֶׁל עֲלָמוֹת בָּרוֹת לְלֹא חֻפָּה וְקִדּוּשִׁ

 16. התובע במשפט עזיז נ' צלצנסקי

  המגיב האלים11/06/2010 00:17:09 לאחרונה אנו עדים לתגובות אלימות, מבחילות וטורדניות. פניתי לגורמי החוק המתאימים והנושא בטיפול. אם גם אתם מעוניינים להגיש תלונה ליחידה לעבירות מחשב (דרך סלמה 18, ת"א. 03-6802222), אספק לכם את מספר האיי.פי של המגיב. אל תקחו את התגובות באופן אישי, אין ספק שמדובר בתופעה חריגה וזמנית. הוג
  11/06/2010 00:21 המגיב האלים
  התוכן נשמט
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 00:22 המגיב האלים
  לא משנה
  הוא באמת אלים ומבחיל, אבל די שנון ומשעשע. קצת הומור
  הגיבו ללא משנה

  11/06/2010 00:23 המגיב האלים
  הייתי בודק את האי פי של בלוגרים שלא מוחקים תגובות כאלה
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 00:24 המגיב האלים
  ענבל כהנסקי
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 10:22 המגיב האלים
  מה עם כהנסקי, לא נוותר על שפתיה בקלות.
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 04:59 הוי מטומטמת-רק ביהמ"ש מוסמך למסור IIP
  משטרת ישראל המתרוממת
  את כל כך טי]שה ואל מה אני אעצר? על שקראתי ליעל ישראל זונה? לרן יגיל אפס? לך ערבייה חוטפת בתחת?את עורכת בננות עלובה עדיף תדחפי ידיים לכוס במצחין שלך ותעמיקי לחפור בזוהמה הוגניאלית שלך…גם אני פונה ליחדת המיחשוב…ואני מת שיזמנו אותי לחקירה עם ה0ןפ שמסרת..אני מיד מגיש נגדך תביעה על פגיעה בפרטיות לפי חוק הפרטיטות-חמש שנות מאסר בובה.בנוה תירצה ישמחו לקבל אותך…
  הגיבו למשטרת ישראל המתרוממת

  11/06/2010 05:07 צ'לצ'לנסקי-זה שם של גרוזינית עם כוס ביוב פתוח, לא?
  שירלי שמעתי שאת לסבית לוחמנית בצבא הערווה של יעל ישראל
  יש לי רעיון בשבילך, למה שלא תתענגי על ה-24 ס"מ העבה שלי? אני אזיין אותך בתחת הזיין ייצא לך מקדימה דרך הכוס, יקרע לך את הרחם שמוליד ערביים, יתקע לך בחצוצרות הסתומות, אחכ יכנס לך לפה ידחף לגרון ויגיע עד הלב המושחת שלך?תתקשרי בבקשה אלי 100 לבקש את רפ"ק זיין גדול…
  הגיבו לשירלי שמעתי שאת לסבית לוחמנית בצבא הערווה של יעל ישראל

  11/06/2010 05:25 על ספרי החדש והיפה-ביקורת אובייקטיבית לחלוטין
  הסופר ניר ברעם (לא סובל את עזיז-גם אני התקשרתי 100)
  ספרי החדש היפה אנשים טובים יצא בהוצאת עם עובד האיכותית מאוד. הספר הוא רומן רחב יריעה המתרחש בגרמניה הנאצית, הספר מקסים מהמם, מרתק, מרשים, אפי, מעמיק, יצרי, יצירת מופת חד פעמית בספרות הישראלית . כמובן שכל ספרי הם יצירות מופת חד פעמיות, ותשאלו את חברה שלי איך היא נהנית לעביר את ספרי על הכוס שלה ולהרטיב מזה.אני עובד בתור עורך בעם עובד, עבודה שסידרו לי בפרטקציה. אני מרוויח 15 אלף נקי ומוציא בערך ספר אחד בארבע חודשים, ככה שיש לי המון זמן לכתיבה וליחסים קרובים עם עיתונאים ואנשי רוח.כאמור, שמי ניר ברעם, גם סופר רב מכר וגם סופר איכות. אני הדור הבא של סופרי ישראל. ס.יזהר ילד לעומתי…אז קנו את ספרי ורוצו לספר לחברה, ותנו לחברות שלכם להעביר את הספר על הכוס שלהם, הם ירטיבו את הכירכה אבל לא נורא, גם ככה לספר שלי יש ריח של דגים רקובים מן הים…
  הגיבו להסופר ניר ברעם (לא סובל את עזיז-גם אני התקשרתי 100)

  11/06/2010 08:56 המגיב האלים
  לא נתקלתי בתופעה דומה באףבלוג מקצועי. יש לף הסבר למהזה קרה פה?
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 09:21 המגיב האלים
  הנחבא אל הכלים
  ליאור עזיז התעלק גם על בלוגים ב"רשימות".הוא יוצר מתוסכל ורדוף פרנויה.זו הסיבה שהוא מוצא ב"בננות" את המקום לפלוט בו את זרעי תסכוליו.גם לחולי פרנויה יש לעתים סיבות אמיתיות לשגעון הרדיפה שלהם. הבעיה היא אובדן השליטה, והתנהגות הרסנית הפוגעת בעיקר בו.
  הגיבו להנחבא אל הכלים

  11/06/2010 09:35 המגיב האלים- בהרה לבבנות בלוג
  ד"ר לספרות משווה
  ליאור עזי הוא האדם הכי מבריק, גאון ומתוק שפגשתי מעודי. ספריו מה הסטיה שלך בזמורה ביתן וסיפור מתוק לנערה שאהבתי, הם ספרים מכוננים שלרבים מחובבי הספרות בישראל יש להם נקודה חמה בלב. תשאלו את העורך משה רון מעם עובד, את ניצה בן ארי, תשאלו מאות קוראים נלהבים שרק מעטים מהם התייצבו לצד עזיז לפני ארבע שנים כשנתקל בבריון מנחם פרי, אבל עכשיו השורות מאתחדות, והכוח גובר, כי עזיז הוא באמת זה שראוי להקשיב לדבריו ולקרוא את ספריו, למרות שאין לו קליקה עתונאית או ברנז'ה ספרותית או קשר כלשהו עם העולם הממסדי הספרותי מלבד אולי גידופים ונאצות בלתי פוסקים…
  הגיבו לד"ר לספרות משווה

  11/06/2010 09:50 המגיב האלים
  לא נראה לי שהוא חולה נפש.והתכוונתי לבלוגים של גילדות אחרות,לא של סופרים.
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 09:55 ומה אתם אומרים על השיר של שמעון אדף, שהודלף לדמרקר?
  יצירת מופת זעירה של שמעון אדף הטוב במשוררי ישראל
  הנה לכם שיר שהושמט מקובץ שיריו היפה של שמעון אדף אביבה לא שיצא בכנרת זמורה: אז נכנסתי אליך בפעם האחרונה. היית סדוקה כמו זכוכית ישנה, מראה מנופצת של חולומת נעורי. אמרת לי, שמעון, ספר לי משהו חדש. ואני לראשונה בחיי, בדמעות, בגודש הרוק, בסערה, ברכות, בכנות, בצער, ביגון, בתיעוב עצמי מוחלט עניתי לאחותי האהובה: אביבה, אני הומוסקסואל. אחותי נטלה את ידי המנומשת (זוכרת איך עם ניר זכוכית שפשפנו זרועות כדי לסלק הנמשים. הרי היינו היחידים בשדרות עם נמשים על הפנים!) ואמרת לי, זה משהו חדש?! ופרצנו בצחוק, והתחבקנו ובכינו והיינו מאושרים ונאהבים ושוב המראנו עם פיטר פן העיראקי משדרות היישר אל ארץ החיים האחרים, החיים שרצינו לחיות, החיים שלא העזנו לחיות, החיים שאבדו ואינם עוד. סוגר הספר, מניח העט, מכבה האור. אני שמעון לא. מדהים לא? המקור שהדליף לי את הקטע מזב"מ מסר, שרק ברגע האחרון אדף החליט להשמיטו, אבל הנשמות הטובות בכנרת זמורה הדליפו החוצה.
  הגיבו ליצירת מופת זעירה של שמעון אדף הטוב במשוררי ישראל

  11/06/2010 09:59 המגיב האלים
  הנחבא אל הכלים
  אז מה זה?סתם תיסמונת טורט?
  הגיבו להנחבא אל הכלים

  11/06/2010 10:10 טורט זו עוגה לא רעה -משל לספרות ישראל
  רן יגיל, הסופר, העורך, המבקר,המתרגם הפובליציסט
  אין ספק שזו ששעתה היפה של הספרות בישראל, אם קולות נועזים וחדשים כמו יעל ישראל וקולי שלי עצמי, ישראל עומדת מול תור הזהב השירי והסיפורי שלה. יעל ישראל זה עגנון אני בשביס זינגר.אמרתי כבר במעריב שיזחקאל נפשי הוא אריק אינשטיים ויהודה ויזן שלום חנוך.אולי אני מטורלל ולא מבין מה אני מדבר בכלל, אבל בכל זאת הקשיבו לי, אני חייב שמישהו יקשיב לי ואיהב אותי, כי אבא היה כל הזמן בהצגות ולא חיבק אותי לפני השינה.אני ממליץ על יצירות מופת ישראליו נוספות:ספרי על רצח רבין בקיבוץ המאוחד- מילה שלי אוביקטיבית, נשבע לכם, זה הספר הכי טוב של העשור!!ספר שלי בכרמל- שוב, בלב שלם אני אומר-יצירת מופת!כמו כן, אמנון נבות החדש בכרמל (אני עובד בכרמל, ובלי משוא פנים אנהי אומר בכנות, זו הוצאה מדהימה, מספר אחד בישראל, ספרות מופת עולמית ומוניטין של מאתיים שנים!!)עוד המלצות: יהונדב פרלמן, אילן שיינפלד, יעל ישראל כבר אמרתי?, יעל ישראל כל ספריה בקיבוץ המאוחד (אני קורא בהם שוב ושוב כל ערב. וכל פעם מגלה משהו חדש!!)זהו, סופשבוע תרבותי לכם, אני יוצא עם הילדים לקטוף פרחים בשדה ולחלום שאני עליזה בארץ הפלאות שרוקדת על האבנים הצהובות של השירה בישראל בדרך לפגוש את הקוסם הגדול, פרופ' מנחם פרי…
  הגיבו לרן יגיל, הסופר, העורך, המבקר,המתרגם הפובליציסט

  11/06/2010 10:19 המגיב האלים
  כל הקורא בספרי יעל ישראל, הרי הוא כמרוויח עולם ומלואו. מומלץ למגיב המופלץ.
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 10:25 המגיב האלים
  ליאור, ספר קצת לחברי בננות איך אמא לוקחת אותך לעבודה בתל ברוך, כדי שאתה תעבוד שם והיא תסתכל. פעור עכוז שכמותך.
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 10:19 המגיב האלים
  אז למה זה התפרץ עכשיו?חוץ מזה,נראה לי שיש עוד כמה דמויותפה עם תיסמונת טורט.
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 10:22 קריאה פסוט השוואתית של ד"ר אברבנל לשירה מודרנית ניאו ציונית
  על הבלוג היפה של מוטי לקסמן
  הנה לכם טקסטט ספרותי מהנה למדי, משעשע אך סאטירי, מצטנע אך שחצני באותה מידה.והנה ההפתעה, לכאורה הקורא חושב כי לקסמן מדבר על המונדיאל המתחיל היום, ועל מפצחי הגרעין ושותי הבירה, ולקסמן בהתנשאות מה אומר כי הוא סבא לנכדים, ומי הם הפישמקריים האלה?אבל קריאה מעמיקה מגלה להפתעת הקורא, כי לקסמן לא מדבר כלל על המונדיאל אלא על מצעד הגאווה ההומוסקסואלי היום בת"א!!!!ראו את ההוכחות הניצחות לכך במאמר עצמו: "החג הלאומי של כל הגברים באשר הם גברים" ואכן יום הגאווה הוא החג של הגברים המעדיפים את בני מינם!ציטוט נוסף: אין דבר שמאחד כך את כל הגברים בעולם. כל הגברים, כלומר אלה שהם, ללא חשש, גברים של ממש!הם בועטים בהזדהות, בחזקה רבה וללא חשש… וצורחים בגרון ניחר עוד לפני שזה נגמר.היש תיאור יפה מזה למעשה אהבה הומוסקסואלי. שיחקת אותה לקסמן!!והנה לקסמן, כנה להודות, שיתכן כי גם בו חבויי יסוד הומוסקסואלי חבוי והוא כותב כך:ואז בלילה, שטוף זעה ורעד, אני נעור ובלבי ספק מערער(אני משך לגברים?). אותו אני מנסה לדחות. אבל, כנראה אין ברירה, המסקנה ברורה, היא אחת ואין בלתה.כי אם אני היחיד בעולם; אז, איך לומר, אולי, שמא, עדיין בחשש,עדיין מופתע, לא מאמין.ובכל זאת, ייתכן שאני בכלל לא גבר, כזה מין גבר ממש? (זעקת הכותב הקורא: אני הומו! אני אוהב גברים!)יפה מאוד, מונדיאל וחג גאווה שמח לך מוטי לקסמן!
  הגיבו לעל הבלוג היפה של מוטי לקסמן

  11/06/2010 10:23 המגיב האלים
  ליאור עזיז הוא גרופמן מסריח.
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 10:34 המגיב האלים- התפרץ? הכל מהלך מתוכנן של גאון משפטי ספרותי שיווקי
  יעל פלדמן – סטאג'רית וחובבת ספרות
  אצל עזיז הכל מתוכנן עד הפרטים הקטנים. קודם סיים לימודיו במשפטים, אח"כ הגיש תביעה נגד פרי, שהתפוצצה בNRG ומיד גררה אחריה ידיעות אינסופיות בנט על עזיז שלכאורה איים על בורך קרא, רשת ב' וכו', ואז עזיז במהלך מתוכנן, משך התביעות על פרי ושיינפלד, והגיש את המליון וחצי שלו על ערוץ 10 וברוך קרא. וכשהכל לא מבינים מה קורה (עורכי הדין של שיינפלד פרי ואחרים, פשוט שולחים כל הזמן מכתבים לביהמ"ש לקבל הבהרות, ועזיז מהתל בהם שוב ושוב ושוב)והנה עכשיו, המהלך הבא, המשפט נד שיינפד יהיה ראשון, האגרה שולמה, נשכרו שירותיה של עורכת דין גרועה במיוחד שכבר פנתה לבהימ"ש לבקש ארכה..חחח..מיד אחר כך עוד חצי שנה פרי מנחם יעלה אל דוכן העדים. בדרך נעה מנהיים תשלשל לעזיז שלושים אלף שח בבית משפט לתביעות קטנות. במקביל הספרים של עזיז יוצאים בהוצאה מחודשת. מה הסטהי שלך יוצא אחרי הזכייה מול שיינפלד. סיפור מתוק לנערה שאהבתי יוצא לאור אחרי הזכייה מול פרי, והגראנד פינאלה, ספרו החדש של עזיז יוצא לאור אחרי הזכייה מול ערוץ 10 רשת ב' אברבנל ערוץ 2-ומי לא בעצם…ואין לבננות להבהל מעזיז המסטול תמידית, הוא בלתי מזיק, ובמילא עוד יום יומיים הוא יסתלק מהאתר והאינטרנט בכלל, כי באמת יש לו מה לעשות בחיים חוץ מלהגיב בפוסטים אצל ענבל כהנסקי ואחרים…לכן כדאי להצטרף לעזיז במלחמתו מול הרעים, אחרת הוא יחסל גם את התומכים ברע ובמושחת. מעולם לא הוכח שעזיז חולה נפש ומשוגע, אך האמינו לי, עזיז הוא חולה נפש מאוד ומשוגע מאוד ומסוכן מאוד, אני הייתי בכלל עוברת לצד השני של הכביש אם הייתי נתקלת בו ברחוב
  הגיבו ליעל פלדמן – סטאג'רית וחובבת ספרות

  11/06/2010 10:41 המגיב האלים
  עזיזון קטן, הבוקר ניגבנו את התחת החום שלנו ב"סיפור מתוק לנערה שאהבתי" ואחר כך בגלל השלשול השתמשנו גם ב"מה הסטייה שלך". האמת – אחלה ספרים, שימושיים לבית השימוש.
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 10:48 צודק בהחלט!
  מה שנכון נכון ומה שטעות- שטות
  במה הסטיה שלך יש סיפורים שלא שווים יותר מנייר טואלט עם חרא של יעל ישראל מנחם פרי אילן שיינפלד ורן יגיל עליו…מה לעשות בכל זאת ספר ראשון, אבל במהדורה החדשה כל החרא נעלם ונשארים רק הפנינים, ואז אם תנגבו איתו את התחת הספר ישרוט לכם תרקטום יפצע לכם את העור הלבנבן והמקומט שלכם ויגרום לכם זיהום קשה שיביא למותכם.ולגבי הספר השני-יש שם 10 דפים ששווה לנגב איתם את התחת אבל יש שם 110 דפים שהייתם חולמים לכתוב…להתראות במרתף העינויי של השב"כ…אני כבר שם כפפה גומי על היד לפני שאני מכניס לכם אותה לתחת להוציא ממכם את הלב…
  הגיבו למה שנכון נכון ומה שטעות- שטות

  11/06/2010 10:55 המגיב האלים
  עזיזון פזיזון בזמורה-ביתן השתינו עליך בקשת. היית הסופר האחרון שם ולא עשו שם שום דבר כדי לקדם את ספרך החרא. עשו לך טובה שהוא בכלל יצא. מוקי רון הקיא את הספר שלך עם מיצי הבוקר שלו הוורודים בלית ברירה ואיש לא שמע על הספר ועליך ומכרת בקושי חמישה עותקים. מאז אף אחד לא רוצה לנגוע בפרוזה האינפנטילית שלך אפילו עם מקל, אתה מתוסכל וסובל ואנחנו ממש מאושרים מזה. עכשיו תפתח את הפה כדי שגם חברי "בננות" יוכלו לחרבן לך בתוכו כמו בזב"מ ובקיבוץ המאוחד. אתה רגיל, אתה אוהב את זה.
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 11:10 עוד אהבל שחוטף מאחורה-עזיז לא הצליח?
  עובדות היסטוריות
  מה, כתבבת ביקורת מהללת בהארץ על ספרו הראשון זה לא נחשב?מה, שער בתרבות מעריב לרגל ספרו השני, לא נחשב?מה, ביקורות של משה בן שאול בעיתון 77ושל ירון אביטוב בידיעות ספרים, לא נחשב?מה, סיפור שלו ממה הסטייה שלך בחמישים קצרצרים בהספרי החדשה, כשמנחם בן משווה אותו לחנוך לוין-לא פחות-לא נחשב?מה, סיפור באנתולוגיה בספרדית, לא נחשב?מה, חיסול מהדורה בזב"מ לא נחשב?מה, מני פאר אומר עליו בפריים טיים-מעולם לא צחקתי כך מספר, לא נחשב?אה, נכון, רק מה שמנחם פרי אילן שיינפלד נעה מנהיים ונאצים אחרים אומרים-כן נחשב.הסר נעליך מעל רגליך במקום שעזיז בו עומד..השפל מבט…שתוק ודמום…אמור אמן על כל מה שיורך ויפקד עליך..ואם לא….
  הגיבו לעובדות היסטוריות

  11/06/2010 11:17 המגיב האלים
  ובכל זאת אף אחד לא יודע מי אתה. זו האמת המרה. ספר לנו ב"בננות" עזיז האומלל איך זה להיות סופר עלום ומתוסכל. חברים מאזינים לקולך.
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 11:27 אכן אתה אהבל אם קבלות-שים תשכל שלך אצל צב והוא מתנתק מהשיריון שלו
  נו באמת….
  הרי עזיז הוא איש המודיעין והביטחון, דודו הוא ההרוג הראשוןם של מלחמת העצמאות. הוא בא ממשפחה שסולדת מפרסום אור זרקורים, תהילה וכיבודים… אתה באמת חושב שאכפת לעזיז אם מכירים אותו או מזהים אותו ברחוב, מה הוא סלבריטי מחורבן?הוא התפרסם מאוד כשהיה צריך..שערים בעיתונים טלביזיה וכו', אבל הוא אדם שחייו לא נמדדים בפרסום בבלוג או בעיתון. יש לו חיים!! לימודי משפטים, כתיבה, משפחה, חברים, ילד קטן…מה הוא אתגר קרת או רן יגיל או יעל ישראל או ניר ברעם ואחרים, שיחפש תמונה ועוד מחמאות מזוייפות?וחוץ מזהף ינוקא, עזיז צעיר לימים, והספר החדש שלו וכל משפטיו יהפכו אותו ליותר מפורסם מראש הממשלה…קצת סבלנות דביל אויל משריש, וגם אתה תאונן על תמונתו בעיתון…
  הגיבו לנו באמת….

  11/06/2010 11:50 המגיב האלים
  ספר לנו עזיז – עיזה פזיזה – איך בכית כמו ילד קטן שהשוטרים באו לקחת אותך בעקבות איומים מן הסוג הזה. איך היית ונשארת הסופר האחרון שאיש לא מכיר ואיש לא מעריך באמת ואיך פחדת. אנחנו מבסוטים חאלס, נהנים מכל רגע.
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 12:00 עזיז ופרלמן ביצירת המופת שפורסמה אצל רן יגיל במעריב
  רן יגיל מס' 1 בארץ
  בְּמַחֲבַתּוֹת וּבְסִירִים למרות שאיני יודע כלל לבשלבְּצִבְעֵי יָדַיִם בְּתִלְתָּנִים שֶׁתָּלַשְׁנוּ עָלֶה אַחַר עָלֶה אֵין אֱלֹהִים, יֵשׁ אֱלֹהִים (בטח שיש אלוהים טמבל) בַּחֶבֶל, בִּשְׁלוּלִית הַבֹּץ תַּחַת סִינַר הַמְּטַפֶּלֶת בְּחֻלְצוֹת פְלָנֶל מְשֻׁבָּצוֹת הִתְרַסְנוּ אֵין אֱלֹהִים, יֵשׁ אֱלֹהִים (עוד פעם אידיוט?) בְּמֵרוֹץ כִּרְכְּרוֹת הָעַכְבָּרִים בְּעֵינַיִם לוֹהֲבוֹת מְכִּרְסוּם אֲפַרְסְמוֹנִים רִאשׁוֹנִים יֵשׁ אֱלֹהִים וליאור עזיז הוא המלך המשיח, צמח צדקה חוטר בית ישי הנביא והזעם, יום הדין והתקוה, האתמול והמחר, האמונה וגואלה! אֵלֶּה שֶׁלֹּא הִקְשִׁיבוּ לְ"שִׁירִים וּשְׁעָרִים" אֵלֶּה שֶׁהִתְנַדְנְדוּ כְּלוּלָבִים עַל מִרְפֶּסֶת הַפְּנִימִיָּה בִּתְפִלַּת מִנְחָה אֵלֶּה שֶׁלֹּא הָיוּ עֵדִים לְחִלּוּל הַשֵּׁם בִּרְשוּת הָרַבִּים, לַכֹּל הָיָה יָדוּעַ – לֹא מְפַקְפְּקִים. נכון! המפקפק מת!המאמין חי! הדבק זוכה באור ולא מן ההפקר! וְאֵלֶּה שֶׁהִמְשִׁיכוּ וְנָעֲצוּ שִׁנַּיִם בִּבְשַׂר חֲזִירִים וְטַעֲמוֹ מִיֵּין הָרֶקַח שֶׁל עֲלָמוֹת בָּרוֹת לְלֹא חֻפָּה וְקִדּוּשִׁין (מלקקי התחת וסוגדי איבר המין הזכרי) וּפָרְקוּ עֹל וְהֵטִילוּ עַצְמָם עַל מִצְוַת חֲדָשׁוֹת שֶׁל קַנְאֲתָנוּת וְדִבְרֵי כִּבּוּשִׁין אֵלֶּה גַּם אֵלֶּה כְּבָר לֹא מַתְרִיסִים בְּעַצְמָם כְּבָר לֹא מְפַשְׁפְּשִׁים אֶלָּא מַעֲדַנּוֹת מְהַלְכִים בְּפֶה מָלֵא מְמַלְּלִים אָכֵן סָר מַר-הַמָּוֶת ולחוזרים בתשובה, ולמאמינים, ולטובי הלבב וישרי הלב ובעלי המוסר והחסד והרחמים. חיים ייתן להן, ולב בשר ייתן להם, כי יש אלוהים, ומשיחו חי, ואימרו אמן כי אתם תזכו לראותו את החלום הישן נושןולמה דוקא אתם? לאלוהים הפיתרונים!
  הגיבו לרן יגיל מס' 1 בארץ

  11/06/2010 12:00 עזיז ופרלמן ביצירת המופת שפורסמה אצל רן יגיל במעריב
  רן יגיל מס' 1 בארץ
  בְּמַחֲבַתּוֹת וּבְסִירִים למרות שאיני יודע כלל לבשלבְּצִבְעֵי יָדַיִם בְּתִלְתָּנִים שֶׁתָּלַשְׁנוּ עָלֶה אַחַר עָלֶה אֵין אֱלֹהִים, יֵשׁ אֱלֹהִים (בטח שיש אלוהים טמבל) בַּחֶבֶל, בִּשְׁלוּלִית הַבֹּץ תַּחַת סִינַר הַמְּטַפֶּלֶת בְּחֻלְצוֹת פְלָנֶל מְשֻׁבָּצוֹת הִתְרַסְנוּ אֵין אֱלֹהִים, יֵשׁ אֱלֹהִים (עוד פעם אידיוט?) בְּמֵרוֹץ כִּרְכְּרוֹת הָעַכְבָּרִים בְּעֵינַיִם לוֹהֲבוֹת מְכִּרְסוּם אֲפַרְסְמוֹנִים רִאשׁוֹנִים יֵשׁ אֱלֹהִים וליאור עזיז הוא המלך המשיח, צמח צדקה חוטר בית ישי הנביא והזעם, יום הדין והתקוה, האתמול והמחר, האמונה וגואלה! אֵלֶּה שֶׁלֹּא הִקְשִׁיבוּ לְ"שִׁירִים וּשְׁעָרִים" אֵלֶּה שֶׁהִתְנַדְנְדוּ כְּלוּלָבִים עַל מִרְפֶּסֶת הַפְּנִימִיָּה בִּתְפִלַּת מִנְחָה אֵלֶּה שֶׁלֹּא הָיוּ עֵדִים לְחִלּוּל הַשֵּׁם בִּרְשוּת הָרַבִּים, לַכֹּל הָיָה יָדוּעַ – לֹא מְפַקְפְּקִים. נכון! המפקפק מת!המאמין חי! הדבק זוכה באור ולא מן ההפקר! וְאֵלֶּה שֶׁהִמְשִׁיכוּ וְנָעֲצוּ שִׁנַּיִם בִּבְשַׂר חֲזִירִים וְטַעֲמוֹ מִיֵּין הָרֶקַח שֶׁל עֲלָמוֹת בָּרוֹת לְלֹא חֻפָּה וְקִדּוּשִׁין (מלקקי התחת וסוגדי איבר המין הזכרי) וּפָרְקוּ עֹל וְהֵטִילוּ עַצְמָם עַל מִצְוַת חֲדָשׁוֹת שֶׁל קַנְאֲתָנוּת וְדִבְרֵי כִּבּוּשִׁין אֵלֶּה גַּם אֵלֶּה כְּבָר לֹא מַתְרִיסִים בְּעַצְמָם כְּבָר לֹא מְפַשְׁפְּשִׁים אֶלָּא מַעֲדַנּוֹת מְהַלְכִים בְּפֶה מָלֵא מְמַלְּלִים אָכֵן סָר מַר-הַמָּוֶת ולחוזרים בתשובה, ולמאמינים, ולטובי הלבב וישרי הלב ובעלי המוסר והחסד והרחמים. חיים ייתן להן, ולב בשר ייתן להם, כי יש אלוהים, ומשיחו חי, ואימרו אמן כי אתם תזכו לראותו את החלום הישן נושןולמה דוקא אתם? לאלוהים הפיתרונים!
  הגיבו לרן יגיל מס' 1 בארץ

  11/06/2010 11:30 המגיב האלים
  עזיזון פזיזון… אתה רגיל, אתה אוהב את זה. גם אתה מאותה מחלקה?
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 11:54 המגיב האלים
  אנחנו ממחלקת מודעות.
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 12:12 המגיב האלים
  מודעות למה?
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 12:14 המגיב האלים
  חברת קדישא
  מודעות אבל על פיטרתם הספרותית של מנחם פרי אילן שיינפלד ונעה מנהייםיהיה זכרם לא ברוך…
  הגיבו לחברת קדישא

  11/06/2010 12:17 המגיב האלים
  המוניטין של ליאור עזיז כסופר מתבטאים בזה שהוא הצליח להצחיק את מני פאר בתוכנית בידור לפני שנים. איך הטמבל הזה לא יהיה מתוסכל?
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 12:19 המגיב האלים
  בינתיים הם חיים, מפרסמים ופעילים ואתה על ליתיום.
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 12:18 המגיב האלים
  מודעוּת לא מודעוֹת.
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 12:34 המגיב האלים
  אם כך,זה קשור למגיפה של שפעת החזירים?
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 12:41 המגיב האלים-המלצה
  אקטיבי בפאסיבי לעכשיו לקרעית ישבנים וקריאת שירים של אילן שיינפלד
  שמע מותק, יש לזיין שלי זקפת בוקר כואבת של 27 ס"מ, בא לך אולי לבלוע אותו במקום קורנפלס מזין אלרוחת הבוקר? טעים מדבש מלא מתיקות וזרע חם ומבעבע כמו דייסת קינמון שסבתא שלך הנאצי הכינה לך פעם
  הגיבו לאקטיבי בפאסיבי לעכשיו לקרעית ישבנים וקריאת שירים של אילן שיינפלד

  11/06/2010 12:48 המגיב האלים
  אמיר
  כיון שאני מכיר אותך,היית יכול להוסיף לעצמך 14 ס"מ ולכתוב 28 חחחחח
  הגיבו לאמיר

  11/06/2010 12:59 המגיב האלים
  לפי קריטריון הזה,חמור הוא יותר מתקדם.
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 13:14 המגיב האלים
  מה הסטייה של ליאור עזיז? החלום להיות סופר של התגשם. הוא יודע יפה בלב שאף אחד לא יורק עליו, אבל מתקשה להתמודד עם זה. אז כאן ב"בננות" הוא מקבל קצת תשומת לב. מסכן. לא תהיה אתגר קרת לעולם. איזה כיף שאנחנו יודעים את זה וגם אתה.
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 13:17 לא אהיה אתגר קרת לעולם
  נו באמת….

  הגיבו לנו באמת….

  11/06/2010 13:23 לא אהיה אתגר קרת לעולם?! די! זוועה!
  איזה אומלל ליאור עזיז-הכי בעולם-הוצאיו ממחטות ונגבו את הדמעות!
  תמיד חלמתי להיות אתגר קרת!! להיות עם סנטר כפול, לכתוב קישקושים להתראיין בעיתון, לקבל פרסים, לזיין תמכוערת לבית גפן, לכתוב לחמישיה קאמרית.מה זה לא יקרה? אני מתאבד!!איזה חיים נוראים יש לי, תמיד חלמתי להוציא ספר אצל מנחם פרי ולא התגשם! באסה! רציתי לשכב עם אילן שיינפלד השרירי, ולא יצא. באסה! רציתי ביקורת טובה מנה מנהיים ולא קיבלתי. איזה חיים מסריחים יש לי! איזה אומלל אני!וכמובן שגם על המינגווי היו אומרים אחרי שני ספריו של סיפורים קצרים, כי הוא סופר של קצרים בלבד. והנרי מילן גם סופר של קצרים בלבד. והנה גם עזיז פרסם שני ספרים של סיפורים קצרים אז כל חייו יהו רק קצרים. לא יתכן כי עזיז כתב רומן מופת שיזכה בנובל! (את פרס ספיר הוא משאיר למנחם פרי ושיינפלד)רחמנות על ליאור עזיז!! אלמוני!! גלמוד!! חולה נפש!! מתסוכל!!! גרפומן!!אבל עזיז לא יוותר הוא מיד ניגש ביום אלף למשרד הפנים ומשנה את שמו לליאור קרת!!! או לליאור פרי!!
  הגיבו לאיזה אומלל ליאור עזיז-הכי בעולם-הוצאיו ממחטות ונגבו את הדמעות!

  11/06/2010 13:32 המגיב האלים
  זה לא יעזור כי אתה מוגבל מבחינת הכישרון וגם לא משתדל או מתאמץ. הכדורים הכימיים דפקו לאומלל כמוך את המוח, עשו ממנו עיסה. אבל אנחנו לא ניתן לך להתאבד עזיזי חרמן-טיזי. אצלנו אתה תחיה ותסבול. איש לא יקרא את שני ספריך, מקסימום הם ישמשו בתור נייר טואלט או טישו. תחיה ותסבול את עליבותך כסופר. שיהיה בכיף.
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 13:36 עזיז הוא חלאת המין האנושי-מתועב ומגעיל-הייתי רוצח אותו עם היה לי אומץ
  אני ואני ואני
  נכון ראובן מירן בהארץ ואביטוב בידיעות ובן שאול ב-77 אהעבו אותו ונכון הוצאות גדולות פרסמו אותו-אבל רק בגלל שהוא מצץ לכולם את החתת. עזיז הוא קקה לא ראוי, מגעיל תנשמה, חולה נפש, מסכן ואומלל, אני כל כך שונא אותו שעומד לי הזיין מרוב שנאה!!אני נגשתי גם להתלונן במשטרה בסלאמה ואמרו לי כי הוא ייעצר עוד היום על כתיבת חרא ספרים!! יש אלוהים!!1
  הגיבו לאני ואני ואני

  11/06/2010 14:17 המגיב האלים
  "געגועיי לקיסינג'ר" של אתגר קרת יצא ב-1994 ו"מה הסטייה שלך" יצא ב-1998 באותה הוצאה בדיוק. מאז אתגר קרת הפך סופר בינלאומי. מספר השפות שהוא תורגם עומד פחות או יותר על מספר הקוראים שקנו את הספר שלך, אלה שזוכרים אותו הם עוד פחות מזה. סיפוריו של קרת הפכו לסרטים ולהצגות והוא משתתף בפסטיבלים בינלאומיים. ואתה מה? אפסון טיפשון שכמותך. מתהדר באיזה שער ב"מעריב" באיזה שבר סיפור שהופיע באנתולוגיה עם עוד 50 סופרים. אתה פתטי, חבר. הגיע הזמן להכיר בעובדה שאתה כישלון עם מוח מעוך מכדורים ואפילו לא כישלון מפואר, אם בכלל יש דבר כזה. זה עצוב, זה קשה, אבל זו האמת. אין טוב מידיעת האמת קשה. חיה את אפסותך כי היא אתה, עזיז. אתגר קרת הוא סופר שעושה קריירה בהוליווד וניו יורק, ואתה כותב תגובות ב"בננות". עצוב בשבילך, שמח לנו.
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 16:12 געגועי להיות אתגר קרת-חלום להיות רן יגיל
  מתחרמן מיעל ישראל-מאונן על שיינפלד
  כן, אבל למה להיות קרת? אני רוצה להיות יו הפנר מפליבוי! זו הצלחה! מיליארד דולר! תכנית טלביזיה וכוסיות לא עקומה כמו שירה גפן!!ואת מי מעניין הצלחה כמו קרת? זה כמו שהיטלר יהיה גאה שהוא ראש ממשלת גרמניה…אתה נאצי וקרת שלך גם נאצי…והסופר הגדול בישראל הוא ליאור עזיז, וספרו השלישי יהיה סנסציה עולמית…ומי ממהר לאיזשהו מקום…והנה קרת אהובך הוציא עכשיו חרא של שפיך טהור…רוץ לקנות…הצלחה בינלאומית…סרטים…פסטיבלים בינלאומייים…אכן אתה צריך זיין בתחת חבר יקר ויפה שעה אחת קודם..אז לשנן לפני השינה שוב ושוב…עזי הגדול מכולם…עזיז הכביר מכולם…אין על עזיז…קרת עשה קריירה בהוליווד…חחח…כל זונה עושה קריירה בהוליווד מה אני שרי גבעתי? אהבל עם שיערות של ערבי על הביצים…לך חפש מי ינענע אותך…ולך שירלי מותק, כדי להתפלל שאף שוטר לא יגע אל עזיז…חמש שנים בקלבוש לא נעים בגלל בלוג מסריח של לסבית רצחנית כמו יעל ישראל עם פניןם של עצירות
  הגיבו למתחרמן מיעל ישראל-מאונן על שיינפלד

  11/06/2010 18:59 המגיב האלים
  אנחנו מבינים שזה קשה להיות כישלון. יש לנו חדשות בשבילך עזיזי פזיזי. אתה לא צריך לשבת בכלא, אתה לא צריך לחתוך למישהו את היד או את הרגל, או להוציא לו את העין, לפצוע או להיפצע. השב"כ והמודיעין וכל החרא הזה לא עושה עלינו שום רושם. אתה יודע יפה שאתה סופר זניח ואתה חי את זה שעה שעה, דקה אחר דקה. ברוך הבא לגיהינום – חבריקו. זה גיהינום אמיתי, לא כמו זה שאתה אוהב לברוח אליו שיש בו אקשן. אצלנו לא קורה כלום ואף אחד לא סופר אותך. הגיע הזמן להתמודד עם הבלותך.
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 18:45 המגיב האלים
  תנו לו בלוג להתבטא. הוא מעניין ומשעשע. רק שיפחית את מינון האלימות והקללות. כתיבה בוקובסקיאנית מלוכלכת הידד!! יותר מעניין מהדפיקה של קרת זה בטוח.
  הגיבו לתגובה זו

  12/06/2010 18:36 גם אני בעד ליאור עזיז! גם מצחיק גם גס וגם אמיתי!
  שלומי

  הגיבו לשלומי

  12/06/2010 21:04 למישהו יש את הכתובת של שירלי ציצנסקי?
  העו"ד של ליאור עזיז
  יש לנו שליח שצריך למסור לה את התביעה נגדה על עבירות על חוק הגנת הפרטיות. חמש שנים למי שמוסר IP של גולש ללא צו של ביהמ"ש.שירלי תהיה זמינה השובע לקבל את השליח..נשיקות ולהתראות בבית המשפט!!
  הגיבו להעו"ד של ליאור עזיז

  12/06/2010 21:12 המגיב האלים
  נשמה, תודה לאל שאתה עוד כאן. סבלנו כל כך בלעדיך ואתה בלעדינו. מתי אתה מספר לנו שוב על בדל הביקורת שכתב עליך ירון אביטוב לפני תשעים שנה; מתי אתה שולף מהבוידעם את הביקורת המצהיבה, אותו גזיר עיתון, של ראובן מירן שניילנת ותייקת ואתה שומר אותה בערגה כבבת עינך כי היא כל עולמך. הלו מיסטר פתצי (פתטי ומתאמץ כאחד) קח איזה כדור כימי טוב ותתחיל את השבוע בכיף. ספר לחברי "בננות" כמה הוצאות דחו את כתב היד השלישי שלך ועד כמה סבלת, ואל תסתיר ואל תכחד כי אנחנו יודעים יפה-יפה שסבלת וקינאת ונאכלת מבפנים ולא ישנת וחלומות נקמה של אפס מאופס פקדו אותך. אבל אתה חלש – עזיזון, חלש כמו קש.
  הגיבו לתגובה זו

  12/06/2010 21:33 עזיז, נעלם מבננות בלוג המעופש, האפסי, העלוב-ולא ישוב!
  הסופר המהולל והגדול ביותר- אני!
  כן, להיות בבלוג אחד עם מלחכי פינכה כמו דן לחמן רן יגיל יעל ישראל וחבריהם, אכן הביאו את עזיז להתגרד כאילו הלך לישון עם כלבים וקם עם פשפשים. מה לעשות, עזיז הוא הגדול מכולם, ספרו השלישי יהיה בחנויות ב-2012 ואתם תקנו אותו כמו כלבלבים שטורפים בשר משובח אחרי שאכלתם חרא כל השנים (מעריצי קרת שיינפלד מנהיים פרי – אכן אלילכם יפה לכם הבזויים עלובי הנפש והרוח, מחרבני הצואה המנוקדת וחושבים זאת לשירה).ומה לעשות, אתם גם תביטו בעיניים כלות איך שני הספרים הראשונים של עזיז יוצאים לאור מחדש ובקול תרעה רמה. והנה לעזיז עוד שנתיים יהיו 3 ספרים בחוץ..ומה לכם יש? שיר עלוב בבלוג? ערב ספרות מיוחצן עם נודים של יעל ישראל ורן יגיל? ליקוק תחת עם פרופ' פרי לרגל ספרו החדש של סמי ברדוגו? מציצה מקרת ההוליוודי, בכיר סופרי ישראל בכל הזמנים?כאמור קנו חמור סיכה, ותתחילו לאונן על התמונות העתידיות של עזיז בעיתונות, תבואו לשבוע הספר תזדהו כגולשים בבנות בלוג ועזיז ייתן לכם ספר חינם תמורת זיון בתחת ומוחטה טובה על הפנים.סי יו מרעילי בארות, נאציים וחובבי שפיך ערבי….
  הגיבו להסופר המהולל והגדול ביותר- אני!

  12/06/2010 21:42 המגיב האלים
  בהצלחה
  הגיבו לתגובה זו

  12/06/2010 22:16 המגיב האלים
  עזוזו, אתה יכול למלא את פיך קללות עד מחר בבוקר, אבל אנחנו יודעים את האמת. בגלל הבעיות הנפשיות שלך שום אישה אינה רוצה קשר איתך. מסכן אחד. מאונן בשירותים של המחלקה הסגורה. אנחנו גם יודעים שערן בר-גיל, סופר די עילג בסך הכול, כתב עליך בשעתו, אבל מאז עקף אותך בסיבוב כסופר וגם זה אוכל לך את הלב. עלינו לא תעבוד חמודון עזיזון. 2012-2022-2032, אפס נשאר אפס. בעניין הנאצים והתחת כבר סיכמנו שקודם נזיין את אחותך ואחר כך את אמא שלך. נכון?
  הגיבו לתגובה זו

  12/06/2010 22:29 המגיב האלים
  תתביישו כולכם
  הגיבו לתגובה זו

  12/06/2010 22:37 המגיב האלים
  לשירלי
  אני מתפלאת עלייך ,מדוע אינך מוחקת את כל הקשקשת שקשקת הזאת ? .זה אינו מוסיף דבר לאתר .רק מוריד את קרנו.
  הגיבו ללשירלי

  12/06/2010 23:12 המגיב האלים
  שירלי
  מסיבות שאין אני מעוניינת להרחיב עליהן התגובות ישארו בעוד כמספר ימים
  הגיבו לשירלי

  11/06/2010 05:07 צ'לצ'לנסקי-זה שם של גרוזינית עם כוס ביוב פתוח, לא?
  שירלי שמעתי שאת לסבית לוחמנית בצבא הערווה של יעל ישראל
  יש לי רעיון בשבילך, למה שלא תתענגי על ה-24 ס"מ העבה שלי? אני אזיין אותך בתחת הזיין ייצא לך מקדימה דרך הכוס, יקרע לך את הרחם שמוליד ערביים, יתקע לך בחצוצרות הסתומות, אחכ יכנס לך לפה ידחף לגרון ויגיע עד הלב המושחת שלך?תתקשרי בבקשה אלי 100 לבקש את רפ"ק זיין גדול…
  הגיבו לשירלי שמעתי שאת לסבית לוחמנית בצבא הערווה של יעל ישראל

  11/06/2010 05:25 על ספרי החדש והיפה-ביקורת אובייקטיבית לחלוטין
  הסופר ניר ברעם (לא סובל את עזיז-גם אני התקשרתי 100)
  ספרי החדש היפה אנשים טובים יצא בהוצאת עם עובד האיכותית מאוד. הספר הוא רומן רחב יריעה המתרחש בגרמניה הנאצית, הספר מקסים מהמם, מרתק, מרשים, אפי, מעמיק, יצרי, יצירת מופת חד פעמית בספרות הישראלית . כמובן שכל ספרי הם יצירות מופת חד פעמיות, ותשאלו את חברה שלי איך היא נהנית לעביר את ספרי על הכוס שלה ולהרטיב מזה.אני עובד בתור עורך בעם עובד, עבודה שסידרו לי בפרטקציה. אני מרוויח 15 אלף נקי ומוציא בערך ספר אחד בארבע חודשים, ככה שיש לי המון זמן לכתיבה וליחסים קרובים עם עיתונאים ואנשי רוח.כאמור, שמי ניר ברעם, גם סופר רב מכר וגם סופר איכות. אני הדור הבא של סופרי ישראל. ס.יזהר ילד לעומתי…אז קנו את ספרי ורוצו לספר לחברה, ותנו לחברות שלכם להעביר את הספר על הכוס שלהם, הם ירטיבו את הכירכה אבל לא נורא, גם ככה לספר שלי יש ריח של דגים רקובים מן הים…
  הגיבו להסופר ניר ברעם (לא סובל את עזיז-גם אני התקשרתי 100)

  11/06/2010 08:56 המגיב האלים
  לא נתקלתי בתופעה דומה באףבלוג מקצועי. יש לף הסבר למהזה קרה פה?
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 09:21 המגיב האלים
  הנחבא אל הכלים
  ליאור עזיז התעלק גם על בלוגים ב"רשימות".הוא יוצר מתוסכל ורדוף פרנויה.זו הסיבה שהוא מוצא ב"בננות" את המקום לפלוט בו את זרעי תסכוליו.גם לחולי פרנויה יש לעתים סיבות אמיתיות לשגעון הרדיפה שלהם. הבעיה היא אובדן השליטה, והתנהגות הרסנית הפוגעת בעיקר בו.
  הגיבו להנחבא אל הכלים

  11/06/2010 09:35 המגיב האלים- בהרה לבבנות בלוג
  ד"ר לספרות משווה
  ליאור עזי הוא האדם הכי מבריק, גאון ומתוק שפגשתי מעודי. ספריו מה הסטיה שלך בזמורה ביתן וסיפור מתוק לנערה שאהבתי, הם ספרים מכוננים שלרבים מחובבי הספרות בישראל יש להם נקודה חמה בלב. תשאלו את העורך משה רון מעם עובד, את ניצה בן ארי, תשאלו מאות קוראים נלהבים שרק מעטים מהם התייצבו לצד עזיז לפני ארבע שנים כשנתקל בבריון מנחם פרי, אבל עכשיו השורות מאתחדות, והכוח גובר, כי עזיז הוא באמת זה שראוי להקשיב לדבריו ולקרוא את ספריו, למרות שאין לו קליקה עתונאית או ברנז'ה ספרותית או קשר כלשהו עם העולם הממסדי הספרותי מלבד אולי גידופים ונאצות בלתי פוסקים…
  הגיבו לד"ר לספרות משווה

  11/06/2010 09:50 המגיב האלים
  לא נראה לי שהוא חולה נפש.והתכוונתי לבלוגים של גילדות אחרות,לא של סופרים.
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 09:55 ומה אתם אומרים על השיר של שמעון אדף, שהודלף לדמרקר?
  יצירת מופת זעירה של שמעון אדף הטוב במשוררי ישראל
  הנה לכם שיר שהושמט מקובץ שיריו היפה של שמעון אדף אביבה לא שיצא בכנרת זמורה: אז נכנסתי אליך בפעם האחרונה. היית סדוקה כמו זכוכית ישנה, מראה מנופצת של חולומת נעורי. אמרת לי, שמעון, ספר לי משהו חדש. ואני לראשונה בחיי, בדמעות, בגודש הרוק, בסערה, ברכות, בכנות, בצער, ביגון, בתיעוב עצמי מוחלט עניתי לאחותי האהובה: אביבה, אני הומוסקסואל. אחותי נטלה את ידי המנומשת (זוכרת איך עם ניר זכוכית שפשפנו זרועות כדי לסלק הנמשים. הרי היינו היחידים בשדרות עם נמשים על הפנים!) ואמרת לי, זה משהו חדש?! ופרצנו בצחוק, והתחבקנו ובכינו והיינו מאושרים ונאהבים ושוב המראנו עם פיטר פן העיראקי משדרות היישר אל ארץ החיים האחרים, החיים שרצינו לחיות, החיים שלא העזנו לחיות, החיים שאבדו ואינם עוד. סוגר הספר, מניח העט, מכבה האור. אני שמעון לא. מדהים לא? המקור שהדליף לי את הקטע מזב"מ מסר, שרק ברגע האחרון אדף החליט להשמיטו, אבל הנשמות הטובות בכנרת זמורה הדליפו החוצה.
  הגיבו ליצירת מופת זעירה של שמעון אדף הטוב במשוררי ישראל

  11/06/2010 09:59 המגיב האלים
  הנחבא אל הכלים
  אז מה זה?סתם תיסמונת טורט?
  הגיבו להנחבא אל הכלים

  11/06/2010 10:10 טורט זו עוגה לא רעה -משל לספרות ישראל
  רן יגיל, הסופר, העורך, המבקר,המתרגם הפובליציסט
  אין ספק שזו ששעתה היפה של הספרות בישראל, אם קולות נועזים וחדשים כמו יעל ישראל וקולי שלי עצמי, ישראל עומדת מול תור הזהב השירי והסיפורי שלה. יעל ישראל זה עגנון אני בשביס זינגר.אמרתי כבר במעריב שיזחקאל נפשי הוא אריק אינשטיים ויהודה ויזן שלום חנוך.אולי אני מטורלל ולא מבין מה אני מדבר בכלל, אבל בכל זאת הקשיבו לי, אני חייב שמישהו יקשיב לי ואיהב אותי, כי אבא היה כל הזמן בהצגות ולא חיבק אותי לפני השינה.אני ממליץ על יצירות מופת ישראליו נוספות:ספרי על רצח רבין בקיבוץ המאוחד- מילה שלי אוביקטיבית, נשבע לכם, זה הספר הכי טוב של העשור!!ספר שלי בכרמל- שוב, בלב שלם אני אומר-יצירת מופת!כמו כן, אמנון נבות החדש בכרמל (אני עובד בכרמל, ובלי משוא פנים אנהי אומר בכנות, זו הוצאה מדהימה, מספר אחד בישראל, ספרות מופת עולמית ומוניטין של מאתיים שנים!!)עוד המלצות: יהונדב פרלמן, אילן שיינפלד, יעל ישראל כבר אמרתי?, יעל ישראל כל ספריה בקיבוץ המאוחד (אני קורא בהם שוב ושוב כל ערב. וכל פעם מגלה משהו חדש!!)זהו, סופשבוע תרבותי לכם, אני יוצא עם הילדים לקטוף פרחים בשדה ולחלום שאני עליזה בארץ הפלאות שרוקדת על האבנים הצהובות של השירה בישראל בדרך לפגוש את הקוסם הגדול, פרופ' מנחם פרי…
  הגיבו לרן יגיל, הסופר, העורך, המבקר,המתרגם הפובליציסט

  11/06/2010 10:19 המגיב האלים
  כל הקורא בספרי יעל ישראל, הרי הוא כמרוויח עולם ומלואו. מומלץ למגיב המופלץ.
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 10:25 המגיב האלים
  ליאור, ספר קצת לחברי בננות איך אמא לוקחת אותך לעבודה בתל ברוך, כדי שאתה תעבוד שם והיא תסתכל. פעור עכוז שכמותך.
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 10:19 המגיב האלים
  אז למה זה התפרץ עכשיו?חוץ מזה,נראה לי שיש עוד כמה דמויותפה עם תיסמונת טורט.
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 10:22 קריאה פסוט השוואתית של ד"ר אברבנל לשירה מודרנית ניאו ציונית
  על הבלוג היפה של מוטי לקסמן
  הנה לכם טקסטט ספרותי מהנה למדי, משעשע אך סאטירי, מצטנע אך שחצני באותה מידה.והנה ההפתעה, לכאורה הקורא חושב כי לקסמן מדבר על המונדיאל המתחיל היום, ועל מפצחי הגרעין ושותי הבירה, ולקסמן בהתנשאות מה אומר כי הוא סבא לנכדים, ומי הם הפישמקריים האלה?אבל קריאה מעמיקה מגלה להפתעת הקורא, כי לקסמן לא מדבר כלל על המונדיאל אלא על מצעד הגאווה ההומוסקסואלי היום בת"א!!!!ראו את ההוכחות הניצחות לכך במאמר עצמו: "החג הלאומי של כל הגברים באשר הם גברים" ואכן יום הגאווה הוא החג של הגברים המעדיפים את בני מינם!ציטוט נוסף: אין דבר שמאחד כך את כל הגברים בעולם. כל הגברים, כלומר אלה שהם, ללא חשש, גברים של ממש!הם בועטים בהזדהות, בחזקה רבה וללא חשש… וצורחים בגרון ניחר עוד לפני שזה נגמר.היש תיאור יפה מזה למעשה אהבה הומוסקסואלי. שיחקת אותה לקסמן!!והנה לקסמן, כנה להודות, שיתכן כי גם בו חבויי יסוד הומוסקסואלי חבוי והוא כותב כך:ואז בלילה, שטוף זעה ורעד, אני נעור ובלבי ספק מערער(אני משך לגברים?). אותו אני מנסה לדחות. אבל, כנראה אין ברירה, המסקנה ברורה, היא אחת ואין בלתה.כי אם אני היחיד בעולם; אז, איך לומר, אולי, שמא, עדיין בחשש,עדיין מופתע, לא מאמין.ובכל זאת, ייתכן שאני בכלל לא גבר, כזה מין גבר ממש? (זעקת הכותב הקורא: אני הומו! אני אוהב גברים!)יפה מאוד, מונדיאל וחג גאווה שמח לך מוטי לקסמן!
  הגיבו לעל הבלוג היפה של מוטי לקסמן

  11/06/2010 10:23 המגיב האלים
  ליאור עזיז הוא גרופמן מסריח.
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 10:34 המגיב האלים- התפרץ? הכל מהלך מתוכנן של גאון משפטי ספרותי שיווקי
  יעל פלדמן – סטאג'רית וחובבת ספרות
  אצל עזיז הכל מתוכנן עד הפרטים הקטנים. קודם סיים לימודיו במשפטים, אח"כ הגיש תביעה נגד פרי, שהתפוצצה בNRG ומיד גררה אחריה ידיעות אינסופיות בנט על עזיז שלכאורה איים על בורך קרא, רשת ב' וכו', ואז עזיז במהלך מתוכנן, משך התביעות על פרי ושיינפלד, והגיש את המליון וחצי שלו על ערוץ 10 וברוך קרא. וכשהכל לא מבינים מה קורה (עורכי הדין של שיינפלד פרי ואחרים, פשוט שולחים כל הזמן מכתבים לביהמ"ש לקבל הבהרות, ועזיז מהתל בהם שוב ושוב ושוב)והנה עכשיו, המהלך הבא, המשפט נד שיינפד יהיה ראשון, האגרה שולמה, נשכרו שירותיה של עורכת דין גרועה במיוחד שכבר פנתה לבהימ"ש לבקש ארכה..חחח..מיד אחר כך עוד חצי שנה פרי מנחם יעלה אל דוכן העדים. בדרך נעה מנהיים תשלשל לעזיז שלושים אלף שח בבית משפט לתביעות קטנות. במקביל הספרים של עזיז יוצאים בהוצאה מחודשת. מה הסטהי שלך יוצא אחרי הזכייה מול שיינפלד. סיפור מתוק לנערה שאהבתי יוצא לאור אחרי הזכייה מול פרי, והגראנד פינאלה, ספרו החדש של עזיז יוצא לאור אחרי הזכייה מול ערוץ 10 רשת ב' אברבנל ערוץ 2-ומי לא בעצם…ואין לבננות להבהל מעזיז המסטול תמידית, הוא בלתי מזיק, ובמילא עוד יום יומיים הוא יסתלק מהאתר והאינטרנט בכלל, כי באמת יש לו מה לעשות בחיים חוץ מלהגיב בפוסטים אצל ענבל כהנסקי ואחרים…לכן כדאי להצטרף לעזיז במלחמתו מול הרעים, אחרת הוא יחסל גם את התומכים ברע ובמושחת. מעולם לא הוכח שעזיז חולה נפש ומשוגע, אך האמינו לי, עזיז הוא חולה נפש מאוד ומשוגע מאוד ומסוכן מאוד, אני הייתי בכלל עוברת לצד השני של הכביש אם הייתי נתקלת בו ברחוב
  הגיבו ליעל פלדמן – סטאג'רית וחובבת ספרות

  11/06/2010 10:41 המגיב האלים
  עזיזון קטן, הבוקר ניגבנו את התחת החום שלנו ב"סיפור מתוק לנערה שאהבתי" ואחר כך בגלל השלשול השתמשנו גם ב"מה הסטייה שלך". האמת – אחלה ספרים, שימושיים לבית השימוש.
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 10:48 צודק בהחלט!
  מה שנכון נכון ומה שטעות- שטות
  במה הסטיה שלך יש סיפורים שלא שווים יותר מנייר טואלט עם חרא של יעל ישראל מנחם פרי אילן שיינפלד ורן יגיל עליו…מה לעשות בכל זאת ספר ראשון, אבל במהדורה החדשה כל החרא נעלם ונשארים רק הפנינים, ואז אם תנגבו איתו את התחת הספר ישרוט לכם תרקטום יפצע לכם את העור הלבנבן והמקומט שלכם ויגרום לכם זיהום קשה שיביא למותכם.ולגבי הספר השני-יש שם 10 דפים ששווה לנגב איתם את התחת אבל יש שם 110 דפים שהייתם חולמים לכתוב…להתראות במרתף העינויי של השב"כ…אני כבר שם כפפה גומי על היד לפני שאני מכניס לכם אותה לתחת להוציא ממכם את הלב…
  הגיבו למה שנכון נכון ומה שטעות- שטות

  11/06/2010 10:55 המגיב האלים
  עזיזון פזיזון בזמורה-ביתן השתינו עליך בקשת. היית הסופר האחרון שם ולא עשו שם שום דבר כדי לקדם את ספרך החרא. עשו לך טובה שהוא בכלל יצא. מוקי רון הקיא את הספר שלך עם מיצי הבוקר שלו הוורודים בלית ברירה ואיש לא שמע על הספר ועליך ומכרת בקושי חמישה עותקים. מאז אף אחד לא רוצה לנגוע בפרוזה האינפנטילית שלך אפילו עם מקל, אתה מתוסכל וסובל ואנחנו ממש מאושרים מזה. עכשיו תפתח את הפה כדי שגם חברי "בננות" יוכלו לחרבן לך בתוכו כמו בזב"מ ובקיבוץ המאוחד. אתה רגיל, אתה אוהב את זה.
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 11:10 עוד אהבל שחוטף מאחורה-עזיז לא הצליח?
  עובדות היסטוריות
  מה, כתבבת ביקורת מהללת בהארץ על ספרו הראשון זה לא נחשב?מה, שער בתרבות מעריב לרגל ספרו השני, לא נחשב?מה, ביקורות של משה בן שאול בעיתון 77ושל ירון אביטוב בידיעות ספרים, לא נחשב?מה, סיפור שלו ממה הסטייה שלך בחמישים קצרצרים בהספרי החדשה, כשמנחם בן משווה אותו לחנוך לוין-לא פחות-לא נחשב?מה, סיפור באנתולוגיה בספרדית, לא נחשב?מה, חיסול מהדורה בזב"מ לא נחשב?מה, מני פאר אומר עליו בפריים טיים-מעולם לא צחקתי כך מספר, לא נחשב?אה, נכון, רק מה שמנחם פרי אילן שיינפלד נעה מנהיים ונאצים אחרים אומרים-כן נחשב.הסר נעליך מעל רגליך במקום שעזיז בו עומד..השפל מבט…שתוק ודמום…אמור אמן על כל מה שיורך ויפקד עליך..ואם לא….
  הגיבו לעובדות היסטוריות

  11/06/2010 11:17 המגיב האלים
  ובכל זאת אף אחד לא יודע מי אתה. זו האמת המרה. ספר לנו ב"בננות" עזיז האומלל איך זה להיות סופר עלום ומתוסכל. חברים מאזינים לקולך.
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 11:27 אכן אתה אהבל אם קבלות-שים תשכל שלך אצל צב והוא מתנתק מהשיריון שלו
  נו באמת….
  הרי עזיז הוא איש המודיעין והביטחון, דודו הוא ההרוג הראשוןם של מלחמת העצמאות. הוא בא ממשפחה שסולדת מפרסום אור זרקורים, תהילה וכיבודים… אתה באמת חושב שאכפת לעזיז אם מכירים אותו או מזהים אותו ברחוב, מה הוא סלבריטי מחורבן?הוא התפרסם מאוד כשהיה צריך..שערים בעיתונים טלביזיה וכו', אבל הוא אדם שחייו לא נמדדים בפרסום בבלוג או בעיתון. יש לו חיים!! לימודי משפטים, כתיבה, משפחה, חברים, ילד קטן…מה הוא אתגר קרת או רן יגיל או יעל ישראל או ניר ברעם ואחרים, שיחפש תמונה ועוד מחמאות מזוייפות?וחוץ מזהף ינוקא, עזיז צעיר לימים, והספר החדש שלו וכל משפטיו יהפכו אותו ליותר מפורסם מראש הממשלה…קצת סבלנות דביל אויל משריש, וגם אתה תאונן על תמונתו בעיתון…
  הגיבו לנו באמת….

  11/06/2010 11:50 המגיב האלים
  ספר לנו עזיז – עיזה פזיזה – איך בכית כמו ילד קטן שהשוטרים באו לקחת אותך בעקבות איומים מן הסוג הזה. איך היית ונשארת הסופר האחרון שאיש לא מכיר ואיש לא מעריך באמת ואיך פחדת. אנחנו מבסוטים חאלס, נהנים מכל רגע.
  הגיבו לתגובה זו

  11/06/2010 12:00 עזיז ופרלמן ביצירת המופת שפורסמה אצל רן יגיל במעריב
  רן יגיל מס' 1 בארץ
  בְּמַחֲבַתּוֹת וּבְסִירִים למרות שאיני יודע כלל לבשלבְּצִבְעֵי יָדַיִם בְּתִלְתָּנִים שֶׁתָּלַשְׁנוּ עָלֶה אַחַר עָלֶה אֵין אֱלֹהִים, יֵשׁ אֱלֹהִים (בטח שיש אלוהים טמבל) בַּחֶבֶל, בִּשְׁלוּלִית הַבֹּץ תַּחַת סִינַר הַמְּטַפֶּלֶת בְּחֻלְצוֹת פְלָנֶל מְשֻׁבָּצוֹת הִתְרַסְנוּ אֵין אֱלֹהִים, יֵשׁ אֱלֹהִים (עוד פעם אידיוט?) בְּמֵרוֹץ כִּרְכְּרוֹת הָעַכְבָּרִים בְּעֵינַיִם לוֹהֲבוֹת מְכִּרְסוּם אֲפַרְסְמוֹנִים רִאשׁוֹנִים יֵשׁ אֱלֹהִים וליאור עזיז הוא המלך המשיח, צמח צדקה חוטר בית ישי הנביא והזעם, יום הדין והתקוה, האתמול והמחר, האמונה וגואלה! אֵלֶּה שֶׁלֹּא הִקְשִׁיבוּ לְ"שִׁירִים וּשְׁעָרִים" אֵלֶּה שֶׁהִתְנַדְנְדוּ כְּלוּלָבִים עַל מִרְפֶּסֶת הַפְּנִימִיָּה בִּתְפִלַּת מִנְחָה אֵלֶּה שֶׁלֹּא הָיוּ עֵדִים לְחִלּוּל הַשֵּׁם בִּרְשוּת הָרַבִּים, לַכֹּל הָיָה יָדוּעַ – לֹא מְפַקְפְּקִים. נכון! המפקפק מת!המאמין חי! הדבק זוכה באור ולא מן ההפקר! וְאֵלֶּה שֶׁהִמְשִׁיכוּ וְנָעֲצוּ שִׁנַּיִם בִּבְשַׂר חֲזִירִים וְטַעֲמוֹ מִיֵּין הָרֶקַח שֶׁל עֲלָמוֹת בָּרוֹת לְלֹא חֻפָּה וְקִדּוּשִׁ

 17. השיר המר-מתוק הזה מזכיר לי שוב שכמעט בכולנו – לא חשוב כמה גדלנו בשנים ומה עבר עלינו עם השנים – נשאר הילד ההוא שבוטש ברגליו בחול ומתעקש להוכיח לכולם, בעיקר לאמא, ואפילו כשכבר לא צריך, שהוא יכול לבד 🙂

  ובקשר לקוראים "הרגילים" – אני יכולה להבין שזה משמח. כי הרי הכתיבה, מעבר לעובדה שהיא נעשית בשביל הכותב עצמו, זקוקה לקהל – והקהל איננו רק הקולגות, אלא גם הקהל הרחב. כך צריך להיות.

 18. בני ציפר ובני מר-עורכי תרבות וספרות בהארץ

  וחוץ מזה יש לך זיין קטן 12 סמ ודק כמו זנב של פרה……..

 19. אבנר שטראוס

  גיורא, גאה בך , ובסך הכל ביקורות או אימרות אישיות על ספר לעיתים הולכות רחוק עמוק ומשאירות חותם
  (כמו שסיפרתי בהקדמה לשיר מרחוק אצלי)לגבי יחסי ציבור ושאר מרעין בישין הן תוצר לואי של עשייה ולגבי התוכן חנוך לוין אמר "הרבה יחסי ציבור-מעט סחורה " ובכן בימינו אנו אין אדם משתבח במיעוט יחסי ציבור,
  בבחינת שופוני אני צנוע.
  אז גם פוזה של בלי פוזה, לא אוכלת אצלי :-).
  למרות שפה ושם בחיי נתקלתי גם בל"ז צדיקים.אברהם בן-יצחק משה הופמן ועוד. כיום פסו צדיקים מן הארץ
  או שלא שומעים עליהם . 🙂
  מי שלא שולח שירים לא מפרסמים אותם טוב שיש בלוגים.
  דיברתי הרבה השיר יפה
  ואני אוהב שירים שמציירים תמונות ברורות ואוהב את הספר ולגבי תגובתך 2משכמי ומעלה ולעזאזאל המגיב משכמו ומטה כל דבר במקומו ומקומך שמור עימי.

 20. לא חבל לאבד יד, רגל, לבלבל לכולנו את המוח ולבכות במשטרה כמו תינוק שלקחו לו את המוצץ? אה סליחה, המוצץ זה דני, זונה ממין זכר, אהבת חייך, זוכר? בכל אופן אנחנו זוכרים. בתגובה הבאה נכתוב מי לא זכר אותך. זה חשוב.

 21. אני הייתי שומע בקול אימך.
  הספר יפה ומוצלח – אין ספק.
  אבל ההתבשמות העצמית הפומבית, אינה נעימה.

  רבים וטובים כותבים ומגיבים לספר, תן להם לפזר את מילותיהם,
  ציטוט כל דברי השבח על כל במה אפשרית – שישמור השם!

  • איזו צדקנות מתחסדת. אנחנו מחפשים ברגעים אלה את שקית ההקאה.

  • המגיב צודק ביותר. ילמד גיורא פישר גם מזה.

  • גיורא פישר

   מגיב יקר
   אני מבין את הרגשתך.
   גם אני כאמור התלבטתי אבל החלטתי מכמה טעמים לפרסם בבלוג שלי את ההתייחסויות לספרי:
   1. לא זכיתי באור מההפקר

   2.למה שחברי וידידי(אתה בודאי נמנה עליהם) שתמכו בי ועודדו אותי לא יקבלו חיזוק לאמון שנתנו בי ובכתיבתי?

   3. הבלוג הזה הוא שלי (באדיבות ה"בננות"). בבית שלי אני תולה את התמונות שאני בוחר לתלןת. לבית שלי מוזמנים אנשים שאוהבים אותי ולהם בודאי לא אכפת.

   4.כמו שציינתי באחת התגובות הקודמות אני מתייחס לבלוג שלי גם כארכיון. מקום בו או אוכל למצא בעתיד את התייחסות הביקורת או בלוגים של קוראים המתייחסים אל הספר.

   5. לא פניתי ובקשתי מאף אחד מהסוקרים ,המבקרים, הכותבים או המראיינים -שיכתבו עלי, גם לא ברמז. לכן אני חושב שאין לי במה להתבייש.

   6. כל היוצרים המפרסמים כאן בבלוג דאגו לפרסם את התייחסות הביקורת ליצירתם,מדוע אהיה אני יוצא דופן?

   7. אני בטוח שתשמח לדעת שכרגע חזרתי מקול ישראל בירושלים, שם הקלטתי חמישה עשר שירים לתכניתה של אורלי מורג ברשת א'.
   כשאדע מתי ישודרו השירים, אדאג שגם אתה תדע על כך.

   8.אני שמח שהספר זכה להתייחסות נרחבת וחיובית. אני יודע שזה בכלל לא מובן מאליו. אני יודע שהפרסומים בעקבות ספר חדש שוקטים לאחר תקופה קצרה ,כך שיש סיכוי שתמצא מנוחה בשנים הקרובות מפרסומים על ספרי.
   אם כי, במידה ותהיינה הפתעות לטובה (או לרעה) אדאג להביא אותן לכאן כדי שגם אתה תוכל להשתתף בשימחתי או בהוותי (טפו טפו טפו)
   שלך
   גיורא

   • נו באמת-כאילו משיהו היה משתין עליך לולא הבן...

    אפססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססס

    • גיורא פישר

     מגיב יקר
     אני לא אוהב את הביטוי "משתין עליך" בהקשר הזה ,אבל אני יכול להבין את הלגיטימיות של התהייה.
     יש בהחלט צדק בדבריך "אף אחד לא היה משתין עלי לולא נפילתו של בני".
     לולא נפילתו של בני גם לא הייתי כותב שירה.
     אתה בודאי מודע לכך שרבים ההורים השכולים הכותבים שירה, יש להניח שנתקלת בכאלה. הם גם מוציאים ספרים.
     מדוע על הספר שלי כתבו ועל אחרים לא?
     היתכן שיש בהם איכות ספרותית כלשהי?

     אני לא יודע כמה זמן אתה עוקב אחרי ב"בננות".
     אני מציע לך להכנס לארכיון שלי וביחוד לארכיונים של שחר מריו מרדכי, דפנה שחורי, סבינה מסג ושירה ארד בחודש אוגוסט 2008, שם פרסמתי את שירי בבננות לראשונה.אף אחד מהם ומהקוראים לא ידע כלום על הביוגרפיה הכואבת שלי.
     קרא את התגובות של המגיבים.

     יצאתי "מארון השכול" בבננות רק ביום הזכרון בשנה שעברה, לא פרסמתי קודם ולא אחרי שירים הקשורים לשכול ,ולמרות זאת זכיתי להערכה מקוראי האתר בלי שידעו שאני אב שכול.

     לשאלה אם "עם עובד" היו בוחרים לפרסם ספר שלי בלי החלק המרכזי (אם כי לא הבלעדי) העוסק בשכול, על כך קשה לי לענות לך. בהחלט יתכן ולא. יש כל כך הרבה כותבים טובים בארץ שלא מוצאים מקום נאות לפרסום יצירתם ,כך שבהחלט יתכן ולא היו משתינים עלי.
     העיקר שאתה כן.
     בברכה
     ושתצליח בספר שלך בלי אסון ובלי שתן.

     שלך
     גיורא

 22. זאת תהיה ההתחלה של הטיפול שלנו בך. אתה לא מתנהג יפה ואנחנו נעמיד אותך בפינה ולא תוכל להתחפש לסאלינג'ר ולהמינגוויי היום, אפילו לא לערן בר-גיל או עידן רבי. תצטרך להיות אותו סופר עלוב לצערנו שאמר על אתגר קרת שהוא ביבי נתניהו של הספרות. קוראים ל"סופר" הזה ליאור עזיז ומה שאנחנו יודעים עליו אפילו הוא עצמו אינו יודע. אנחנו רואים את האמת עזיזון בן פיצולון מעוך-מוחון. אנחנו רואים שאתגר קרת בשמיים הספרותיים ואתה בגיהינום של האנונימיות וסובל וסובל וסובל. תענוג צרוף.

 23. מי שמדבר. דפוק בראש עם תעודות מבית המשוגעים, בית המשפט והמשטרה, שחולם בזמן הפנוי שהוא המינגוויי וחותם המשיח. תגיד, אולי תכתוב מכתב לספר השיאים של גניס ותצהיר שם שאתה הסופר הכי דביל ואוויל שיש. אנחנו מוכנים לחתום על המכתב הזה, מוח-רסק שכמוך.

 24. אוי לא, שוב תמכור לנו את הסיפור על אחותך ואמך. רק לא זה. בורינג-בורינג.

  • אחותו של עזיז

   כל סופר ומשורר ועו"ד רועדים מפניו
   כי הוא בא לזיין את כולם עכשיו

   • שכתבת על השכול ודאי התכוונת לדודך עליו השלום שהיה ההרוג הראשון במלחמת העצמאות, לטענתך. איזה מזל היה לדוד הזה שהוא לא היה צריך להכיר את אחיינו הדפוק. אנחנו, לעומת זאת, שמחים להכיר לוקו מכוער שכמוך, ונוציא ממך את המיץ עד הסוף. נמחק אותך טוב-טוב. לא רק מהתגובות ב"בננות", מותק.

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם באתר. שדות חובה מסומנים ב *

*


*

© כל הזכויות שמורות לגיורא פישר