בננות - בלוגים / / אצל קובי אייל ברדיו מכללת עמק יזרעאל
צירי חיים
 • גיורא פישר

  נולדתי  ב - 1951  במושב אביגדור (בין גדרה לאשקלון) בו אני חי גם כיום עם אשתי ובנַי. עד לפני כחמש שנים החזקתי  ברפת חולבות גדולה במקביל לעבודתי כמחנך וכמורה לתנ"ך בתיכון האזורי בבאר טוביה. אני גאה לציין שעשיתי זאת במקביל, לבד ללא עזרת פועלים עבריים או זרים. כילד וכנער כתבתי שירים ופזמונים אך זנחתי עם השנים את הכתיבה. מי מבול שירד עלי לפני מספר שנים חלחלו  והעירו את גרעיני השירה שהיו רדומים בבטן האדמה. ספרי  "אחרי זה" עומד לצאת בהוצאת "עם עובד" בראשית 2010    

אצל קובי אייל ברדיו מכללת עמק יזרעאל

שלום לכולם
אתמול התארחתי בתכניתו של קובי אייל.

http://pod.icast.co.il/Media/Index/Files/9ec33b66-9bb6-4763-861e-73851be738b9.icast.mp3
יש להמתין זמן קצר עד שסרגל ההשמעה עולה ונכנס לפעולה.
תודה
גיורא

8 תגובות

 1. גליה אבן-חן

  האזנתי לתוכנית אתך, תוך כדי קיפול כביסה (חמש מכונות). היה נעים מאד לשמוע שוב את שירך הבהירים שכבר קראתי ואת שירך המולחנים וכמובן את שיריהם המקסימים של סיגל בן-יאיר ואופיר נוריאל. נתת יופי של תוכנית.

  • שבוע טוב גליה
   איזה יופי שהצלחתי להעביר לך בנעימים שעה משעממת של קיפול כביסה. בשלב די מוקדם של התכנית הרגשתי שקובי משאיר לי את הבמה פתוחה לחלוטין, גייסתי מהר את כישורי ההשרדות וקטעים מהערב שלי ושל עירית דותן וקיוויתי שזה ישמע "בסדר".
   תודה
   גיורא

 2. איריס אליה כהן

  היי גיורא, בזכות גליה (גליה מתוקה, תודה ממש שבאת להשקה! לא הספקתי להחליף איתך מילה…) חזרתי לזה. ציינתי לעצמי שאני רוצה לשמוע, ושכחתי. אני מחזירה לך את המחמאות. אתה מתראיין יופי. יכול להיות מראיין, ככה אני די משוכנעת.

  השאלה לגבי חשיפת הקרובים בכתיבתנו, שכבר דנו בה לא אחת, עדיין מטרידה אותי. בפרט שלא כולם נחמדים כמו החברה של בנך, וההורים שלה. אבל אצלי זה באמת קצת יותר קל.

  שבת שלום.

  • שבוע טוב איריס
   אשתי ישבה בזמן השידור מחוץ לאולפן, אני הייתי בגבי אליה ,אך קובי אייל שישב מולי ראה אותה. למזלי, לא ראיתי אותה כי דווח לי שהיא עשתה כלפי תנועות מגונות.
   את הדרך הבייתה נאלצתי לעשות בטרמפים
   להתראות
   גיורא

   • איריס אליה כהן

    טוב, אני אוטומטית בעד הנשים:)ובכל מקרה אשתך מקבלת בונוס על עובדת הצטרפותה אליך… לא ממש רואה את מוש שלי מלווה אותי לריאיונות…

    אבל כנראה שיש לזה גם יתרונות:)

    • הבונוס מגיע לה מפני שהצטרפה כנהגת. היא יודעת כמה אני שונא לנהוג ביחוד למרחקים ולמקומות שלא הייתי בהם קודם.
     ואפילו לא הייתי צריך לבקש…-:)

 3. אליהו חרמוני

  והפרות אולי

  • בוקר טוב אליהו ,או יותר נכון- אחר הצהריים)
   אני נעלב בשם שתי הגברות החביבות שהאזינו גם הן לתכנית.

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם באתר. שדות חובה מסומנים ב *

*


*

© כל הזכויות שמורות לגיורא פישר