בננות - בלוגים / / ראיתי ושמעתי את אביגדור פלדמן אומר
חני שטרנברג
 • חני שטרנברג

  ילידת חיפה. כותבת שירה ופרוזה ואמנית רב תחומית. בוגרת האקדמיה למוסיקה ולמחול ע"ש רובין בירושליים. נשואה ואם לשלושה. מתגוררת בזכרון יעקב. ספרים:   שירי מעבר – שירה – ספריית פועלים, 1999 עונות – פרוזה – ספריית פועלים, 2000 עכשיו הזמן לומר אמת - שירה - הוצאת גוונים, 2009 תערוכות:   תערוכות יחיד –   במקום ספר – תיאטרון הידית, פרדס חנה, 2007 סיפורים במגירה – גלרייה לאמנות קיבוץ גן שמואל, 2008 שירת הבית - מוזיאון העלייה הראשונה, זכרון יעקב, 2009 בדרך להוצאת הספרים - קרון הספרים, טבעון, 2010 מחסן פואם - וידאו ארט בכנס השוק השני בעין השופט, 2011  קבוצתיות –   סדק סדק תרדוף – גלרייה לאמנות קיבוץ גן שמואל, 2005 ארץ חמדה – בית האמנים, בית שאגאל, חיפה, 2005 אמאל''ה – יום האישה הבינלאומי, עמותת אמני נתניה, 2006 כסאות – גלריה לאמנות קיבוץ גן שמואל, 2007 יד ביד – פסטיבל החג של החגים, חיפה, 2007   מופעים:   שירים נעים שירים – מופע מחול - פסטיבל עכו, 1983 מתחת לחול – מופע מחול - - פסטיבל עכו, 1985 מופע שירים במסגרת התערוכה "במקום ספר" בתיאטרון הידית, 2007. מיצג באירוע הפתיחה של התערוכה "סיפורים במגירה" בגלרייה לאמנות בגן שמואל.2008 מפרסמת גם באתר "רשימות" – "יוצאת לאור" http://hanist.wordpress.com/  

ראיתי ושמעתי את אביגדור פלדמן אומר

 

 

ראיתי ושמעתי את אביגדור פלדמן אומר: "אני האחרון שאזלזל בבית המשפט" (תוספת עווית קלה המיועדת למביני דבר) "אבל אני תוהה האם הרכב שופטים אחר היה מגיע לאותה מסקנה".

וחשבתי לעצמי: "אני האחרונה שאזלזל בנשיא המדינה", (תוספת עווית קלה המיועדת למביני דבר) "אבל אני תוהה האם הרכב אחר של עורכי דין היה מגיע לאותה הרשעה."

ויש לי גם שאלה: באיזה שואב אבק השתמשתם אתם, סנגוריו של קצב,  כדי למחוק את כל הספקות מעדויותיו? באיזה מספריים השתמשתם כדי לגזור לקרעים את עדויותיהן של המתלוננות שהיו כזכור "מלאות חורים"?

ההיבריס הוא שהפיל את קצב, מנע ממנו  להסכים ללבוש את עסקת הטיעון שתפרו עבורו חייטיו הממולחים, והוא ניכר מאוד גם בסנגורו כשהתראיין היום בטלוויזייה.   

כשראיתי את פלדמן אמרתי לעצמי: "דוד ליבאי הוא אדם חכם" כי אדם חכם הוא זה שלא נופל לבור שממנו הפיקח מנסה (בינתיים ללא הצלחה) להיחלץ.

לרגל היום המיוחד (עדיין ה-30.12.10 – יום הכרעת הדין במשפטו של קצב) אני מרשה לעצמי להעלות יותר מפוסט אחד ליום. אתכם הסליחה.

 

 

8 תגובות

 1. איריס אליה כהן

  חני, חזקי ואמצי. את צודקת בכל מילה, והמעורבות החברתית שלך ראויה להערצה.

 2. את צו ד קת !!!!!

 3. איריס קובליו

  נכון חני

  • חני שטרנברג

   תודה רבה, איריס חנה ואיריס, ושתהייה השנה האזרחית החדשה שנה טובה ומוצלחת 🙂

 4. חני שלום,
  את שתי הפסקאות הראשונות בדברייך צריך לחקוק בספרי הלימוד העוסקים במשפטים ובחוקים; צריך ללמד אותן ולצטט אותן יום-יום.
  יישר כוחך — צדוק

  • חני שטרנברג

   תודה רבה, צדוק. ריגשת אותי בתגובתך. מאוד עצבן אותי לראות את פלדמן אומר את המשפט – הסאב טקסט של דבריו ושפת גופו היה: "אני האחרון שמעריך את בית המשפט והשופטים, ואני בטוח ששופטים מוצלחים יותר היו יודעים להעריך את העבודה המוצלחת שעשינו עמיתי ואני המוצלחים".

   • חני שטרנברג

    ועוד משהו:
    כשאני ממשיכה וחושבת על העניין, הרי זאת היתה בזמנו בדיוק גם הטקטיקה של קצב: לערער את מקצועיותו של היועץ המשפטי לממשלה, וקשה להאמין שהוא עשה את המהלך הזה ללא הסכמת פרקליטיו – אם אתה שואל לדעתי אז אחת הסיבות שבגללן מני מזוז רצה להגיע להסדר טיעון היא חששו מ"מוצלחותם" של הפרקליטים הממולחים – חששו מאיומיהם על בקלות שבה יקרעו לגזרים את העדות המחוררת של המתלוננות. אפשר להגיד שמהבחינה הזאת לא השתנה כלום.

    • חני שטרנברג

     צ"ל "על הקלות", ושנה אזרחית טובה גם לך צדוק, שנת כתיבה פורייה מהנה ומוצלחת 🙂

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם באתר. שדות חובה מסומנים ב *

*


*

© כל הזכויות שמורות לחני שטרנברג