בננות - בלוגים / / קול קורא לתערוכה בגלריה "בצלאל 7 – חדר דימויים", אוצרים מרב קמל ואמיר מנשהוף
פרופיל חזיתי
 • אמיר מנשהוף

  משורר, יליד 1985. מתגורר ויוצר בירושלים. צילומי סטילס בבלוג: מוטי קיקיון

קול קורא לתערוכה בגלריה "בצלאל 7 – חדר דימויים", אוצרים מרב קמל ואמיר מנשהוף

קול קורא לתערוכה

~

בגן החיות של ברלין, ליד הבריכה של פיל הים, יש תצוגה מיוחדת במינה. בתיבת זכוכית מוצגים כל החפצים שנמצאו בקיבתו של פיל הים רוֹלַנְד, כאשר מת ב-21 באוגוסט 1961, ואלה הם:

(דוברבקה אוגרשיץ', "מוזיאון הכניעה ללא תנאי", עם עובד 2009)

בחודש פברואר 2014 תעלה בגלריה "בצלאל 7 – חדר דימויים" תערוכה מרובת משתתפים שתתבסס על הטקסט מעלה. על קירות הגלריה יוצב מדף, שעליו תיכתבנה היחידות הלשוניות של הטקסט, לפי החלוקה שמובאת בתחתית הדברים כאן. את היחידות הלשוניות השונות יסתירו אובייקטים שונים, שאותם יוכלו הצופים ליטול עמהם לפינת עיון שתוצב בגלריה. אתם מוזמנים לשלוח אלינו הצעות לאובייקטים אלה.
בחרו יחידה לשונית מאלה המובאות מטה ושלחו לנו תמונה של אובייקט המתייחס אליה וכן עבודות נוספות שלכם להתרשמות כללית. אנא ציינו בדוא"ל לאיזו יחידה לשונית מתייחס האובייקט. האובייקט יכול להיות כל דבר שעולה בדעתכם, מכל תחום שהוא, כל עוד הוא ניתן להצגה על מדף בעומק של עד 25 ס"מ.
לתשומת לבכם, בהצבת התערוכה אנו נוטלים לעצמנו את החופש לקשור בין האובייקטים שיישלחו ובין יחידות לשוניות שמשתתפי התערוכה לא התכוונו להתייחס דווקא אליהן. בנוסף, מכיוון שהצופים יוכלו לגעת בעבודות ולטלטל אותן, קיים סיכון שהן תיפגמנה במהלך ימי התערוכה.

תאריך אחרון למשלוח עבודות: 1/12/13

כתובת למשלוח: bezalel7gallery@gmail.com

האוצרים,
מרב קמל ואמיר מנשהוף

~

– בְּ – גן – החיות – של ברלין, – ליד – הבריכה – של – פיל – הים, – יש תצוגה – מיוחדת – במינה. – בתיבת זכוכית – מוצגים – כל החפצים שנמצאו – בקיבתו – של פיל הים – רוֹלַנְד, – כאשר – מת – ב – – – 21 – באוגוסט – 1961, – ואלה הם – : –

תגובה אחת

 1. אמנים מציגים: רות אורנבך, מאיה אטון, נטלי אילון, יעל אלון, זוהר גוטסמן, חנה גונדר, טל גלבוע, עדי דהן, אלון לופט, שי מנדלוביץ', נופר סלע, יעל עמית, דניאל פישר, שמוליק פרידמן, מירה צדר
  אוצרים: אמיר מנשהוף, מרב קמל

  תאריכים: 4.3.14-11.2.14
  פתיחה חגיגית: יום ה' 13.2.14 בשעה 20:00

  בפתיחה: הופעה של אַבְּרָא, הרכב אלתור קולי (חנן בן-סימון, נעה הרן, יפעת זיו ופיי שפירו), ותקלוט של נטלי אילון, הלא היא MC Mermaid.
  בנוסף, באירוע הפתיחה יוצעו למכירה עותקים של ספרה של דוברבקה אוגרשיץ', "מוזיאון הכניעה ללא תנאי".

  גלריה 'בצלאל7 – חדר דימויים', מתחם 'מעצבים בעיר', רח' בצלאל 7 ירושלים

  https://www.facebook.com/events/429290243871092/

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם באתר. שדות חובה מסומנים ב *

*


*

© כל הזכויות שמורות לאמיר מנשהוף