את המרכז הבינלאומי לקבלה בצפת מנהלים הזוג נטלי ואיל ריס, זוג דתי שמנהלים מרכז שצופה לנוף מהפנט, מקיים סדנאות מדיטציה קבליות בטבע, סיורים רוחניים, סדנאות לנשים שמעבירה נטלי על איזון בחיים, וכיצד ללהטט בין קריירה תובענית לבין שמירה על גחלת האהבה. הזוג מסייר איתנו ברחבי המתחם היפהפה שלהם, עם תמונות של אותיות עבריות מעטרות את הקירות ואווירה קסומה. המרכז מציע ריטריטים רוחניים הכוללים ביקור במערות ומעיינות נסתרים להתחדשות וחיזוק הנפש והפיזי ומה שאהבתי אצלם שהם חיה ותן לחיות, לא מנסים להטיף ולחנך אלא מבינים שאנחנו חיים בתקופה מלחיצה, עם היקשרות לחומר ולהבלי העולם ובאים להציע דרך אחרת להביט על הדברים, לקחת פסק זמן מהחיים האינטנסיביים ולנשום. איל מומחה בסוד האותיות הקבליות, ומעביר הרצאות, סדנאות וקורסים לקהל לקוחות בארץ ובעולם, על צופן האותיות, קבלה וידע נסתר, אגב מדובר בשני עילויים מהטובים שראיתי בארץ. למרכז לקבלה מגיעים מפורסמים מחו"ל כמו הזמרת פאולה עבדול, וזאן קלוד ואן-דאם לעשות ריסטארט לחיים וקצת לנשום ידע רוחני, ולהקשיב לנפש. איל ביקש את שמי ותאריך הלידה שלי והכין לי מפה שהיא הצופן של הנשמה כך הוא מכנה אותה. מי אני, היכן החוזקות שלי, והאיש שמעו קוסם! קלע בול. נטלי ואיל בצניעותם רק ביקשו מאתנו בסיום הסיור שערכו ליפעת ולי, ספרו על הקבלה, הידע, החוכמה, אנחנו רק צינור שמעביר את הידע הכביר הזה לכל העולם, והיינו שמחים שגם ישראלים/ות ייהנו ממנו. ואנחנו אכן נהנינו מאוד מהביקור ועוד נחזור לשם, ולסמטאות צפת, הגלריות, האוכל הטעים והנוף המהפנט כבר אמרנו?