מרץ 2008

אוטה ואוטו

    הי מירי, לפני כשבוע וחצי חילצנו שכניי ואני בשני ימים עוקבים שני חתלתולים מקסימים משני כלי רכב שונים שחנו ברחובינו הצר. לפי שעה הם נמצאים אצלי ואני מחפש להם בית. רצוי לשניהם יחד. עד כה פרסמתי את דברם רק לקרובים וחברים, ולפני שאני מפיץ את הידיעה לעולם באמצעים פומביים יותר הייתי מבקש לשאול אצלך ואצל ליבך. חתול הקבע ...

קרא עוד »

פרפר

נעלי לק , גרביים עם גומי להחזיק, שמלת פרפר קצת קצרה מידי חושפת רגליים רזות ונבוכות,כנפיים מחוט ברזל  והבד העדין מהשמלה הלבנה שהיתה בחבילה מדרום אפריקה,כתר משושים מחוט ברזל,יפה לא? על המדרגות בדרך הביתה . קר, כפות הידיים מכווצות . חיוך מאולץ של ילדה שלמדה לחייך למצלמה ועד היום רוצה  לא.  

קרא עוד »

אביב 2008

      שיח הורדים הזה פורח לכל יומולדת  עכשיו הוא לכבודך יפתי זה כן גרניום פירות  מחמר לא נרקבים בתהליך מוקדש לח. , לי  ולכם . השראה  מהפוסט של רונית בר לביא-באביב את תשובי חזרה- שעורר אותי מתרדמת החורף. http://blogs.bananot.co.il/showPost.php?itemID=3802&blogID=62 והתינוקת אביביה מהפוסט של מוטי גלדמן-צייר- שנולדה אחרי כל המהומות בבית המשותף http://blogs.bananot.co.il/showPost.php?itemID=3828&blogID=148 אביב.  

קרא עוד »

© כל הזכויות שמורות למירי פליישר