בננות - בלוגים / רוני ארז / מחשבות ערב ראש השנה 2018 / רוני ארז
"העצמת המיניות הנשית"
  • רוני ארז

    במשך שנים רבות עסקתי בספורט ובכושר גופני. האמנתי ש"נפש בריאה בגוף בריא", ולפיכך צריך להקדיש את עצמך לטיפוח הגוף. למדתי אירובי, אימון אישי, trx, פילאטיס, core, וחיזוק רצפת האגן, ועבדתי בתור מאמנת כושר. עם הזמן הבנתי שלנפש צרכים משלה וגוף בריא הינו רק אחד הצרכים שלה. השילוב והאיזון בין הגוף והנפש, הינם הדבר החשוב והנכון לעשות. למדתי nlp, דמיון מודרך, מדיטציה, תטא הילינג, אינטואיציה, אורטופדיה ריגשית ו – bars. כיום אני משלבת בעבודתי בין הגוף והנפש בנושא העצמה מינית נשית. אל התחום הזה הגעתי בעקבות תהליך אישי שעברתי. תכיפות השתן שלי התגברה עם הזמן, ומצאתי את עצמי רצה לשירותים הרבה פעמים ביום כולל כמה פעמים במהלך קיום יחסי מין. כל מי שדיברתי איתו אמר לי שאני צריכה לחזק את שרירי רצפת האגן.. והרי זה מה שעשיתי כל חיי.. אבל החלטתי לקחת את עצמי בידיים ברצינות כי זה מאוד הפריע לי בתפקוד היום יומי. התחלתי בתרגילים הרגילים שהיו אמורים לעזור ולגרום לי ללכת פחות פעמים לשירותים. מהר מאוד הרגשתי שאני נהנית מזה מאוד בצורה מינית. התחלתי לשאול את עצמי כל מיני שאלות לגבי מה שאני מרגישה, ואיך זה משפיע עלי. אבל המשכתי בתרגול שהבנתי שמסב לי הנאה גדולה, והעניין הלך והשתבח.. הנוכחות והמודעות שלי לתחושות שהרגשתי בנוסף לשחרור המחשבתי שהתלווה לכך הביא אותי למצב שבו הרגשתי שאני נהנית מהתהליך במובן מיני. שחררתי את המחשבות והתרכזתי בהנאה המינית ובתרגול התנועה שגורמת לכך. כיום, בעקבות התרגול, הגעתי למצב שאני שולטת באופן מלא ומושלם באורגזמות שלי. החיים שלי השתנו ממצב שבו האורגזמות שלי היו מגיעות רק דרך הדגדגן ולאחר עבודה לא פשוטה.. למצב שבו אני גומרת בכל צורה ככל שארצה. במקביל גם תכיפות השתן שלי פחתה מאוד, כך שהרגשתי שאני מרוויחה גם במובן הבריאותי גופני, וגם במובן המיני. הידיעה שהיכולת הזאת קיימת בי ושהצלחתי להביא את עצמי למצב זה, גרמה לי להבין שאם אני יכולתי לעבור תהליך זה.. כל אישה יכולה לעבור את אותו התהליך, וכיום אני מלמדת נשים להבין טוב יותר את הגוף שלהם. אני מלמדת נשים להביא את עצמם לאורגזמה שהולכת ומתעצמת. כמובן שהדבר אינו פוגע ביחסי המין הזוגיים אלא רק מעצים את הרצון בהם ומשדרג אותם. אני מזמינה כל אחת ואחת שמרגישה שהיתה רוצה להיות במקום טוב יותר מהמקום בו היא נמצאת, להגיע אלי לשני מפגשים. הטוטאליות והמוטיבציה לשינוי הם הדברים החשובים והמהותיים שיכולים להביא לשינוי מדהים בחיים ולא רק בתחום המיני.

מחשבות ערב ראש השנה 2018 / רוני ארז

עוד שלושה חודשים אני בת 50 (אני לא מאמינה.. ) נשואה בשנית באושר ואהבה גדולה, עם 5 ילדים (שלי, שלו ושלנו.. על כל הקלישאות הכרוכות בעניין), וחושבת שמיניות טובה היא הבסיס והדבר החשוב ביותר לזוגיות טובה.
עברתי עם עצמי תהליך מדהים. הבנתי איך פועל הגוף המיני שלי, ומצאתי את הדרך לשלוט באופן מוחלט בהנאה המינית שלי. זה היה שינוי של 180 מעלות מאיך שהחיים המיניים שלי נראו לפני. ממקום של קושי עברתי למקום של כיף והנאה גדולה.
ההחלטה ללמד נשים התגבשה מתוך אמונה ותחושת שליחות גדולה – כמו שאני יכולתי להבין את הגוף שלי, כל אישה יכולה להבין אותו, בדיוק כמוני.
בדיוק היום לפני שנתיים התפרסמה עלינו הכתבה הראשונה ויצאנו לדרך.
"רוני ארז מדריכת אורגזמות"..
לפעמים אני לא מאמינה כשאני קוראת את הכתוב.. אם מי שהוא היה אומר לי לפני עשור שאת זה אני אעשה בעתיד..
והנה אני פה. כותבת ללא בושה, ללא פחד וללא הסתתרות, ופונה אליכן נשים – בואו ללמוד איך עושים את זה.
איזה כיף לחיות מתוך אושר והבנת הגוף המיני שלנו. זה כל כך משחרר. גם את האישה וגם את הגבר. המיניות תוך כדי ידיעה שאני יכולה לגמור כמה שארצה.. נראית אחרת.
במשך שנים רבות, ההסתכלות המינית היתה מהצד הגברי בלבד. כיום, אנחנו חיים בעידן שבו המיניות הנשית מגיעה לקדמת הבמה, עידן שבו נשים מודעות יותר לצרכים ולרצונות שלהן, ובעיקר מתחילות להבין שהאחריות להנאתן המינית היא בידיים שלהן..
יחסים אינטימיים עושים מתוך בחירה, אהבה ותשוקה, ומתוך רצון לעונג. מיניות לא עושים כי צריך, או כדי לרצות, או כדי להרגיע את בן הזוג. יחסים אינטימיים זה הדבר הנעים ביותר שיש. הם מתחילים עם עצמינו, בהכרת הגוף שלנו ומקומות העונג שבו. זה הביטוי הנכון ביותר לאהבה עצמית, אהבה שמקרינה על כל הרבדים האחרים שבחיינו – ההורות.. הזוגיות.. הקריירה..
כשאנחנו חיים מתוך מקום של עונג מיני, אנחנו משדרות לעולם תדר של שמחה ואהבה.
אל תקבלו מצב שבו אתן לא נהנות ממיניות כמו שמגיע לכל אחת ואחת!!
ערב ראש השנה 2018. שתהיה לכולם שנה טובה, חג שמח והרבה עונג מיני!
20180729_205815 (2)

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם באתר. שדות חובה מסומנים ב *

*


*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© כל הזכויות שמורות לרוני ארז