בננות - בלוגים / רוני ארז / סקס בזמן שגרה / רוני ארז
"העצמת המיניות הנשית"
  • רוני ארז

    במשך שנים רבות עסקתי בספורט ובכושר גופני. האמנתי ש"נפש בריאה בגוף בריא", ולפיכך צריך להקדיש את עצמך לטיפוח הגוף. למדתי אירובי, אימון אישי, trx, פילאטיס, core, וחיזוק רצפת האגן, ועבדתי בתור מאמנת כושר. עם הזמן הבנתי שלנפש צרכים משלה וגוף בריא הינו רק אחד הצרכים שלה. השילוב והאיזון בין הגוף והנפש, הינם הדבר החשוב והנכון לעשות. למדתי nlp, דמיון מודרך, מדיטציה, תטא הילינג, אינטואיציה, אורטופדיה ריגשית ו – bars. כיום אני משלבת בעבודתי בין הגוף והנפש בנושא העצמה מינית נשית. אל התחום הזה הגעתי בעקבות תהליך אישי שעברתי. תכיפות השתן שלי התגברה עם הזמן, ומצאתי את עצמי רצה לשירותים הרבה פעמים ביום כולל כמה פעמים במהלך קיום יחסי מין. כל מי שדיברתי איתו אמר לי שאני צריכה לחזק את שרירי רצפת האגן.. והרי זה מה שעשיתי כל חיי.. אבל החלטתי לקחת את עצמי בידיים ברצינות כי זה מאוד הפריע לי בתפקוד היום יומי. התחלתי בתרגילים הרגילים שהיו אמורים לעזור ולגרום לי ללכת פחות פעמים לשירותים. מהר מאוד הרגשתי שאני נהנית מזה מאוד בצורה מינית. התחלתי לשאול את עצמי כל מיני שאלות לגבי מה שאני מרגישה, ואיך זה משפיע עלי. אבל המשכתי בתרגול שהבנתי שמסב לי הנאה גדולה, והעניין הלך והשתבח.. הנוכחות והמודעות שלי לתחושות שהרגשתי בנוסף לשחרור המחשבתי שהתלווה לכך הביא אותי למצב שבו הרגשתי שאני נהנית מהתהליך במובן מיני. שחררתי את המחשבות והתרכזתי בהנאה המינית ובתרגול התנועה שגורמת לכך. כיום, בעקבות התרגול, הגעתי למצב שאני שולטת באופן מלא ומושלם באורגזמות שלי. החיים שלי השתנו ממצב שבו האורגזמות שלי היו מגיעות רק דרך הדגדגן ולאחר עבודה לא פשוטה.. למצב שבו אני גומרת בכל צורה ככל שארצה. במקביל גם תכיפות השתן שלי פחתה מאוד, כך שהרגשתי שאני מרוויחה גם במובן הבריאותי גופני, וגם במובן המיני. הידיעה שהיכולת הזאת קיימת בי ושהצלחתי להביא את עצמי למצב זה, גרמה לי להבין שאם אני יכולתי לעבור תהליך זה.. כל אישה יכולה לעבור את אותו התהליך, וכיום אני מלמדת נשים להבין טוב יותר את הגוף שלהם. אני מלמדת נשים להביא את עצמם לאורגזמה שהולכת ומתעצמת. כמובן שהדבר אינו פוגע ביחסי המין הזוגיים אלא רק מעצים את הרצון בהם ומשדרג אותם. אני מזמינה כל אחת ואחת שמרגישה שהיתה רוצה להיות במקום טוב יותר מהמקום בו היא נמצאת, להגיע אלי לשני מפגשים. הטוטאליות והמוטיבציה לשינוי הם הדברים החשובים והמהותיים שיכולים להביא לשינוי מדהים בחיים ולא רק בתחום המיני.

סקס בזמן שגרה / רוני ארז

4404876947_d00e690d7a_o

סקס בזמן של שגרה, כל הזמן מדברים על זה, ותמיד בהקשרים שליליים. הרבה פעמים עולה בדמיוננו התמונה המצורפת פה יחד יחד עם הדיבור, וההקשר.. ולמרות שהם לא נראים כמו כאלו שהולכים להרוג אחד את השנייה.. הם עדיין עם כפפות אגרוף..

אז מתי מתחילה השגרה?
או מתי אנחנו מתחילים להסתכל בחלונות ראווה של חנויות הספורט על כפפות אגרוף..?
אחרי שעוברים לגור יחד..? אחרי שמתחתנים..? אחרי הילד הראשון..? השני..? אחרי שלושה חודשים..? ואולי שישה חודשים..?
ומה זה בכלל אומר סקס בשגרה?
סקס בלי שבא לנו לעשות אותו..?
סקס שאנחנו עושים אבל לא נהנים ממנו..?
סקס שאנחנו מחכים לו כל פעם מחדש..?
ומתי עושים סקס כשאנחנו בשגרה?
יום שישי..? חמישי..? גם וגם..? ואולי כמה שיותר..?
ואיך זה קורה כשזה קורה כשאנחנו בשגרה?
מסתכלים אחד על השנייה ומזנקים פתאום למיטה בלי לדבר בכלל..?
או שמי שהוא יוזם באופן טבעי ומשם זה ממשיך..?
או שמתחיל דיון שבו הצד שרוצה יותר (וחושב שזה קורה פחות), מתחיל להתלונן על כך שעבר כך וכך זמן מאז שהיינו יחד בפעם האחרונה.. ומשם זה ממשיך.. (ואיך נראה סקס שמתחיל אחרי דיון כזה..)?
ואיך הסקס עצמו קורה בשגרה?
תמיד באותה הצורה..?
בוחרים מהמגוון הקבוע..?
מנסים לחדש כל הזמן..?
מתי דיברנו בצורה שגרתית על המיניות שלנו?
אתמול..? לפני שבוע..?
ניסינו לדבר לפני שנתיים.. ריב היסטרי.. מאז דממה..? אולי אף פעם..?
אין ספק שכל אחת ואחד יכולים לענות לעצמם את התשובות.
אנחנו אוהבים את התשובות שענינו לעצמנו?
אם לא, כדאי שנדבר עם בן הזוג שלנו, אחרת, זה מחלחל לתוך הזוגיות ומחבל בה. זוגות לא מגיעים סתם לשממה מינית זוגית. זה מתחיל מחוסר תקשורת מינית בינינו. המיניות לא מגיעה לבד. צריך לטפח אותה בראש ובראשונה על ידי דיבור בין בני הזוג.
אם אנחנו לא יכולים לדבר על המיניות בינינו לבד כי ישר אנחנו רבים, נדבר ליד מי שהוא שאנחנו סומכים עליו, או משלמים לו. העיקר שנדבר על המיניות שלנו.
מיניות זוגית טובה מעלה את הסיכוי לזוגיות טובה

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם באתר. שדות חובה מסומנים ב *

*


*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© כל הזכויות שמורות לרוני ארז