אמנות נטו
  • אילנה גרף

    אמנית, מאיירת, עוסקת קבוע גם בהדפס רשת ותחריט. מאיירת לספרי ילדים, כריכות ספרים למבוגרים, כרטיסי ברכה וכדומה. תושבת רחובות. נשואה ואמא לשתי בנות. השכלה אמנותית: 'המדרשה לאמנות' רמת-השרון. חברה באגודת המאיירים הישראלית. מציגה בתערוכות ופרוייקטים מיוחדים, בארץ ובחו"ל. בסוף 2013 כתבתי ואיירתי ספר ילדים דיגיטאלי משלי, "העדר" שנמצא גם בתרגומו לאנגלית ברחבי האינטרנט באמזון, ibook של אפל ועוד... הספר בגירסא העברית שלו נמצא להורדה בחינם למכשירי טאבלט. כאן: http://store.heliconbooks.com/?id=bookdetails&fname=flock_heb.epub אפשר לפנות אלי בקשר לכריכות ספרים וכמובן לצורך איור ספרי ילדים.

שנה טובה לכולם!

נכון, מזמן לא ביקרתי למרות שקוראת פוסטים שמבשר לי עליהם האי מייל בשנה האחרונה התמקדתי בתחום הטבעי לי יותר, בעיקר ביצירה נטו + ענייני משפחה וילדים ולא בענייני כתיבה או הבעה בכתב . גם עזבתי את עריכת אתר טקסטורה מסיבה זו. בכל מקרה, תמיד מעדיפה שהציורים ידברו עבורי, בזה אני יותר טובה שנה טובה לכולם ונתראה כמובן!

קרא עוד »

איורים לשירי היינריך היינה בתערוכה בבית אריאלה

שלום לכולם! מצורפת הזמנה לתערוכה שתימשך כ-5 חודשים אני מציגה בתערוכה 2 תחריטים ל-2 שירים קצרים בנוסף, תיפתח ב-10.12.09 יום חמישי הקרוב תערוכה קבוצתית בשם "פקעת" בבית האמנים באלחריזי 9 שם אני מציגה 10 הדפסי-רשת (סדרה) * בפתיחה של "היינריך היינה" לא אהיה נוכחת בתערוכת פקעת מלבד הפתיחה אהיה במקום בתאריך 22.12.09 יום ג' בכל שעות הפתיחה של הגלריות בבוקר ...

קרא עוד »

ימי התום

ימי התום "שני דגים נחפזו, וירדו למצולות הים לספר איש לרעותו מה גדלה אהבתם.  שני דגים צללו ושהו במצולות הים וככל שהתרחקו הלוך כך גדלה אהבתם. …………  (מתוך אהבה-דליה רביקוביץ') טכניקה מעורבת על נייר (ציור על גבי בסיס הדפס רשת)

קרא עוד »

על צבעים, אבקות חומצות ועוד חומרים

  בחודשים האחרונים גיליתי עולם חדש, בעצם רק את קצה הקרחון: תחריט אמנותי.   תחריט יבש (Dry point ), אקווטינטה גסה, אקווטינטה עדינה, "שוגר-ליפט" (ציור בסוכר), תוספות צבע פנדה, צריבות בחומצה, הדפסה מעורבת ב-2 צבעים  על אותה פלטה. הדפסה בכמה פלטות, הדפסה על סוגי נייר שונים עם שמות איטלקיים, צבעים עם שמות צרפתיים, סקיצות,  חדר חומצות, שעווה רכה, שעווה חמה, ...

קרא עוד »

© כל הזכויות שמורות לאילנה גרף