שחרחורת
  • איריס אליה כהן

    איריס אליה-כהן, סופרת ומשוררת, כלת פרס ראש הממשלה ליצירה לשנת 2015. "מַכְּתוּבּ" (הקיבוץ המאוחד, 2011), זכה בפרס שרת התרבות ובפרס רמת גן 2012; ספריה "דושינקָא, נשמה" (הקיבוץ המאוחד, 2013), ו"גלבי" (ידיעות ספרים, 2016) נמנו שניהם עם תריסר המועמדים לפרס ספיר. שירים מתוך ספרי שיריה "שחרחורת" (הוצאה עצמית, 2014) ו״פלא״ (ידיעות ספרים 2017) תורגמו לאנגלית, צרפתית וספרדית, פורסמו בעיתונות, בכתבי עת ובבמות אחרות בארץ ובעולם, רבים מהם הולחנו ומבוצעים על ידי אומנים שונים ולאחרונה נכנסו שניים מהם לתוכנית הלימודים הארצית בספרות. המופע "פלא – משירי איריס אליה-כהן" ובו שירים שהלחין אמיר עמרמי למילותיה של אליה-כהן, בביצוע מורן קשרו-עקרבי, עולה בימים אלה על הבמות ברחבי הארץ.

רכישת ספריי

לכל המבקשים לרכוש את 'שחרחורת'. אין טעם לחפש את הספר ב'סטימצקי' או 'צומת'. הוא יצא בהוצאה עצמית, ולפיכך נמצא במעט מאד חנויות, (פרטיות) תמיד אפשר, ואולי אפילו הכי טוב, לקנות אותו ממני באופן ישיר. אשלח אותו בשמחה ובאהבה לכל כתובת. גם לחו"ל, אם צריך. כנ"ל גם את 'דושינקא' ו'מכתוב'… מחיר כל ספר 55 ש"ח (כולל משלוח) כתבו לי למייל הפרטי: iriseliyacohen@hotmail.com תודה גדולה!

שלושה ילדים

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם באתר. שדות חובה מסומנים ב *

*


*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© כל הזכויות שמורות לאיריס אליה כהן