בננות - בלוגים / איריס אליה כהן / שחרחורת ליבי באולם זוהר בטבעון
שחרחורת
  • איריס אליה כהן

    איריס אליה-כהן, סופרת ומשוררת, כלת פרס ראש הממשלה ליצירה לשנת 2015. "מַכְּתוּבּ" (הקיבוץ המאוחד, 2011), זכה בפרס שרת התרבות ובפרס רמת גן 2012; ספריה "דושינקָא, נשמה" (הקיבוץ המאוחד, 2013), ו"גלבי" (ידיעות ספרים, 2016) נמנו שניהם עם תריסר המועמדים לפרס ספיר. שירים מתוך ספרי שיריה "שחרחורת" (הוצאה עצמית, 2014) ו״פלא״ (ידיעות ספרים 2017) תורגמו לאנגלית, צרפתית וספרדית, פורסמו בעיתונות, בכתבי עת ובבמות אחרות בארץ ובעולם, רבים מהם הולחנו ומבוצעים על ידי אומנים שונים ולאחרונה נכנסו שניים מהם לתוכנית הלימודים הארצית בספרות. המופע "פלא – משירי איריס אליה-כהן" ובו שירים שהלחין אמיר עמרמי למילותיה של אליה-כהן, בביצוע מורן קשרו-עקרבי, עולה בימים אלה על הבמות ברחבי הארץ.

שחרחורת ליבי באולם זוהר בטבעון

מחר, 19/2/2015, יום חמישי, ארבע פעמים כי טוב: רקפת אמסלם על השירה והפיוטים, יאיר דלאל על הכינור והעוד, רפאל בן זכרי על כלי ההקשה, ואנוכי, על הפואטיקה, יעלה באולם זוהר המופלא בטבעון, נמל הבית שלנו, שמקבלת את פנינו באהבה ופרגון שאין כמותם, מופע הבכורה של 'שחרחורת ליבי'. סינטזה ספרותית מוזיקלית שהיא בבחינת 'מכתוב' מהמם עבורי. בואו. באנה. מבטיחה שיהיה קר בחוץ וחם לוהט בפנים. אנחנו כל כך מתרגשות ומקוות לראות אתכם גם.
לרכישת כרטיסים: 049830195. הכתובת למפעילי הוויז: אלכסנדר זייד 1.

איריס-אליה-כהן-טבעון

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם באתר. שדות חובה מסומנים ב *

*


*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© כל הזכויות שמורות לאיריס אליה כהן