בננות - בלוגים / איריס אליה כהן / מכתוב במכירה מיוחדת
שחרחורת
  • איריס אליה כהן

    איריס אליה-כהן, סופרת ומשוררת, כלת פרס ראש הממשלה ליצירה לשנת 2015. "מַכְּתוּבּ" (הקיבוץ המאוחד, 2011), זכה בפרס שרת התרבות ובפרס רמת גן 2012; ספריה "דושינקָא, נשמה" (הקיבוץ המאוחד, 2013), ו"גלבי" (ידיעות ספרים, 2016) נמנו שניהם עם תריסר המועמדים לפרס ספיר. שירים מתוך ספרי שיריה "שחרחורת" (הוצאה עצמית, 2014) ו״פלא״ (ידיעות ספרים 2017) תורגמו לאנגלית, צרפתית וספרדית, פורסמו בעיתונות, בכתבי עת ובבמות אחרות בארץ ובעולם, רבים מהם הולחנו ומבוצעים על ידי אומנים שונים ולאחרונה נכנסו שניים מהם לתוכנית הלימודים הארצית בספרות. המופע "פלא – משירי איריס אליה-כהן" ובו שירים שהלחין אמיר עמרמי למילותיה של אליה-כהן, בביצוע מורן קשרו-עקרבי, עולה בימים אלה על הבמות ברחבי הארץ.

מכתוב במכירה מיוחדת

המחשב שנגנב מאלץ אותי לחזור עשר שנים אחורה, לנבור במיילים עתיקים ממש, בני עשר (!) שנים, בעיקר כי אין לי את קובצי הוורד והפי.די.אף. של "מכתוב". (יש פה מישהו ששלחתי לו אותם? אנא שלחו לי!) בקיצור, מצאתי את הכריכות האופציונליות שנשלחו אלי מההוצאה, אי אז, ב 2009. זה כזה מגניב! אני חושבת שבחרנו נכון בסופו של דבר.

זה גם הזמן להודיע שאנחנו מהרהרים בהוצאה מחודשת של "מכתוב" ו"דושינקא", וכמה עשרות עותקים אחרונים נמצאים ברשותי, (רק ברשותי, למען האמת, לא תמצאו אותם בחנויות) אז כל המעוניינים בהם, אנא כתבו לי בפרטי. עלות כל ספר (כולל משלוח) 60 ש"ח.

בשנה הבאה הם כבר יהיו פרטים לאספנים!

התמונה של ‏איריס אליה כהן‏.
התמונה של ‏איריס אליה כהן‏.
התמונה של ‏איריס אליה כהן‏.
התמונה של ‏איריס אליה כהן‏.
התמונה של ‏איריס אליה כהן‏.

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם באתר. שדות חובה מסומנים ב *

*


*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© כל הזכויות שמורות לאיריס אליה כהן