בננות - בלוגים / איריס אליה כהן / גבר אישה ציפור בחנויות
שחרחורת
  • איריס אליה כהן

    איריס אליה-כהן, סופרת ומשוררת, כלת פרס ראש הממשלה ליצירה לשנת 2015. "מַכְּתוּבּ" (הקיבוץ המאוחד, 2011), זכה בפרס שרת התרבות ובפרס רמת גן 2012; ספריה "דושינקָא, נשמה" (הקיבוץ המאוחד, 2013), ו"גלבי" (ידיעות ספרים, 2016) נמנו שניהם עם תריסר המועמדים לפרס ספיר. שירים מתוך ספרי שיריה "שחרחורת" (הוצאה עצמית, 2014) ו״פלא״ (ידיעות ספרים 2017) תורגמו לאנגלית, צרפתית וספרדית, פורסמו בעיתונות, בכתבי עת ובבמות אחרות בארץ ובעולם, רבים מהם הולחנו ומבוצעים על ידי אומנים שונים ולאחרונה נכנסו שניים מהם לתוכנית הלימודים הארצית בספרות. המופע "פלא – משירי איריס אליה-כהן" ובו שירים שהלחין אמיר עמרמי למילותיה של אליה-כהן, בביצוע מורן קשרו-עקרבי, עולה בימים אלה על הבמות ברחבי הארץ.

גבר אישה ציפור בחנויות

"איריסונת, באתי והסגול שלך לא היה", "איריסי, הייתי בצומת והספר עוד לא הגיע", "המוכרת אומרת שמקסימום מחר" "בסטימצקי רמת ישי עדיין אין" "מצאתי את גלבי ואת פלא, אבל את גבר אישה ציפור לא…" ככה ועוד התחיל הבוקר שלי אתמול, אבל לאט לאט הלך והשתפר. תודה לאין שיעור לכל המדווחים, הרוכשים, המציקים למוכרות לפתוח ארגזים, לאלה שכבר הספיקו לקרוא, לאלה שלוקחים איתם את יואל ודליה אל השבת. אני מודה כל כך. מקווה ורוצה שתאהבו אותו. ספרו לי אם כן. ספרו לי אם לא, ולמה. (אחרי "גלבי" אני כבר יכולה להכיל הכל. באמת) שתהיה שבת ציפור אמן.

מזכירה שבצומת הוא נמכר ב 39 ש"ח, בסטימצקי, במבצע השני ב 50 אחוז הנחה, (כבר קיבלתי דיווח שהיו שקנו שניים תאומים, זה משמח כל כך) בחנויות הפרטיות אני חושבת שכנ"ל, אני צריכה לברר, ולינק לרכישה מאתר ידיעות ועברית בתגובות הראשונות.

התמונה של ‏איריס אליה כהן‏.
התמונה של ‏איריס אליה כהן‏.
התמונה של ‏איריס אליה כהן‏.
התמונה של ‏איריס אליה כהן‏.
התמונה של ‏איריס אליה כהן‏.

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם באתר. שדות חובה מסומנים ב *

*


*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© כל הזכויות שמורות לאיריס אליה כהן