בננות - בלוגים / אביטל קשת / לא רק בגלל זה
תשובת הלב
 • אביטל קשת

  אביטל ז'נט קשת כותבת כותבת אם לא כותבת חושבת שהיה עליה לכתוב או שהרעיון חיכה לרגע הנכון בו היה צריך להכתב מאמינה שכתיבה היא שליחות.    ---------------------------------------------------------------------------------------.    

לא רק בגלל זה

 

 

 

ראש השנה עבר עלי בסימן קריאה, קצת מפחידה למען האמת, למי שקרא את הספר " ראשית חכמה" שער היראה, וגם  שער התשובה יש אולי עניין להזדהות.

כל מדורי הגהנום שאולי אושלך אליהם למען טיהור גרידה, בקיצור מאד לא נעים. אני בעד תשובה מאהבה ובכל זאת… עם הגיל מבינים יותר שיהיה לסיפור הזה סוף, ואני בעד סוף טוב.

אם כי גם החשש מעורר מחשבה, אחר כך בתום החג,שוב כשלתי, דברתי על איזה שכן מעצבן שלי לשון הרע, שזה אומר  שם, טבילה באש רותחת ואז בלמתי את פי:  שזה אומר, זכיה באור הגנוז. אוף כמה נסיונות.

הקפדתי רוב הזמן, לטול ידים עם המון מים שזה, מנוגד לעניות, ועליתי וירדתי במטוטלת התשובה, אז בנוסף, גם רציתי לדווח על איזה שיר שלי שפורסם ב"בגלל"  אם כי הוא ניתן להמון פירושים ולכן היססתי עד כה.

 ובכל זאת שיר, שתבוא עלינו חתימה טובה
הגיליון החדש של כתב העת "בגלל"

(בעמ'80) http://www.biglal.info/users/topsecret/31415926535/biglal0006.hd.pdf

 

 

 

3 תגובות

 1. הגיליון החדש של כתב העת "בגלל"

  עמוד 80 http://www.biglal.info/users/topsecret/31415926535/biglal0006.hd.pdf

 2. אביטל חיפשתי בבגלל ולא מצאתי כבר אז אולי תעלי את השיר כאן
  חג שמח

  • היי חנה, עמוד שמונים אין מצב שזה לא קיים. אני סוגרת את הגיליון, פשוט שם העמוד יפה, ואני מומחית קטנה באינטרנט וטוב שכך.

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם באתר. שדות חובה מסומנים ב *

*


*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© כל הזכויות שמורות לאביטל קשת