בננות - בלוגים / אביטל קשת / הרבה דרכים למקום
תשובת הלב
 • אביטל קשת

  אביטל ז'נט קשת כותבת כותבת אם לא כותבת חושבת שהיה עליה לכתוב או שהרעיון חיכה לרגע הנכון בו היה צריך להכתב מאמינה שכתיבה היא שליחות.    ---------------------------------------------------------------------------------------.    

הרבה דרכים למקום

Normal
0

false
false
false

EN-US
X-NONE
HE

מהי אישה אם לא " אם הבנים שמחה" ואנחנו בגלל עצת היצר, הופכות את היוצרות , ואכן לנשים יש נטייה חזקה יותר לדיכאונות וכדומה.

מהי אישה אם לא ותרנית יותר ( לא להרוג אותי) כנועה? בדיוק כמו הצדיק, זה שמחזיק את העולם, שהוא הנקבה של הקב"ה, לא פחות ולא יותר.

ואני כנראה קצת מרדתי במהות הנפשית, לכן הסתבכתי בריאותית עם הצד  השמאלי , מהצוואר, כתף ומטה, מה שאומר שאין הקלדה,  שמאל גבורה, ימין חסד, למי שלא זוכר, קצת לוחמנית מידיי הייתי, וגם חושבת שהכל נופל עליי, מוכנה לכל משימה, לא משליכה דבר על כתפי הבורא האין סופי , אחרי טיפולים ותפילות, אני בזכותו בלבד, מתאוששת באיטיות. והמציאות אכן ממחישה לי שכלום, אבל כלום לא תלוי בי. אז למה ולשם מה, הפכתי לאיזה הרקולס, אני צריכה בדחיפות  להוריד מהנטל( עוד נחזור לזה), והנה סיפור שממחיש על מה אני מדברת כשאני מפריחה לאוויר אידיאות משונות. 

 בני עילי, רץ לפני מספר ימים,  לכביש, לא היה שם שום מעבר חצייה, הוא פשוט החליט שאני איטית( הרי אני עצמי במצב לא מזהיר), והוא חייב להגיע לחוג, מכונית בהולה הגיחה מאחורי אחרת ופגעה בו, צרחתי, אך כששמעתי אותו בוכה, ידעתי שיצא בלי פגע.
תחושה אימהית, כך נקרא לזה. בכל זאת נקראו על ידי עוברים ושבים כוחות "הצלה" המקסימים, והגענו לבית חולים " מעיניי הישועה". ושם ראינו את החרדים " המפחידים" את התנהגותם ה" טפילה". צפיתי בהם, איך במיון הנכדים סועדים בשיא האהבה, את הסבתות הקשישות, המפחידות, מספרים להם סיפורי צדיקים, משעשעים אותן, מנחמים, והיחס לו זכינו היה בכלל מופלא,  בקיצור כל מה שלא מראים לנו בתקשורת.
הנהג, אף הוא חרדי, שכל התאונה בכלל לא הייתה באשמתו, הגיע לשם אחרינו , וקנה לבני חטיף, ובסוף הטיפול הרפואי הסיע אותנו הבייתה.
סיכמנו יחד, שכשאדם יוצא מפתח ביתו, לא בטוח שהוא יגיע לאן שהחליט מראש, זה הכל משמיים כל רגע של חיים בעולם הזה.

ולא רק זה, זה גם הכל תפילות, אז בכלל היום כל מי שיזכה לומר את תפילת השל"ה יבורך, היום זה רצוי ומומלץ ביותר, זה בסדר להיות גיבורים, אבל מסתבר שגם אם לא יש עוד דרכים לנהל לעצמנו( אם אנחנו אכן מנהלים) את העניינים .

 
הרבה דרכים למקום, כמו שאומרים.

/* Style Definitions */
table.MsoNormalTable
{mso-style-name:"טבלה רגילה";
mso-style-parent:"";
line-height:115%;
font-size:11.0pt;"Calibri","sans-serif";
mso-fareast-"Times New Roman";}

5 תגובות

 1. אוהבת את הגיגיך אביטלי
  מלאים אמונה ולבטי אמונה
  החלמה מהירה
  חודש זיו טוב

 2. הכתיבה שלך נעימה לקריאה. חוויה לא פשוטה עברת.
  רק דבר אחד, לחרדים יש פן נפלא בעזרה הדדית. והוא ידוע לכל. אבל לא על כך מתלוננים מי שרוצים שוויון בנטל. (אף שאני, סמולנית עוכרת ישראל, גורסת שאין בו צורך. אני רק חושבת שאני רוצה לבחור במי לתמוך ושלא יחליטו בשבילי).

  • אביטל קשת

   האם הפן הזה לא מובא לציבור, כשאנו נוטלים מכשיר ביד שרה( מתעצלת ללכת, למרות שאולי צריכה) , או פונים לעזר מציון, או נקבל אמבולנס חינם ב הצלה, ועוד…אולי בתוספת יעוץ חינם אצל הרב פירר.

   ועוד. רגע עוד..?

   אני בהחלט שואפת לשוויון בנטל. ותודה על כך שנהנת לקרוא אותי.

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם באתר. שדות חובה מסומנים ב *

*


*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© כל הזכויות שמורות לאביטל קשת