בננות - בלוגים / אביטל קשת / סקס סמים חב"ד ועוד..
תשובת הלב
  • אביטל קשת

    אביטל ז'נט קשת כותבת כותבת אם לא כותבת חושבת שהיה עליה לכתוב או שהרעיון חיכה לרגע הנכון בו היה צריך להכתב מאמינה שכתיבה היא שליחות.    ---------------------------------------------------------------------------------------.    

סקס סמים חב"ד ועוד..

 

 

 

על סקס סמים ורוקנרול בהודו, תוכלו להתעדכן  כאן, בקישור למטה.  ושם תוכלו לצפות שבצוות המחלצים נמצאים חסידי חב"ד ואף ברסלב כמדומני.

בעית הסמים היא בעיה טורדת, שבגללה איבדתי חבר בגיל צעיר ובעקבותיה נכתב הספר הלא קל לבליעה "כל העולמות של גאולה"

הוא רזה, משהו נבר בבשרו, איזו תולעת. זאת לא תולעת המעמקים הממכרת, "הדודה", ככה מכנים אותה, לא, לא. הוא סיפר לי שהוא בלע לפעמים טריפים של אל.אס.די, ובאחד החופשים לקחו הוא וגילת כדור, ישבו על שפת הכנרת, ולנגד עיניהם התרחש חיזיון: נחשים ארסיים זחלו לעבר החוף. הרצועה הלבנה נכבשה והתעקלה, זרמה ורחשה כמו סודה לשתייה, הזוחלים התפתלו עליה בחושניות מדהימה, היטלטלו בלי יכולת לחדול. זאת הייתה חוויה, והייתה להם בדיוק את אותה ההזיה. לדעתו הייתי חייבת לנסות, לטעום…
אבל הוא, יש סיכוי שהוא נגרר לכיוונים לא רצויים, יכול להיות שהוא לא שונה מאזולאי, מתנגד, מתנגד ובסתר מנסה. הוא נשוי, יש לו ילדה, אסור לו… גילת היא הגיונית, שתשגיח עליו. קיוויתי שהוא לא מגזים בצריכה. כשהכרנו הייתה לו כרס קטנטנה, אהבתי את החגיגיות שהיא שידרה, ועכשיו החיבוק שלו שדוף ומתחמק, כמו הגוף המתנצל על קיומו. היה קר בחוץ. המעיל היה בעל רכיסה גברית, ענק ותפוח. הייתי זקוקה לו. רק שציון לא יבחין בהטעיה.
הייתי מכוסה.
"להתראות אישה מגניבה, ואל תכעסי, טוב?" קצר בער באוזניי, הפתיל נבתק.
המנוע השתעל ארוכות.
"להתראות, להתראות."
המכונית נסעה, מותירה אחריה שובל אפרפר ואביך.

                                                     

                                                          מתוך : " כל העולמות של גאולה".

 

.
——————————————————————————————————————–

קישור לסרט.
http://www.mako.co.il/mako-vod-mako/documentary-s1/VOD-fbb3f7ffbe8c021004.htm

 

 

 

תגובה אחת

  1. איריס אליה כהן

    אביטלי יקירה,
    בהיותנו סטודנטים, בעלי ואני, היינו פעילים בקבוצת מכורים – נקיים, זאת הטרמינולוגיה, וחייבת להגיד לך שזה עניין שהסעיר את ימי ופחדיי. יש בהתמכרות, מכל סוג שהוא, משהו קטלני, לא רק למכורים, אלא גם למשפחות. ההרס והצער הוא בל יתואר.
    תודה וטוב וחשוב שהבאת.

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם באתר. שדות חובה מסומנים ב *

*


*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© כל הזכויות שמורות לאביטל קשת