ספרות

להולנד

לטוס להולנד להישאר שם כמה שנים … להינות משדות התירס היפים. כמו ון גוך לצייר דמויות ועוד דמויות של אני ואחרים. לעוף למרומים לקבל את מה שטוב שם מה שיפה וורוד בציור, בתמונה, בחלקת אלוהים, לדעת ששם ורוד ובארץ הכל שחור, קצת לא טוב השפע נמצא באמנות לא בתורה ובמצוות, ואז אחרי הנדודים הארוכים, כל הציורים, הפרפרים והפרחים, חיתוך האוזן, ...

קרא עוד »

קצת על עצמי לספר ידעתי …

רציתי לספר שהייתי שנתיים וחצי במשבר נפשי קשה עלח גבול הסכיזופרניה, ונאבקתי קשות להילחם בו. צעד אחרי צעד ניצחתי את המחלה. כל יום היה עונש בשבילי. הקטע הכי קשה שזה בא לי בתקופה בה רמת המשיכה שלי לנשים היתה גבוהה, ולא מספיק הכאב הנפשי הייתי גם צריך לשלוט ברגשות שלי וביצרים שלי והצלחתי. הייתי חצי שנה בבית חולים, לא יצאתי ...

קרא עוד »

הלילה מחשב חישובים

פניך זוהרות בשמי הלילה חיוכך מאיר את השמיים אך כולך נתונה לאחר את, שלא רצית אותי יותר והחלטת להתחתן עם זר.   הלילה לא אשן הלילה מחשב חישובים כמו שאת בודאי מחשבת אהבה כזו או אחרת.   אותך תמיד אוהב באהבת הלב אך את הלב אפנה לאהבה אחרת.   כי זה מסלול החיים פעם אוהבת, פעם בוגדת ואני, באמצע עומד.

קרא עוד »

אהובתי

התאהבתי מה לעשות ? בבחורה שהכי כדאי בה לא להתאהב היא תשבור לי את הלב זה בטוח כך היא עושה לכל הגברים שלה מה לעשות ? שואל את האל שלי ולא יודע את התשובה התאהבתי כי יודע ששנינו קשורים בקשרי דמיון ועכשיו אני אוהב.

קרא עוד »

שתי אהבות

שתי אהבות מתפרדות ומתלכדות בכיוון הלב. אחת יושבת חזק חזק ואחת נעלמת כחושבת להיגמר. אהבה אחת מתחזקת כחושבת להגיע עכשיו אולי עכשיו יבוא רגע הכאב ותיווצר המכה הסופית והאהבה הקודמת תפוג ותעלם במעמקי השכחה. שתי אהבות וכאב ואיש אחד שנושא בתוכו המון רגשות אשמה. שתי אהבות ונשיקה.

קרא עוד »

אהובת הלב

מחפש אחר אהובת הלב אותה אחת שתפתח את ציפור נפשי ותוריד את מקור הכאב. תתן מזור לפצעי ותרפא את יגוני תאהב אותי כמו שאני ואוהב אותה גם אני לא אקנא יותר בנשים אחרות המיוחסות לגברים אחרים כי לי תהיה אהובתי שלי אהובת הלב הפרטית שלי.

קרא עוד »

© כל הזכויות שמורות לנועם מאיר שדות