בננות - בלוגים / רוני ארז / "כשהאישה רוצה.. היא תמיד יכולה.. העניין הוא ברצון שלה.." / רוני ארז
"העצמת המיניות הנשית"
  • רוני ארז

    במשך שנים רבות עסקתי בספורט ובכושר גופני. האמנתי ש"נפש בריאה בגוף בריא", ולפיכך צריך להקדיש את עצמך לטיפוח הגוף. למדתי אירובי, אימון אישי, trx, פילאטיס, core, וחיזוק רצפת האגן, ועבדתי בתור מאמנת כושר. עם הזמן הבנתי שלנפש צרכים משלה וגוף בריא הינו רק אחד הצרכים שלה. השילוב והאיזון בין הגוף והנפש, הינם הדבר החשוב והנכון לעשות. למדתי nlp, דמיון מודרך, מדיטציה, תטא הילינג, אינטואיציה, אורטופדיה ריגשית ו – bars. כיום אני משלבת בעבודתי בין הגוף והנפש בנושא העצמה מינית נשית. אל התחום הזה הגעתי בעקבות תהליך אישי שעברתי. תכיפות השתן שלי התגברה עם הזמן, ומצאתי את עצמי רצה לשירותים הרבה פעמים ביום כולל כמה פעמים במהלך קיום יחסי מין. כל מי שדיברתי איתו אמר לי שאני צריכה לחזק את שרירי רצפת האגן.. והרי זה מה שעשיתי כל חיי.. אבל החלטתי לקחת את עצמי בידיים ברצינות כי זה מאוד הפריע לי בתפקוד היום יומי. התחלתי בתרגילים הרגילים שהיו אמורים לעזור ולגרום לי ללכת פחות פעמים לשירותים. מהר מאוד הרגשתי שאני נהנית מזה מאוד בצורה מינית. התחלתי לשאול את עצמי כל מיני שאלות לגבי מה שאני מרגישה, ואיך זה משפיע עלי. אבל המשכתי בתרגול שהבנתי שמסב לי הנאה גדולה, והעניין הלך והשתבח.. הנוכחות והמודעות שלי לתחושות שהרגשתי בנוסף לשחרור המחשבתי שהתלווה לכך הביא אותי למצב שבו הרגשתי שאני נהנית מהתהליך במובן מיני. שחררתי את המחשבות והתרכזתי בהנאה המינית ובתרגול התנועה שגורמת לכך. כיום, בעקבות התרגול, הגעתי למצב שאני שולטת באופן מלא ומושלם באורגזמות שלי. החיים שלי השתנו ממצב שבו האורגזמות שלי היו מגיעות רק דרך הדגדגן ולאחר עבודה לא פשוטה.. למצב שבו אני גומרת בכל צורה ככל שארצה. במקביל גם תכיפות השתן שלי פחתה מאוד, כך שהרגשתי שאני מרוויחה גם במובן הבריאותי גופני, וגם במובן המיני. הידיעה שהיכולת הזאת קיימת בי ושהצלחתי להביא את עצמי למצב זה, גרמה לי להבין שאם אני יכולתי לעבור תהליך זה.. כל אישה יכולה לעבור את אותו התהליך, וכיום אני מלמדת נשים להבין טוב יותר את הגוף שלהם. אני מלמדת נשים להביא את עצמם לאורגזמה שהולכת ומתעצמת. כמובן שהדבר אינו פוגע ביחסי המין הזוגיים אלא רק מעצים את הרצון בהם ומשדרג אותם. אני מזמינה כל אחת ואחת שמרגישה שהיתה רוצה להיות במקום טוב יותר מהמקום בו היא נמצאת, להגיע אלי לשני מפגשים. הטוטאליות והמוטיבציה לשינוי הם הדברים החשובים והמהותיים שיכולים להביא לשינוי מדהים בחיים ולא רק בתחום המיני.

"כשהאישה רוצה.. היא תמיד יכולה.. העניין הוא ברצון שלה.." / רוני ארז

model-2303361_1280

הפער החברתי בין התייחסות לאורגזמה הנשית לעומת זאת הגברית, הוא אחד הדברים החשובים ביותר שיש לתקן. התפיסה שגברים יכולים להגיע לאורגזמה לעיתים קרובות מאשר נשים במהלך יחסי מין צריכה לעבור "חינוך מחדש"..

חוסר המודעות להנאה המינית בקרב נשים רבות, ושימת הדגש החברתי (והרפואי..) על האורגזמה הגברית לאורך ההיסטוריה, כל זאת יחד עם חינוך מיני לקוי, הביאו את המצב לידי כך שכאשר לגבר יש בעיות בתפקוד מיני, הוא רק צריך לבחור לאיזה מרפאה ילך עם הבעיה שלו, בעוד שלנשים יש מעט מאוד מקומות בהן ניתן לעזור להן.

הפרדוקס העומד מאחורי תפיסה זאת יוצא מנקודת הנחה שלגברים ישנה יכולת למצות את יכולתם מבחינה מינית בצורה טובה יותר מהנשים, אך הדבר לא כך. לאישה יכולת מינית הרבה יותר גבוהה מלגבר.

כשהאישה רוצה.. היא תמיד יכולה.. העניין הוא ברצון שלה..

והגבר, אולי תמיד רוצה (גם על זה אפשר להתווכח כיום..) אבל לא תמיד יכול.. העניין הוא ביכולת שלו..

אישה שחווה מיניות טובה בחייה מאושרת הרבה יותר מאישה שלא חווה מיניות טובה.

נשים מעבירות את חייהן תוך כדי ניסיון להרגיש טוב יותר עם עצמן, עם הגוף שלהן, ועם איך שהן נראות, אבל מזניחות את ההנאה המינית שלהן.

המיניות היא דבר בסיסי והכרחי למען חיים מאושרים. המיניות נמצאת באותה מדרגה עם האוכל והשתייה. חיים ללא מיניות הם חיים ללא הנאה.

וכל אחת יכולה להיות במקום שבו היא חווה הנאה מינית גדולה בחייה.

היום, לאחר קצת יותר משנה שאני מלמדת נשים את המיומנות הזאת ואת הדרך להגיע אל הנאתן המינית, אני רואה שנשים שהחליטו לשנות את חייהן ולהיות במקום טוב יותר, הגיעו אלי ויצאו לדרך מינית חדשה בחייהן. הן למדו איך עושים את זה, תרגלו עד שהבינו, וזהו.. החיים המיניים שלהן השתנו לטובה לעד.

אם את מרגישה שאת רוצה להיות במקום טוב יותר מבחינת הנאתך המינית, אל תהססי. שיחת טלפון קצרה אלי תהיה השלב הראשון בדרך.

אלמד אותך איך להפוך להיות מולטי אורגזמית.

שימי את עצמך במרכז התמונה.

תחליטי שמעכשיו את אחראית להנאתך, ובואי אלי ללמוד איך עושים את זה..

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם באתר. שדות חובה מסומנים ב *

*


*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© כל הזכויות שמורות לרוני ארז