בננות - בלוגים / רוני ארז / אחרי כמה זמן זה בסדר "לגמור"..?/ רוני ארז
"העצמת המיניות הנשית"
  • רוני ארז

    במשך שנים רבות עסקתי בספורט ובכושר גופני. האמנתי ש"נפש בריאה בגוף בריא", ולפיכך צריך להקדיש את עצמך לטיפוח הגוף. למדתי אירובי, אימון אישי, trx, פילאטיס, core, וחיזוק רצפת האגן, ועבדתי בתור מאמנת כושר. עם הזמן הבנתי שלנפש צרכים משלה וגוף בריא הינו רק אחד הצרכים שלה. השילוב והאיזון בין הגוף והנפש, הינם הדבר החשוב והנכון לעשות. למדתי nlp, דמיון מודרך, מדיטציה, תטא הילינג, אינטואיציה, אורטופדיה ריגשית ו – bars. כיום אני משלבת בעבודתי בין הגוף והנפש בנושא העצמה מינית נשית. אל התחום הזה הגעתי בעקבות תהליך אישי שעברתי. תכיפות השתן שלי התגברה עם הזמן, ומצאתי את עצמי רצה לשירותים הרבה פעמים ביום כולל כמה פעמים במהלך קיום יחסי מין. כל מי שדיברתי איתו אמר לי שאני צריכה לחזק את שרירי רצפת האגן.. והרי זה מה שעשיתי כל חיי.. אבל החלטתי לקחת את עצמי בידיים ברצינות כי זה מאוד הפריע לי בתפקוד היום יומי. התחלתי בתרגילים הרגילים שהיו אמורים לעזור ולגרום לי ללכת פחות פעמים לשירותים. מהר מאוד הרגשתי שאני נהנית מזה מאוד בצורה מינית. התחלתי לשאול את עצמי כל מיני שאלות לגבי מה שאני מרגישה, ואיך זה משפיע עלי. אבל המשכתי בתרגול שהבנתי שמסב לי הנאה גדולה, והעניין הלך והשתבח.. הנוכחות והמודעות שלי לתחושות שהרגשתי בנוסף לשחרור המחשבתי שהתלווה לכך הביא אותי למצב שבו הרגשתי שאני נהנית מהתהליך במובן מיני. שחררתי את המחשבות והתרכזתי בהנאה המינית ובתרגול התנועה שגורמת לכך. כיום, בעקבות התרגול, הגעתי למצב שאני שולטת באופן מלא ומושלם באורגזמות שלי. החיים שלי השתנו ממצב שבו האורגזמות שלי היו מגיעות רק דרך הדגדגן ולאחר עבודה לא פשוטה.. למצב שבו אני גומרת בכל צורה ככל שארצה. במקביל גם תכיפות השתן שלי פחתה מאוד, כך שהרגשתי שאני מרוויחה גם במובן הבריאותי גופני, וגם במובן המיני. הידיעה שהיכולת הזאת קיימת בי ושהצלחתי להביא את עצמי למצב זה, גרמה לי להבין שאם אני יכולתי לעבור תהליך זה.. כל אישה יכולה לעבור את אותו התהליך, וכיום אני מלמדת נשים להבין טוב יותר את הגוף שלהם. אני מלמדת נשים להביא את עצמם לאורגזמה שהולכת ומתעצמת. כמובן שהדבר אינו פוגע ביחסי המין הזוגיים אלא רק מעצים את הרצון בהם ומשדרג אותם. אני מזמינה כל אחת ואחת שמרגישה שהיתה רוצה להיות במקום טוב יותר מהמקום בו היא נמצאת, להגיע אלי לשני מפגשים. הטוטאליות והמוטיבציה לשינוי הם הדברים החשובים והמהותיים שיכולים להביא לשינוי מדהים בחיים ולא רק בתחום המיני.

אחרי כמה זמן זה בסדר "לגמור"..?/ רוני ארז

face-1574178_1280

אחת השאלות הכי מסקרנות שאני נשאלת על ידי נשים שמגיעות אלי היא "כמה זמן אמור לקחת לגברים ולנשים לגמור?", התשובה לשאלה הזאת מורכבת, ואינה יכולה להיות נכונה באופן חד משמעי. את הנושא הזה חוקרים כבר לא מעט שנים יחסית, כשהראשונים בתחום היו מאסטרס וג'ונסון שהקדישו את חייהם לחקר האדם והתנהגותו המינית ולהפרכת מיתוסים אודות האורגזמה הנשית והגברית. 

באחד ממחקריהם שבדק את משך הזמן שלוקח לגברים ולנשים להגיע לשיא, מצא שהגברים כצפוי, "מנצחים" בתחרות הזאת ובגדול. לגבר לוקח בממוצע בין 2 ל-3 דקות לגמור מרגע החדירה.
עוד מונח שהתחום הזה מציג הוא "Post-Coital Slump". מונח זה מתייחס למשך הזמן שלוקח לגבר להתאושש לקראת סיבוב נוסף. העולם הרפואי מתייחס לשעה וחצי כזמן ממוצע להתאוששות. מאסטרס וג'ונסון טענו שמשך הזמן קצר בהרבה – בין דקה לשעה, תלוי באדם. נשים כנראה סובלות מבעיה אחת פחות.. כאשר ביכולתן להמשיך אחרי האורגזמה הראשונה לעוד סיבוב ועוד סיבוב, ואפילו להגיע בסופו של דבר למולטי אורגזמה, שהיא שרשרת אורגזמות רציפה 
מחקר אחר שנערך מצא פער משמעותי בין מספר הפעמים שנשים גומרות, לבין מספר הפעמים שבן הזוג שלהן חושב שהן הגיעו לאורגזמה. כך, למרות ש-85% מהגברים טענו שבפעם האחרונה שהם עשו סקס בת הזוג שלהם האכן הגיעה לאורגזמה, רק 64% מהנשים העידו שזה באמת קרה להן. חוסר ההתאמה במספרים מעורר מחשבות רבות אודות היעדר הכנות שיש בין בני זוג לעיתים קרובות בחדר המיטות..
כמה מחשבות בעקבות המחקרים הללו..
1. לגבי משך הזמן.. הגברים לא "לוקחים בגדול" אלא "מפסידים בגדול"..
2. לגבי משך זמן ההתאוששות.. לא רק שנשים יכולות לגמור עוד ועוד.. הן צריכות לקוות שהגבר שלהן מתאושש קרוב יותר לדקה אחרי שגמר מאשר קרוב יותר לשעה וחצי..
3. גברים.. שימו יותר תשומת לב להנאה המינית של האישה שאיתכן!!
4. נשים שחוות קושי בהנאה המינית שלהן, זה לא צריך להיות כך!

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם באתר. שדות חובה מסומנים ב *

*


*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© כל הזכויות שמורות לרוני ארז