בננות - בלוגים / רוני ארז / סיפור עם מוסר השכל לזוגיות.. / רוני וניצן ארז
"העצמת המיניות הנשית"
  • רוני ארז

    במשך שנים רבות עסקתי בספורט ובכושר גופני. האמנתי ש"נפש בריאה בגוף בריא", ולפיכך צריך להקדיש את עצמך לטיפוח הגוף. למדתי אירובי, אימון אישי, trx, פילאטיס, core, וחיזוק רצפת האגן, ועבדתי בתור מאמנת כושר. עם הזמן הבנתי שלנפש צרכים משלה וגוף בריא הינו רק אחד הצרכים שלה. השילוב והאיזון בין הגוף והנפש, הינם הדבר החשוב והנכון לעשות. למדתי nlp, דמיון מודרך, מדיטציה, תטא הילינג, אינטואיציה, אורטופדיה ריגשית ו – bars. כיום אני משלבת בעבודתי בין הגוף והנפש בנושא העצמה מינית נשית. אל התחום הזה הגעתי בעקבות תהליך אישי שעברתי. תכיפות השתן שלי התגברה עם הזמן, ומצאתי את עצמי רצה לשירותים הרבה פעמים ביום כולל כמה פעמים במהלך קיום יחסי מין. כל מי שדיברתי איתו אמר לי שאני צריכה לחזק את שרירי רצפת האגן.. והרי זה מה שעשיתי כל חיי.. אבל החלטתי לקחת את עצמי בידיים ברצינות כי זה מאוד הפריע לי בתפקוד היום יומי. התחלתי בתרגילים הרגילים שהיו אמורים לעזור ולגרום לי ללכת פחות פעמים לשירותים. מהר מאוד הרגשתי שאני נהנית מזה מאוד בצורה מינית. התחלתי לשאול את עצמי כל מיני שאלות לגבי מה שאני מרגישה, ואיך זה משפיע עלי. אבל המשכתי בתרגול שהבנתי שמסב לי הנאה גדולה, והעניין הלך והשתבח.. הנוכחות והמודעות שלי לתחושות שהרגשתי בנוסף לשחרור המחשבתי שהתלווה לכך הביא אותי למצב שבו הרגשתי שאני נהנית מהתהליך במובן מיני. שחררתי את המחשבות והתרכזתי בהנאה המינית ובתרגול התנועה שגורמת לכך. כיום, בעקבות התרגול, הגעתי למצב שאני שולטת באופן מלא ומושלם באורגזמות שלי. החיים שלי השתנו ממצב שבו האורגזמות שלי היו מגיעות רק דרך הדגדגן ולאחר עבודה לא פשוטה.. למצב שבו אני גומרת בכל צורה ככל שארצה. במקביל גם תכיפות השתן שלי פחתה מאוד, כך שהרגשתי שאני מרוויחה גם במובן הבריאותי גופני, וגם במובן המיני. הידיעה שהיכולת הזאת קיימת בי ושהצלחתי להביא את עצמי למצב זה, גרמה לי להבין שאם אני יכולתי לעבור תהליך זה.. כל אישה יכולה לעבור את אותו התהליך, וכיום אני מלמדת נשים להבין טוב יותר את הגוף שלהם. אני מלמדת נשים להביא את עצמם לאורגזמה שהולכת ומתעצמת. כמובן שהדבר אינו פוגע ביחסי המין הזוגיים אלא רק מעצים את הרצון בהם ומשדרג אותם. אני מזמינה כל אחת ואחת שמרגישה שהיתה רוצה להיות במקום טוב יותר מהמקום בו היא נמצאת, להגיע אלי לשני מפגשים. הטוטאליות והמוטיבציה לשינוי הם הדברים החשובים והמהותיים שיכולים להביא לשינוי מדהים בחיים ולא רק בתחום המיני.

סיפור עם מוסר השכל לזוגיות.. / רוני וניצן ארז

לאורך ההיסטוריה היו כמה וכמה יהודים חכמים שניסו להנחיל לעולם את משנתם..
הראשון היה משה רבנו שהגיע אל העם ובידיו לוחות הברית..

עזבו את כל מה שחשבתם כנכון עד כה.. אמר משה.. הכל בא מערכי התורה..
וכך חלפו להן מספר שנים, הגיע יהודי חכם נוסף.. ישו..
עזבו את מה שחשבתם כנכון עד כה.. אמר ישו.. הכל בא מהלב..
וכך חלפו להן עוד כך וכך שנים.. והגיע קרל מרקס..
עזבו את כל מה שחשבתם לנכון עד כה.. אמר מרקס.. הכל בא מהכסף..
חלפו מעט שנים נוספות.. והגיע זיגמונד פרויד..
עזבו את מה שחשבתם כנכון עד כה.. אמר פרויד.. הכל בא מהסקס..
חלפו ממש מעט שנים.. ואז הגיע אלברט איישטיין..
עזבו את כל מה שחשבתם כנכון עד כה.. אמר איינשטיין.. הכל יחסי!!
בסופו של דבר, כל האישים הללו צודקים.. הזוגיות צריכה ערכים.. רגשות.. הנאה.. תשוקה..
אבל המפתח לזוגיות טובה הוא האיזון בין המרכיבים שבה…
והאיזון לא מתייחס לכך שאם אחד מהמרכיבים חסר.. האחרים משלימים את מקומו..
האיזון מתייחס לכך שכל המרכיבים צריכים להיות קיימים.. גם אם לא בצורה שווה ביניהם..
אבל בתוך מערכת היחסים הזוגית, כל אחד מהמרכיבים הכרחי.
באופן אישי, אנחנו חושבים שפרויד צדק.. (עם כל הביקורת שהוטחה כלפי משנתו בהקשר הזה ובמיוחד התייחסותו לאישה ולאורגזמה שלה..). המיניות היא הדבר החשוב ביותר בחיים, היא יוצרת חיים חדשים, והיא המרכיב ששום זוגיות לא יכולה להיות טובה אם הוא לא קיים בה בצורה המספקת את שני הצדדים.
על בני הזוג האחריות להיות בתקשורת פתוחה עם מודעות למתרחש סביבם.. לשמור על הערכים שהם דיברו עליהם בתחילת דרכם.. לשמור על הרגשות אחד כלפי השני.. לא לקחת אחד את השני כמובנים מאליהם.. לשמר את התשוקה דרך חוויות מיניות משותפות שהם עוברים.. ולשמור על האיזון שדואג לכל המרכיבים הללו!
אם אתם זוג אוהב.. והזוגיות חשובה לכם.. ואתם רוצים להיות במקום טוב יותר.. וקודם כל לשפר את המיניות שלכם.. אתם מוזמנים אלינו בשמחה  0522434197
beach-1850727_1280

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם באתר. שדות חובה מסומנים ב *

*


*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© כל הזכויות שמורות לרוני ארז