בננות - בלוגים / רוני ארז / הציפיה שבן הזוג יכיר וידע בדיוק מה אנחנו אוהבות ואיך..
"העצמת המיניות הנשית"
  • רוני ארז

    במשך שנים רבות עסקתי בספורט ובכושר גופני. האמנתי ש"נפש בריאה בגוף בריא", ולפיכך צריך להקדיש את עצמך לטיפוח הגוף. למדתי אירובי, אימון אישי, trx, פילאטיס, core, וחיזוק רצפת האגן, ועבדתי בתור מאמנת כושר. עם הזמן הבנתי שלנפש צרכים משלה וגוף בריא הינו רק אחד הצרכים שלה. השילוב והאיזון בין הגוף והנפש, הינם הדבר החשוב והנכון לעשות. למדתי nlp, דמיון מודרך, מדיטציה, תטא הילינג, אינטואיציה, אורטופדיה ריגשית ו – bars. כיום אני משלבת בעבודתי בין הגוף והנפש בנושא העצמה מינית נשית. אל התחום הזה הגעתי בעקבות תהליך אישי שעברתי. תכיפות השתן שלי התגברה עם הזמן, ומצאתי את עצמי רצה לשירותים הרבה פעמים ביום כולל כמה פעמים במהלך קיום יחסי מין. כל מי שדיברתי איתו אמר לי שאני צריכה לחזק את שרירי רצפת האגן.. והרי זה מה שעשיתי כל חיי.. אבל החלטתי לקחת את עצמי בידיים ברצינות כי זה מאוד הפריע לי בתפקוד היום יומי. התחלתי בתרגילים הרגילים שהיו אמורים לעזור ולגרום לי ללכת פחות פעמים לשירותים. מהר מאוד הרגשתי שאני נהנית מזה מאוד בצורה מינית. התחלתי לשאול את עצמי כל מיני שאלות לגבי מה שאני מרגישה, ואיך זה משפיע עלי. אבל המשכתי בתרגול שהבנתי שמסב לי הנאה גדולה, והעניין הלך והשתבח.. הנוכחות והמודעות שלי לתחושות שהרגשתי בנוסף לשחרור המחשבתי שהתלווה לכך הביא אותי למצב שבו הרגשתי שאני נהנית מהתהליך במובן מיני. שחררתי את המחשבות והתרכזתי בהנאה המינית ובתרגול התנועה שגורמת לכך. כיום, בעקבות התרגול, הגעתי למצב שאני שולטת באופן מלא ומושלם באורגזמות שלי. החיים שלי השתנו ממצב שבו האורגזמות שלי היו מגיעות רק דרך הדגדגן ולאחר עבודה לא פשוטה.. למצב שבו אני גומרת בכל צורה ככל שארצה. במקביל גם תכיפות השתן שלי פחתה מאוד, כך שהרגשתי שאני מרוויחה גם במובן הבריאותי גופני, וגם במובן המיני. הידיעה שהיכולת הזאת קיימת בי ושהצלחתי להביא את עצמי למצב זה, גרמה לי להבין שאם אני יכולתי לעבור תהליך זה.. כל אישה יכולה לעבור את אותו התהליך, וכיום אני מלמדת נשים להבין טוב יותר את הגוף שלהם. אני מלמדת נשים להביא את עצמם לאורגזמה שהולכת ומתעצמת. כמובן שהדבר אינו פוגע ביחסי המין הזוגיים אלא רק מעצים את הרצון בהם ומשדרג אותם. אני מזמינה כל אחת ואחת שמרגישה שהיתה רוצה להיות במקום טוב יותר מהמקום בו היא נמצאת, להגיע אלי לשני מפגשים. הטוטאליות והמוטיבציה לשינוי הם הדברים החשובים והמהותיים שיכולים להביא לשינוי מדהים בחיים ולא רק בתחום המיני.

הציפיה שבן הזוג יכיר וידע בדיוק מה אנחנו אוהבות ואיך..


לאחרונה אני שומעת לא מעט נשים שמתלוננות על כך שהם בזוגיות במשך שנים, ובן הזוג שלהן עדין לא מכיר אותן ואת מה שעושה להן טוב במיטה..
לשאלתי.. האם אי פעם ישבת.. או שכבת.. והסברת או הראית לו איפה בדיוק לגעת ואיך כדי שידע מה עושה לך טוב..?
הן עונות.. מה פתאום..? אחרי כל כך הרבה שנים.. הוא כבר צריך לדעת לבד.. לא..?
אז זהו.. שלא!!
המיניות הנשית חמקמקה ומשתנה. מקור העונג אצל האישה שונה מאחת לאחת.. וגם אצל כל אחת ואחת יש לו נטיה להשתנות מידי פעם.. וכך, מה שהוא שעשה לנו טוב תקופה.. פתאום משתנה.. ולפתע אנחנו נהנות מסנטימטר ליד מה שתמיד היה.. או בצד השני..
ניסיונו של הגבר עם נשים אחרות אינו מהווה ביטחון לכך שידע מה לעשות עם זו הנוכחית, אם היא לא תגיד לו מה בדיוק עושה לה טוב ונעים..
ובטחונו העצמי לא ישתפר עם היא תעיר לו שזה מהיר מידי בלי לפרגן כשהמהירות איטית.. או אם תעיר לו שזה לאט מידי, בלי לפרגן כשהוא מגביר..
הבעיה לא מסתיימת בכך שהאישה לא אומרת לגבר היכן נעים לה.. בעיה נוספת שצצה לה היא האכזבה של האישה מכך שהגבר שלה אינו מסוגל להבין אותה לבד..
שום גבר אינו יכול להבין במיטה את בת זוגתו לבד, גם אם הוא מיומן ביותר.. מן הראוי שתסביר לו בדיוק איפה ואיך לגעת, ומה בדיוק מענג אותה.
נקודת המבט של האישה שתפקידו של הגבר להכיר אותה, ואם הוא לא יודע, זה הופך אותו לפחות מושלם בעיניה, דבר שיוצר אצלה תסכול ואכזבה מבן זוגה – איננה נכונה.
כשזה מתרחש בסדר, הכל טוב ויפה.. אבל ישנן פעמים ואני יכולה להעיד בזאת על עצמי, שהעונג משתנה בהתאם למצב הרוח שלי. לכן אין פה חוקיות..
וכגודל הציפיה.. כך גודל האכזבה מכך כשהציפיה לא מתמלאת. הפנטזיה לא מתמלאת בדיוק כפי שאנחנו רוצות. מתפקידנו לעזור לה.. ולקחת שליטה על ההנאה שלנו.. דרך לימוד הפרטנר שלנו את מה שבדיוק גורם לנו להנאה מינית באותו הרגע.
בן זוגנו יודע עלינו מה אנחנו אוהבות לאכול.. לשתות.. מן הראוי שידע גם מה עושה לנו טוב ואז לא נהיה במצב של ציפיה ואכזבה מכך שלא השגנו את המטרה..wedding-1612670_1280

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם באתר. שדות חובה מסומנים ב *

*


*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© כל הזכויות שמורות לרוני ארז