בננות - בלוגים / רוני ארז / "מונוגמיה חופשית"
"העצמת המיניות הנשית"
  • רוני ארז

    במשך שנים רבות עסקתי בספורט ובכושר גופני. האמנתי ש"נפש בריאה בגוף בריא", ולפיכך צריך להקדיש את עצמך לטיפוח הגוף. למדתי אירובי, אימון אישי, trx, פילאטיס, core, וחיזוק רצפת האגן, ועבדתי בתור מאמנת כושר. עם הזמן הבנתי שלנפש צרכים משלה וגוף בריא הינו רק אחד הצרכים שלה. השילוב והאיזון בין הגוף והנפש, הינם הדבר החשוב והנכון לעשות. למדתי nlp, דמיון מודרך, מדיטציה, תטא הילינג, אינטואיציה, אורטופדיה ריגשית ו – bars. כיום אני משלבת בעבודתי בין הגוף והנפש בנושא העצמה מינית נשית. אל התחום הזה הגעתי בעקבות תהליך אישי שעברתי. תכיפות השתן שלי התגברה עם הזמן, ומצאתי את עצמי רצה לשירותים הרבה פעמים ביום כולל כמה פעמים במהלך קיום יחסי מין. כל מי שדיברתי איתו אמר לי שאני צריכה לחזק את שרירי רצפת האגן.. והרי זה מה שעשיתי כל חיי.. אבל החלטתי לקחת את עצמי בידיים ברצינות כי זה מאוד הפריע לי בתפקוד היום יומי. התחלתי בתרגילים הרגילים שהיו אמורים לעזור ולגרום לי ללכת פחות פעמים לשירותים. מהר מאוד הרגשתי שאני נהנית מזה מאוד בצורה מינית. התחלתי לשאול את עצמי כל מיני שאלות לגבי מה שאני מרגישה, ואיך זה משפיע עלי. אבל המשכתי בתרגול שהבנתי שמסב לי הנאה גדולה, והעניין הלך והשתבח.. הנוכחות והמודעות שלי לתחושות שהרגשתי בנוסף לשחרור המחשבתי שהתלווה לכך הביא אותי למצב שבו הרגשתי שאני נהנית מהתהליך במובן מיני. שחררתי את המחשבות והתרכזתי בהנאה המינית ובתרגול התנועה שגורמת לכך. כיום, בעקבות התרגול, הגעתי למצב שאני שולטת באופן מלא ומושלם באורגזמות שלי. החיים שלי השתנו ממצב שבו האורגזמות שלי היו מגיעות רק דרך הדגדגן ולאחר עבודה לא פשוטה.. למצב שבו אני גומרת בכל צורה ככל שארצה. במקביל גם תכיפות השתן שלי פחתה מאוד, כך שהרגשתי שאני מרוויחה גם במובן הבריאותי גופני, וגם במובן המיני. הידיעה שהיכולת הזאת קיימת בי ושהצלחתי להביא את עצמי למצב זה, גרמה לי להבין שאם אני יכולתי לעבור תהליך זה.. כל אישה יכולה לעבור את אותו התהליך, וכיום אני מלמדת נשים להבין טוב יותר את הגוף שלהם. אני מלמדת נשים להביא את עצמם לאורגזמה שהולכת ומתעצמת. כמובן שהדבר אינו פוגע ביחסי המין הזוגיים אלא רק מעצים את הרצון בהם ומשדרג אותם. אני מזמינה כל אחת ואחת שמרגישה שהיתה רוצה להיות במקום טוב יותר מהמקום בו היא נמצאת, להגיע אלי לשני מפגשים. הטוטאליות והמוטיבציה לשינוי הם הדברים החשובים והמהותיים שיכולים להביא לשינוי מדהים בחיים ולא רק בתחום המיני.

"מונוגמיה חופשית"

מוקטן

השנה האחרונה היתה שנה מדהימה עבורי באופן אישי וגם עבורנו כזוג. שנה שבה התחלתי לעבוד עם נשים וללמד אותן את הדרך כיצד הן יכולות להגיע לאורגזמה וגינאלית, אורגזמה שאיננה נפסקת ורק מתעצמת ותלויה בשליטתן הבלעדית.
מה שאני עושה עם נשים – מה שלמדתי על עצמי, לא הגיע ביום אחד. אפשר לומר שהיה זה שיאו של תהליך זוגי שנמשך על פני שנים, תהליך שבו היינו שותפים בן זוגי ואני כזוג לכל אורך הדרך, בדיוק כמו כל הפוסטים שנכתבו עד היום בעמוד העסקי שלי, פוסטים אשר כל רעיון בהם משותף לי ולבן זוגי שאחראי במידה רבה לאיך שהדברים נראים ברשת, באתר שלי, ובעמודי הפייסבוק.
בעמוד זה ששמו "מונוגמיה חופשית" נציג את המודל הזוגי שאנו מאמינים בו, המודל שאנו חיים לפיו, שמשרת אותנו ושומר עלינו יחד באושר גדול כבר למעלה מעשרים שנה, מודל שאנחנו מאמינים שיכול לשמור ולשמר מערכת יחסים זוגית וכמובן את המיניות שבתוכה במצב תשוקה תמידי כפי שאנו מרגישים אחד כלפי השני.
חשוב לנו לציין שאין אנחנו באים ממקום של שפיטה. אנחנו מכבדים כל מערכת יחסים זוגית ובלבד שעקרונותיה יהיו מקובלים ומוסכמים בין בני הזוג. בין אם זה חיים פוליאמורים, או זוגיות שמשלבת הוספת פרטנרים שונים למיטה (סווינגרס), נישואים פתוחים שבהם כל אחד מבני הזוג עושה כרצונו וכו'. כל מערכת זוגית מוסכמת מקובלת על ידינו, כזו שמשאירה את הזוג ביחד. 
באופן אישי, אנחנו לא מתאימים למערכת זוגית פתוחה, שמוסיפה פרטנרים שונים למיטה בין אם לחוד או ביחד, והמודל שלנו מתבסס על נקודת ההנחה הזאת. 
המונח "מונוגמיה חופשית" מהווה מושג שבתוכו ישנה מעין סתירה פנימית. אם זה מונוגמיה.. אז איפה החופש..? ואם זה חופש.. היכן נכנסת המונוגמיה? 
הפוסטים בדף זה יתייחסו הרבה לסתירה הפנימית הזאת וכיצד מיישבים אותה בתוך המערכת הזוגית, ויתארו את החיים שלנו כזוג תוך כדי שימת דגש על המיניות המונוגמית שלדעתנו מהווה את הבסיס החשוב לכל מערכת יחסים זוגית. 
אנו מאמינים שגם בעידן של היום, עם כל הפיתויים מסביב, ולמרות הסטטיסטיקה ההולכת וגדלה של מערכות יחסים זוגיות שנכשלות, אפשר לפתח מערכת יחסים זוגית על כל הקשיים שבה. הדבר מצריך תקשורת טובה ויפה בין בני הזוג, הבנה שלאורך שנים כל זוג צריך להתקדם ולהתפתח ביחד, וכמובן סקרנות ופתיחות מינית לפחות בכל מה שקשור לעיניים שלנו, והיכולת שלנו לשתף את התשוקות שלנו בפני בן הזוג שלנו, שיתוף שמצד אחד מאפשר לנו לדבר על התשוקות הכמוסות ביותר שלנו מבלי להרגיש מאיימים על בן הזוג, או מאוימים מכך שבן זוגנו משתף אותנו בתשוקה שלו. 
בסופו של דבר אנחנו מאמינים שהדרך המינית של כל זוג צריכה להיות משותפת, כך גם החוויות המיניות שהזוג עובר.
אנחנו מאמינים שזוגות אשר חשוב להם לשמור על נאמנות מינית הדדית מצד אחד, אבל מרגישים שהיו רוצים לפתח את ההיבט המיני בתוך המערכת הזוגית שלהם, ימצאו עניין רב בפוסטים בעמוד זה.
הרעיון העומד מאחורי מודל הזוגיות שלנו הוא הניסיון "לנצח את המערכת", או "לשבור את השגרה" שמהווה מכשול, וגורמת להרבה זוגות שהתחילו כאוהבים מאוד האחד את השני לאבד האחד את השני במהלך הדרך. 
זוגות שמעוניינים לשמר או להחיות מחדש את התשוקה המינית ביניהם מוזמנים להיות קוראים של עמוד זה, ולהיות שותפים בפעילויות שנעשה בין אם זה סדנאות או מפגשים זוגיים אחד על אחד איתנו.
ניצן ורוני ארז

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם באתר. שדות חובה מסומנים ב *

*


*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© כל הזכויות שמורות לרוני ארז