בננות - בלוגים / רוני ארז / הזכרי והנקבי – "שיווה שקטי"
"העצמת המיניות הנשית"
  • רוני ארז

    במשך שנים רבות עסקתי בספורט ובכושר גופני. האמנתי ש"נפש בריאה בגוף בריא", ולפיכך צריך להקדיש את עצמך לטיפוח הגוף. למדתי אירובי, אימון אישי, trx, פילאטיס, core, וחיזוק רצפת האגן, ועבדתי בתור מאמנת כושר. עם הזמן הבנתי שלנפש צרכים משלה וגוף בריא הינו רק אחד הצרכים שלה. השילוב והאיזון בין הגוף והנפש, הינם הדבר החשוב והנכון לעשות. למדתי nlp, דמיון מודרך, מדיטציה, תטא הילינג, אינטואיציה, אורטופדיה ריגשית ו – bars. כיום אני משלבת בעבודתי בין הגוף והנפש בנושא העצמה מינית נשית. אל התחום הזה הגעתי בעקבות תהליך אישי שעברתי. תכיפות השתן שלי התגברה עם הזמן, ומצאתי את עצמי רצה לשירותים הרבה פעמים ביום כולל כמה פעמים במהלך קיום יחסי מין. כל מי שדיברתי איתו אמר לי שאני צריכה לחזק את שרירי רצפת האגן.. והרי זה מה שעשיתי כל חיי.. אבל החלטתי לקחת את עצמי בידיים ברצינות כי זה מאוד הפריע לי בתפקוד היום יומי. התחלתי בתרגילים הרגילים שהיו אמורים לעזור ולגרום לי ללכת פחות פעמים לשירותים. מהר מאוד הרגשתי שאני נהנית מזה מאוד בצורה מינית. התחלתי לשאול את עצמי כל מיני שאלות לגבי מה שאני מרגישה, ואיך זה משפיע עלי. אבל המשכתי בתרגול שהבנתי שמסב לי הנאה גדולה, והעניין הלך והשתבח.. הנוכחות והמודעות שלי לתחושות שהרגשתי בנוסף לשחרור המחשבתי שהתלווה לכך הביא אותי למצב שבו הרגשתי שאני נהנית מהתהליך במובן מיני. שחררתי את המחשבות והתרכזתי בהנאה המינית ובתרגול התנועה שגורמת לכך. כיום, בעקבות התרגול, הגעתי למצב שאני שולטת באופן מלא ומושלם באורגזמות שלי. החיים שלי השתנו ממצב שבו האורגזמות שלי היו מגיעות רק דרך הדגדגן ולאחר עבודה לא פשוטה.. למצב שבו אני גומרת בכל צורה ככל שארצה. במקביל גם תכיפות השתן שלי פחתה מאוד, כך שהרגשתי שאני מרוויחה גם במובן הבריאותי גופני, וגם במובן המיני. הידיעה שהיכולת הזאת קיימת בי ושהצלחתי להביא את עצמי למצב זה, גרמה לי להבין שאם אני יכולתי לעבור תהליך זה.. כל אישה יכולה לעבור את אותו התהליך, וכיום אני מלמדת נשים להבין טוב יותר את הגוף שלהם. אני מלמדת נשים להביא את עצמם לאורגזמה שהולכת ומתעצמת. כמובן שהדבר אינו פוגע ביחסי המין הזוגיים אלא רק מעצים את הרצון בהם ומשדרג אותם. אני מזמינה כל אחת ואחת שמרגישה שהיתה רוצה להיות במקום טוב יותר מהמקום בו היא נמצאת, להגיע אלי לשני מפגשים. הטוטאליות והמוטיבציה לשינוי הם הדברים החשובים והמהותיים שיכולים להביא לשינוי מדהים בחיים ולא רק בתחום המיני.

הזכרי והנקבי – "שיווה שקטי"

tantra-389099_1920

יכולת החיבור של האישה להנאה המינית שלה נמצאת בידיה בלבד.

הצד הנקבי של האלהים היא האלה שקטי – השכינה, זוהי האנרגיה של האהבה הקוסמית והחמלה. זוהי האנרגיה שבוראת, יוצרת ובונה. זוהי האנרגיה של האהבה ללא תנאי.
הצד הזכרי של האלהים הוא האל שיווה. שיווה הוא האחראי על הרס ובריאתו מחדש של העולם.
תנוחת האהבה הידועה ביותר בטנטרה ושמחברת באופן מושלם בין הזכרי והנקבי נקראת "שיווה – שקטי". החיבור בין האהבה ללא תנאי ובריאת העולם המיני העצמי.
כאשר זוג עושה אהבה, נפתח עבורו שער האלה והשכינה הנקבי, כדי שהם יוכלו לקבל את האנרגיה של האהבה ללא תנאי, וכך הם גם יהיו מחוברים לעולמם המיני שיש בו הרבה קבלה ואהבה עצמית.
ככל שתהיה יותר אהבה וקבלה עצמית, כך נוכל לשנות את עצמנו ואת מה שסביבנו. 
כשאישה רוצה לגמור היא זקוקה להרבה הכלה, קבלה ואהבה עצמית. בעיקר אם היא מתקשה וזה לא בא לה בקלות. המבט הזה לעבר הגבר, המבט האילם שמשדר קושי ללא מילים, אך עם הרבה הבעה – זקוק לתמיכה, קבלה והבנה. אחרת מהר מאוד הוא משתנה למבט של תסכול, ומשם הדרך להורדת המסך ויציאת ממשחק ההנאה האינטימית, קצרה מאוד. 
תפקיד הגבר הוא להיות שם בשבילה, אבל האנרגיה נמצאת בידי האישה, שבידה הכוח לשנות את המציאות. הצד שיוצר ובונה. תפקידו של הגבר הינו לאפשר לאנרגיה המינית הקיימת אצל האישה לבוא לידי ביטוי ולהתפרץ החוצה. אותה אנרגיה הקיימת בה ושרק מחכה להתפרץ עבור הגבר הנכון.
בעידן בו אנו חיים כיום כבר ידוע שהאחריות להנאה המינית של האישה נמצאת בידיה בלבד. זה לא מכוון לעולם ללא גברים.. זה מכוון את האישה לקחת את האחריות על הנאתה, לפעול על מנת לשפר את מצבה, ואת היכולת שלה ליהנות ממעשה האהבה דרך החיבור לאלוהות שבה 

 

ronierez.co.il

 

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם באתר. שדות חובה מסומנים ב *

*


*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© כל הזכויות שמורות לרוני ארז