בננות - בלוגים / רוני ארז / דברו איתו על המיניות שלכם / רוני ארז
"העצמת המיניות הנשית"
  • רוני ארז

    במשך שנים רבות עסקתי בספורט ובכושר גופני. האמנתי ש"נפש בריאה בגוף בריא", ולפיכך צריך להקדיש את עצמך לטיפוח הגוף. למדתי אירובי, אימון אישי, trx, פילאטיס, core, וחיזוק רצפת האגן, ועבדתי בתור מאמנת כושר. עם הזמן הבנתי שלנפש צרכים משלה וגוף בריא הינו רק אחד הצרכים שלה. השילוב והאיזון בין הגוף והנפש, הינם הדבר החשוב והנכון לעשות. למדתי nlp, דמיון מודרך, מדיטציה, תטא הילינג, אינטואיציה, אורטופדיה ריגשית ו – bars. כיום אני משלבת בעבודתי בין הגוף והנפש בנושא העצמה מינית נשית. אל התחום הזה הגעתי בעקבות תהליך אישי שעברתי. תכיפות השתן שלי התגברה עם הזמן, ומצאתי את עצמי רצה לשירותים הרבה פעמים ביום כולל כמה פעמים במהלך קיום יחסי מין. כל מי שדיברתי איתו אמר לי שאני צריכה לחזק את שרירי רצפת האגן.. והרי זה מה שעשיתי כל חיי.. אבל החלטתי לקחת את עצמי בידיים ברצינות כי זה מאוד הפריע לי בתפקוד היום יומי. התחלתי בתרגילים הרגילים שהיו אמורים לעזור ולגרום לי ללכת פחות פעמים לשירותים. מהר מאוד הרגשתי שאני נהנית מזה מאוד בצורה מינית. התחלתי לשאול את עצמי כל מיני שאלות לגבי מה שאני מרגישה, ואיך זה משפיע עלי. אבל המשכתי בתרגול שהבנתי שמסב לי הנאה גדולה, והעניין הלך והשתבח.. הנוכחות והמודעות שלי לתחושות שהרגשתי בנוסף לשחרור המחשבתי שהתלווה לכך הביא אותי למצב שבו הרגשתי שאני נהנית מהתהליך במובן מיני. שחררתי את המחשבות והתרכזתי בהנאה המינית ובתרגול התנועה שגורמת לכך. כיום, בעקבות התרגול, הגעתי למצב שאני שולטת באופן מלא ומושלם באורגזמות שלי. החיים שלי השתנו ממצב שבו האורגזמות שלי היו מגיעות רק דרך הדגדגן ולאחר עבודה לא פשוטה.. למצב שבו אני גומרת בכל צורה ככל שארצה. במקביל גם תכיפות השתן שלי פחתה מאוד, כך שהרגשתי שאני מרוויחה גם במובן הבריאותי גופני, וגם במובן המיני. הידיעה שהיכולת הזאת קיימת בי ושהצלחתי להביא את עצמי למצב זה, גרמה לי להבין שאם אני יכולתי לעבור תהליך זה.. כל אישה יכולה לעבור את אותו התהליך, וכיום אני מלמדת נשים להבין טוב יותר את הגוף שלהם. אני מלמדת נשים להביא את עצמם לאורגזמה שהולכת ומתעצמת. כמובן שהדבר אינו פוגע ביחסי המין הזוגיים אלא רק מעצים את הרצון בהם ומשדרג אותם. אני מזמינה כל אחת ואחת שמרגישה שהיתה רוצה להיות במקום טוב יותר מהמקום בו היא נמצאת, להגיע אלי לשני מפגשים. הטוטאליות והמוטיבציה לשינוי הם הדברים החשובים והמהותיים שיכולים להביא לשינוי מדהים בחיים ולא רק בתחום המיני.

דברו איתו על המיניות שלכם / רוני ארז

 

427230914_9103be45ea_oנכנסתי השבוע לחנות כדי לתקן את הטלפון שהתקלקל. בזמן שחיכיתי למכשיר שיחזור מתיקון התחלתי שיחה קצרה עם המוכר. 
הוא סיפר לי שיש לו שתי בנות בגילאים 3.55 ושנה וחצי. ראיתי את המבט העייף והכבוי בעיניו. בן +30. עובד קשה. מגיע הביתה לתוך בית עם אישה וילדות שמחכות לו. אין ספק שהתקופה לא קלה עבורו. שאלתי אותו מתי הוא עשה סקס פעם אחרונה עם אשתו. הוא הרים את עיניו לעברי ולאחר כמה שניות ראיתי את הדמעות שבפניו. אני לא זוכר, השיב לי. 
שאלתי אותו, תגיד בתקופה שכן הייתם עושים סקס, בתחילת הקשר, שמת לב אם  אשתך היתה גומרת? הוא ענה לי שעשר שנים הוא איתה ומעולם לא ראה או שמע אותה גומרת. ואין לו שום דרך לדבר איתה על זה כי היא לא מוכנה לשמוע על שום דבר. 
שאלתי אותו האם הוא יורד לה? הוא השיב שלא. היא לא אוהבת. 
שאלתי אם יש להם ויברטור? הוא גלגל את עניו ואמר: מה פתאום? מבחינתה, הכל אצלה בסדר. יחד עם זאת היא מנצלת כל סיבה או הזדמנות כדי להימנע מסקס. 
הבחור צעיר ורעב לקרבה. מה לעשות, הוא שואל אותי. אני לא חושב שאצליח להחזיק מעמד ככה עוד הרבה זמן, אני אוהב אותה, אבל מאוד קשה לי.
ישנם הרבה זוגות כאלו. השגרה שוחקת ומחבלת בקשר האינטימי ביניהם. בנוסף לכך, התקשורת המינית ביניהם לא קיימת. במחקרים רבים שנעשים על מערכות יחסים, נמצא כי בקרב זוגות שמתארים את המערכת הזוגית שלהם כלא טובה, גם המיניות שם לא טובה. לעומת זאת, כשהמיניות הזוגית טובה ושני בני הזוג מסופקים, גם רמת האושר הזוגי עולה.
ואין כאן שום התייחסות לתדירות קיום הסקס. העיקר שבני הזוג יהיו מתואמים ברצונותיהם. קשה לאגור לאורך זמן צורך שלא בא לידי ביטוי. אם הוא לא יבוא לידי ביטוי בבית, הוא יבוא לידי ביטוי בחוץ. ואין זה חייב להיות כך. הדבר קורה בעיקר כי התקשורת המינית בין בני הזוג לא קיימת.
נסו לחשוב אם כזוג, אתם מסופקים מינית. דברו על כך עם בן הזוג. תראו אם הוא מסופק מינית. תראו אם אתם מתואמים, ואם לא, אולי יש מקום למצוא את שביל הביניים שישמור על המערכת?

 

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם באתר. שדות חובה מסומנים ב *

*


*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© כל הזכויות שמורות לרוני ארז