בננות - בלוגים / רוני ארז / כשאת עושה לו דווקא.. מי מפסידה..?/רוני ארז
"העצמת המיניות הנשית"
  • רוני ארז

    במשך שנים רבות עסקתי בספורט ובכושר גופני. האמנתי ש"נפש בריאה בגוף בריא", ולפיכך צריך להקדיש את עצמך לטיפוח הגוף. למדתי אירובי, אימון אישי, trx, פילאטיס, core, וחיזוק רצפת האגן, ועבדתי בתור מאמנת כושר. עם הזמן הבנתי שלנפש צרכים משלה וגוף בריא הינו רק אחד הצרכים שלה. השילוב והאיזון בין הגוף והנפש, הינם הדבר החשוב והנכון לעשות. למדתי nlp, דמיון מודרך, מדיטציה, תטא הילינג, אינטואיציה, אורטופדיה ריגשית ו – bars. כיום אני משלבת בעבודתי בין הגוף והנפש בנושא העצמה מינית נשית. אל התחום הזה הגעתי בעקבות תהליך אישי שעברתי. תכיפות השתן שלי התגברה עם הזמן, ומצאתי את עצמי רצה לשירותים הרבה פעמים ביום כולל כמה פעמים במהלך קיום יחסי מין. כל מי שדיברתי איתו אמר לי שאני צריכה לחזק את שרירי רצפת האגן.. והרי זה מה שעשיתי כל חיי.. אבל החלטתי לקחת את עצמי בידיים ברצינות כי זה מאוד הפריע לי בתפקוד היום יומי. התחלתי בתרגילים הרגילים שהיו אמורים לעזור ולגרום לי ללכת פחות פעמים לשירותים. מהר מאוד הרגשתי שאני נהנית מזה מאוד בצורה מינית. התחלתי לשאול את עצמי כל מיני שאלות לגבי מה שאני מרגישה, ואיך זה משפיע עלי. אבל המשכתי בתרגול שהבנתי שמסב לי הנאה גדולה, והעניין הלך והשתבח.. הנוכחות והמודעות שלי לתחושות שהרגשתי בנוסף לשחרור המחשבתי שהתלווה לכך הביא אותי למצב שבו הרגשתי שאני נהנית מהתהליך במובן מיני. שחררתי את המחשבות והתרכזתי בהנאה המינית ובתרגול התנועה שגורמת לכך. כיום, בעקבות התרגול, הגעתי למצב שאני שולטת באופן מלא ומושלם באורגזמות שלי. החיים שלי השתנו ממצב שבו האורגזמות שלי היו מגיעות רק דרך הדגדגן ולאחר עבודה לא פשוטה.. למצב שבו אני גומרת בכל צורה ככל שארצה. במקביל גם תכיפות השתן שלי פחתה מאוד, כך שהרגשתי שאני מרוויחה גם במובן הבריאותי גופני, וגם במובן המיני. הידיעה שהיכולת הזאת קיימת בי ושהצלחתי להביא את עצמי למצב זה, גרמה לי להבין שאם אני יכולתי לעבור תהליך זה.. כל אישה יכולה לעבור את אותו התהליך, וכיום אני מלמדת נשים להבין טוב יותר את הגוף שלהם. אני מלמדת נשים להביא את עצמם לאורגזמה שהולכת ומתעצמת. כמובן שהדבר אינו פוגע ביחסי המין הזוגיים אלא רק מעצים את הרצון בהם ומשדרג אותם. אני מזמינה כל אחת ואחת שמרגישה שהיתה רוצה להיות במקום טוב יותר מהמקום בו היא נמצאת, להגיע אלי לשני מפגשים. הטוטאליות והמוטיבציה לשינוי הם הדברים החשובים והמהותיים שיכולים להביא לשינוי מדהים בחיים ולא רק בתחום המיני.

כשאת עושה לו דווקא.. מי מפסידה..?/רוני ארז

girl-863340_1920

בסיום אחת ההרצאות, נגשת אלי בחורה בת 29, נשואה מזה כשנה וחצי ללא ילדים. מספרת לי שמעולם לא הצליחה לגמור במהלך קיום יחסי מין. הבעל שלה, מבוגר ממנה בחמש שנים, הרבה יותר מנוסה ממנה. לפניה היו לו הרבה נשים, ואילו היא היתה עם עוד שלושה גברים לפניו. אף אחד מהם לא הצליח לגרום לה לגמור.
בעלה לא מוכן להקשיב לה כשהם במיטה. יש לו את הדרך שלו שעבדה בשבילו עם כל הנשים שהוא היה לפניה, והוא לא מוכן לשנות דרך זו. לדבריו היא לחוצה ולא נותנת לו את האפשרות לענג אותה. אז זה מה שקורה, וכל פעם שהיא מרגישה שהיא נהנית, היא עוצרת בפרינציפ.. כדי שלא יהיה מבסוט מעצמו..

הסתכלתי עליה ושאלתי אותה.. "ואיך את מרגישה עם זה..?"

לקחו כמה שניות עד שהן הגיעו, אבל משהן הגיעו, קשה היה לה לעצור את הדמעות. מאבק הכוחות הזה מתיש אותה, חוסר התקשורת ביניהם גורמת לה לחשוב על פרידה ממנו.

הסתכלתי עליה, ראיתי שהיא סובלת. אבל הבנתי שזה לא רק העניין עם בן הזוג שלה. את ראויה ליהנות. זה מגיע לך אמרתי לה. אין אישה שלא יכולה להתחבר עם מקור העונג שלה.

ראיתי את הספקנות בעיניים שלה. "אני לא מאמינה שאוכל ליהנות אי פעם במהלך סקס".. אמרה לי..

אמרתי לה שאני רואה הרבה נשים שחושבות כמוה, אבל בשביל שהמצב ישתנה, היא צריכה לרצות את השינוי. אמרה שתחשוב על זה..

אסור לקבל מצב שבו אישה לא מצליחה ליהנות הנאה אמיתית מסקס!

חיבוקים, נשיקות, ליטופים זה בסדר, אבל איזה גבר היה מסתפק בזה? ואם כך, מדוע נשים רבות מסתפקות בזה?

אני מזמינה כל אחת ואחת שמרגישה רצון לשפר את מצבה להתקשר אלי. אני רואה את השינוי אצל נשים שמגיעות. התגובות וההודעות שאני מקבלת מנשים אחרי המפגשים (לפעמים באמצע הלילה..)מדהימות! כיף גדול לעזור לנשים לגלות את המיניות שלהן. ואיך אמרו חז"ל.. "כל המציל נפש אחת כאילו הציל עולם ומלואו"

 

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם באתר. שדות חובה מסומנים ב *

*


*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© כל הזכויות שמורות לרוני ארז