בננות - בלוגים / רוני ארז / אמונות ונקודות מבט על מה נכון ולא נכון בהקשרים מיניים
"העצמת המיניות הנשית"
  • רוני ארז

    במשך שנים רבות עסקתי בספורט ובכושר גופני. האמנתי ש"נפש בריאה בגוף בריא", ולפיכך צריך להקדיש את עצמך לטיפוח הגוף. למדתי אירובי, אימון אישי, trx, פילאטיס, core, וחיזוק רצפת האגן, ועבדתי בתור מאמנת כושר. עם הזמן הבנתי שלנפש צרכים משלה וגוף בריא הינו רק אחד הצרכים שלה. השילוב והאיזון בין הגוף והנפש, הינם הדבר החשוב והנכון לעשות. למדתי nlp, דמיון מודרך, מדיטציה, תטא הילינג, אינטואיציה, אורטופדיה ריגשית ו – bars. כיום אני משלבת בעבודתי בין הגוף והנפש בנושא העצמה מינית נשית. אל התחום הזה הגעתי בעקבות תהליך אישי שעברתי. תכיפות השתן שלי התגברה עם הזמן, ומצאתי את עצמי רצה לשירותים הרבה פעמים ביום כולל כמה פעמים במהלך קיום יחסי מין. כל מי שדיברתי איתו אמר לי שאני צריכה לחזק את שרירי רצפת האגן.. והרי זה מה שעשיתי כל חיי.. אבל החלטתי לקחת את עצמי בידיים ברצינות כי זה מאוד הפריע לי בתפקוד היום יומי. התחלתי בתרגילים הרגילים שהיו אמורים לעזור ולגרום לי ללכת פחות פעמים לשירותים. מהר מאוד הרגשתי שאני נהנית מזה מאוד בצורה מינית. התחלתי לשאול את עצמי כל מיני שאלות לגבי מה שאני מרגישה, ואיך זה משפיע עלי. אבל המשכתי בתרגול שהבנתי שמסב לי הנאה גדולה, והעניין הלך והשתבח.. הנוכחות והמודעות שלי לתחושות שהרגשתי בנוסף לשחרור המחשבתי שהתלווה לכך הביא אותי למצב שבו הרגשתי שאני נהנית מהתהליך במובן מיני. שחררתי את המחשבות והתרכזתי בהנאה המינית ובתרגול התנועה שגורמת לכך. כיום, בעקבות התרגול, הגעתי למצב שאני שולטת באופן מלא ומושלם באורגזמות שלי. החיים שלי השתנו ממצב שבו האורגזמות שלי היו מגיעות רק דרך הדגדגן ולאחר עבודה לא פשוטה.. למצב שבו אני גומרת בכל צורה ככל שארצה. במקביל גם תכיפות השתן שלי פחתה מאוד, כך שהרגשתי שאני מרוויחה גם במובן הבריאותי גופני, וגם במובן המיני. הידיעה שהיכולת הזאת קיימת בי ושהצלחתי להביא את עצמי למצב זה, גרמה לי להבין שאם אני יכולתי לעבור תהליך זה.. כל אישה יכולה לעבור את אותו התהליך, וכיום אני מלמדת נשים להבין טוב יותר את הגוף שלהם. אני מלמדת נשים להביא את עצמם לאורגזמה שהולכת ומתעצמת. כמובן שהדבר אינו פוגע ביחסי המין הזוגיים אלא רק מעצים את הרצון בהם ומשדרג אותם. אני מזמינה כל אחת ואחת שמרגישה שהיתה רוצה להיות במקום טוב יותר מהמקום בו היא נמצאת, להגיע אלי לשני מפגשים. הטוטאליות והמוטיבציה לשינוי הם הדברים החשובים והמהותיים שיכולים להביא לשינוי מדהים בחיים ולא רק בתחום המיני.

אמונות ונקודות מבט על מה נכון ולא נכון בהקשרים מיניים

rock-1009358_1280

תודעה היא היכולת להיות נוכח בכל רגע בחיים שלך,ללא שיפוט שלך או של כל בן אדם אחר. זה היכולת לקבל הכל, לא לדחות דבר, וליצור כל מה שאת חפצה בו בחיים. גדול יותר ממה שיש לך עכשיו וממה שאת יכולה לדמיין.

לכל אישה יש את הייחודיות והמקום שבו היא יכולה להעצים את עצמה ולגלות את האוצר המיניי הנמצא בתוכה. כל מה שנדרש הוא לזהות את הרגע הנכון בו החלטת על אפשור לעצמך לחוות ולהיות במקום של קבלה ונוכחות מלאה.

עוד משחר ילדותנו הושתלו במוחינו מחשבות, אמונות ונקודות מבט על מה נכון ולא נכון בהקשרים מיניים. דברים ששמענו מהדמויות הבוגרות השונות שליוו אותנו בחיינו ובעיקר מהורינו.

מחקרים אומרים שמתוך כל הדברים שאנו אומרים וחושבים, 98% מהם אלו דברים שהם לא באמת שלנו, אלא דברים שקלטנו סביבנו, מסרים ששמענו בצורה גלויה או סמויה, תובנות שאימצנו דרך אמצעי המדיה השונים וכו'. נקודות מבט אלו ספגו אל גופינו אנרגיה. אנרגיה זאת יצרה נתיב שאותו אימצנו לעצמנו כנכון, והפכנו אותו ל"שלנו". נתיב זה היווה לגבנו את הדרך המסוימת שבה אנו נהנים, ובמקביל, יצר חסימה לכיוונים אחרים. אנו נוטים לאמץ את החסימות הללו כאמונות שהן שלנו. אנו מתמכרים לקוטביות של הטוב והרע כפי שאנחנו תופסים את זה מנקודת המבט שלנו, ונשארים באזור הנוחות של הטוב המוכר. דפוס ההתנהגות המינית שיצרנו לעצמנו כתוצאה מכך, הפך את נקודת המבט שלנו ואת תפיסת המציאות שלנו לגבי מין לקיבעון התנהגותי בתוך זוגיות מינית, בין אם זה בן זוג קבוע או מתחלף.

הקיבעון נוצר על ידי המוח, שמוליך ומפעיל רצפטורים שהופכים את החוויה לטובה או רעה. בידנו היכולת להביא את עצמנו למצב שבו על ידי התמקדות בהנאה ותרגול טכניקה פשוטה, נגיע להנאה גופנית שעולה ומתעצמת ללא רצון להפסיקה.

כשנכנסים למיטה, בקרב זוגות רבים, האנרגיה שמתרחשת בין בני הזוג היא כזאת כשהגבר רוצה קודם כל להביא את האישה לעונג מיני. הדבר נובע מסיבות מחשבתיות וגופניות. הסיבות המחשבתיות יושבות בעיקר על אמונות של אגו. עינגתי אותה? – קיבלתי אישור לגבריותי. מכאן, הגבר יכול להתפנות להנאה שלו. הסיבות הגופניות פיזיולוגיות אינן מאפשרות לגבר לתפקד לאורך זמן לאחר שהגיע לשיאו המיני מכיוון והוא צריך מנוחה, ולכן הסיבות המחשבתיות באות לפני הסיבות הפיזיולוגיות.. ומשכך, לאחר שהאישה מגיעה לעונג מיני, היא מסופקת, רטובה, ונכונה לקבל את הגבר בתוכה, כששאיפתה היא לענג אותו ככל האפשר, עד לשיאו המיני. היא תעשה את הכל כדי שיגיע לשיאו, גם כי זה שיא ההנאה, וגם כי זה יביא לסיום הסקס..

ומה אם תדעי שיש בידייך את המפתח אל האושר המיני? אושר מיני שרק את יכולה לפתוח אותו, ושיביא אותך למצב שבו לא תרצי שזה ייפסק? האנרגיה המינית שבך תתעצם, ותעלה ככל שמהלך הסקס יימשך. הגירוי המיני המתמשך אשר מביא לאורגזמות שהולכות ומתעצמות ישנה את האנרגיה המינית לכזאת שבה תרצי שהגבר לא יגמור, מכיוון שגמירתו, תגרום למצב שההנאה המינית שלך תיפסק.

ומה אם היית מוכנה לחיות ולתפקד מתוך אפשור? האפשור מרחיב את התודעה ופותח אותה לקבלה. מתוך אותו אפשור, גם אם קופצות לנו החסימות, האמונות והמחשבות המגבילות, אנו, מתוך בחירה, בוחרים להסתכל על זה כנקודת מבט מעניינת, ולא כאל האמת שמקבעת אותנו אל הדרך שהיינו בה.

ואיך אנחנו מגיעות למצב זה? ואיך יכול להיות טוב מזה?

בבלוג זה אכתוב על דרכי, דרך שהביאה אותי למצב שבו אני שולטת באופן מושלם באורגזמות שלי, וזה מה שאני עושה כיום עם נשים. מלמדת אותן להכיר את המיניות שלהן, את הגוף שלהן, ונותנת להן את הכלים והמפתח להגיע לשם. אני מרגישה שליחות ומאוד נהנית לראות כל פעם מחדש נשים שמצליחות לגלות את עצמן. אתייחס לקשר בין הראש והגוף, וכיצד עבודה משולבת מביאה אותנו אל המקום המדהים הזה, שלכל אחת ואחת יש את היכולת להיות בו.

אשמח לתגובות!  :) ❤️

רוני ארז

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם באתר. שדות חובה מסומנים ב *

*


*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© כל הזכויות שמורות לרוני ארז