בננות - בלוגים / נטלי הכהן / כל מה שרציתן/ם לדעת – תקשור מעומק הנשמה
המומלצים של נטלי
  • נטלי הכהן

    כתבת תרבות. אוהבת לעדכן בכל מה שחם בעיר, הקרנות סרטים, מופעים, אירועים, פסטיבלים, ועוד. בעברי עיתונאית במגזין "את", פרסמתי שירה, מאמרי דיעה ומסה בכתבי עת מובילים וספרים. בין לבין מנסה להיגמל מההרגל המגונה הזה של להאזין לשיחות עוברים ושבים מחלון חדרי.

כל מה שרציתן/ם לדעת – תקשור מעומק הנשמה

לאיריס סעדי הגעתי אחרי שפגשתי אותה באירוע בעניין אחר ושם היא הפליאה בקריאת מפה נומרולוגית ועשתה רושם של אשה עם עומק שיודעת לקרוא אנשים בדרך יוצאת מן הכלל. קבעתי איתה פגישה והגעתי אליה, מולי עמדה אשה יפה, חזקה, שעושה עבודה עצמית כבר שנים רבות, ביושרה וברצינות. איריס שמשלבת תקשור יחד עם נומרולוגיה ובכלל מלמדת קורסים של מודעות רוחנית ועוזרת לאנשים רבים, ידעה להגיד לי דברים על עצמי ועל המצב שאני נמצאת בו כיום. היא הבטיחה לי שאמצא עבודה מה שהתברר כנכון. בכלל הגישה של איריס חיובית, מוצאת טוב בכל דבר ומעצימה את מי שיושב/ת מולה. כל מילה שאכביר תהא מיותרת, אם את/ה מחפשת מתקשרת ונומרולוגית שהלב שלה במקום הנכון – איריס מומלצת.

הנה הפייסבוק שלה, ניתן ליצור קשר או בטלפון : 050-3485553

מקבלת בקליניקה בבית שלה בראשון-לציון.

 

https://www.facebook.com/iris.saadi/friends?lst=100000180165688%3A1786132387%3A1543424685&source_ref=pb_friends_tl

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם באתר. שדות חובה מסומנים ב *

*


*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© כל הזכויות שמורות לנטלי הכהן