הפוך קטן ודי
 • אומי לייסנר

  בקשר לכתיבה משלי בבלוג זה -- כל הזכויות שמורות לאומי (נעמי) לייסנר

יפה

"There is no such thing as failure. Failure is just life trying to move us in another direction. Now, when you’re down there in the hole, it looks like failure. … Give yourself time to mourn what you think you may have lost, but then here’s the key: Learn from every mistake because every experience, encounter and particularly your mistakes are there to teach you and force you into being more who you are. And then figure out what is the next right move. And the key to life is to develop an internal moral, emotional GPS that can tell you which way to go."

Orprah Winfrey, Harvard University, 30 May 2013

http://news.harvard.edu/gazette/story/2013/05/winfrey-failure-is-just-movement/

http://www.brainpickings.org/index.php/2013/06/04/oprah-winfrey-harvard-2013-commencement/

2 תגובות

 1. שמעון מרמלשטיין

  אני חושב שהטעות הבסיסית של כולנו (שיש רק דרך אחת, מהירה, לתקן אותה) היא שאנחנו באים לעולם בלי ששאלו אותנו אם אנחנו רוצים לבוא, להכנס לכאן, בכלל.
  מכאן ואילך, זה רק תיקון על גבי תיקון. תחשבו מה קורה לבגדים או לנעליים שמתקנים אותם יותר מדי. אתה נשאר ערום או יחף. מה שמחזיר אותך לנקודת המוצא.

 2. רבקה ירון

  תודה שהעלית, אומי.
  אין לי משהו להוסיף.

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם באתר. שדות חובה מסומנים ב *

*


*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© כל הזכויות שמורות לאומי לייסנר