בננות - בלוגים / / "אחות רטובה"
הפוך קטן ודי
  • אומי לייסנר

    בקשר לכתיבה משלי בבלוג זה -- כל הזכויות שמורות לאומי (נעמי) לייסנר

"אחות רטובה"

לפחות כך קוראים לזה באנגלית, wet nurse או מיניקת, אישה שמניקה ילדה של אישה אחרת. לאחרונה, קראתי באינטרנט שהמקצוע הזה חוזר לאופנה ובערים כמו לוס אנג'לס ניתן להרוויח מזה כאלף דולר לחודש. אלף דולר לחודש!!!!??? הרי עם הסכום הזה אוכל לממן את ההתמכרות שלי לבלוג! וגם מבחינות אחרות זה נראה לי עבודה מתאימה לשלב הזה של החיים, שהרי, בדיוק עכשיו יש בידי את הציוד הנדרש. ומעבר לכך מה כבר צריך? התחייבות להקפיד על דיאטה מאוזנת ומזינה, וגם זה נראה לי בגדר האפשרי.

אך בסופו של דבר, ירדתי מכל הרעיון, אם כי אינני בטוחה מדוע: אולי בגלל ההנחה שהנחתי כי בארץ זה לא ילך ואילו נסיעה ללוס אנג'לס לא בא בחשבון. אולי פשוט הגעתי למסקנה שהאלף דולר הזה בטח כולל גם טיפול כללי באותו ילד, וזה כבר נותן פחות תיאבון לדבר (כבר לא יישאר לי פנאי להתמסר לכתיבת הבלוג).

אולם הסיבה העיקרית שבגינה החלטתי לוותר על התענוג היתה אי-נוחות מסוימת שנוצרה אצלי מכל העניין. לא מהרעיון של להניק ילד של מישהי אחרת — זה דווקא לא מפריע לי בכלל וגם הייתי שמחה לעזור. נראה, אם כן, כי כל האי נוחות נבעה מהרעיון של קבלת תמורה כספית עבור ביצועה של אותה טובה גופנית. 

לעתים אף הרגשתי שריח קצת זנותי נודף מכל העניין. מדוע,
אני שואלת עצמי עד היום? מה כל כך רע בזה? הרי כולם מתריסים נגדי ללא הרף, אומי, את חייבת למכור את עצמך, ככה זה היום, ככה זה עובד, כולם עושים את זה. ואם כבר, אז למה לא במבצע של 1+1 חינם?

 

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם באתר. שדות חובה מסומנים ב *

*


*

© כל הזכויות שמורות לאומי לייסנר