בננות - בלוגים / מירי פליישר / רק להתבונן בהן
הבלוג של מירי
 • מירי פליישר

  אמנית חומר ופורצלן  וכותבת 5 תערוכות יחיד והרבה אחרות קבוצתיות .   אמא לשלושה צעירים גדולים ,  אשה לבעל,  מורה לתלמידים ,  סבתא לנכדים :)  מאמרים  ב"מארב"  וב"ערב רב" מגזינים מקוונים על אמנות וחברה. מאמרים על  אמנות ואמנות הקרמיקה.   דימויים שהתפרסמו בכמה מגזינים לשירה "נתיבים" לאחרונה בלוג עבודות  מעודכן     http://mirifleisher.blogspot.com /  טלפון להתקשרות:  03-5494799 כתובת אי מייל:     mirifleisher@bezeqint.net בית: רחוב יהושוע טהון 8, רמת השרון 47268 ;;;;;;

רק להתבונן בהן

 

 

שניים מהארונות בסטודיו,סידרתי היום,אז כדאי מיד לצלם. זה לא יישאר  ככה הרבה זמן וגם תמונה של שתי עבודות -זוג 
ולא העבודות אינן למכירה,רק להתבונן בהן.

 

 

23 תגובות

 1. פשוט מקסים.

  את לא מסוגלת להיפרד מהעבודות? מדוע הן לא למכירה?

  • כי כל אחד יחיד ומיוחד. אין אפשרות לעשות אותו דבר שוב . כי אני מתעצבנת מהמחירים שמוכנים לשלם כשמגיע יותר. כי קרמיקה היא שבירה ואין לי חשק שיישברו אצל מישהו אחר. כי אני לא יודעת למכור. כי אני אוהבת אותם ורק אם אדע שיקבלו בית טוב אסכים להיפרד מהן …בעוד כמה שנים. אבל תודה על התגובה החמה אליהן. זה למשל ממש משמח.

   • מיכל זילברברג

    נפלא, מירי!
    כיף כשמצליחים לסדר את הסטודיו. פתאום יש אור בעיניים..עשית לי חשק לסדר קצת גם.
    שתי העבודות בתמונה האחרונה נגעו לליבי. מזכירות לי זוג זקנים, קצת הולכים על העוקם והשוליים כבר פרומים ונפולים..הולכים ותומכים זה בזה.
    ואולי נסחפתי עם הדמיון…
    אוהבת את עבודותיך.

   • כול מילה במקום ממש תאומות. כמה נפלא לא להיות חייזר.

   • העבודות שלך כל כך יפות. התגובה שלך כאן על הקשר אליהן העלתה בי חיוך. כי רואים שהעבודות נעשו באהבה, ועכשיו גם בטוחים בזה.

 2. אני מאוהבת בעבודות שלך.

  • תודה יעל
   את יודעת? שמתי לב שאנשים שכשוכותבים להם מילה טובה באינטרנט,נוטים לא להגיב ורק על שאלות או ביקורת עדינה הם עונים. על ביקורת ממש הם כבר כועסים. לי לא נראה שסתם מילה טובה צריכה התעלמות. אז תודה תודה.

 3. מדליק! וגם כיף לראות פנים סוף סוף.

 4. אצלך מירי (ממה שראיתי) כלי קרמיקה שבדרך כלל זה ייעודם – כלים, הופכים להרבה יותר מזה. במיוחד אני אוהבת את סדרות כלי – הדם, אבל מעניין לראות ככה חלקים מתצוגה בסטודיו, ותמיד מעניין לראות עוד ואת כל המכלול.

 5. אוללה מירי איזה סדר איזו הברקה- כל הכבוד!!!

 6. לעשות סדר זה,לדעתי, אחד הדברים הקשים ביותר. מה לשים ליד מה? על מה אולי צריך לותר?
  מה אומר מירי, כל הכבוד! ויש הרבה.

 7. My Favorite show room

 8. תגובה קצת מאוחרת ג"ט לג וכו". את יודעת כמה אני אוהבת את היצירות שלך את צריכה לצלם אצלי גם סידרתי ואיבקתי את עבודותיך.

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם באתר. שדות חובה מסומנים ב *

*


*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© כל הזכויות שמורות למירי פליישר