בננות - בלוגים / איריס אליה כהן / פרק ראשון במעריב
שחרחורת
  • איריס אליה כהן

    איריס אליה-כהן, סופרת ומשוררת, כלת פרס ראש הממשלה ליצירה לשנת 2015. "מַכְּתוּבּ" (הקיבוץ המאוחד, 2011), זכה בפרס שרת התרבות ובפרס רמת גן 2012; ספריה "דושינקָא, נשמה" (הקיבוץ המאוחד, 2013), ו"גלבי" (ידיעות ספרים, 2016) נמנו שניהם עם תריסר המועמדים לפרס ספיר. שירים מתוך ספרי שיריה "שחרחורת" (הוצאה עצמית, 2014) ו״פלא״ (ידיעות ספרים 2017) תורגמו לאנגלית, צרפתית וספרדית, פורסמו בעיתונות, בכתבי עת ובבמות אחרות בארץ ובעולם, רבים מהם הולחנו ומבוצעים על ידי אומנים שונים ולאחרונה נכנסו שניים מהם לתוכנית הלימודים הארצית בספרות. המופע "פלא – משירי איריס אליה-כהן" ובו שירים שהלחין אמיר עמרמי למילותיה של אליה-כהן, בביצוע מורן קשרו-עקרבי, עולה בימים אלה על הבמות ברחבי הארץ.

פרק ראשון במעריב

פרק ראשון במעריב של סוף השבוע, תודה להילה שפיר ולהגר חדד ששלחו לי! מקסמי הרשת. ופרסום במוסף הארץ לכבוד שבוע הספר … תודה לחיים ארמון ומיכלי פנקל ששלחו לי! כל כך משמח שמאמינים בך בבית ידיעות ספרים שאוהבים. תודה עמוקה.

התמונה של ‏איריס אליה כהן‏.
התמונה של ‏איריס אליה כהן‏.
התמונה של ‏איריס אליה כהן‏.
התמונה של ‏איריס אליה כהן‏.

אני למדתי לשחות רק בכיתה ד'. אבל הבייבי שלי כבר שוחה, או לפחות לא מגלה חשש מפני מים. שמחה בשבילו. הייתי הילדה היחידה בכיתה שלא ידעה לשחות, ועד היום יש לי שריטה ממים וים. (אכתוב על זה כשיהיה לי זמן. עכשיו חוזרת לספר הילדים שלי. בקרוב הפרטים.)

תודה לסופרת נירית הלבני ויעלי כרמי האהובה ששימחו אותי בשישי בבוקר!

התמונה של ‏איריס אליה כהן‏.

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם באתר. שדות חובה מסומנים ב *

*


*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© כל הזכויות שמורות לאיריס אליה כהן