בננות - בלוגים / / זיתים ופסלים, ואתם מוזמנים
יעל ישראל עושה אהבה
  • יעל ישראל

    סופרת, עורכת ספרים, מבקרת ספרות וקולנוע, מנחת סדנאות כתיבה, מייסדת ומנהלת את "בננות בלוגס". זוכת פרס אס"י של איגוד סופרי ישראל לשנת 2009 על הרומן "אני ואימא בבית המשוגעות"

זיתים ופסלים, ואתם מוזמנים

 

 יש לי קרוב משפחה נורא נורא מוכשר, שמו נבו כהן, ויש לו משק בגליל. נבו הוא אח של גיסתי, וגם הדוד האהוב של אחייניי האהובים, ולכן אני נורא רוצה לפרגן לו, ולנסות לפרסם את מה שהוא יוצר.

הבית והחצר שלו הם מלאכת מחשבת מדהימה מבטון ומוזאיקה, המושפעת ממוטיבים הודיים מלכותיים וחלומיים. פשוט יצירות מופת. הכול מעשה ידיו. הוא גם עושה מנורות מדהימות, מזרקות נהדרות, שולחנות, ועוד, ואם תפנו אליו, תוכלו להזמין את היצירות היפות שלו. 

האכסדרה המדהימה והמלכותית בביתו של נבו, מעשי ידיו:

במשק שלו הוא עושה את מה שהוא הכי אוהב: חוץ מפיסול בבטון ובמוזאיקה, הוא מגדל ירקות ופירות אורגנים, מכין מהם מטעמים וריבות, מטפל במטעי הזיתים שלו ומכין שמן זית. וכמו שהוא אומר: "שמן זית כתית טהור כמו של פעם, בלי תוספות, כזה שאם תשימו אותו בחוץ בלילה, תראו שהוא לא קופא, ומכך תבינו שלא הוסיפו לו מים ולא חיממו אותו." 

מזרקת המוזאיקה, מעשי ידי נבו:

כל תושבי האזור מכירים את השמן והזיתים של נבו – זיתים מזן סורי שאי אפשר להפסיק לאכול מהם ברגע שמתחילים.
וכך כותבת עליו אחייניתי האהובה קרן: "נבו הוא במקרה גם דוד שלי, והוא האיש הכי מיוחד וטוב לב ומוכשר שהכרתי. אין חבר שלא ביקר אצלו ולא התאהב בו ובתוצרת שלו. אז ביקשתי מנבו שארכז לו הזמנות של זיתים ושמן במרכז, וכך הבשורה לא תישאר רק לתושבי הצפון.ואגב אם יוצא לכם במקרה להיות ליד שדה אליעזר, אתם ממש ממש מוזמנים לקפוץ לביקור ולאיזה חליטת צמחים עם עוגיות מקמח מלא וטחינה אורגנית…"

החצר היפה בביתו של נבו:


הנה, כאן הוא נמצא:
והנה המחירים להזמנת זיתים ושמן זית משובחים, באזור מרכז:
צנצנת זיתים אורגנים עבודת יד (כ-700 גר')- 30 ₪
זיתים 4 ק"ג – 80 ₪
זיתים 12 ק"ג- 180 ₪
שמן בקבוק – 750 ליטר- 45 ₪
פח של 2 ליטר – 90 ₪ 
פח של 4 ליטר – 170 ₪
פח של 17 ליטר – 500 ₪
להזמנות במרכז:kerenisrael30@gmail.com

המטעמים:

המוזיאקות:

נבו והזיתים:

 

 

2 תגובות

  1. מרהיב תודה יעל רשמתי לפני מאמצת

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם באתר. שדות חובה מסומנים ב *

*


*

© כל הזכויות שמורות ל