בננות - בלוגים / / כמה מילים
יעל ישראל עושה אהבה
  • יעל ישראל

    סופרת, עורכת ספרים, מבקרת ספרות וקולנוע, מנחת סדנאות כתיבה, מייסדת ומנהלת את "בננות בלוגס". זוכת פרס אס"י של איגוד סופרי ישראל לשנת 2009 על הרומן "אני ואימא בבית המשוגעות"

כמה מילים

 

 

רק כמה מילים.

תחילה, להשתתף בצערה של אמירתי-יקירתי, אמירה הס, על פטירת בעלה עזרא. אני אוהבת את אמירה מאז שנפגשנו וירטואלית כבלוגריות ברשימות, ואחר כך כאן. היא חסרה לי מאוד. מקווה שתתאושש, שלא תדע עוד צער, ושתשוב אלינו.

שנית, לקבל בשמחה את ידידתי הוותיקה מימי לימודי האמנות במדרשה לאמנות ברמה"ש, סיגל ששון אדלמן, שהצטרפה אלינו לבלוגיה, ומשיקה תערוכה וספר חדשים.

שתי הידידות הללו שלי הן הוכחה שיש חיים ויש ידידות  גם ברשת "המנוכרת". את אמירה הכרתי ברשת, ואילו סיגל הגיעה אלי אחרי שנים של חוסר קשר, דרך הרשת.

ועכשיו, בצער רב, שמעתי על פטירתו של אביה של חברתנו, רונית ליברמנש. חזקי ואמצי, רוניתי. 

 

 

 

2 תגובות

  1. משתתפת בצערה של אמירה היקרה
    ומצטרפת לאיחולייך ותקוותיך יעל

  2. משתתפת בצערן של האבלות, ומוסרת תנחומי לרונית שליוותה את אביה חודשים בדרך האחרונה אל השער שפותח דרך חדשה. המוות הוא גם גאולה, רונית. והחוצים את הקווים הם האמיצים ב-ה הידיעה. ומי ייתן וינוחו על משכבם בשלום. היי חזקה.

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם באתר. שדות חובה מסומנים ב *

*


*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© כל הזכויות שמורות ל