בננות - בלוגים / שוש ויג / הוצאה פיוטית- עסק רשום
כף האהבה
 • שוש ויג

  סופרת ומשוררת , מבקרת ספרות .  כותבת לאתרי תוכן באינטרנט ,אי-מגו, מחלקה ראשונה,  הפורטל לשיוויון ולצדק חברתי.  מנהלת האתר : ספרשת. פיוטית פרסומים: "דרך העיניים שלי" הוצאת אסטרולוג, רומאן , 2000 "חגיי ועונותיי" הוצאת אסטרולוג , רומאן , 2002 "תבואת השיגעון" הוצאת צור אות, שירים, 2006 "איפה את חיה " הוצאת צור אות שירים 2009   ספרשת

הוצאה פיוטית- עסק רשום

שמחה לבשר, יש לי עסק קטן , הוצאה פיוטית שמו בישראל. אני מוציאה לאור 
ספרי שירה וספרי זכרונות. בימים אלה שוקדת על שני ספרים, מי שמעוניין,
 יכול ליצור עמי קשר.
אני נרגשת, היום הייתי במשרדי המע"מ וקיבלתי רישיון ואחר כך 
במס הכנסה וגם מילאתי טפסים לביטוח הלאומי, אני שמחה להיות עוד משהו לא רק מורה …
אוהבת

שושנה ויג
הוצאה פיוטית 25.8.09

22 תגובות

 1. יוכי בן דור

  נפלא!!!
  שיהיה בהצלחה.
  יוכי בן דור

 2. וואו, איזה יופי!!
  בהצלחה!
  את עובדת עם מפיצים?

  • לי,

   אני עובדת עם המחברים. אני מובילה את מהלכי ההכנה של הספר ומגישה לבית הדפוס ספר, אחר עורכת ערב השקה, מסייעת להפיץ, ההפצה על אחריות המחבר.
   אני לא מחזיקה הספרים אצלי, אלא המשורר מקבל את כל הספרים לידיו והוא מפיץ בעצמו, יש בעייה היום להפיץ שירה. אני רואה בהפקת ספר שירים בחזקת כרטיס ביקור בעבור המשורר. הספר מכובד ומוצא את דרכו בעולם, זוכה להכרה בעולם הספרותי שלנו. אף מו"ל לא מבטיח להפיץ ספר שירים מעבר לכמה שבועות ואחר כך גם צריך לרכוש ממנו את העותקים הנותרים אם רוצים מלאי של ספרים.
   אני מלכתחילה מעניקה את הספרים ליוצר ולא מחזיקה מלאי.
   שוש

 3. מה עם תקשורת? יח"צנות? הפצה? חנויות וכו'????? או שמא את לוקחת כסף מאנשים תמימים על מנת להדפיס את "ספריהם", שהם יכולים להדפיס היום בכל בית????!!!! האם את מתכוונת לעשות קצת כסף מסביב לגבם של לקוחותיך, או שמא את מציעה משהו שהוצאות אחרות וגדולות יותר, ואולי גם מקושרות יותר – לא מציעות?!
  כלומר, זה ש"העסק" שלך חוקי, לא אומר שהוא כשר או משתלם… השכילי אותנו.

 4. מירי פליישר

  מקסים השם וברכות להקמת העסק!

  • מירי, המון תודה. שמחתי לבשר כאן לבנות. אני לא רוצה לצמוח יותר מדיי. אני עובדת בכל פעם על ספר אחד בלבד, מתרכזת ביוצר ובספרו. כעת אני עוסקת בכתיבת ספר פרוזה בהזמנה, ועומדת בפניי פרוייקט חדש של ספר שירה, אך אני לא רוצה להרגיש שאיבדתי את היחס האישי ביני לבין היוצר. אני יודעת בדיוק מהי הרגשת הכותב, ומהי ההרגשה עד אשר הספר רואה אור. בקשר להפצת ספר פרוזה אני דיברתי עם מפיץ ידוע והוא הבטיח לי שאין בעייה.
   הבעייה היא עם ספרי שירה. הספר שאני מפיקה מצומצם בהוצאותיו . לכן אני שמחה להפיק.
   אני מנסה לסייע במקום שאחרים הפכו את רצונם של המשוררים לעושרם.
   שוש

 5. גבריאלה היקרה, תודה על התייחסותך!
  שוש

 6. בהצלחה שוש, ולא רק פיוטית :)

 7. בשעה טובה , שוש! ומזל טוב- מכל הלב, על הצעד לעצמאות.
  אילנה

  • אילנה היקרה,
   תודה על הברכות. אני יודעת כיצד אני מתחילה כעת. מקווה שיהיה טוב כמו ההתחלה. נכנסת בזהירות וגם בחששות לעולם חדש. נכון עצמאות מסוימת.
   שוש

 8. איזה כיף לך שוש
  תצליחי בענק
  אליעז

 9. שוש שלום לא בכדי בעסק שלך קיבל את השם פיוטית ,כשמו כן הוא ,,לאחות את הקרעים" הוא פרי עמל של העסק היפה .אני כבר מצפה בהתלהבות ,מהמעריצה הניצחיתשלך
  חפצי

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם באתר. שדות חובה מסומנים ב *

*


*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© כל הזכויות שמורות לשוש ויג