בננות - בלוגים / / אמסטל חזר אלי
הבלוג של עדנה שמש
  • עדנה שמש

    סופרת, מתרגמת, מבקרת ספרים בעיתון הארץ ועורכת עצמאית מחברת הספרים: אמסטל (הוצאת הקיבוץ המאוחד 2007) דיונות החול של פריז (הוצאת הקיבוץ המאוחד 2013) הוטל מלטה (הוצאת הקיבוץ המאוחד 2015) לכי, רצפי את הים (הקיבוץ המאוחד 2018) מרצה בארץ ובחו"ל Edna Shemesh is the Author of: Amstel, stories, Hakibbutz Hameuchad Publishers, 2007 The Sand Dunes of Paris, Hakibbutz Hameuchad Publishers, 2013 Hotel Malta, Hakibbutz Hameuchad Publishres, 2015 Edna Shemesh is a translator, editor and literary reviewer at Haaretz daily Gives Lectures in Israel and abroad about the influence her being second generation to holocaust survivors has had on her life and writing

אמסטל חזר אלי

היום חזרו אלי זכויות היוצר המלאות על ספרי אמסטל, שיצא לאור ב2007. כמובן זה לא היה לפני כל כך הרבה זמן, אבל במושגים אבולוציונים ועם כל מה שקרא בשוק הספרים בארץ מאז, אלה ימים ממש רחוקים.

בהוצאה, הקיבוץ המאוחד, לא נשארו אלא עותקים אחדים. כל כך טוב שהתפתחה המדיה הדיגיטאלית ואפשר לתת לספר חיים חדשים. אז הנה, אמסטל רואה עכשיו אור ב'בוקסילה' ואני מקווה שיעלה בקרוב גם ב'עברית' וב'מנדלי מוכר ספרים ברשת'.

מה שבטוח – עכשיו הספר תמיד יהיה. תמיד יהיה אפשר למשוך קובץ, הוא לא ייעלם כמו שעשוי להיעלם הספר המודפס.

ואיזה חיים חדשים ניתנים שוב, במתנה לנו (העולם)ולהם (העצים), בעידן שבקרוב אולי לא יכרות עוד שום יער כדי לגלמו לדף או לכריכה.

ואם נכה על חטאי העבר – יש בידי כמה עותקים של אמסטל המודפס. המעוניינות/ים לקנות ולקרוא אותו מוזמנים לפנות אלי כאן, במייל או בפייסבוק.

3 תגובות

  1. בהצלחה גם אלי חזרו הזכויות של קובץ ספורי הראשון והעברתי לבוקסילה בהצלחה

  2. כדאי שתצרפי לינק לשם כאן וגם בפייסבוק

  3. רננה לוי

    ברכות!!

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם באתר. שדות חובה מסומנים ב *

*


*

© כל הזכויות שמורות לעדנה שמש