בננות - בלוגים / אביטל קשת / למה לפולארד יש רייטינג עלוב?
תשובת הלב
 • אביטל קשת

  אביטל ז'נט קשת כותבת כותבת אם לא כותבת חושבת שהיה עליה לכתוב או שהרעיון חיכה לרגע הנכון בו היה צריך להכתב מאמינה שכתיבה היא שליחות.    ---------------------------------------------------------------------------------------.    

למה לפולארד יש רייטינג עלוב?

פירסמתי כאן שני פוסטים על פולארד והריטינג היה עלוב.

אז  אמיר אומר לא לקחת אישית ואתם ידידי לבלוגיה ולכן אני כנה עימכם ושואלת התייאשתם?

ואם היו מתיאשים מכם ? ועוד במצב כזה?

לא רוצה להטיף מוסר מה חשוב יותר ומה פחות, שיר מרטיט או חייו של בנאדם בודד וחולה , מבודד מהעולם כבר שנים ארוכות, אז שלפחות ידע שמשהו חושב עליו, פועל למענו בחושך בו הוא נמצא גם זאת נחמה. וגם אם זה לא עזר, אז ניסינו , דובבנו, מחינו על העוול הנוראי הזה.

אני לא מדביקה קישור , מי שרוצה יימצא.
אבל פשוט לא מסוגלת לשמור את התסכול בבטן.

12 תגובות

 1. טובה גרטנר

  היי אביטל
  יקירתי
  באהבה אני אומרת, תפסיקי לקחת דברים ללב, כואב לי הלב שאת ככה מגיבה, אני יודעת… שאת מתוסכלת.
  למה?
  כי ככה, אם לקבל את האנושי, אז בני אדם לפעמים … לוקחים מרחק… לדעתי פולארד משלם מחיר מאוד מאוד כבד… לא מובן איך לא שוחרר עד היום.
  אוהבת אותך, את מיוחדת, יחידה במינך
  שלך טובה

  • היית לוקחת מרחק מהבן שלך? ככה אני רואה את זה, לא באותו מימד נכון, אבל הלקחת מרחק ולהתעמק בבעיותי בלבד נראה לי כזה קטן, שככה זה נראה לאויבינו ולכן הם מעיזים לנהוג בנו כפי שהם נוהגים.
   לקחנו מרחק..
   מקווה שעניתי.
   אוהבת אותך, אביטל

 2. האמת שקצת התייאשתי. בזמנו כתבתי על העונש המוגזם לפולארד, יותר משל מרגלים הרבה יותר גרועים ומזיקים, פירסמתי דברים בעיתון "הארץ", ועוד רבים כתבו על התערבות המימשל במשפט והרבה דברים מכוערים וגם אנטישמיות. הרבה אנשים מכל הקשת הפוליטית ניסו לעזור לפולארד וזה לא הצליח. אבל בשנים האחרונות ראיתי שגם מהצד של יונתן ואסתר פולארד מערבבים את המאבק בעניינים פוליטיים. אריאל שרון רצה לבקש את השיחרור שלו בתמורה להתנתקות, והם התנגדו ותקפו אותו בצורה מאד קשה שהוא משתמש בפולארד בשביל למכור את ההתנתקות.

  אני חושבת שמראש העונש לפולארד היה מאד מוגזם ואנטישמי, אבל אם הוא רוצה לנהל מאבקים פוליטיים נגד ממשלת ישראל, ורוצה לבחור איך יעזרו לו, אז קשה מאד לעזור לו. יכול להיות שבכל מקרה שרון לא היה מצליח לשחרר את פולארד, אבל היו צריכים לתת לו לנסות ולא לתקוף אותו. אי אפשר גם לנהל מאבקים פוליטיים בישראל מכלא אמריקאי וגם להתלונן שמשלמים על זה מחיר כבד.

  ברגע שפולארד בחר במחנה פוליטי מסוים אז באופן טבעי הוא לא מקבל את התמיכה שיכול היה לקבל אם לא היה מזוהה פוליטית.

  • אם זה עניין של מחנות אז אני בכלל נבעתת , איך אפשר לשפוט אדם במצבו, צריך לעזור וזהו, בלי לשאול, אותי לא מעניין במי האבא של שליט תומך.

   • אביטל,
    עם יד על הלב – האם היית תומכת בשחרורו לו היה שמאלני קיצוני?

   • אביטל, אבל פולארד ורעייתו בעצמם בוחלים בתמיכה של אנשים שמתנגדים לדיעותיהם. זה מה שניסיתי להגיד. לי לא אכפת שהוא לא בדיעות שלי, ואני חושבת שהעונש שלו זה נגד כל היהודים ולא רק נגדו אישית. אבל אם הוא ואשתו התנגדו שיפעלו לשחרורו במסגרת ההתנתקות, וגם דיברו נגד אלה שניסו, אז אי אפשר לבוא בטענות. הם אלה שאומרים תעזרו לנו, אבל רק בסיטואציה שתתאים לדיעות הפוליטיות שלנו, ואני רוצה מאד לעזור להם, אבל בתנאים האלה אי אפשר. בהתחלה הרבה אנשים התגייסו לעזור לפולארד, והוא בעצמו הרחיק אותם ממנו, כי כל אחד מהשמאל או מהמרכז שרוצה לעזור לו, הוא חושב שרוצים להפיק ממנו רווח פוליטי. בן אדם שרוצה עזרה צריך להיות מוכן לקבל עזרה ולא להציב תנאים לעזרה. אם הוא רוצה רק בדרך של המתנחלים, אז זה בלתי נמנע שאלה שעוזרים לו זה רק מתנחלים.

    • אם הוא לא רצה במסגרת ההתנתקות , אז חיבת להיות דרך אחרת, אי אפשר לשפוט אדם במצבו , זה מה שניסיתי להגיד, אי אפשר להתנער, זאת דעתי.
     פה התנערו ממנו , וזאת טעות בעיניי.

 3. טובה גרטנר

  אביטל את צודקת החיים הם שליחות… מנסה להעצים את השליחות… הכאבי לב מקטינים אותי… כשלא מצליח לי כמו שאני רוצה, אני מאמינה שתהיה עוד פעם… ועוד פעם… השליחות היא באמת סיבה חשובה לחיים שלנו פה
  שלך טובה

  • גם אני מאמינה גדולה בשליחות,זאת ממש המילה טובה, אני מעריצה את הזוג הוכברגר שלקח שליחות בהודו ונפגע ואף על פי כן ממשיך.

   רוחניות חיבת להיות מעורבת בתחושת השליחות הזאת, מאיזה סוג שיהיה, גם פולארד חש שליחות, מה יקרה אם אנשים יפסיקו לתפקד מתוך מניע שגדול מהם? זה מאד מעסיק אותי.
   עכשיו כשאני עובדת עם האוטיסים והיום פוטרתי סופית, אני חיה בתחושה, שהמדינה לוקחת מהשליחים את הטעם, מעצימה את ההשתקעות באני, שזה מה שקל.
   ואף על פי כן..

 4. אביטל, את גדולה ואנחנו נמושות.באמת, כל מי שלא יוצא מהשקט שלו ומרים טלפון כמו שהצעת– הוא צבוע! הצלחת לעורר אותי , תודה.

  • תודה סבינה , עוררת את רוחי, צריך לפעול, ולהרגיש שאת מה שיכולנו לעשות עשינו.
   ומי יודע אם זה לא יעזור לפולארד, וצריך תמיד להאמין שיעזור, זה כן יעזור לנו מול אומות העולם שיראו לנו שאכפת לנו אחד מהשני.

   האדישות שלנו פועלת נגדנו.

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם באתר. שדות חובה מסומנים ב *

*


*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© כל הזכויות שמורות לאביטל קשת