תשובת הלב
 • אביטל קשת

  אביטל ז'נט קשת כותבת כותבת אם לא כותבת חושבת שהיה עליה לכתוב או שהרעיון חיכה לרגע הנכון בו היה צריך להכתב מאמינה שכתיבה היא שליחות.    ---------------------------------------------------------------------------------------.    

כ"ד טבת

 

היום בלילה כ"ד טבת יחול יום ההילולה של בעל ה'תניא'. יום היארצייט שיש לו כח והשפעה.

אני מבחינתי חוגגת .על הנרות שאדליק אבקש על כל עם ישראל. כמובן שלא נשכח שלפנינו עומדת : שבת מברכין.

שבת שתתן הרבה כח להרבות אורה וטוב. שמחה כפולה.

שבת- שלום.

 

4 תגובות

 1. אביטל, בקשי גם על עם ישמעאל, ועל עם הצלוב, ועל כל עם האדם, ולא נתבצר רק בעמנו.
  שבת שלום

 2. יובל, אני מתחילה עם עצמי, שם יש לי הכי הרבה עבודה, האמן לי. הייתה לי על כך שיחה עמוקה עם אחת מבנותי. לאורך החיים השם מעמיד אותנו בהמון מבחנים שחוזרים על עצמם. זאת על מנת שנתקן. ויש דברים שחוזרים על עצמם והם כה קשים עבורי. אני כושלת באותה נקודה. וכמובן שמהאישי אעבור לכללי.

  השם אוהב את כל מי שברא. לנו כיהודים ניתן תפקיד. והוא משפיע על כל מי שסביבנו.

  והבא להטהר מסיעיין בידו. כך אני מאמינה.

  שבת- שלום

  • שלום אביטל
   מכיר את המבחנים האינסופיים, ואת החזרות, אבל אל תגידי "נכשלת", כי זאת מילה שמהללת את ההצלחה, ובכך איננו רוצים. החיים פירושם התגברויות וקושי להתבגר ולהתגבר, ומי שאוהב ומאמין, מצבו תמיד טוב יחסית, ומי שמרגיש ורגיש יותר מדי, דינו כנראה מבחנים רבים, רבים מדי, וגם אם נכשלים, זאת זכותנו כבני אדם.
   והלוואי שלפחות כעם יהודי, במידה ואת צודקת ותפקידנו משמעותי כל כך, נשתפר להיות אור לגויים, כי אינני בטוח שאנחנו כאלה בימים אלה.

   • שבוע- טוב יובל.

    באמת רץ לי בראש פוסט, או רשימה ושמה " תוצאות" .

    ואתה הנחת אצבע על נקודה שאני מהרהרת אודותיה רבות.

    כמה אני מחפשת " תוצאות" וזה בהרבה תחומים. טבוע במערביות עליה חונכתי וכדומה. הרי אצל תלמידי האתיופים זה לא טבעי. ואנחנו דוחפים להם ערך קלוקל כזה. וזה מצער.

    באשר " לאור לגויים". יש כמה צדיקים נסתרים שכנראה מקיימים אותנו לאחרונה. אבל גם לאדם הפרטי ניתנה הזכות לפחות לנסות. ומסכימה איתך שזה לא נראה טוב( המצב). מצד שני, לא הייתי רוצה לאבד תקווה. כי כאן מתחיל היאוש.

    ושוב הרבה טוב לכולנו .

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם באתר. שדות חובה מסומנים ב *

*


*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© כל הזכויות שמורות לאביטל קשת