בננות - בלוגים / אביטל קשת / השגחה פרטית וספרי" כל העולמות של גאולה"
תשובת הלב
 • אביטל קשת

  אביטל ז'נט קשת כותבת כותבת אם לא כותבת חושבת שהיה עליה לכתוב או שהרעיון חיכה לרגע הנכון בו היה צריך להכתב מאמינה שכתיבה היא שליחות.    ---------------------------------------------------------------------------------------.    

השגחה פרטית וספרי" כל העולמות של גאולה"

 

בגלל סיבות שונות לא עדכנתי את הבלוגיה באופן רשמי שלפני כחודשיים לערך יצא ספרי החדש.

שמו " כל העולמות של גאולה" .

הוא יצא לאור בהשגחה פרטית מאד. תוצאה של מפגש עם מו"ל חדש שעבד איתי בבית ספר לאוטיסטים מרמה נמוכה ואלימה מאד. באותו חודש התייעצתי עם רב ובקשתי ממנו לנטוש את העבודה הזו מאחר והיא שחקה אותי נפשית. וגם התרוצצה בי תחושה שלצערי התאמתה שאוקפח בשכרי. הרב אמר שה' יהיה בעזרי ויעבירו אותי לקבוצה קלה יותר ולא אעניק מעבר ליכולותי הנפשיות. וחשוב שלא אזעזע את הילדים וה' הוא שיודע מה עשיתי לא בני האדם. אותו רב גם עודד אותי לכתוב ולהוציא ספר זה וגם אחרים. מה שאומר שבהחלט עשה לך רב. יהיו רבנים שיבינו אותך עד העצם ויהיו כאלה שלא.
 
אני מודה מאד לרב מאחר ואם לא הייתי נשארת שם עד היום האחרון לא הייתי זוכה להכיר את המו"ל אותו הכרתי באקראי כתוצאה מאיחוד קבוצות שהתרחש על רקע לא מתוכנן. כאמור הכל בהשגחה.

אני מאמינה שהמפגש עם המו"ל הוא תוצאה של עשיית חסדים. מאחר ובפעם האחרונה שעבדתי שם זכיתי  להכנס להריון . ותבינו שהריון באותה תקופה היה חלום קשה להשגה.

הספר הוא בעקרו ספר חברתי ומשלב מציאות חברתית קשה ברומן חניכה של נערה שבוחנת את העולם. כולל יחסי נשים גברים וכדומה. 

עד עתה כל מי שקרא את הספר הופתע וחזר אלי עם מחמאות והשגות ואני מודה לה' שגם אם ההצלחה היא בקטן היא עדין שם, כי אם חדרתי באמת ללב אחד אולי דייני.

את העטיפה לספר צייר בעלי היקר וקשה לראות בקישור עד כמה היא יפה. חשבתי להעביר אותה בהגדלה אך גם כך היא מטשטשת.

המשך יצירה מוצלחת לכולנו. איננו יודעים לאן יצירתנו הולכת . ברגע שעזבה אותנו היא עושה לבדה את דרכה בעולם וכמו ילד מתבגר עלינו לשחררה ולהמשיך הלאה.   

 

16 תגובות

 1. חנה טואג

  אף אני מאמינה אביטל בהשגחה הפרטית שמובילה אותנו והאדם אף הוא נרתם ביוזמתו ועשיתו לעזור להשגחה-
  אין עוד מלבדו יחד עם אם אין אני לי מי לי במובן החיובי ביותר

  • כמובן חנה. את צודקת במאד!

  • בס"ד
   שלום ושבת שלום
   בספר 'נתיבות שלום'מאת מרן אדמו"ר רבי שלום נח ברזובסקי זיע"א מסלונימא,מבאר את האימרא של הלל ,נשיא ישראל "אם אין אני לי מי אני,וכשאני לעצמי מה אני"
   "אם אינני מתכוון כלל בעבודתי לעצמי…אין כוונתו כלל לתועלת עצמו כי אם לעשות נחת רוח לקונו,מי לי,מי דומה לי בכל הברואים,שאני למעלה מכולם.וכשאני לעצמי,אם כל עבודתי לעצמי ולהנאתי,מה אני,שעי"ז יורד מטה מטה בתכלית שפל המדרגה."
   שבת שלום

   • תודה על ההרחבה איריס, ולוואי ונגיע לדרגות המתבקשות. אוהבת מאד את תצלומיך.

    שבת- שלום

 2. איריס אליה

  בהצלחה רבה, אהובה, ומצטרפת למילותיה של חנה. מאד מאמינה בהשגחה ומאד מאמינה בעשייה ומאד מאמינה בכישרון שלך, ואמן אמן שהספר יצטרף לספרים חברתיים חשובים שיצאו לאחרונה.

 3. מזל טוב ובשעה טובה:))

 4. רונית בר-לביא

  שוב מזל טוב, אביטל.

  שיהיה בהצלחה.

  אני מבינה מה שאת כותבת על השגחה,
  ובוודאי על עשה לך רב.

  אפשר לקבל כל פעם עצות מאחרים, אבל הפוסקת האחרונה היא את, את ומצפונך.

  אנחנו רואים בקטן כל פעם ולא את התמונה השלמה, אבל על זה גדולתנו ואומץ ליבנו להתמודד עם האתגר הגדול ביותר בבריאה.

  ואהבתי מה שכתבת בסוף על היצירה שלנו שמרגע שעזבה אותנו, יש לה את הדרך שלה.

  אני מרגישה משהו דומה לגבי הספר שלי, רק לא שהוא עזב אותי והלך לדרכו, אלא שהספר לוקח אותי איתו לכל מיני מקומות שעליי כנראה להימצא בהם.

  את מתווה איתו דרך.

 5. תַּלְמה פרויד

  שיהיה בהצלחה רבה, אביטל.
  מאוד מתאים לך לכתוב על נערה ש'בוחנת את העולם' כדברייך. לפי מה שקראתי עד היום בבלוג שלך אני מתרשמת שגם אַת 'בוחנת את העולם' ונראה שדברים שרואים משם – מנקודת התצפית שלך – לא רואים מכאן. וזה המיוחד והמעניין.

  מסקרן לראות את עטיפת הספר.

 6. סיפור מדהים אביטל, ושתהיה לך המון הצלחה עם הספר. יש לך קישור לציור העטיפה? נשמע כיף להיות סופרת שבעלה צייר ובכלל זוגיויות כאלה ששנים משתפים פעולה בתחומים נוספים שהם לא רק גידול ילדים נשמע לי קסום. אם הייתי יודעת לשיר אז הכי היה מתאים לי להיות זמרת רוק שבן זוגה מתופף…אולי פעם בגלגול אחר:)

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם באתר. שדות חובה מסומנים ב *

*


*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© כל הזכויות שמורות לאביטל קשת