בננות - בלוגים / / מתי כבר תגיע המהפכה?
טיפ טיפה
  • אליענה אלמוג

    עובדת סוציאלית קלינית, מנחת קבוצות, מטפלת, מתרגמת, כותבת, מלמדת. שרה קצת אופרה, קוראת שירה, מתרגשת מספרי ילדים, רוצה לראות את השקיעה כל ערב, מגדלת כלב ושני חתולים. תל אביבית שגדלה בעיר הזו וקשורה אליה בעבותות של סנטימנטים. אוהבת את רחוב בן יהודה בסתיו, את חוף הים בחורף, את כל הרחובות הקטנים באביב. בכלל מאד אוהבת. אני שרה כשאני נוהגת, מזמזמת כשאני מבשלת, מהמהמת במקלחת ומדברת מתוך שינה.

מתי כבר תגיע המהפכה?

אבי דיכטר, שהיה עד לא מזמן ראש של ארגון טרור במסווה של שירות בטחון כללי, אמר אתמול בטקס חנוכת המבנה הראשון של מפלגת קדימה במגזר הלא יהודי שנערך בשפרעם, ש (וזה ציטוט) : "מי שיישב שנה אחר שנה ויבכה על הנכבה, שלא יתפלא שבסוף באמת תהיה לו נכבה."

את הדברים הללו הוא אמר בהתייחס להחלטת הציבור הערבי להחרים את חגיגות ה60 למדינת ישראל.

ושוב אנו רואים דוגמא ומופת למדינה דמוקרטית הומנית שנמנעת מגילויי גזענות.

בכל מקרה, כיוון שאין לי שום כוונה להפסיק ולציין את הנכבה, לא נותר לי אלא לשבת ולחכות.

 

2 תגובות

  1. אליענה מה שעוד יותר עצוב בעיני אפילו יותר ממה שאמר דיכטר שכפי שאומרים "הכלבים נובחים והשיירה עוברת" שימשיך להגיד עד מחר, מה שיותר חמור זה להקים את מפלגת קדימה בשפרעם המשך ישיר לסניף הליכוד בסכנין ועוד אחרים מסוג זה והציבור הערבי בא ומתפקד למפלגות הללו, מתנדב ועובד שם ונהנה מפירות הבאושים, על זה צריך להלין. על הנכבה צריך לשבת ולבכות עד סוף הדורות, כמו שבוכים על השואה, אבל מי בוכה על הקמת סניפים מסוג זה בכפרים ערביים?

    • נטלי נשמה יפה שלי, את צודקת בכל מילה.
      את יודעת, התגובה שלך באה לי כמו מים במדבר. שאלתי את עצמי למה אף אחד לא מגיב על הפוסט הזה, וגם על מיעוט התגובות בפוסט הקודם. האם זה לא מעניין אף אחד? האם לא מסכימים איתי ופשוט אין כוח להתווכח? אני באמת לא יודעת, אבל אני מודה לך מאד מאד שהגבת.

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם באתר. שדות חובה מסומנים ב *

*


*

© כל הזכויות שמורות לאליענה אלמוג